Νέα

Ρωσίδες vs Ρουμάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες πόρνες;

  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 290 52,2%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 161 29,0%
  • Άλλη εθνικότητα

    Ψήφοι: 40 7,2%
  • Πουτάνα να 'ναι κι ό,τι να 'ναι

    Ψήφοι: 65 11,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    556

Επισκέπτης
ακομα θυμαμαι τη γιαννα απο ουκρανια στο γωνιακο φυλης και αχαρνων... απτα καλυτερα μπουρδελιακα γαμησια καναμε καθε φορα!! πρωτη φορα που την ειχα παρει δεν ηξερε καθολου ελληνικα (θυμαμαι με ρωταγε πως λεγεται το μαξιλαρι), μεχρι το τελος καταλαβαινε τα παντα.. μου εδειχνε φοτο του γιου της στο κινητο και της κ τα λεγαμε... ελπιζω να ειναι καλα οπου κ να ειναι!!!! (αν καποιος συναγωνιστης ξερει μας λεει)
φυλής και Αχαρνών δεν τέμνονται φίλε
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Καλεσα μια ρωσσιδα σπιτι μου πριν λιγες μερες, ηπα να κανω εξετεσσε διοτι ξερω τι τουπε εχουνε. Στο σιτε ρωσσιδα ελεγα. Οταν μοηκε η κοπεκα μου ηπε απο μονη της οτξ ειναι ουκρανεζα. Την ρωτισσα ποσοτς κατοικους εχει η Ουκρανια και απαντουσε αλλα. Οποτε ανα και οι ρωσσιδες το παιζουν Ουκρανεζες, τα λεει ολα χαχα
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Καλεσα μια ρωσσιδα σπιτι μου πριν λιγες μερες, ηπα να κανω εξετεσσε διοτι ξερω τι τουπε εχουνε. Στο σιτε ρωσσιδα ελεγα. Οταν μοηκε η κοπεκα μου ηπε απο μονη της οτξ ειναι ουκρανεζα. Την ρωτισσα ποσοτς κατοικους εχει η Ουκρανια και απαντουσε αλλα. Οποτε ανα και οι ρωσσιδες το παιζουν Ουκρανεζες, τα λεει ολα χαχα

γιατι η ρωσιδα να το παιξει ουκρανεζα?
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Μαλλον εχει παει φιμη οτι ειναι καλυτερες
 

The Third Man

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
889
Like
132
Πόντοι
6
Καλεσα μια ρωσσιδα σπιτι μου πριν λιγες μερες, ηπα να κανω εξετεσσε διοτι ξερω τι τουπε εχουνε. Στο σιτε ρωσσιδα ελεγα. Οταν μοηκε η κοπεκα μου ηπε απο μονη της οτξ ειναι ουκρανεζα. Την ρωτισσα ποσοτς κατοικους εχει η Ουκρανια και απαντουσε αλλα. Οποτε ανα και οι ρωσσιδες το παιζουν Ουκρανεζες, τα λεει ολα χαχα
Φίλε το πληκτρολόγιο σου το πήρες από τον giasou?  :think:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Καλησπερα, οι Ρωσιδες μπορει να ειναι πιο εμφανισιμες και ομορφες αλλα οι Ρουμανες την ιδρωνουν την φανελα στο κρεβατι!! Ρουμανικη πιπα με πτυχιο οι ατιμες! τι  αλλα να ζητησει κανεις? Σας μιλαω απο προσωπικη εμπειρια, το καλυτερο γαμησι το εχω κανει με Ρουμουνα, το μονο που εχω να σας πω ειναι οτι αναστεναξε το κρεβατι και πως δεν εσπασε!! Οποτε για μενα μακραν οι Ρουμανες!! :zfuck: :takethis: :knockinb: :respect: :respect:
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
56
Πόντοι
6
Καλησπερα, οι Ρωσιδες μπορει να ειναι πιο εμφανισιμες και ομορφες αλλα οι Ρουμανες την ιδρωνουν την φανελα στο κρεβατι!! Ρουμανικη πιπα με πτυχιο οι ατιμες! τι  αλλα να ζητησει κανεις? Σας μιλαω απο προσωπικη εμπειρια, το καλυτερο γαμησι το εχω κανει με Ρουμουνα, το μονο που εχω να σας πω ειναι οτι αναστεναξε το κρεβατι και πως δεν εσπασε!! Οποτε για μενα μακραν οι Ρουμανες!! :zfuck: :takethis: :knockinb: :respect: :respect:

κανουν το καλυτερο τσιμποθκι οι ρουμουνες
 

kauleas123

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
ποτε δεν έκρινα τα κορίτσια από την εθνικότητα, αλλά πρέπει να πω ότι οι ελλεηνηδες είναι οι χειρότερες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
πριν 3 περιπου χρονια εκανα παρτουζα με μια ρουμανα και μια ρωσιδα.να πω πως ηλικιακα ηταν κοντα και οι δυο όπως και σωματικα δεν διαφεραν πολύ μεταξι τους παρολο που οι ρωσιδες θεωρούνται ψηλες και νταρντανες.στα του αγωνα τωρα η ρουμανα αποδειχτηκε πιο βρωμιαρα στο κρεβατι kinky ενώ η ρωσιδα ηταν πιο ψυχρη γενικα.αυτο του μου αρεσε στη ρωσιδα ηταν η προφορα της και η φινετσα της γενικα κατι που οι ρουμανες δεν το εχουν αυτό το ατου.με λιγα λογια εγω τις ρουμανες τις λεω βλαχες ενώ τις ρωσιδες φινετσάτες.παντως στο κρεβατι η ρουμανα με ικανοποιησε καλυτερα.
 

pokerFace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
561
Like
23
Πόντοι
6
Η σύγκριση μεταξύ αυτών των δύο, είναι ότι οι πρώτες είναι επαγγελματίες σε αυτό που κάνουν, με πάθος. Ενώ οι δεύτερες, ερασιτέχνες.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εχω μπλεξει με πολλες ξενες ανα καιρους...τις προτιμαω και καλα κανω γιατι οποτε μπλεκω με ελλεεινιδα βλαστημαω...απο ολες τις ξενες που εχω μπλεξει θα ελεγα οτι η ρωσσιδα ηταν η καλυτερη σε επιπεδο. Ειχε τροπους,ηταν πιο μορφωμενη,στο σεξ πιο παθητικη βεβαια αλλα γενικα την ενιωθα διπλα μου. Βλεπω οτι αγαπανε τον ελληνα αντρα.
εχω μπλεξει με βουλγαρα,που ηταν και απο τους μεγαλυτερους ερωτες της ζωης μου,με ουκρανη,με πολωνεζα. αυτες σε επιπεδο σχεσης.Σε επιπεδο γαμησιου εχω παει με αλβανιδα,σκυλι του πολεμου στο γαμησι,με σρι λανκα,με αλλη πολωνεζα,ξανα με ουκρανη...αυτα μονο για γαμησι...Με ρουμανα δεν εχω παει...δεν εχω ακουσει ακι τα καλυτερα ομως...μονο για σεξ ειναι καλες...κατα τα αλλα ειναι της αρπαχτης.
Στι θεμα σχεσης,η καλυτερη ηταν η ρωσσιδα στο σημειο οπου εδειχνε να με εκτιμαει περισσοτερο και οτι μπορουσα να συννενοηθω καλυτερα μαζι της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom