Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μεγαλη νικη αλλά...να δω με ποιους θα παιξουμε στη Λεωφόρο... :think: :think:
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Καλά, τα ίδια έλεγες και στον τελικό κυπέλλου
Ψήνομαι για χ2 τύποι.
Μπααα παλικαρι, με μπερδευεις..Εγω σπανιως κανω αναρτηση
Παλι κουβά πήγες ε? βαζε και καναν ασσο που και που, τα Τεμπη περνας.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.082
Κριτικές
2
Like
8.791
Πόντοι
2.456
Καλά, τα ίδια έλεγες και στον τελικό κυπέλλου
Ψήνομαι για χ2 τύποι.
Πες μας ποιου εισαι κλωνος να τελιωνουμε μωρη λινατσα.. :vomit:
Εχεις κανει εγγραφη 15-05-08..
πρωτη αναφορα στις 03-10-08
Μετα βγαινεις απο την φυλακη και αρχιζεις να μας τα κανεις τσουρεκια απο τις 18-08-17..
Που ξερεις τι ελεγε ο τυπος στον τελικο κυπελλου?
Παρακολουθουσες σιωπηλα και δεν εγραφες..
Καρφωθηκες μονος σου  κλωνε...
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ απο το 2008 μεχρι το 2017?
Η' καλυτερα με ποιο νικ εγραφες?
Δεν εχεις καμια αναφορα το διαστημα του τελικου κυπελου..
Μονο διαβαζες?
Πες μας δεν ειναι κακο..
 

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
Πες μας ποιου εισαι κλωνος να τελιωνουμε μωρη λινατσα.. :vomit:
Εχεις κανει εγγραφη 15-05-08..
πρωτη αναφορα στις 03-10-08
Μετα βγαινεις απο την φυλακη και αρχιζεις να μας τα κανεις τσουρεκια απο τις 18-08-17..
Που ξερεις τι ελεγε ο τυπος στον τελικο κυπελλου?
Παρακολουθουσες σιωπηλα και δεν εγραφες..
Καρφωθηκες μονος σου  κλωνε...
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ απο το 2008 μεχρι το 2017?
Η' καλυτερα με ποιο νικ εγραφες?
Δεν εχεις καμια αναφορα το διαστημα του τελικου κυπελου..
Μονο διαβαζες?
Πες μας δεν ειναι κακο..

Καλά χαλάρωσε. Του γράφω "τα ίδια έλεγες" εννοώντας "εσύ ο Αεκτζής" και όχι "εσύ ο" -κάτσε να δω πως σε λένε κιόλα - "μόχας".

Και ο ταλλμαν νόμισε ότι αναφέρομαι στο πρόσωπό του συγκεκριμένα -
ενώ, ειλικρινά ρε συ μόχα, έμενα όλοι οι αεκτζήδες ίδιοι μου φαίνεστε.
Μην το πάρεις στραβά.

Πρώτα απ' όλα, το πότε γράφηκα, το αν συμμετέχω τώρα ή αν θα ξαναμπώ στο λογαριασμό το 2026, είναι δική μου δουλειά τύπε. Και το 26 τα ίδια πρωταθλήματα θα 'χεις, παρεπιπτόντως.
Καταλαβαίνω ότι κάτι σε ξύνει, πως κάποιος υποψιάζεσαι πως είμαι, ίσως και γνωστός σου - μα αυτό το θέμα θα πρέπει να το λύσεις ο ίδιος, πιθανώς με τη βοήθεια ειδικού.


Δεύτερον, δεν είμαι "κλώνος". Μπήκα "φυλακή" όπως λες για αρκετό καιρό και η συμμετοχή μου ήταν καθαρά περιστασιακή και πληροφοριακή. Πολλά αδέρφια φαντάζομαι έχουν βρεθεί στην ίδια θέση και με νοιώθουν. Ό,τι κατάλαβες, κατάλαβες.


Τώρα στο προσωπικό, και απευθύνομαι σε σένα μόχα: Όχι δεν πήγα κουβά γιατί απλά δεν έπαιξα.

Αντίθετα με το μεταξύ μας ματς και το επομενο ευρωματς σου, που με εστειλαν ταμείο.

Δυστυχώς δεν έχω κάνει τα κέρδη καμσοτς ακόμα αλλά θα σου στείλω μήνυμα όταν γίνει, αφού θες να παρακολουθείς.


Να κλείσω εδώ δίνοντάς σου συγχαρητήρια για τη νίκη σου με τον ζέλα, και πως θα χαρώ να σου πάρω το κύπελλο στον τελικό.

Καλό σου βράδυ.



 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.082
Κριτικές
2
Like
8.791
Πόντοι
2.456
Καλά χαλάρωσε. Του γράφω "τα ίδια έλεγες" εννοώντας "εσύ ο Αεκτζής" και όχι "εσύ ο" -κάτσε να δω πως σε λένε κιόλα - "μόχας".

Και ο ταλλμαν νόμισε ότι αναφέρομαι στο πρόσωπό του συγκεκριμένα -
ενώ, ειλικρινά ρε συ μόχα, έμενα όλοι οι αεκτζήδες ίδιοι μου φαίνεστε.
Μην το πάρεις στραβά.

Πρώτα απ' όλα, το πότε γράφηκα, το αν συμμετέχω τώρα ή αν θα ξαναμπώ στο λογαριασμό το 2026, είναι δική μου δουλειά τύπε. Και το 26 τα ίδια πρωταθλήματα θα 'χεις, παρεπιπτόντως.
Καταλαβαίνω ότι κάτι σε ξύνει, πως κάποιος υποψιάζεσαι πως είμαι, ίσως και γνωστός σου - μα αυτό το θέμα θα πρέπει να το λύσεις ο ίδιος, πιθανώς με τη βοήθεια ειδικού.


Δεύτερον, δεν είμαι "κλώνος". Μπήκα "φυλακή" όπως λες για αρκετό καιρό και η συμμετοχή μου ήταν καθαρά περιστασιακή και πληροφοριακή. Πολλά αδέρφια φαντάζομαι έχουν βρεθεί στην ίδια θέση και με νοιώθουν. Ό,τι κατάλαβες, κατάλαβες.


Τώρα στο προσωπικό, και απευθύνομαι σε σένα μόχα: Όχι δεν πήγα κουβά γιατί απλά δεν έπαιξα.

Αντίθετα με το μεταξύ μας ματς και το επομενο ευρωματς σου, που με εστειλαν ταμείο.

Δυστυχώς δεν έχω κάνει τα κέρδη καμσοτς ακόμα αλλά θα σου στείλω μήνυμα όταν γίνει, αφού θες να παρακολουθείς.


Να κλείσω εδώ δίνοντάς σου συγχαρητήρια για τη νίκη σου με τον ζέλα, και πως θα χαρώ να σου πάρω το κύπελλο στον τελικό.

Καλό σου βράδυ.
Κλώνος μας έπεισες..
Από τον Αύγουστο, ξύπνησε μέσα σου ο ξεχασμένος συγγραφέας της Τρούμπας..
:vomit: :vomit: :vomit:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Για να δούμε τώρα τους εξυγίαντες του ποδοσφαίρου
και  σάς θυμίζω ότι ή Κούλα είναι υπόλογη
από τό παιχνίδι με τον Ολυμπιακό..!!!!

23231624_775548869322062_507797804132650678_n.jpg


 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Για να δούμε τώρα τους εξυγίαντες του ποδοσφαίρου
και  σάς θυμίζω ότι ή Κούλα είναι υπόλογη
από τό παιχνίδι με τον Ολυμπιακό..!!!!

23231624_775548869322062_507797804132650678_n.jpg
πουσταρχος είστε υπόλογοι στον ελληνικό λαό για τα εγκλήματα που έχετε κάνει. Έχετε θράσος και μιλάτε
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
πουσταρχος είστε υπόλογοι στον ελληνικό λαό για τα εγκλήματα που έχετε κάνει. Έχετε θράσος και μιλάτε

loutso 21  λουστρο  21 ...... υπολογη  στον  ελληνικο λαο  ειναι  η  ομαδα  εεεε  το  μπουρδελο   που  εφαγε  τα  150   εκατομυρια   απο    παρα  πολλους   και  οχι  μια  φορα  αλλα  δυο   γιατι  εφαγε  και  αλλα  δε  θυμαμαι  ακριβως   περιπου  60 με  80  οταν  ο   τσαμπα μαγκας  την εριξε  στα  σκατα  της  γ εθνικης .......αντε  τωρα  πλυσου  γιατι  ακομα  βρωμας.....
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
loutso 21  λουστρο  21 ...... υπολογη  στον  ελληνικο λαο  ειναι  η  ομαδα  εεεε  το  μπουρδελο  που  εφαγε  τα  150  εκατομυρια  απο    παρα  πολλους  και  οχι  μια  φορα  αλλα  δυο  γιατι  εφαγε  και  αλλα  δε  θυμαμαι  ακριβως  περιπου  60 με  80  οταν  ο  τσαμπα μαγκας  την εριξε  στα  σκατα  της  γ εθνικης .......αντε  τωρα  πλυσου  γιατι  ακομα  βρωμας.....
πουσταρχε είσαι η πιο βρώμικη ομάδα στη Ευρώπη αποδεδειγμένα και συνεχίζεις να γράφεις μαλακιες. Ποσό σανό έχεις φάει;; Εκτός από λούτσος που σίγουρα παρά πολλούς. Η παράγκα τελείωσε καραγκιόζη
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.328
Κριτικές
3
Like
6.920
Πόντοι
1.486

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
πουσταρχε είσαι η πιο βρώμικη ομάδα στη Ευρώπη αποδεδειγμένα και συνεχίζεις να γράφεις μαλακιες. Ποσό σανό έχεις φάει;; Εκτός από λούτσος που σίγουρα παρά πολλούς. Η παράγκα τελείωσε καραγκιόζη


E όχι και στην Ευρώπη μόνο ρε συ Νικ Τσιρι.

Στον  κόσμο όλο.

Τώρα που το σκέφτομαι, στο ηλιακό σύστημα.

Άρα κατ' επέκταση, σε όλο το σύμπαν.

Δηλαδή, σε κάθε πραγματικότητα.

Το ξαναγράφω:
"Ο Ολυμπιακός είναι η πιο βρώμικη ομάδα σε όλες τις πιθανές πραγματικότητες που μπορούν ποτέ να υπάρξουν".



Σκέψου λοιπόν τώρα πόσο πονάς.
Σε όλες τις πιθανές πραγματικότητες που μπορούν ποτέ να υπάρξουν.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom