Νέα

ρε παιδες βοηθειστε με..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tupakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Τυπε στο Attiki Evans εχω γαμησει πάνω από 20 φορές. Το απλό δωμάτιο στοιχίζει όντως 18 ευρώ με 2 νεράκια δώρο αλλά δεν έχει πολλά (νομίζω 1 σε κάθε όροφο και έχει υπόγειο - ισόγειο - 1ο όροφο). Δεν έχει χωριστό μπάνιο αλλά μια ντουζιερα μέσα στο δωμάτιο. Καλό είναι να πάρεις τηλ να κλείσεις δωμάτιο γιατί ΣΚ γίνεται της πουτανας από κόσμο και μπορεί να περιμένεις στο σαλονακι της ρεσεψιόν μαζί με άλλους ρωμαίους και ιουλιετες μέχρι να αδειάσει κάποιο δωμάτιο. Το πάρκινγκ είναι θέμα εκεί. Μπορεί να κάνεις κύκλους μέχρι να βρεις. Εγώ πήγαινα με τα πόδια από Πανεπιστήμιο (είναι κανά χιλιόμετρο ανηφοριτσα) ή με ταξί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.160
Κριτικές
1
Like
29.834
Πόντοι
8.006
Ρε Piderof, αυτος εδω ντρεπεται να πει στον πατερα του οτι θελει το σπιτι για να γαμησει, ντρεπεται να πει στην 40αρα γκομενα να βαλει κανενα φραγκο για τα εξοδα, μονο να τον χωσει δεν ντρεπεται.
Τι επιλεκτικες ντροπες ειναι αυτες δεν το καταλαβαινω.
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Τυπε στο Attiki Evans εχω γαμησει πάνω από 20 φορές. Το απλό δωμάτιο στοιχίζει όντως 18 ευρώ με 2 νεράκια δώρο αλλά δεν έχει πολλά (νομίζω 1 σε κάθε όροφο και έχει υπόγειο - ισόγειο - 1ο όροφο). Δεν έχει χωριστό μπάνιο αλλά μια ντουζιερα μέσα στο δωμάτιο. Καλό είναι να πάρεις τηλ να κλείσεις δωμάτιο γιατί ΣΚ γίνεται της πουτανας από κόσμο και μπορεί να περιμένεις στο σαλονακι της ρεσεψιόν μαζί με άλλους ρωμαίους και ιουλιετες μέχρι να αδειάσει κάποιο δωμάτιο. Το πάρκινγκ είναι θέμα εκεί. Μπορεί να κάνεις κύκλους μέχρι να βρεις. Εγώ πήγαινα με τα πόδια από Πανεπιστήμιο (είναι κανά χιλιόμετρο ανηφοριτσα) ή με ταξί.
εχεις δικιο τεραστιε!!!
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Α και πού εισαι?
Μια γυναικα 40 ετων μονο granny δεν ειναι.
ετσι μου πε ενας εδω..που εγραψα στο πουτανοπιατσες αθηνας..και δεν ειναι 40 φιλε..εγω λεω την ψηστρια ειναι ..ανετα 50+ μην σου πω 55+
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.160
Κριτικές
1
Like
29.834
Πόντοι
8.006
ετσι μου πε ενας εδω..που εγραψα στο πουτανοπιατσες αθηνας..και δεν ειναι 40 φιλε..εγω λεω την ψηστρια ειναι ..ανετα 50+ μην σου πω 55+
Οπως πας μεχρι να ξημερωσει θα την βγαλεις και 60.
Μηπως της βουτας και τη συνταξη?
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Συμφωνω, και εγω ειμαι απο τους πρωτους που υποστηριζω οτι πρεπει ο αντρας να τα πληρωνει αυτα τα εξοδα.
Αλλά εδω μιλαμε για ειδικη περιπτωση.
Κι αυτη η μουλαρα δεν προσφερεται να δωσει κατι? Ξερει οτι δεν εχεις δουλεια.
Δεν το καταλαβαινω.
τι να πω ..ρε φιλε..το γαμησι το πληρωνει ο αντρας..αμα της πω μισα μισα θα με αφησει η και θα μου την πει αλλα στα αρχδια μ
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Ρε Piderof, αυτος εδω ντρεπεται να πει στον πατερα του οτι θελει το σπιτι για να γαμησει, ντρεπεται να πει στην 40αρα γκομενα να βαλει κανενα φραγκο για τα εξοδα, μονο να τον χωσει δεν ντρεπεται.
Τι επιλεκτικες ντροπες ειναι αυτες δεν το καταλαβαινω.
ρε φιλε γιατι νομιζεις οτι θα μπορεσω να το πω στον πατερα μου??και το σπιτι μου ειναι στην αλλη ακρη του κοσμου εινα πειραια και εκεινη μενει μακρια στην αθηνα..ρε φιλε πρωτη φορα γνωριστηκαμε λες να της πω να τα βαλει μισα μισα??
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ρε Piderof, αυτος εδω ντρεπεται να πει στον πατερα του οτι θελει το σπιτι για να γαμησει, ντρεπεται να πει στην 40αρα γκομενα να βαλει κανενα φραγκο για τα εξοδα, μονο να τον χωσει δεν ντρεπεται.
Τι επιλεκτικες ντροπες ειναι αυτες δεν το καταλαβαινω.
Αστον τυπε θα καλοπερασει με τη 40άρα στο γαμοτελ. Δε θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Δε νομίζω όμως ότι θα τον αφήσει η τυπισσα να πληρώσει. Θα τον χαρτζιλικωσει μετά το γαμησι να πληρώσει στη ρεσεψιόν φεύγοντας. Τι στο διάολο 20 ευρώ είναι...
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
Αστον τυπε θα καλοπερασει με τη 40άρα στο γαμοτελ. Δε θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Δε νομίζω όμως ότι θα τον αφήσει η τυπισσα να πληρώσει. Θα τον χαρτζιλικωσει μετά το γαμησι να πληρώσει στη ρεσεψιόν φεύγοντας. Τι στο διάολο 20 ευρώ είναι...

:thumbsup:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.160
Κριτικές
1
Like
29.834
Πόντοι
8.006
Αστον τυπε θα καλοπερασει με τη 40άρα στο γαμοτελ. Δε θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Δε νομίζω όμως ότι θα τον αφήσει η τυπισσα να πληρώσει. Θα τον χαρτζιλικωσει μετά το γαμησι να πληρώσει στη ρεσεψιόν φεύγοντας. Τι στο διάολο 20 ευρώ είναι...
Ετσι πιστευω τύπε κι εγω.
Και φευγοντας θα του τσιμπησει και το κωλαρακι και θα του χωσει κανενα εκατοστόευρο στην τσεπούλα.
:rockon: :rockon:
 

pn86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2013
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
Πρόσεχε Tupakos αυτές είναι άγριες και λυσσάρες.
Και τι είναι η δικιά σου;
Παντρεμένη,χωρισμένη,έχει παιδιά;
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Αστον τυπε θα καλοπερασει με τη 40άρα στο γαμοτελ. Δε θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Δε νομίζω όμως ότι θα τον αφήσει η τυπισσα να πληρώσει. Θα τον χαρτζιλικωσει μετά το γαμησι να πληρώσει στη ρεσεψιόν φεύγοντας. Τι στο διάολο 20 ευρώ είναι...
απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!!μακαρι να γινει ετσι!!!θα κανω ταματα!!!της λεω..θελω να παρω προφυλακτικα ρουχα και της διατροφης τα υλικα..και μου λεει ε κρατα μερικα λεφτα για μενα...;) ακου εκει..της λεω δεν ξερω αν θα εχω και μου λεει κρατα..ακου ρε..
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Ετσι πιστευω τύπε κι εγω.
Και φευγοντας θα του τσιμπησει και το κωλαρακι και θα του χωσει κανενα εκατοστόευρο στην τσεπούλα.
:rockon: :rockon:
στον υπνο σας ολα αυτα??γιατι αυτο ειναι ενα ονειρο απιαστο..σαν να εχω μια πορσε...χαχαχ
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Αυτο το "κρατα λεφτά για μένα" δε μου ηρεσε... Ρε μπας και είναι βίζιτα η κατέ; Το χεις ψάξει ρε 19χρονε ή θα σου κάνει καμία μανουρα η πουρη; Ούτε το 55+ μου ηρεσε... 40αρα θα ήταν καλά αλλά τώρα ΤΑΚΜΑΝοφερνουμε. Τέλος πάντων μακάρι να σου κάτσει καλή φάση και να το ευχαριστηθείς. Και θα βάλεις καποτα ακόμα και στην πίπα. Μην κάνεις καμία μαλακία και γαμησεις ξεσκουφωτος.
 
OP
OP
T

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
Αυτο το "κρατα λεφτά για μένα" δε μου ηρεσε... Ρε μπας και είναι βίζιτα η κατέ; Το χεις ψάξει ρε 19χρονε ή θα σου κάνει καμία μανουρα η πουρη; Ούτε το 55+ μου ηρεσε... 40αρα θα ήταν καλά αλλά τώρα ΤΑΚΜΑΝοφερνουμε. Τέλος πάντων μακάρι να σου κάτσει καλή φάση και να το ευχαριστηθείς. Και θα βάλεις καποτα ακόμα και στην πίπα. Μην κάνεις καμία μαλακία και γαμησεις ξεσκουφωτος.
οχι δεν ειναι βυζιτα..σορρυ ειπε κρατα λεφτα για μας...οχι για μενα..σου ζητω σωγνωμη,.,,εδωσα σημερα ακαποτα..και στο χοτελ θα ξαναδωσω..και γλυφωμουνι!!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
οχι δεν ειναι βυζιτα..σορρυ ειπε κρατα λεφτα για μας...οχι για μενα..σου ζητω σωγνωμη,.,,εδωσα σημερα ακαποτα..και στο χοτελ θα ξαναδωσω..και γλυφωμουνι!!!
Αν είναι 55+ το μουνι της θα μυρίζει θαύμα γεύση. Στο λέω εκ πείρας. Άστο το γλειφομουνι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom