Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 430K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 127 18,5%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,6%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,6%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,2%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 50 7,3%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    687
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
χμμμμμμ μαλιστα
Θα εννημερωσω το φιλαρακι μου λοιπον οτι εχω παλι δικιο σε οτι του ειπα
Τον κωλοφαρδο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτο φαινετε και απο την συμπεριφορα της,για αλλους ειναι ξεπετα και σε σενα που γουσταρη δλδ. κανη πολυ περισσοτερα και καθετε παραπανω!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Εμένα κάτι μουνόψειρες, μου είχε αφήσει για σουβενίρ ! Καλές ήτανε ! :grin:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1
σε κάποιους φάνηκε παράξενο που είπα ότι πιάναμε κουβεντούλα με κοπέλες από δέλο και όντως είναι κάπως γιατί οι περισσότερες η αλήθεια είναι ότι βιάζονται να πάνε στον επόμενο.
αλλά πέρα από το γαμήση δημιουργούντε και ανθρώπινες σχέσεις..δλδ απλα να τα λες με μια κοπέλα μετά το κοκό σας κάνει τόσο παράξενο ? 
χαλαρώστε δεν είναι αντικείμενα...άνθρωποι είναι και αυτές.
και έχω γνωρίσει κοπέλες που στα αρχίδια τους αν θα με χάνανε από πελάτη η όχι με αυτά που θα μου λέγανε...(γιατί είχανε πολλούς σε σημείο που δεν προλαβαίνανε..)
το ότι κάποια κοπέλα είναι ιερόδουλη και εσύ πελάτης δεν συμαίνει ότι είναι αδύνατο να υπάρξει μια αμιβαία εκτίμηση και μια αλιθηνή κουβεντούλα χαλαρώστε...
ίσα ίσα που οι περισσότερες κοπέλες στα σπίτια είναι συνήθως και τα ποιο μπέσα παιδιά...
τώρα ο κάθε αγαπούλης μπορεί απλά να κοιμάται και να ονειρεύεται...
οι ιερόδουλες δεν έχουν να χάσουν και να κερδίσουν τίποτα γιατί οι περισσότερες είναι free άτομα...οπότε οι ξύπνοι καλά θα κάνουν να πάνε στις γυναικούλες τους και στις αγάπες τους γιατί με τα συγκεκριμένα παιδάκια (ιερόδουλες) δεν τους παίρνει...
ποιο εξελιγμένο είδος..

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Με τον ορο ρομαντισμο δεν εννοω τις σχεσης αλλα την αναγκη τις βολτας στα στενα δρομακια της ηδονης και τις χαρας!
ναι ρε γμτ, εχουν περιεργη γοητεια αυτοι οι βρωμικοι και αθλιοι δρομοι
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
σε κάποιους φάνηκε παράξενο που είπα ότι πιάναμε κουβεντούλα με κοπέλες από δέλο και όντως είναι κάπως γιατί οι περισσότερες η αλήθεια είναι ότι βιάζονται να πάνε στον επόμενο.
αλλά πέρα από το γαμήση δημιουργούντε και ανθρώπινες σχέσεις..δλδ απλα να τα λες με μια κοπέλα μετά το κοκό σας κάνει τόσο παράξενο ?  
χαλαρώστε δεν είναι αντικείμενα...άνθρωποι είναι και αυτές.
και έχω γνωρίσει κοπέλες που στα αρχίδια τους αν θα με χάνανε από πελάτη η όχι με αυτά που θα μου λέγανε...(γιατί είχανε πολλούς σε σημείο που δεν προλαβαίνανε..)
το ότι κάποια κοπέλα είναι ιερόδουλη και εσύ πελάτης δεν συμαίνει ότι είναι αδύνατο να υπάρξει μια αμιβαία εκτίμηση και μια αλιθηνή κουβεντούλα χαλαρώστε...
ίσα ίσα που οι περισσότερες κοπέλες στα σπίτια είναι συνήθως και τα ποιο μπέσα παιδιά...
τώρα ο κάθε αγαπούλης μπορεί απλά να κοιμάται και να ονειρεύεται...
οι ιερόδουλες δεν έχουν να χάσουν και να κερδίσουν τίποτα γιατί οι περισσότερες είναι free άτομα...οπότε οι ξύπνοι καλά θα κάνουν να πάνε στις γυναικούλες τους και στις αγάπες τους γιατί με τα συγκεκριμένα παιδάκια (ιερόδουλες) δεν τους παίρνει...
ποιο εξελιγμένο είδος..
Σιγουρα και ειναι ανθρωποι σιγουρα και δεν ειναι αντικειμενα για χρηση
Ομως ξεχνας κατι πολυ βασικο σε ολο αυτο
Εκει δεν πας για δημοσιες σχεσεις ουτε για γνωριμιες
Εκει πας να κανεις την δουλεια σου χωρις υποχρεωσεις και να σου φυγουν οι οποιες καψες εχεις εκεινη την στιγμη.
Και δεν ειναι καθολου ευκολο να πιασεις γνωριμια με μια τετοια κοπελα για τους απλους λογους
1 Εχουν δουλεια και σε βλεπουν σαν εικοσαευρο η πενηνταευρο αναλογα που δουλευουν
2 Δεν πιστευουν γιατι φοβουνται οτι θα τις δεις για τα λεφτα τους (λογικο κι αυτο)
η εκμεταλλευση δινει και παιρνει απο ανεκαθεν παντου, ασχετα αν δεν ειναι παντα ετσι
3 Το θεμα οτι εσυ θα γνωριζεις τι δουλεια κανουν ειναι ανασταλτικος παραγοντας για την οποια σχεση σε πολυ μεγαλο βαθμο

Οσο για την μπεσα που λες αυτο παιζει παντου και ειναι αναλογα στον ανθρωπο και τα βιωματα του
Παντως και οι κοπελες αυτες εχοντας πολλα βιωματα και εμπειριες πιστευω μπορουν να διακρινουν μερικα πραγματα παραπανω στον καθεναν (δεν ειναι απολυτο αυτο ομως σε καμια περιπτωση)
Μπορουν ομως να κουβαλουν και παρα πολλα ''απωθημενα και παραξενιες'' και αυτο οσο να ειναι παλι δυσκολευει την οποια σχεση


Εδω ομως φιλαρακο δεν σε πιανω καθως αδυνατω να συλλαβω τι λες.. Αν θες και μπορεις καντο λιγο πιο λιανα να καταλαβω.

(οπότε οι ξύπνοι καλά θα κάνουν να πάνε στις γυναικούλες τους και στις αγάπες τους γιατί με τα συγκεκριμένα παιδάκια (ιερόδουλες) δεν τους παίρνει...
ποιο εξελιγμένο είδος..)

Βαφτιζεις εξυπνους με ειρωνικο υφος μιλωντας για γυναικουλες και αγαπες αυτους που εχουν την τυχη να φτιαξουν την οικογενεια τους ?
Γιατι ετσι βρε φιλαρακο ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
70 τις εκατο παρομοιο θρεντ με το <<εχετε κανει ποτε σχεση με εκδιδομένη γυναίκα>>
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε γμτ, εχουν περιεργη γοητεια αυτοι οι βρωμικοι και αθλιοι δρομοι
βρωμα και δυσωδια εχουν αλλα το προσπερναμε αυτο
πηγαινε μια βολτα απο μεταξουργειο μερια και τα λεμε μετα αν δεν στην πεσουν τιποτα κακοποια στοιχεια
ολη η μπουρουχα κυκλοφοραει εκει
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΚΑΒΛΙ ΠΥΞΙΔΑ  

Με τραβάει απο τη μύτη
κατ΄ευθείαν για ΄το σπίτι
τ΄άρωμά της με μεθάει
η ψωλή μου χλιμιντράει!

Σούζα κάνει τ΄αλογάκι
μόλις μυριστεί μουνάκι
στα μπουρδέλα ίσα πάει
τα εμπόδια πηδάει !

τον Ντορή σας έχω φέρει
το καβλί του να προσφέρει
να μουλιάσει τα αρχίδια
είναι του μουνιού πυξίδα !




:grin:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...παντού παίζουν τα πάντα.
αλλά μίλησα κατά κανόνα και όχι απόλυτα.

Βαφτιζεις εξυπνους με ειρωνικο υφος μιλωντας για γυναικουλες και αγαπες αυτους που εχουν την τυχη να φτιαξουν την οικογενεια τους ?
Γιατι ετσι βρε φιλαρακο ?

όχι ποτέ.δεν βάφτισα αυτούς..

μιλάω όμως για αυτούς που πουλάνε αγαπούλες στη γυναίκα τους και στα παιδάκια τους και δεν έχουν αφήσει πουτάνα για πουτάνα όρθια.φαντάζομαι δεν  εννοείς αυτό οικογένεια έτσι ?
θα μου πεις ότι γουστάρει κάνει ο καθένας και θα έχεις δίκιο...
απλά εγώ θα σεβαστώ σαν άνθρωπο την πουτάνα που είναι μπέσα με τον εαυτό της και με τους άλλους και όχι τον κάθε ανόητο υποκριτή...
(δεν ανοίγω θέμα και δεν θέλω να προσβάλω κανένα απλά με ρώτησες τι εννοούσα) 
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
70 τις εκατο παρομοιο θρεντ με το <<εχετε κανει ποτε σχεση με εκδιδομένη γυναίκα>>
Καμια σχεση εγω αλλα αναφερω στην αρχη του θρεντ,μιλαω για συγκεκριμενα πραγματα,αλλο αν η συζητηση οδηγηθηκε προς τα εκει!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
σε κάποιους φάνηκε παράξενο που είπα ότι πιάναμε κουβεντούλα με κοπέλες από δέλο και όντως είναι κάπως γιατί οι περισσότερες η αλήθεια είναι ότι βιάζονται να πάνε στον επόμενο.
αλλά πέρα από το γαμήση δημιουργούντε και ανθρώπινες σχέσεις..δλδ απλα να τα λες με μια κοπέλα μετά το κοκό σας κάνει τόσο παράξενο ? 
χαλαρώστε δεν είναι αντικείμενα...άνθρωποι είναι και αυτές.
και έχω γνωρίσει κοπέλες που στα αρχίδια τους αν θα με χάνανε από πελάτη η όχι με αυτά που θα μου λέγανε...(γιατί είχανε πολλούς σε σημείο που δεν προλαβαίνανε..)
το ότι κάποια κοπέλα είναι ιερόδουλη και εσύ πελάτης δεν συμαίνει ότι είναι αδύνατο να υπάρξει μια αμιβαία εκτίμηση και μια αλιθηνή κουβεντούλα χαλαρώστε...
ίσα ίσα που οι περισσότερες κοπέλες στα σπίτια είναι συνήθως και τα ποιο μπέσα παιδιά...
τώρα ο κάθε αγαπούλης μπορεί απλά να κοιμάται και να ονειρεύεται...
οι ιερόδουλες δεν έχουν να χάσουν και να κερδίσουν τίποτα γιατί οι περισσότερες είναι free άτομα...οπότε οι
Διαφωνω μονο στο τελευταιο,καποιες ειναι θυματα,μπορη να υπαρξη σχεση και μαλιστα φιλικη,απλα η νοοτροποια του ελληνα δυσκολευετε ακομα να κατανοηση καποια πραγματα,εν καιρο ισως!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
βρωμα και δυσωδια εχουν αλλα το προσπερναμε αυτο
πηγαινε μια βολτα απο μεταξουργειο μερια και τα λεμε μετα αν δεν στην πεσουν τιποτα κακοποια στοιχεια
ολη η μπουρουχα κυκλοφοραει εκει
το μεταξι ειναι σαν δευτερο σπιτι μου  :2funny: :2funny:
γι'αυτο εννοω αυτο που εγραψα περι γοητευτικης δυσωδιας
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...παντού παίζουν τα πάντα.
αλλά μίλησα κατά κανόνα και όχι απόλυτα.

όχι ποτέ.δεν βάφτισα αυτούς..

μιλάω όμως για αυτούς που πουλάνε αγαπούλες στη γυναίκα τους και στα παιδάκια τους και δεν έχουν αφήσει πουτάνα για πουτάνα όρθια.φαντάζομαι δεν  εννοείς αυτό οικογένεια έτσι ?
θα μου πεις ότι γουστάρει κάνει ο καθένας και θα έχεις δίκιο...
απλά εγώ θα σεβαστώ σαν άνθρωπο την πουτάνα που είναι μπέσα με τον εαυτό της και με τους άλλους και όχι τον κάθε ανόητο υποκριτή...
(δεν ανοίγω θέμα και δεν θέλω να προσβάλω κανένα απλά με ρώτησες τι εννοούσα)  
Φυσικα και δεν νοειται για οικογενεια αυτο κατα τα στερεοτυπα οπως προβαλονται
Ομως η ''αγαπη'' σαν εννοια εχει πολλα προσωπα, οποτε ας μην ειμαστε απολυτοι
Υπαρχει και η εννοια της ευχαριστησης (ηδονη)
Ειναι πολυ μεγαλο το θεμα για να αναλυθει σε δυο τρεις αραδες
Αν κατσουμε να αναλυσουμε τι σημαινει οικογενεια θα βρουμε πολλα
Εγω μενω σε μια φραση ενος φιλου μου που μου ειπε το εξης
-Περα απο το αισθημα υπαρχει η επιβιωση, περα απο την επιβιωση, υπαρχουν οι συμβιβασμοι
-οποτε φιλε μου ''Playboy $'' δες την ολη υποθεση σαν εναν συνεταιρισμο με ευθυνες και υποχρεωσεις οχι ακριβως αλλα στο περιππου οπου διεπονται οι κανονες και για τους δυο στο ''συμβολαιο'' (γαμος)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom