Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τηs εχει κανει καμμια καλη προταση?  οχι βεβαια με 100 ευρω.  ισωs τα διπλασια? δωσε τηs καποιο καλο κινητρο.
τωρα αυτο ρε παληκαρια πώς χαρακτηριζεται ????


μπεεεεεεεεεεεεε

μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.........
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Αν είναι συνειδητοποιημένες επαγγελματίες, μπορεί να κάνουν....αλλιώς..... :headbang:
σε ολα τα μασατσιδικα  ολεs λενε οτι κανουν. εξ αλλου γιατι και να κανουν? δεν κανουν και τιποτα το επικινδυνο. και επικινδυνο για αυτεs σημαινει  μονο sex ,χωριs προφυλακτικο. ολα τα αλλα δεν περιεχουν ρισκο, κατα την αποψη πολλων μασατσουδων. επισηs οι εξετασειs κοστιζουν.  τα συμπερασματα δικα μαs.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
^ Καταλαβα.  Με αλλα λογια καμια εξεταση.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Έστω μία αξίζει. Θα κάνω υπομονή.
  για να δω αν μπηκα σε σιτε η σε ζωολογικο κηπο.  ενταξει στο σιτε ειμαι. στο θεμα μαs τωρα gutter.  παρα πολλεs απο αυτεs , δεν καθονται απο πισω με τουs πελατεs. το δινουν ομωs στον γκομενο που εχουν. ειναι το πιστευω τουs, η κουλτουρα τουs. αν λοιπον την εβγαζεs γκομενα, θα ειχεs τακτικοτατα κουλουρακι. και δεν θα πληρωνεs κιολαs. :2funny: τελοs παντων πολυ ασχοληθηκαμε.  μια ιδεα εριξα. τηs κανουμε και διαφημηση  και δεν αξιζει .και υπαρχουν και καλοθελητεs  πανετοιμοι για κουτοπονηριεs  και για να ριχνουν λασπη κρινονταs παντα απο τον εαυτο τουs.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
  για να δω αν μπηκα σε σιτε η σε ζωολογικο κηπο.  ενταξει στο σιτε ειμαι. στο θεμα μαs τωρα gutter.  παρα πολλεs απο αυτεs , δεν καθονται απο πισω με τουs πελατεs. το δινουν ομωs στον γκομενο που εχουν. ειναι το πιστευω τουs, η κουλτουρα τουs. αν λοιπον την εβγαζεs γκομενα, θα ειχεs τακτικοτατα κουλουρακι. και δεν θα πληρωνεs κιολαs. :2funny: τελοs παντων πολυ ασχοληθηκαμε.  μια ιδεα εριξα. τηs κανουμε και διαφημηση  και δεν αξιζει .και υπαρχουν και καλοθελητεs  πανετοιμοι για κουτοπονηριεs  και για να ριχνουν λασπη κρινονταs παντα απο τον εαυτο τουs.
Συμφωνώ.
Λεπτομέρειες- περιγραφές από συνεύρεση με Ντανιέλα έχεις?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ρε σεις το μαγαζι τι ωρα κλεινει το σαββατοκυριακο?......5?.........εχουμε κανενα τηλ..?
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Σαββατο κλεινει στις 17:00 , Κυριακη κλειστα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μαρεσει που κλαινε οτι δεν εχουνε δουλεια...
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Να δεις οτι οι τιμες θα πεσουν και στα μασαζιδικα.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Καλησπερα στα παιδια!
Ειμαι καινουριος στο site και σιγα σιγα μαθαινω.
Ενω εχω γυρισει studio k στριπτιτζαδικα, δεν ξερω καθουλου
απο μασατζιδικα.μπορει καποιος να μου πει τι παιζει;
Τιμες κλπ!

Ευχαριστω
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
μαρεσει που κλαινε οτι δεν εχουνε δουλεια...
[/quote                                                                                             και εμενα μου αρεσει spunky.  και οταν εφαρμοστουν τα νεα μετρα εκει να δειs. πρεπει πια επανελθουν στην πραγματικοτητα και να ιδρωνουν για τα καλα για να βγαζουν τα 40ευρω που τουs αναλογει στο καθε ραντεβου που κανουν. να ζοριστουν και λιγο τα κωλλαρακια τουs( απο την αναδουλεια ) γιατι εχουν καλομαθει ολεs τουs, σε ολα τα μασατζιδικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom