Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
η κοπελα ηταν απο το Μιχαλακοπουλου 99 ή απο καμμια αγγελια/internet κτλ.?
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Επισκεψη σημερα απο γνωστο μου στις 14:00. Το μαγαζι ηταν κλειστο και κανεις δεν ανοιγε. Ο φιλος επεμενε για κανενα 10λεπτο. Καμια πληροφορια?
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
ή εκλεισε προωρα για καλοκαιρινα μπανια των κοριτσιων ή επεσε θυμα της οικονομικης κρισης και της χαμηλης ποιοτητας (πλην μερικων εξαιρεσεων)..παλιοτερα το τιμουσα δεοντως το μαγαζι αλλα εχω ριξει μαυρη πετρα, κατι το οποιο εχουν κανει και αλλοι
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη σημερα απο γνωστο μου στις 14:00. Το μαγαζι ηταν κλειστο και κανεις δεν ανοιγε. Ο φιλος επεμενε για κανενα 10λεπτο. Καμια πληροφορια?
μάλλον ήταν γεμάτο εκείνη την ώρα, και δεν άνοιγαν. σήμερα πήγα. το κωλαράκι της μπέλλα ήταν και πάλι ετοιμοπόλεμο. και ρούφηγμα το σπέρμα μέχρι τελευταίας στγόνας. καλά γαμήσια.
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Απο οτι εμαθα, το μαγαζι καθ'ολη τη διαρκεια του καλοκαιριου θα λειτουργει μονο με 2 κοπελες καθημερινα. Διοτι, θα παιρνουν σειρα για διακοπες. Μαλλον για αυτο δεν ανοιξανε του φιλου, διοτι δεν εχει κοπελες μεσα να εξυπηρετησουν, καποια να ανοιξει την πορτα κλπ. Η τσατσα λειπει επ αοριστον για προσωπικους λογους.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επισκεψη σημερα απο γνωστο μου στις 14:00. Το μαγαζι ηταν κλειστο και κανεις δεν ανοιγε. Ο φιλος επεμενε για κανενα 10λεπτο. Καμια πληροφορια?
  η ειναι απασχολημενεs  η οταν δεν σε ξερουν δεν ανοιγουν.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
σήμερα πήγα. το κωλαράκι της μπέλλα ήταν και πάλι ετοιμοπόλεμο.
στα ελεγα  και  την ειχεs απορριψει.     τι εγινε και αλλαξεs γνωμη ?  :2funny:  παντωs  εισαι ο πρωτοs που γραφει για το κωλαρακι τηs.    οι υπολοιποι μαλλον η δεν την ξερουν η δεν προτιμουν κωλαρακι, για αυτο και δεν υπαρχει καμμια ενημερωση :grin:.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
στα ελεγα  και  την ειχεs απορριψει.     τι εγινε και αλλαξεs γνωμη ?  ...... :grin:.

Πότε έγινε αυτό το ολέθριο σφάλμα? μήπως ήμουν μεθυσμένος? Για δείξε μου την απόρριψή μου. Για να τη δείξω στο γιατρό μου, για να του αποδείξω ότι όντως δεν πάω καλά.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Πότε έγινε αυτό το ολέθριο σφάλμα? μήπως ήμουν μεθυσμένος? Για δείξε μου την απόρριψή μου. Για να τη δείξω στο γιατρό μου, για να του αποδείξω ότι όντως δεν πάω καλά.
δικιο εχειs.  το εψαξα για να μην τρεχουμε στουs γιατρουs :2funny:.  δεν ησουν εσυ.  με τον brut τα λεγαμε.  
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παντως απο μια βολτα που εκανα η μπελλα ειναι ωραιο παιδι,με καλο σωμα και ωραιο κολαρακι(που το δινει κιολας)....απο βυζι ειναι μειον..παντως δεν την εχω δοκιμασει αλλα ειναι στα υποψιν....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παντως απο μια βολτα που εκανα η μπελλα ειναι ωραιο παιδι,με καλο σωμα και ωραιο κολαρακι(που το δινει κιολας)....απο βυζι ειναι μειον..παντως δεν την εχω δοκιμασει αλλα ειναι στα υποψιν....
 απο βυζι μειον και απο προσωπο 2 μειον.  
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
παντως απο μια βολτα που εκανα η μπελλα ειναι ωραιο παιδι,με καλο σωμα και ωραιο κολαρακι(που το δινει κιολας)....απο βυζι ειναι μειον..παντως δεν την εχω δοκιμασει αλλα ειναι στα υποψιν....
η αλβανιδα....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
παντως απο μια βολτα που εκανα
  ασχετο αυτο ,αλλα  πεθυμησα την αφροδιτη λιγο ρε spuνκy.  τετοια βυζια( με φρεσκαδα και αφρατα 22 χρονων -  καλυπταν σχεδον,  ολο τηs το προσωπο οταν τα εγλυφε),  δεν μου εχουν ξανατυχει.  εκανα μαλακια τοτε που δεν πηρα το τηλεφωνο τηs. αλλα ηθελε το πουτανακι για εξω 500 ευρω για 4-5 ωρεs.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
  ασχετο αυτο ,αλλα  πεθυμησα την αφροδιτη λιγο ρε spuνκy.  τετοια βυζια( με φρεσκαδα και αφρατα 22 χρονων -  καλυπταν σχεδον,  ολο τηs το προσωπο οταν τα εγλυφε),  δεν μου εχουν ξανατυχει.  εκανα μαλακια τοτε που δεν πηρα το τηλεφωνο τηs. αλλα ηθελε το πουτανακι για εξω 500 ευρω για 4-5 ωρεs.


:o
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  ναι βαλλεντινε.  ηξερε οτι μετρουσε  και οπου επιανε.  100 ευρω την ωρα.  αν την παζαρευα  θα επεφτε.    δεν το χειριστηκα σωστα και τηs ειπα ,  τοσα βγαζειs την ημερα που δουλευειs  εδω?    το θεμα ειναι οτι τωρα δουλευει ανεξαρτητη και δεν μπορουμε να την βρουμε.  και οι κολλητεs τηs , δεν μαs δινουν και το τλφ.  ομωs καπου θα την πετυχουμε. ολοκληρη αθηνα ειναι αυτη.
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
  ασχετο αυτο ,αλλα  πεθυμησα την αφροδιτη λιγο ρε spuνκy.  τετοια βυζια( με φρεσκαδα και αφρατα 22 χρονων -  καλυπταν σχεδον,  ολο τηs το προσωπο οταν τα εγλυφε),  δεν μου εχουν ξανατυχει.  εκανα μαλακια τοτε που δεν πηρα το τηλεφωνο τηs. αλλα ηθελε το πουτανακι για εξω 500 ευρω για 4-5 ωρεs.



αχαχαχαχαχαχαχαχα ρε μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τα ΖΩΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom