Νέα

Ρωσία sex & vodka

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δημήτρη29 όποτε έχεις χρόνο και όρεξη, και αν γνωρίζεις, θα ήθελα να πεις δυο λόγια για τα τρία πιο κάτω μαγαζιά:

- Magrib
- Marstalls
- Tribunal

Είναι μπαρ ή ντίσκο;
Που περίπου είναι;
Είναι για κανονικό καμάκι ή για P2P (pay to play) καταστάσεις;

Ευχαριστώ πολύ.
το Μαγκριμπ ειναι πανω στη Νιεφσκι.εχει και γκομενες αλλα πιο πολυ εχει πουτανες της ιδιες που εχει στα Σαλον.αλλα σου ζητανε πολυ περισσοτερα!!!!!εχει και παρα πολλους ξενους.εγω πηγαινω καθομαι κανα 10-20 λεπτο και μετα φευγω.---στο Τριμπουναλ εχω να παω καιρο.παλια ειχε μονο πουτανες.πιο πολυ μπαρ ειναι αλλα εχει και μια κικρη πιστα.στο Μαρσαλ δεν πηγαινω ειναι στριπτιτζαδικο και μπαρ.σε αυτα τα μαγαζια δυσκολο να καμακωσεις.και για πουτανες δεν αξιζει γιατι ακριβως τις ιδιες τις παιρνεις στα Σαλον με 2000-2500 ρουβλια για μια ωρα.και οχι με 200-300 ευρω!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
το Μαγκριμπ ειναι πανω στη Νιεφσκι.εχει και γκομενες αλλα πιο πολυ εχει πουτανες της ιδιες που εχει στα Σαλον.αλλα σου ζητανε πολυ περισσοτερα!!!!!εχει και παρα πολλους ξενους.εγω πηγαινω καθομαι κανα 10-20 λεπτο και μετα φευγω.---στο Τριμπουναλ εχω να παω καιρο.παλια ειχε μονο πουτανες.πιο πολυ μπαρ ειναι αλλα εχει και μια κικρη πιστα.στο Μαρσαλ δεν πηγαινω ειναι στριπτιτζαδικο και μπαρ.σε αυτα τα μαγαζια δυσκολο να καμακωσεις.και για πουτανες δεν αξιζει γιατι ακριβως τις ιδιες τις παιρνεις στα Σαλον με 2000-2500 ρουβλια για μια ωρα.και οχι με 200-300 ευρω!!!!!


Ακριβής, έγκυρος, και λεπτομερειακός όπως πάντα.
Δημητράκης29 σταθερή αξία.

Ευχαριστώ πολύ!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ξεχασα να σου πω και το πιο καλο.συναντησα την Ιλονα.εκανε συληκονατα βυζια.ειναι γαματα!!!!!βεβαια εχει λιγο μεγαλωσει ειναι του 1975.αλλα απο βυζια σκιζει!!!!η πλακα ειναι οτι εγω την ειχα ψησει να κανει βυζια συληκονατα!!!τωρα θα παει για διακοπες στο Σοτσι για μια βδομαδα.τωρα εχει γινει Τσατσα!!!!εχει 2 διαμερισματα το ενα Λιγκοφσκι17 και το αλλο στο 31 πολυ κοντα στη σταση του μετρο στη Βοστανια.---αν και με αυτες που ειδα στη φυλης τις πατσογριες η Ιλονα ειναι θεα μπροστα τους!!!!!για το Μεταξουργειο δεν το συζηταω.πρεπει να πιεις 2-3 μπουκαλια βοτκα για να γαμισεις στο μεταξουργειο!!!!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ξεχασα να σου πω και το πιο καλο.συναντησα την Ιλονα.εκανε συληκονατα βυζια.ειναι γαματα!!!!!βεβαια εχει λιγο μεγαλωσει ειναι του 1975.αλλα απο βυζια σκιζει!!!!η πλακα ειναι οτι εγω την ειχα ψησει να κανει βυζια συληκονατα!!!τωρα θα παει για διακοπες στο Σοτσι για μια βδομαδα.τωρα εχει γινει Τσατσα!!!!εχει 2 διαμερισματα το ενα Λιγκοφσκι17 και το αλλο στο 31 πολυ κοντα στη σταση του μετρο στη Βοστανια.---αν και με αυτες που ειδα στη φυλης τις πατσογριες η Ιλονα ειναι θεα μπροστα τους!!!!!για το Μεταξουργειο δεν το συζηταω.πρεπει να πιεις 2-3 μπουκαλια βοτκα για να γαμισεις στο μεταξουργειο!!!!!!

Δε το πιστεύω ! Η Ιλόνα τσατσά ;;; Είναι η πρώτη τσατσά που έχω γαμήσει λοιπόν. Μπράβο πολύ χαίρομαι, ήταν επαγγελματίας, ακούραστη στη πίπα και χορεύτρια πάνω στο εργαλείο. Αν και δεν πρόκειται να με θυμάται, πες της συγχαρητήρια μέσα από τη καρδιά μου από έναν πολύ ικανοποιημένο πελάτη.

Πρέπει να είναι από τις ελάχιστες Ρωσίδες με σιλικονάτο στήθος. Ενώ σχεδόν όλες οι Αμερικανίδες πόρνες έχουν σιλικονάτα βυζιά, στη Ρωσία είναι κάτι πολύ σπάνιο νομίζω.

Πες της αν ποτέ έχει την Τάνια στο σαλόν της, με την οποία δούλευε μαζί μία περίοδο (ξανθούλα 1.65 καρέ μαλλί, 3 βυζί, μελαγχολικό βλέμμα) να ειδοποιήσει. Θα προσπαθήσω να ανεβώ επάνω μόνο και μόνο για αυτό το γλυκό μωρό.

Ξέρεις σε ποιο σαλόν θα δουλέψει; Σε κάποιο του Photomodeli που δούλευε πριν, ή αλλού; Γενικά πόσα περίπου θα παίρνει σαν τσατσα ; Πως πληρώνονται εκεί ; Κανά πελάτη θα παίρνει ή τέλος; Κρίμα τώρα που έχει καινούργια βυζιά να μην τα εκμεταλλευτεί.

 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πάντως ρε Δημήτρη έχω την εντύπωση ότι στα σαλόν τα τρομοκρατούνε τα κορίτσια και τους κάνουν πλύση εγκεφάλου. Τους λένε μην κάνεις το ένα και μην κάνεις το άλλο και πρέπει να φοβούνται λίγο, όχι τους πελάτες, αλλά τη «διοίκηση» του σαλόν.

Θυμάμαι ζητούσα να κάνω κάποια πράγματα σε κάποια κορίτσια όπως να τους γλύψω το υπέροχο μεταξοβελούδινο, πεντακάθαρο μουνάκι τους, ή να χύσω στα στήθια τους ή στο προσωπάκι τους και μου λέγανε ότι δεν τις αφήνουν και αν το μάθει η τσατσά θα γίνει χαμός. Και όταν επέμενα καμιά φορά, με άφησαν να το κάνω λέγοντας μου να μην το πω σε κανένα φίλο μου και τέτοια. Επίσης μία φορά πήγα να δώσω ένα φιλάκι στη κοπέλα πριν φύγω αφού είχαμε βγει έξω από το δωμάτιο και τραβήχτηκε να μην τη δούναι, ενώ μέσα στο δωμάτιο είχαμε φιληθεί.

Εσύ τι νομίζεις ότι παίζει; Είναι όντως τόσο αυστηρή η «διοίκηση» των σαλόν, ή μου έλεγαν ψέματα τα κορίτσια ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πάντως ρε Δημήτρη έχω την εντύπωση ότι στα σαλόν τα τρομοκρατούνε τα κορίτσια και τους κάνουν πλύση εγκεφάλου. Τους λένε μην κάνεις το ένα και μην κάνεις το άλλο και πρέπει να φοβούνται λίγο, όχι τους πελάτες, αλλά τη «διοίκηση» του σαλόν.

Θυμάμαι ζητούσα να κάνω κάποια πράγματα σε κάποια κορίτσια όπως να τους γλύψω το υπέροχο μεταξοβελούδινο, πεντακάθαρο μουνάκι τους, ή να χύσω στα στήθια τους ή στο προσωπάκι τους και μου λέγανε ότι δεν τις αφήνουν και αν το μάθει η τσατσά θα γίνει χαμός. Και όταν επέμενα καμιά φορά, με άφησαν να το κάνω λέγοντας μου να μην το πω σε κανένα φίλο μου και τέτοια. Επίσης μία φορά πήγα να δώσω ένα φιλάκι στη κοπέλα πριν φύγω αφού είχαμε βγει έξω από το δωμάτιο και τραβήχτηκε να μην τη δούναι, ενώ μέσα στο δωμάτιο είχαμε φιληθεί.

Εσύ τι νομίζεις ότι παίζει; Είναι όντως τόσο αυστηρή η «διοίκηση» των σαλόν, ή μου έλεγαν ψέματα τα κορίτσια ;
μπα!!!καθολου!!!εγω συνεχεια παιρνω τα τηλεφωνα τους και της συνανταω!!!παλια μπορει να ηταν καπως αυστηρα.τωρα που καμια δεν παει να δουλεψει εκει της παρακαλανε!!!!!αυτες που μενουν στο Σαλον παντος φερονται λιγακι ετσι οπως το λες.γιατι φοβουνται μην τις διωξουνε.αυτες που πανε μονο για να δουλεψουν στα τετοια τους!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
τωρα μολις μιλησα με την Ιλονα.Σοτσι μαλλον δεν θα παει.θα τη συναντισω να παμε Σινεμα και σε κανα Κινεζικο οταν γινω 83-84 κιλα.τωρα ειμαι 87.πιστευω σε 4-5 μερες!!!!μου ειπε οτι την πηρε τηλεφωνο την Τανια αλλα δεν το σηκωνει.μου ειπε οτι μαλλον το κανει επητιδες γιατι χρωσταει στην Ιλονα 4000 ρουβλια απο καιρο και μαλλον φοβαται οτι θα της τα ζητισει πισω!!!!μου ειπε οτι ειχε μαθει οτι η Τανια δουλευει σε ενα Σαλον καπου στην Πετρογκραντσκαγια.τωρα παω ραντεβου με μια γκομενιτσα.οταν γυρισω θα μπω στο σα'ι'τ.ειμαι πολυευτυχησμενος γιατι τελικα δεν θα ερθω στον παραδισο της μαλακιας(Ελλαδα)για 4-5 μερες!!!!η μανα μου δεν συμφωνισε να μου δωσει 2000 ευρω που ηθελα!!!!καιρο ειχα να σε ακουσω φιλε Νεαρχε.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
τωρα που καμια δεν παει να δουλεψει εκει της παρακαλανε!!!!!

Πάντως με ανησυχεί αυτό που λες ότι τις παρακαλάνε και δε πάνε.

Φοβάμαι ότι στο μέλλον θα πέσει η ποιότητα των κοριτσιών στα σαλόν και θα ανέβουν και οι τιμές. Ελπίζω να διαψευστώ.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
τωρα μολις μιλησα με την Ιλονα.Σοτσι μαλλον δεν θα παει.θα τη συναντισω να παμε Σινεμα και σε κανα Κινεζικο οταν γινω 83-84 κιλα.τωρα ειμαι 87.πιστευω σε 4-5 μερες!!!!μου ειπε οτι την πηρε τηλεφωνο την Τανια αλλα δεν το σηκωνει.μου ειπε οτι μαλλον το κανει επητιδες γιατι χρωσταει στην Ιλονα 4000 ρουβλια απο καιρο και μαλλον φοβαται οτι θα της τα ζητισει πισω!!!!μου ειπε οτι ειχε μαθει οτι η Τανια δουλευει σε ενα Σαλον καπου στην Πετρογκραντσκαγια.τωρα παω ραντεβου με μια γκομενιτσα.οταν γυρισω θα μπω στο σα'ι'τ.ειμαι πολυευτυχησμενος γιατι τελικα δεν θα ερθω στον παραδισο της μαλακιας(Ελλαδα)για 4-5 μερες!!!!η μανα μου δεν συμφωνισε να μου δωσει 2000 ευρω που ηθελα!!!!καιρο ειχα να σε ακουσω φιλε Νεαρχε.

Και εγώ καιρό είχα να σε συμβουλευτώ φίλε Δημήτρη, μου είχε λείψει.

Πάντως με στεναχωρούν τα νέα από τη Τάνια μου. Γιατί να χρωστάει 4000 ρούβλια και να μην μπορεί να τα δώσει; Δύο-τρεις πελάτες να πάρει τα έβγαλε τα λεφτά.
Και είναι τόσο όμορφη. Τι συμβαίνει άραγε ;;;  Προσπάθησε να μάθεις σε παρακαλώ από την Ιλόνα αν βγείτε έξω αν η Τάνια κάνει καμιά άλλη δουλεία εκτός από τον πληρωμένο έρωτα, αν έχει κανά μαλάκα που της τα τρώει, και από που είναι η καταγωγή της.

Ρε τι μαλακία με έχει πιάσει να μην ξακολάει το μυαλό από αυτή τη κοπέλα. Γεροξεκούτιανα γαμώ τη τρέλα μου

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πάντως με ανησυχεί αυτό που λες ότι τις παρακαλάνε και δε πάνε.

Φοβάμαι ότι στο μέλλον θα πέσει η ποιότητα των κοριτσιών στα σαλόν και θα ανέβουν και οι τιμές. Ελπίζω να διαψευστώ.
οι τιμες δεν ανεβαινουνε γιατι δεν υπαρχη και πολυ ζητηση.αλλα η ποιοτητα εχει πεσει παρα πολυ!σε σχεση ακομα και με 2 χρονια πριν!!!δε μιλαμε για 5-6 χρονια πριν που ειχε κουκλαρες!!!αν ανεβουνε οι τιμες θα ανεβουνε γιατι ανεβαινει το ενοικιο και οι μιζες στους μπατσους.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
οι τιμες δεν ανεβαινουνε γιατι δεν υπαρχη και πολυ ζητηση.αλλα η ποιοτητα εχει πεσει παρα πολυ!σε σχεση ακομα και με 2 χρονια πριν!!!δε μιλαμε για 5-6 χρονια πριν που ειχε κουκλαρες!!!αν ανεβουνε οι τιμες θα ανεβουνε γιατι ανεβαινει το ενοικιο και οι μιζες στους μπατσους.

Και οι κουκλέρες γιατί δε πάνε πλέον να δουλέψουνε στα σαλον;
Τί κάνουν; Που δουλεύουν;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Και εγώ καιρό είχα να σε συμβουλευτώ φίλε Δημήτρη, μου είχε λείψει.

Πάντως με στεναχωρούν τα νέα από τη Τάνια μου. Γιατί να χρωστάει 4000 ρούβλια και να μην μπορεί να τα δώσει; Δύο-τρεις πελάτες να πάρει τα έβγαλε τα λεφτά.
Και είναι τόσο όμορφη. Τι συμβαίνει άραγε ;;;   Προσπάθησε να μάθεις σε παρακαλώ από την Ιλόνα αν βγείτε έξω αν η Τάνια κάνει καμιά άλλη δουλεία εκτός από τον πληρωμένο έρωτα, αν έχει κανά μαλάκα που της τα τρώει, και από που είναι η καταγωγή της.

Ρε τι μαλακία με έχει πιάσει να μην ξακολάει το μυαλό από αυτή τη κοπέλα. Γεροξεκούτιανα γαμώ τη τρέλα μου
να κανει καμια αλλη δουλεια δεν πιστευω.μην το βλεπεις παντος ετσι 2-3 πελατες.υπαρχουν και μερες που δεν παιρνει και κανεναν πελατη!!!στις πολυ καλες μερες να δουλεψει 3-4 ωρες!!!εδω δεν ειναι Ελλαδα που ειναι γεματο αγαμητους.εδω οπως ειδες εχει πολυ μουνι!θα την ρωτισω αν συναντιθουμε.το κακο ειναι οτι η Ιλονα αν και μου αρεσει σαν ανθρωπος παρ πολυ.δεν μου πολυαρεσει σα γυναικα.ειναι και μεγαλη πια 33 ετων.εγω πολυ σπανια παω με πανω απο 25.πρεπει να μου αρεσει παρα πολυ.Π.Χ.αυτη σημερα που συναντισα ειναι 19.προχτες μια αλλη ητανε 18.η πιο μικρες που παιζονται ειναι 2  16χρονες γειτονισες.που ερχονται σπιτι μου που και που.και μια απο το ιντερνετ 16 χρονων απο το Σαρατοφ που θα ερθει μαλλον τον Αυγουστο Αγια Πετρουπολη.αν ειναι να γαμαω γριες παω και στην Ελλαδα και τρωω και σουβλακια και κανω και μπανιο στη θαλασσα!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Και οι κουκλέρες γιατί δε πάνε πλέον να δουλέψουνε στα σαλον;
Τί κάνουν; Που δουλεύουν;
ο μεσος μισθος στην Αγια Πετρουπολη ειναι 19.000 ρουβλια γιατι να παει στο Σαλον να δουλεψει οταν παντου ζητανε ανθρωπους!και υπαρχει τρομερη ελειψη εργατικων χεριων!ειδηκα στη Μοσχα ακους κατι μισθους 5000$-6000$.και ειναι δυσκολο να βρουνε και ανθρωπο!!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
το κακο ειναι οτι η Ιλονα αν και μου αρεσει σαν ανθρωπος παρ πολυ.δεν μου πολυαρεσει σα γυναικα.ειναι και μεγαλη πια 33 ετων.εγω πολυ σπανια παω με πανω απο 25.πρεπει να μου αρεσει παρα πολυ.Π.Χ.αυτη σημερα που συναντισα ειναι 19.προχτες μια αλλη ητανε 18.η πιο μικρες που παιζονται ειναι 2  16χρονες γειτονισες.που ερχονται σπιτι μου που και που.και μια απο το ιντερνετ 16 χρονων απο το Σαρατοφ που θα ερθει μαλλον τον Αυγουστο Αγια Πετρουπολη.αν ειναι να γαμαω γριες παω και στην Ελλαδα και τρωω και σουβλακια και κανω και μπανιο στη θαλασσα!!!!!

Τελικά ταιριάζουμε σε πολλά   :rockon:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
ο μεσος μισθος στην Αγια Πετρουπολη ειναι 19.000 ρουβλια γιατι να παει στο Σαλον να δουλεψει οταν παντου ζητανε ανθρωπους!και υπαρχει τρομερη ελειψη εργατικων χεριων!ειδηκα στη Μοσχα ακους κατι μισθους 5000$-6000$.και ειναι δυσκολο να βρουνε και ανθρωπο!!!

Πάντως βλέπεις παντού Θεϊκά όμορφες κοπέλες.
Οι γκαρσόνες στα εστιατόρια, οι κοπέλες στα ξενοδοχεία, ακόμα και στο Χερμιταζ κόντεβα να ζαλιστώ από την ομορφιά τους.
Πραγματικά πολύ όμορφες γυναίκες οι Ρωσίδες !
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τελικά ταιριάζουμε σε πολλά   :rockon:
συμφωνο!!!πρεπει να ερθεις εδω να μενεις μονιμα να δεις τι παραδισος που ειναι!το μονο που μου λειπει ειναι ενα καλο αμαξι!!!αν καταφερω και παρω ποιος με ποιανει!!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
να κανει καμια αλλη δουλεια δεν πιστευω.μην το βλεπεις παντος ετσι 2-3 πελατες.υπαρχουν και μερες που δεν παιρνει και κανεναν πελατη!!!στις πολυ καλες μερες να δουλεψει 3-4 ωρες!!!εδω δεν ειναι Ελλαδα που ειναι γεματο αγαμητους.εδω οπως ειδες εχει πολυ μουνι!θα την ρωτισω αν συναντιθουμε.το κακο ειναι οτι η Ιλονα αν και μου αρεσει σαν ανθρωπος παρ πολυ.δεν μου πολυαρεσει σα γυναικα.ειναι και μεγαλη πια 33 ετων.εγω πολυ σπανια παω με πανω απο 25.πρεπει να μου αρεσει παρα πολυ.Π.Χ.αυτη σημερα που συναντισα ειναι 19.προχτες μια αλλη ητανε 18.η πιο μικρες που παιζονται ειναι 2  16χρονες γειτονισες.που ερχονται σπιτι μου που και που.και μια απο το ιντερνετ 16 χρονων απο το Σαρατοφ που θα ερθει μαλλον τον Αυγουστο Αγια Πετρουπολη.αν ειναι να γαμαω γριες παω και στην Ελλαδα και τρωω και σουβλακια και κανω και μπανιο στη θαλασσα!!!!!
Κανονισε δημητρακη παιχταρα να σε μπαγλαρωσουν τα ρωσικα κομμαντο της ασφαλειας για αποπλανηση ανηλικου και να τρεχει να σε βγαλει η εισαγγελεας(Ξερεις ποια εννοω) μετα :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom