Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Κανονισε δημητρακη παιχταρα να σε μπαγλαρωσουν τα ρωσικα κομμαντο της ασφαλειας για αποπλανηση ανηλικου και να τρεχει να σε βγαλει η εισαγγελεας(Ξερεις ποια εννοω) μετα :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
απο 14 και κατω σε κλινουνε μεσα.να της παντρευτης δεν μπορεις.χρειαζεται αδεια απο τους γονεις τους!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
χτες εφευγε ο Χριστος μονιμα για Ελλαδα και τον πηγα με το αμαξι στο αεροδρομιο.ειδα μια γλυκεια κοπελιτσα κοντουλα το πολυ 160.με φανταστικα βυζακια.ητανε σε μια ζυγαρια και ζυγιζε τα πραγματα της.πηρα μια τσαντα του Χριστου υποτιθεται να τη ζυγισω και την καμακωσα λεγοντας της εχεται και σεις πολυ βαρος στις αποσκευες.πεταγε για Τιρανα μεσω Ιταλιας.τελικα ητανε Αλβανιδα φοιτητρια 6ου ετους πληροφορικης.εφευγε για της διακοπες του καλοκαιριου.θα ερθει μεσα σεπτεβρη.αλλαξαμε τηλεφωνα και της εστηλα 2 μυνηματα πολυ γλυκα.μου απαντησε και αυτη πολυ γλυκα.παντος εχω πολυ καλες αναμνησεις απο τις Τουρκαλες φοιτητριες που ειχα κατα καιρους.Αλβανιδα δεν ειχα ακομα για να δουμε!εχει λεει και συγγενεις στην Ελλαδα καθολου περιεργο αφου η μιση Αλβανια εχει κατεβει Ελλαδα.παντος καμια σχεση με της κωλοελληνιδες πολυ καλη συμπεριφορα και πολυ γλυκητιτα.---το γραφω εδω και οχι στο thread για την Αλβανια γιατι εδω την γνωρισα και Ρωσσικα μιλαγαμε.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πάντως και εγώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από Αλβανίδες (πόρνες).
Και όμορφες ήταν και πολύ καλές στη συμπεριφορά, και πολύ καλές στις υπηρεσίες.
Τις περισσότερες τις είχα πάρει στην Ιταλία. Μία μάλιστα που νόμιζε ότι ήμουν Ιταλός μου έλεγε ότι ήταν Ελληνίδα. Της χαμογέλασα. Την ρωτούσα στα Ιταλικά από που είναι και μου είπε από Θεσσαλονίκη. Όταν της μίλησα στα Ελληνικά πάγωσε και μου είπε την αλήθεια. Πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της (OWO, CIM-swallow).
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πάντως και εγώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από Αλβανίδες (πόρνες).
Και όμορφες ήταν και πολύ καλές στη συμπεριφορά, και πολύ καλές στις υπηρεσίες.
Τις περισσότερες τις είχα πάρει στην Ιταλία. Μία μάλιστα που νόμιζε ότι ήμουν Ιταλός μου έλεγε ότι ήταν Ελληνίδα. Της χαμογέλασα. Την ρωτούσα στα Ιταλικά από που είναι και μου είπε από Θεσσαλονίκη. Όταν της μίλησα στα Ελληνικά πάγωσε και μου είπε την αλήθεια. Πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της (OWO, CIM-swallow).
Ακομα και οι Αλβανιδες πιο ωραιες απο τις Ελληνιδες ειναι......
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Εγω παντως εχω απορια για τον κ.Δημητρακη!  [χωρις ιχνος ειρωνιας]

Λεει πως ο μισθος στη Ρωσια ειναι χαμηλος και οι τιμες ισως και πιο ακριβες απο Ελλαδα.......
Και λεει οτι για να ζησεις σου χρειαζονται πολλα περισσοτερα απο τον μισθο......

Αρα πως ζεις  παραδεισενια......εχεις καποια τοσο μεγαλη καβατζα?



 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Φίλε Δημήτρη29, τη μία και μοναδική φορά που πήγα με την Ιλόνα στη οδό Εφήμοβα 1, κάτω από τα MacDonalds, θυμάμαι ότι την είχα από πάνω μου σε κάποια φάση και αυτή χόρευε. Της έπιανα πολύ έντονα τα μικρά τότε βυζάκια της και αυτή δεν έφερνε καμία αντίστασή. Της «βασάνιζα» τις ρωγίτσες της και αυτή τα ανεχόταν όλα. Σίγουρα πονούσε, αλλά δεν έλεγε τίποτα γιατί ήθελε να ικανοποιήσει τον πελάτη. Μου αρέσουν πολύ όταν είναι υπάκουες …
Χάρηκα για τη «προαγωγή» της …
Τώρα με τις «βυζάρες» της, ποιος τη πιάνει!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Εγω παντως εχω απορια για τον κ.Δημητρακη!  [χωρις ιχνος ειρωνιας]

Λεει πως ο μισθος στη Ρωσια ειναι χαμηλος και οι τιμες ισως και πιο ακριβες απο Ελλαδα.......
Και λεει οτι για να ζησεις σου χρειαζονται πολλα περισσοτερα απο τον μισθο......

Αρα πως ζεις  παραδεισενια......εχεις καποια τοσο μεγαλη καβατζα?

Από το ΣΔΟΕ είσαι ρε Χρήστο.
Άσε τον άνθρωπο. Προφανώς έχει κάνει καλό κουμάντο στα οικονομικά του.
Πάντως επειδή παρακολουθώ αυτά που γράφει μου φαίνεται απόλυτα ειλικρινής.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Από το ΣΔΟΕ είσαι ρε Χρήστο.
Άσε τον άνθρωπο. Προφανώς έχει κάνει καλό κουμάντο στα οικονομικά του.
Πάντως επειδή παρακολουθώ αυτά που γράφει μου φαίνεται απόλυτα ειλικρινής.
Δεν εθιξα τον ανθρωπο προς θεου.

Απλα αναρωωτιεμαι ποσο εφικτο ειναι να ζησεις εκει............
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Δεν εθιξα τον ανθρωπο προς θεου.

Απλα αναρωωτιεμαι ποσο εφικτο ειναι να ζησεις εκει............

Πρέπει να έχεις κάποια μικρή περιουσία.
Δεν πας εκεί για να φτιαχτείς οικονομικά, πας για να περάσεις καλά εφόσον έχεις μιά άνεση. Αυτό πιστεύω εγώ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
να σας πω την αληθεια τωρα πιεζομαι λιγακι.τη βγαζω με 1500-1600 ευρω το μηνα.βεβαια δεν εχω να πληρωνω ενοικιο.βεβαια το σεπτεβρη πιστευω θα αλλαξουνε ολα προς το καλητερο!παντος οπως ειπε και ο Χριστος στην Ελλαδα τετοιο καμακι σε καφετερια και στο μετρο δεν κανεις με τιποτα!το παν εδω ειναι να ΕΧΕΙς ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ και ΡΩΣΣΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ.ολα τα αλλα γινονται
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Φίλε Δημήτρη29, τη μία και μοναδική φορά που πήγα με την Ιλόνα στη οδό Εφήμοβα 1, κάτω από τα MacDonalds, θυμάμαι ότι την είχα από πάνω μου σε κάποια φάση και αυτή χόρευε. Της έπιανα πολύ έντονα τα μικρά τότε βυζάκια της και αυτή δεν έφερνε καμία αντίστασή. Της «βασάνιζα» τις ρωγίτσες της και αυτή τα ανεχόταν όλα. Σίγουρα πονούσε, αλλά δεν έλεγε τίποτα γιατί ήθελε να ικανοποιήσει τον πελάτη. Μου αρέσουν πολύ όταν είναι υπάκουες …
Χάρηκα για τη «προαγωγή» της …
Τώρα με τις «βυζάρες» της, ποιος τη πιάνει!
δεν θα ελεγα οτι ειναι καλητερη.τα χει τα χρονακια της ειναι πια 33.και το σωμα της εχει σπασει λιγο.οταν την πρωτογνωρισα πριν 5 χρονια ηταν πολυ καλητερη.οσο για την προαγωγη της πιστευω οτι το μασσατζαδικο στη Λιγκοφσκι 17 και Λιγκοφσκι 31 ειναι δικα της.χωρις βεβαια να ειμαι 100% σιγουρος!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πάντως και εγώ έχω πολύ καλές εντυπώσεις από Αλβανίδες (πόρνες).
Και όμορφες ήταν και πολύ καλές στη συμπεριφορά, και πολύ καλές στις υπηρεσίες.
Τις περισσότερες τις είχα πάρει στην Ιταλία. Μία μάλιστα που νόμιζε ότι ήμουν Ιταλός μου έλεγε ότι ήταν Ελληνίδα. Της χαμογέλασα. Την ρωτούσα στα Ιταλικά από που είναι και μου είπε από Θεσσαλονίκη. Όταν της μίλησα στα Ελληνικά πάγωσε και μου είπε την αλήθεια. Πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της (OWO, CIM-swallow).
αυτη δεν εμοιαζε για Ελληνιδα.ειχε λιγο διαφορετικα χαρακτηριστικα.εγω νομιζα οτι ητανε Ρωσσιδα απο νοτιο Ρωσσια και παραξενευτικα οταν μου ειπε οτι παει Τιρανα???πρεπει να ειναι απο πλουσια οικογενεια(για τα Αλβανικα δεδομενα).μου εκανε παντος πολυ καλη εντυπωση.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
παιδια καλησπερα απο τον παραδισο ;)χτες και προχτες ειχε 22-24 βαθμους και ψυλοζεσταινομουνα.αλλα τωρα δροσισε εχει 16-18.ειναι τελεια σαν να εχεις βαλει το Air Condition στο τερμα!!!!!!-----ειδα την καινουργια διαφημιση της Coca Cola Light στην Ρωσσικη τηλεωραση.μια γκομενα με βαμμενο κοντο μαυρο μαλλι πηγαινει με ενα μπλε Peugeot 206 η 207 cabrio.λεει η διαφημιση τα εχεις ολα καλη δουλεια.τη διχνει σε ενα γραφειο.καλη παρεα.τη διχνει να καθεται με φιλες και φιλους της.και το κυριοτερο.ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟς!!!!!!!και τη διχνει να φιλαει εναν!!!!!και πινεις Coca Cola Light με 0 θερμιδες!!!!!!τι διαφορα με την Ελλαδα!!!!στην Ελλαδα τι θα ελεγε η διαφημιση?ΕΧΕΙς ΚΑΙ 10 ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!------το γραφω γιατι μου εκανε τρομερη εντυπωση!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
παιδια καλησπερα απο τον παραδισο ;)χτες και προχτες ειχε 22-24 βαθμους και ψυλοζεσταινομουνα.αλλα τωρα δροσισε εχει 16-18.ειναι τελεια σαν να εχεις βαλει το Air Condition στο τερμα!!!!!!-----ειδα την καινουργια διαφημιση της Coca Cola Light στην Ρωσσικη τηλεωραση.μια γκομενα με βαμμενο κοντο μαυρο μαλλι πηγαινει με ενα μπλε Peugeot 206 η 207 cabrio.λεει η διαφημιση τα εχεις ολα καλη δουλεια.τη διχνει σε ενα γραφειο.καλη παρεα.τη διχνει να καθεται με φιλες και φιλους της.και το κυριοτερο.ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΟς!!!!!!!και τη διχνει να φιλαει εναν!!!!!και πινεις Coca Cola Light με 0 θερμιδες!!!!!!τι διαφορα με την Ελλαδα!!!!στην Ελλαδα τι θα ελεγε η διαφημιση?ΕΧΕΙς ΚΑΙ 10 ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!------το γραφω γιατι μου εκανε τρομερη εντυπωση!!!!!
εισαι παιχταρας.
Καθε ποσταρισμα σου με τον τροπο που τα περιγραφεις κανουν το κειμενο κορυφαιο.
Εισαι ενας Ελληνας αξιος εκπροσωπος μας στη Ρωσια.
Να περνας καλα και να γουσταρεις!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
εισαι παιχταρας.
Καθε ποσταρισμα σου με τον τροπο που τα περιγραφεις κανουν το κειμενο κορυφαιο.
Εισαι ενας Ελληνας αξιος εκπροσωπος μας στη Ρωσια.
Να περνας καλα και να γουσταρεις!
σε ευχαριστω!!!το 78 ειναι το ετος γεννησεως σου?εδω ειναι ο κωδικος της Αγιας Πετρουπολης στα νουμερα των αυτοκηνιτων 78 και 98.οπωςειχαμε εμεις παλια το 1 για αθηνα.----μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτη η διαφημιση!!!!το 2010 λεει θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα στη Ρωσσια!!!και αν βαλεις και οτι το 80% ειναι μαλακες και αλκοολικοι!!!σκεψου τι παραδισος θα ειναι!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
σε ευχαριστω!!!το 78 ειναι το ετος γεννησεως σου?εδω ειναι ο κωδικος της Αγιας Πετρουπολης στα νουμερα των αυτοκηνιτων 78 και 98.οπωςειχαμε εμεις παλια το 1 για αθηνα.----μου εκανε τρομερη εντυπωση αυτη η διαφημιση!!!!το 2010 λεει θα εχει 4 γυναικες για καθε αντρα στη Ρωσσια!!!και αν βαλεις και οτι το 80% ειναι μαλακες και αλκοολικοι!!!σκεψου τι παραδισος θα ειναι!!!!
ναι φιλαρακο.
Ετος γεννησης.
Παιξε μπαλα και μετα τον Παπαλουκα ΑΛΩΣΕ την Αγια Πετρουπολη
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
sorry κιολας για την ερωτηση ρε μητσο αλλα τρως Ρωσια 1500 το μηνα? πλακα μας κανεις? και με δικο σου σπιτι? δουλευεις? η τα τρως απ τον μπαμπα?
και οσο για αυτο που λες για τις τιμες συμφωνω και επαυξανω αλλα μεγαλε και μεις σε ανατολικο μπλοκ ζουμε και ξερουμε......!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
sorry κιολας για την ερωτηση ρε μητσο αλλα τρως Ρωσια 1500 το μηνα? πλακα μας κανεις? και με δικο σου σπιτι? δουλευεις? η τα τρως απ τον μπαμπα?
και οσο για αυτο που λες για τις τιμες συμφωνω και επαυξανω αλλα μεγαλε και μεις σε ανατολικο μπλοκ ζουμε και ξερουμε......!
και δεν μου φτανουνε κιολας!!!!!!ελπιζω να αυξηθουνε συντομα!μου στελνει η μανα μου μου στελνει ο πατερας μου.εχω και μια Ουγγαρεζα που της εχω κανει ενα παιδι γιατι ειδα οτι ειχε λεφτα μου στελνει και αυτη κατι και εχω και μια Πολωνεζα που ειμαι παντρεμενος και ζει στον Καναδα με βοηθαει και αυτη.τα εχω γραψει ολα αυτα στις προηγουμενες σελιδες....-
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
δηλ δεν δουλευεις?
και τρως απο δεξια και απο αριστερα?
και δεν σου φτανουνε κιολας?
ασε ρε μητσο πανε πεστα σε κανα χωριατη αυτα.........πλακα μας κανεις? οσο και καλη ζωη να κανεις και με δικο σου σπιτι να μην σου φτανουνε? στο ελλαντα αλοι ζουνε με οικογενεια και δεν τους λειπει και τπτ......!
δεν λεω οτι δεν εχει ακριβινει η ζωη στο ανατολικο μπλοκ και οτι τα πραγματα δεν εχουνε ξεφυγει αλλα ρε μεγαλε μιας και ζω και γω σε ανατολικο μπλοκ και ειχα και ενα αδερφο και μπορω να κανω και συγκριση και απο παλια και απο ενα φιλο που χει ζησει βουλγαρια σερβια ρουμανια και μου λεει τι παιζει.....εσυ την ρωσια θα μου την κανεις σε λιγο και παρισι.......
ελεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom