Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Με καλη καποτα μια χαρα ειναι.  Ειναι μερικες που ειναι πολυ λεπτες και ανθεκτικες, ειναι σαν να εισαι ακαπελοτος.  Μια χαρα γενικα.  Μαλακια μου πριν.
και αν η αλλη ειναι και μαστορισσα και γουσταρει, δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα απο το ανευ.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η νεα αφιξη η ΜΠΕΛΛΑ 20-21 χρονων συμπαθητικο πιπινι δινει κολλαρακι.  με σωματακι κανονικο με τα πιασιματακια του και ψηλουτσικο.  για τουs λατρειs που τουs εξιταρει το αθωο υφακι.  κουμανταρεται ευκολα και βολικο μωρο.  κατι μου λεει οτι, αν κατσει εκει  θα παει πολυ καλα. εχει ζηλο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
η νεα αφιξη η ΜΠΕΛΛΑ 20-21 χρονων συμπαθητικο πιπινι δινει κολλαρακι.   με σωματακι κανονικο με τα πιασιματακια του και ψηλουτσικο.  για τουs λατρειs που τουs εξιταρει το αθωο υφακι.  κουμανταρεται ευκολα και βολικο μωρο.  κατι μου λεει οτι, αν κατσει εκει  θα παει πολυ καλα. εχει ζηλο.

Μερακλή μου εσύ...!!! :cool2: :thumbsup: ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μερακλή μου εσύ...!!! :cool2: :thumbsup: ;)
ευχαριστω  για τα καλα σου λογια.   εχω μαθει να τα αναλυω αυτα που με ενδιαφερουν  παντα σε βαθοs.  .   τα πιπινια οταν συνδυαζουν αθωο υφοs kai υποσχεται το βλεμμα τουs οτι μεσα θα  κανουν οτι μπορουν , παντα τα συμπαθω.   βεβαια τα γουστα του καθενοs διαφερουν.
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
η νεα αφιξη η ΜΠΕΛΛΑ 20-21 χρονων συμπαθητικο πιπινι δινει κολλαρακι.   με σωματακι κανονικο με τα πιασιματακια του και ψηλουτσικο.  για τουs λατρειs που τουs εξιταρει το αθωο υφακι.  κουμανταρεται ευκολα και βολικο μωρο.  κατι μου λεει οτι, αν κατσει εκει  θα παει πολυ καλα. εχει ζηλο.
εμένα προσωπικά το μικρό βυζί δεν με συγκινεί εκτός και αν είναι τούμπανο στα υπόλοιπα...πράγμα που δεν ισχύει για τη κοπελίτσα.
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
επίσης, τις προάλλες, επισκεύτηκα πρίαμο και κάλεσα μασσατζού στο δωμάτιο, με τις ανέσεις μου με τα ποτάκια μου με όλα! Αφού έκανε μπανάκι, φόρεσε το μαύρο τιραντάκι της σκέτη καύλα, μου έκανε σούπερ αισθησιακό μασάζ για 30 λεπτά παντού, λες και ήταν γκομενά μου. Η γκόμενα χυμώδης, σφιχτό κορμί, 4αρι στήθος τούμπανο φυσικό παρακαλώ, πολύ γλυκιά και τρυφερή, μεστη καύλα συνέχεια ,ακάποτη πίπα dt, cgf experience, διάφορες στάσεις με σκούφο, δύο εκτονώσεις...πέρασα τ έ λ ε ι α.
1 ώρα κομπλεδάκι 70 ευρουδάκια.
Μάλλον θα γίνω fun του μασάζ κατ οίκων!!!
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
επίσης, τις προάλλες, επισκεύτηκα πρίαμο και κάλεσα μασσατζού στο δωμάτιο, με τις ανέσεις μου με τα ποτάκια μου με όλα! Αφού έκανε μπανάκι, φόρεσε το μαύρο τιραντάκι της σκέτη καύλα, μου έκανε σούπερ αισθησιακό μασάζ για 30 λεπτά παντού, λες και ήταν γκομενά μου. Η γκόμενα χυμώδης, σφιχτό κορμί, 4αρι στήθος τούμπανο φυσικό παρακαλώ, πολύ γλυκιά και τρυφερή, μεστη καύλα συνέχεια ,ακάποτη πίπα dt, cgf experience, διάφορες στάσεις με σκούφο, δύο εκτονώσεις...πέρασα τ έ λ ε ι α.
1 ώρα κομπλεδάκι 70 ευρουδάκια.
Μάλλον θα γίνω fun του μασάζ κατ οίκων!!!

φιλε δωσε περισσοτερα στοιχεια για την κοπελα να την δοκιμασουμε και εμεις...
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
έχω δώσει πλήρη περιγραφή στο πεδίο ΜΑΣΑΖ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ μαν.

Αν μπορείς σε παρακαλώ ρίξε κανένα PM για να μου ανοιξουνε λίγο τα ματάκια.
λόγο φόρτου εργασίας δεν έχω χρόνο να ασχολιθώ με τα Threads.
ειλικρινά θα το εκτιμούσα εάν με ενημέρωνες.

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
τα μαγαζι αν δεν κανει μια εκκαθαριση απο τις υπαρχουσες,και δεν φερει νεο αιμα,πολυ φοβαμαι οτι θα το νοικιασουν και γρηγορα...μετα την φυγη της σονιας,μην τον ειδατε!!!!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
εμένα προσωπικά το μικρό βυζί δεν με συγκινεί εκτός και αν είναι τούμπανο στα υπόλοιπα...πράγμα που δεν ισχύει για τη κοπελίτσα.
πραγματι απο βυζι δεν.    αλλα δινει κωλο και ειναι και μικρη και δεν ειναι και μπαζο.  μια χαρα κοπελιτσα ειναι.  ξερειs πολλεs  μικρεs στα μασαζ  με τιs προδιαγραφεs αυτεs να δινουν? 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τα μαγαζι αν δεν κανει μια εκκαθαριση απο τις υπαρχουσες,και δεν φερει νεο αιμα,πολυ φοβαμαι οτι θα το νοικιασουν και γρηγορα...μετα την φυγη της σονιας,μην τον ειδατε!!!!!
  σωστα
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
πραγματι απο βυζι δεν.     αλλα δινει κωλο και ειναι και μικρη και δεν ειναι και μπαζο.  μια χαρα κοπελιτσα ειναι.   ξερειs πολλεs  μικρεs στα μασαζ  με τιs προδιαγραφεs αυτεs να δινουν? 
έλα Lio, κοίτα στο συγκεκριμένο "οίκο"  πάω αρκετά συχνά. Η κάθε μια μου έχει δώσει αυτό που μπορεί και αυτό που ήθελα κάθε φορά! Το θέμα είναι η στιγμή της όλης φάσης. Πως θα τη δεις δηλαδή! Με όλες έχω πάει εκεί μέσα, όχι μόνο μια και δύο φορές. Άλλη επειδή έχει προστυχόφατσα, άλλη γιατί κουνιέται και το θέλει, άλλη για το αθώο βλέμμα της, άλλη γιατί τα κάνει όλα, άλλη γιατί κάνει μόνο μασάζ!!! Τα στάνταρ αλλάζουν τα φετίχ όμως όχι! ¨όσον αφορά τη "νέα" στο ίδρυμα που δεν είναι καθόλου νέα στο "είδος", απλά δεν μου έκανε "κλικ"! Π.χ Η σύλβια είναι για μένα μπάζο! ειλικρινά κ όμως την έχω πάρει αρκετές φορές γιατι είναι προστυχο πουτανί κ κάνει απίστευτη ακάποτη πίπα!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
έλα Lio, κοίτα στο συγκεκριμένο "οίκο"  πάω αρκετά συχνά. Η κάθε μια μου έχει δώσει αυτό που μπορεί και αυτό που ήθελα κάθε φορά! Το θέμα είναι η στιγμή της όλης φάσης. Πως θα τη δεις δηλαδή! Με όλες έχω πάει εκεί μέσα, όχι μόνο μια και δύο φορές. Άλλη επειδή έχει προστυχόφατσα, άλλη γιατί κουνιέται και το θέλει, άλλη για το αθώο βλέμμα της, άλλη γιατί τα κάνει όλα, άλλη γιατί κάνει μόνο μασάζ!!! Τα στάνταρ αλλάζουν τα φετίχ όμως όχι! ¨όσον αφορά τη "νέα" στο ίδρυμα που δεν είναι καθόλου νέα στο "είδος", απλά δεν μου έκανε "κλικ"! Π.χ Η σύλβια είναι για μένα μπάζο! ειλικρινά κ όμως την έχω πάρει αρκετές φορές γιατι είναι προστυχο πουτανί κ κάνει απίστευτη ακάποτη πίπα!
ok brut  σε καταλαβα
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πηγα να δω αν ειχε φερει τιποτα  καινουργιο.    ηταν μονο 2.    μονικα και μπελλα.  απο δουλεια παρα πολυ καλα ειπαν.  εσυ μπελλα ,  εφ οσον εχειs και το πρωκτικο  στο ρεπερτοριο σου?    πολυ ευχαριστημενη και αυτη.    συμπερασμα λοιπον, οτι η ΜΠΕΛΛΑ δεν εχει ουτε ΕΝΑΝ  πελατη απο το διαδικτυο.  γιατι δεν εχουμε ακουσει τιποτα απολυτωs για το κωλαρακι τηs. 
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
πηγα να δω αν ειχε φερει τιποτα  καινουργιο.     ηταν μονο 2.    μονικα και μπελλα.   απο δουλεια παρα πολυ καλα ειπαν.   εσυ μπελλα ,   εφ οσον εχειs και το πρωκτικο  στο ρεπερτοριο σου?     πολυ ευχαριστημενη και αυτη.     συμπερασμα λοιπον, οτι η ΜΠΕΛΛΑ δεν εχει ουτε ΕΝΑΝ  πελατη απο το διαδικτυο.   γιατι δεν εχουμε ακουσει τιποτα απολυτωs για το κωλαρακι τηs. 
χικ :zombie:
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
επίσης, τις προάλλες, επισκεύτηκα πρίαμο και κάλεσα μασσατζού στο δωμάτιο, με τις ανέσεις μου με τα ποτάκια μου με όλα! Αφού έκανε μπανάκι, φόρεσε το μαύρο τιραντάκι της σκέτη καύλα, μου έκανε σούπερ αισθησιακό μασάζ για 30 λεπτά παντού, λες και ήταν γκομενά μου. Η γκόμενα χυμώδης, σφιχτό κορμί, 4αρι στήθος τούμπανο φυσικό παρακαλώ, πολύ γλυκιά και τρυφερή, μεστη καύλα συνέχεια ,ακάποτη πίπα dt, cgf experience, διάφορες στάσεις με σκούφο, δύο εκτονώσεις...πέρασα τ έ λ ε ι α.
1 ώρα κομπλεδάκι 70 ευρουδάκια.
Μάλλον θα γίνω fun του μασάζ κατ οίκων!!!

1 ωρα - 2 εκτονωσεις - 70 ευρω (!!!) στο συγκεκριμενο μαγαζι??? δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω αλλα it's too good to be true!!! εχω παει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο μασαζομαγαζο, γι'αυτο εκπλησσομαι.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.683
Κριτικές
9
Like
1.640
Πόντοι
3.145
1 ωρα - 2 εκτονωσεις - 70 ευρω (!!!) στο συγκεκριμενο μαγαζι??? δεν εχω λογο να σε αμφισβητησω αλλα it's too good to be true!!! εχω παει αρκετες φορες στο συγκεκριμενο μασαζομαγαζο, γι'αυτο εκπλησσομαι.

Αδερφε  ....παμε  απ την αρχη....

ο  παικτης,  καλεσε  την  Ελλη,  στο  Πριαμος  hotel...εκει εγινε το  κολπο..

οχι στην μιχαλακοπουλου...

γκεγκε;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom