Νέα

ρε παιδες βοηθειστε με..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tupakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Αν είναι 55+ το μουνι της θα μυρίζει θαύμα γεύση. Στο λέω εκ πείρας. Άστο το γλειφομουνι.
ρε συ πιος σας ειπε πως ειναι 55??40 ειναι ρε σεις..55+ λεγαμε για την κυρια στο φαγαδικο τα τζους στην ομονοια απο κατω..
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τοσοι στα μπουρδελα δινουνε ακαποτα..ρε παιδια αλωστε μου εχει δειξει τα βιβλιαρια της..
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Ειναι απλο..
Δουλευει η κυρια....? :think:
Αν ναι..τοτε εννοειται οτι 8α πληρωσει αυτη το hotel... ;)
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
αυτο απορω και εγω φιλε..θελω να πληρωσει εκεινη αλλα αυτο δεν θα γινει ποτε ..οσες φορες και να παμε..πφφ εμπλεξα αλλα απο το να δινω 10 στο μεταξουργειο και να χανομαι στις σκεψεις οτι πρεπει να γαμησω στα σκατοσεντονα και να πρεπει να τελειωσω στο 10λεπτο..ειανι λιγο μαλακια προτιμω να δωσω αλλα 8 να κανω 3 ωρο και οσες φορες θελω;) τι να κανω δεν ειμαι λεφτας..αυτη θελει καθε μερα σημερα βγηκαμε πρωτη φορα..αλλα θα τρωει μερικα πακετα  η θα της λεω να βαζει και αυτη η να κερναει καια υτη καμια φορα..η αμαξατο..τι να πω..γιατι ειμαστε αντρες.γιατι πρεπει παντα να πληρωνουμε εμεις την νυφη χαχαχ

σπίτι δεν έχει η 40άρα;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ενα ξενοδοχειακι θελω που να εχει λιγοτερο απο 20 ευρω το 3ωρο..στην αθηνα στο κεντρο ..πατησιων πλατεια αμερικης κοντα...εχω ακουσει πολλα αλλα δεν ξερω που βρισκονται..να μην εχει πιατσα με πουτανες..ουτε με πρεζακια..εχω ακουσει για βαθης με 5 ευρω αλαλ δεν λεει..εχετε να προτεινετε κατι???
τυπε γιατι δεν πας την γκομενα σε κανα δασακι να κανεις την δουλεια σου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Εχει ματακηδεs τυπε.....Και κουνουπια Δυτικου Νειλου
καμια φορα ειναι το ιδιο αυτα τα 2 τυπε
για να υπαρχει καμουφλαζ :grin:

Mosquito1.jpg
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Συμφωνω, και εγω ειμαι απο τους πρωτους που υποστηριζω οτι πρεπει ο αντρας να τα πληρωνει αυτα τα εξοδα.
Αλλά εδω μιλαμε για ειδικη περιπτωση.
Κι αυτη η μουλαρα δεν προσφερεται να δωσει κατι? Ξερει οτι δεν εχεις δουλεια.
Δεν το καταλαβαινω.
Οταν δεν θες να ξοδευτεις για να γαμησεις, καλυτερα μεινε στο σπιτι σου και τραβα μαλακια. φιλικα στο λεω. Εγω ετσι ειμαι. Αμα δεν εχω λεφτα,μενω σπιτι. Αμα βγω θα πληρωσω. ενα και ενα κανιυν δυο,οχι 11...
 

Επισκέπτης
Οταν δεν θες να ξοδευτεις για να γαμησεις, καλυτερα μεινε στο σπιτι σου και τραβα μαλακια. φιλικα στο λεω. Εγω ετσι ειμαι. Αμα δεν εχω λεφτα,μενω σπιτι. Αμα βγω θα πληρωσω. ενα και ενα κανιυν δυο,οχι 11...
στη φαση βεβαια του 19χρονου με την 40αρα τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα... Δεν βασιζεται στον ρομαντισμο ουτε αυτη ψαχνει τον ιπποτη παρα μονο το δορυ του
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
 αλλα ο αντρας δν ειναι ετσι μαγκες..ειναι λιγο ηλιθιο να πεις κατι τετιο..
ΑΚΡΙΒΩΣ. Αμα θες να εισαι ανδρας, δεν αφηνεις καμμια να πληρωσει. Αλλιως πας μεταξουργειο, φυλης,βγαζεις απωθημενα και επιστρεφεις σπιτι σου θριαμβευτης...  :jerking: :jerking:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
στη φαση βεβαια του 19χρονου με την 40αρα τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα... Δεν βασιζεται στον ρομαντισμο ουτε αυτη ψαχνει τον ιπποτη παρα μονο το δορυ του
Τυπε μου,ειπα τι κανω εγω. το τι κανει ο καθενας,προβλημα δικο του. Εγω αμα βγω με ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, πρεπει να εχω λεφτα στην τσεπη να την γλεντησω. Αμα ειναι να τα ψειριζω και να μου τα πληρωσει, καλυτερα σπιτι μου να σερφαρω στο μπου.κομ  :grin:
 

Επισκέπτης
Τυπε μου,ειπα τι κανω εγω. το τι κανει ο καθενας,προβλημα δικο του. Εγω αμα βγω με ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΟΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ, πρεπει να εχω λεφτα στην τσεπη να την γλεντησω. Αμα ειναι να τα ψειριζω και να μου τα πληρωσει, καλυτερα σπιτι μου να σερφαρω στο μπου.κομ  :grin:
δεν καταλαβες... δεν θα βγουν για ξεσκισμα θα πανε. Ο μικρος δεν εχει λεφτα που ειναι το κακο να πληρωσει η κυρια
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Ειναι απλο..
Δουλευει η κυρια....? :think:
Αν ναι..τοτε εννοειται οτι 8α πληρωσει αυτη το hotel... ;)
δουλευει εννοειται..αλλα εχει παιδια...αλλα και αντρα συγκατοικουνε απλα χωρισμενοι
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
τυπε γιατι δεν πας την γκομενα σε κανα δασακι να κανεις την δουλεια σου
ρε συ αυτο σκεφτομαι αλλα πως θα γαμησω??πιπα ενταξει δινω να γαμησω πως?? πως θα γινει σε ενα μικρο αμαξι??
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Οταν δεν θες να ξοδευτεις για να γαμησεις, καλυτερα μεινε στο σπιτι σου και τραβα μαλακια. φιλικα στο λεω. Εγω ετσι ειμαι. Αμα δεν εχω λεφτα,μενω σπιτι. Αμα βγω θα πληρωσω. ενα και ενα κανιυν δυο,οχι 11...
ρε εδω γαμαμε στα μπουρδελα με 10 ευρω το ξενοδοχειο εχει 18 ευρω..τωρα επεσα στην περιπτωση αν ημουνα μεταξουργειο θα γαμουσα με 10 ευρω μια ...αλλα τωρα τα 18 για χοτελ μου φενονται πολλα..αλλα εχχουμε αμαξι κ δεν το εκμεταλευομαστε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom