Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Martinos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
266
Like
4
Πόντοι
1
Αυτο δεν σας τιμαει για να το λες, βεβαια γαβρος εισαι δηλαδη πανχαζος οποτε δεν περιμενα να το αντιληφθεις. Το οτι βγαζεις δημαρχο με οπαδικα κριτηρια (ειδικα ενω δηλωνεις No politica αλλα αφηνεις τους φλωροφασιστες της χ.α. να αλωνιζουν κ να κανουν κουμαντο στην θυρα λεφτα με εντολη του χοντρου) αποδεικνυει εμπρακτα αυτο που σας λεμε χρονια, οτι ειστε ενα ματσο προβατα.



τύπε εγώ είμαι χαζός γιατί ψηφίζω οπαδικά, οκ,
αλλά πες μου
το να δηλώνεις απολιτίκ και να ψηφίζεις-κινείσαι-εκφράζεσαι με βάση το αντίθετο από οτι  κάνουν οι φασίστες,
πως το συμβιβάζεις με το οπαδικό;
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Αυτο δεν σας τιμαει για να το λες, βεβαια γαβρος εισαι δηλαδη πανχαζος οποτε δεν περιμενα να το αντιληφθεις. Το οτι βγαζεις δημαρχο με οπαδικα κριτηρια (ειδικα ενω δηλωνεις No politica αλλα αφηνεις τους φλωροφασιστες της χ.α. να αλωνιζουν κ να κανουν κουμαντο στην θυρα λεφτα με εντολη του χοντρου) αποδεικνυει εμπρακτα αυτο που σας λεμε χρονια, οτι ειστε ενα ματσο προβατα.
Μωρη τρυπα ποιον ηθελες να ψηφισει ο (ολυμπιακος) πολιτης του Πειραια?Τον Μιχαλολιακο που τον αβανταρε ο Μελισσανιδης τοτε?Εισαι εντελως ηλιθιος?
Γαυροι φασιστες λεει ο τρυπας που ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο αυτους που οταν σαλταραν οι γαυροι στο Καραισκακη στο ματς της Εθνικης και κοπαναγανε τους χρυσαυγητες αναφωνησε ντροπη ρε παιδια η Ελλαδα παιζει.
Εμεις no politica ρε μουναρες το λεμε και το ενοουμε,εσεις αριστεροι με σημαιες τσε,και στο αλλο πεταλο εθνικια δηλωμενα,μεχρι και τους gettεους βαλατε στο πεταλο μπας και κανετε κερκιδα που μεχρι πριν καποια χρονια παιζατε μπουνιες,αντε και τα Πατησια σε λιγο.Αριστεροι λεει τα χανουμια που κανουν τους νταβατζηδες σε μαγαζια στην πλατεια και σε Πακιστανους στην Στουρναρη που πουλανε τσιγαρα,οποιος πακιστανος δεν δωσει το 15αρι τρωει μαπες αλλα πανω απο ολα η ιδεολογια.Ρε κακομοιρηδες τι σκατα αριστεροι ειστε που παιρνετε χαρτζιλικι απο τον λαθρεμπορα να πηγαινετε να βαρατε γυναικες και γερους που δεν θελουν το γηπεδο στη Φιλαδελφεια?
Μαλακες παρτε το χαμπαρι ουτε να σας κατουρησουμε δεν αξιζετε.

ΥΓ Στον τελικο μπασκετ που θα γινει στο Ηρακλειο αυτη τη φορα απο που θα φυγετε για Κρητη,Λαυριο,Ραφηνα η Σουνιο? :2funny:

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μωρη τρυπα ποιον ηθελες να ψηφισει ο (ολυμπιακος) πολιτης του Πειραια?Τον Μιχαλολιακο που τον αβανταρε ο Μελισσανιδης τοτε?Εισαι εντελως ηλιθιος?
Γαυροι φασιστες λεει ο τρυπας που ειμαι σιγουρος οτι ειναι απο αυτους που οταν σαλταραν οι γαυροι στο Καραισκακη στο ματς της Εθνικης και κοπαναγανε τους χρυσαυγητες αναφωνησε ντροπη ρε παιδια η Ελλαδα παιζει.
Εμεις no politica ρε μουναρες το λεμε και το ενοουμε,εσεις αριστεροι με σημαιες τσε,και στο αλλο πεταλο εθνικια δηλωμενα,μεχρι και τους gettεους βαλατε στο πεταλο μπας και κανετε κερκιδα που μεχρι πριν καποια χρονια παιζατε μπουνιες,αντε και τα Πατησια σε λιγο.Αριστεροι λεει τα χανουμια που κανουν τους νταβατζηδες σε μαγαζια στην πλατεια και σε Πακιστανους στην Στουρναρη που πουλανε τσιγαρα,οποιος πακιστανος δεν δωσει το 15αρι τρωει μαπες αλλα πανω απο ολα η ιδεολογια.Ρε κακομοιρηδες τι σκατα αριστεροι ειστε που παιρνετε χαρτζιλικι απο τον λαθρεμπορα να πηγαινετε να βαρατε γυναικες και γερους που δεν θελουν το γηπεδο στη Φιλαδελφεια?
Μαλακες παρτε το χαμπαρι ουτε να σας κατουρησουμε δεν αξιζετε.

ΥΓ Στον τελικο μπασκετ που θα γινει στο Ηρακλειο αυτη τη φορα απο που θα φυγετε για Κρητη,Λαυριο,Ραφηνα η Σουνιο? :2funny:
αλλη μια επιβεβαιωση οτι οι γαυροι ειστε πανηλιθιοι. καταρχας δεν ειμαι αεκτζης οχι οτι εχει σημασια.το γαυροι φασιστες και οτι το μοναδικο οπαδικο σου κινημα (η θυρα 7) εγινε θυρα λεφτα και τσατσακι του προεδρου σου ειναι γνωστο πλεον σε ολους, ειδικα οσους ασχολουνται. μονο εσεις δεν το παραδεχεστε. Μαλιστα γαυρος οπαδος δικος σας εχει κανει ντοκυντερ (what politica λεγεται αν αντεχεις να το δεις φυσικα) για το ντεμεκ νο πολιτικα που τσαμπουνατε σαν μπουφοι και αποδεικνυει εμπρακτα οτι οι φασιστες της χ.α. κανουν κουμαντο πλεον στην θυρα λεφτα με τις πλατες φυσικα του χοντρου. και οι υπολοιποι δικοι σας κανουνε τους κινεζους.το οτι στο ματς της εθνικης κοπανουσανε φασιστες αυτο ειναι δικο σου παραμυθι οποτε τις προπαγανδες να τις κανεις αλλου. δικοι σας οπαδοι τα λενε αυτα που σας λεμε εμεις και ειναι γνωστα πανιβλακα.εσεις νο πολιτικα λετε αλλα ειστε φασιστοπουστες γιατι ετσι σας ειπε ο προεδρας το αφεντικο σας. αν σας ελεγε να ειστε κομμουνιστες θα ησασταν και αν σας ελεγε να ειστε τρανσεξουαλ θα πηγαινατε να κανετε αλλαγη φυλλου λαχανα.οι αεκτζηδες δεν θυμαμαι ποτε να λεγανε ειδικα με τοσο στομφο οσο εσεις οτι ειναι απολιτικ ισα ισα που ειχανε και 2 οπαδικα μπλοκ αντιπαλα οπως και οι βαζελοι και οι παοκτσηδες. οσο για το ποιος παιρνει λεφτα απο τον προεδρο του για να κανει μαλακιες εδω γελανε και οι πετρες. ο μελισσανιδης δεν βαζει λεφτα για μεταγραφες θα τα δινει σε τριτους για να κοπανανε κοσμο, αμα λεμε οτι οι γαυροι ειστε μεγαλοι μπουφοι εχουμε δικιο τελικα. χαρτζιλικι παιρνετε απο εποχες θειου σωκρατη (πληρωμενες εκδρομες , με παραδοχη δικων σας ατομων), αλλα τωρα βλεπουμε και οπαδους του μαρινακικου (γιατι πρωτα ειναι μαρινακικοι και μετα ολυμπιακοι) που τους στελνουν να σπασουν εφημεριδες που ανηκουν σε αντιπαλο στρατοπεδο του προεδρου τους. ποσο πιο υπαλληλοι να γινεται πια? γεγονος παντως ειναι οτι παοκτσηδες αεκτζηδες και βαζελοι εχουνε ερθει αμετρητες φορες σε ριξη με διοικησεις, προεδρους και μεγαλομετοχους, αλλα τετοιο τεραστιο τσιμπουκωμα σε αυτους δεν εχουμε δει παρα μονο απο γαυρους. ειστε οπαδοι πουτανες (δηλαδη σας πληρωνουνε και σας λενε τι να κανετε, στο εξηγω γιατι σαν γαυρος δεν θα το καταλαβεις) εδω και δεκαετιες.
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
τύπε εγώ είμαι χαζός γιατί ψηφίζω οπαδικά, οκ,
αλλά πες μου
το να δηλώνεις απολιτίκ και να ψηφίζεις-κινείσαι-εκφράζεσαι με βάση το αντίθετο από οτι  κάνουν οι φασίστες,
πως το συμβιβάζεις με το οπαδικό;
απωθημένα έχεις με την ΑΕΚ πουστακο...είχε η αδερφή σου σχέση με κανένα ΑΕΚτζη;;; Ως γνωστό οποίος σας γαμαει είναι ΑΕΚ
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
dakria+aek+a.png



dakria+aek+b.jpg



dakria+aek+c.jpg




:klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste:
εσυ πουσταρχε πάλι εδώ ;;;
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
αλλη μια επιβεβαιωση οτι οι γαυροι ειστε πανηλιθιοι. καταρχας δεν ειμαι αεκτζης οχι οτι εχει σημασια.το γαυροι φασιστες και οτι το μοναδικο οπαδικο σου κινημα (η θυρα 7) εγινε θυρα λεφτα και τσατσακι του προεδρου σου ειναι γνωστο πλεον σε ολους, ειδικα οσους ασχολουνται. μονο εσεις δεν το παραδεχεστε. Μαλιστα γαυρος οπαδος δικος σας εχει κανει ντοκυντερ (what politica λεγεται αν αντεχεις να το δεις φυσικα) για το ντεμεκ νο πολιτικα που τσαμπουνατε σαν μπουφοι και αποδεικνυει εμπρακτα οτι οι φασιστες της χ.α. κανουν κουμαντο πλεον στην θυρα λεφτα με τις πλατες φυσικα του χοντρου. και οι υπολοιποι δικοι σας κανουνε τους κινεζους.το οτι στο ματς της εθνικης κοπανουσανε φασιστες αυτο ειναι δικο σου παραμυθι οποτε τις προπαγανδες να τις κανεις αλλου. δικοι σας οπαδοι τα λενε αυτα που σας λεμε εμεις και ειναι γνωστα πανιβλακα.εσεις νο πολιτικα λετε αλλα ειστε φασιστοπουστες γιατι ετσι σας ειπε ο προεδρας το αφεντικο σας. αν σας ελεγε να ειστε κομμουνιστες θα ησασταν και αν σας ελεγε να ειστε τρανσεξουαλ θα πηγαινατε να κανετε αλλαγη φυλλου λαχανα.οι αεκτζηδες δεν θυμαμαι ποτε να λεγανε ειδικα με τοσο στομφο οσο εσεις οτι ειναι απολιτικ ισα ισα που ειχανε και 2 οπαδικα μπλοκ αντιπαλα οπως και οι βαζελοι και οι παοκτσηδες. οσο για το ποιος παιρνει λεφτα απο τον προεδρο του για να κανει μαλακιες εδω γελανε και οι πετρες. ο μελισσανιδης δεν βαζει λεφτα για μεταγραφες θα τα δινει σε τριτους για να κοπανανε κοσμο, αμα λεμε οτι οι γαυροι ειστε μεγαλοι μπουφοι εχουμε δικιο τελικα. χαρτζιλικι παιρνετε απο εποχες θειου σωκρατη (πληρωμενες εκδρομες , με παραδοχη δικων σας ατομων), αλλα τωρα βλεπουμε και οπαδους του μαρινακικου (γιατι πρωτα ειναι μαρινακικοι και μετα ολυμπιακοι) που τους στελνουν να σπασουν εφημεριδες που ανηκουν σε αντιπαλο στρατοπεδο του προεδρου τους. ποσο πιο υπαλληλοι να γινεται πια? γεγονος παντως ειναι οτι παοκτσηδες αεκτζηδες και βαζελοι εχουνε ερθει αμετρητες φορες σε ριξη με διοικησεις, προεδρους και μεγαλομετοχους, αλλα τετοιο τεραστιο τσιμπουκωμα σε αυτους δεν εχουμε δει παρα μονο απο γαυρους. ειστε οπαδοι πουτανες (δηλαδη σας πληρωνουνε και σας λενε τι να κανετε, στο εξηγω γιατι σαν γαυρος δεν θα το καταλαβεις) εδω και δεκαετιες.
Λοιπον επειδη μαλλον μιλαω με 15χρονο και δεν εχω διαθεση να τσακωθω με τυπο που δεν ξερει ουτε τα βασικα μια τελευταια απαντηση.
Την παπαρια οι γαυροι πανε τσαμπα εκδρομες και παιρνουν τσαμπα εισητηρια βγηκε απο κατι μαλακες σαν και εσενα που την εποχη που επιτρεποντουσαν οι μετακινησεις σας σπαγαμε τα κεφαλια μεσα στα γηπεδα σας,δεν ειχαν τι αλλο να πουν για τα ξεβρακωματα που τρωγανε που  εφηύραν αυτη τη μαλακια,αυτα βεβαια μεχρι το 2004 που ο γνωστος βαζελος Βουλγαρακης σταματησε τις μετακινησεις γιατι ειχαν βαρεθει να βλεπουν ανοιγμενα κεφαλια και αιματα.Απο εκεινη την εποχη βλεπουμε εδρες φοβητρα,στη Λεωφορο βαζελοι μπαινουν και διακοπτουν το παιχνιδι,στην Τουμπα το ιδιο,στο ΟΑΚΑ οι τουρκοι να μπαινουν και να σταματανε το ματς επειδη τους ξεκωλιασε καποιος Χαρα.Που εισασταν ρε καριολια τοσα χρονια?Τσαμπουκαδες σε παιχτες,προπονητες και τα ντουβαρια?Γιατι τοσα χρονια που ερχομασταν τα γηπεδα σας ηταν εκκλησιες.
Πουτανες καιρο εχουμε να βρεθουμε,το Ηρακλειο δεν ειναι Βολος να πατε με πουλμανακια και αμαξακια,εκει εχει καραβι και θαλασσα.Παρακαλεστε τον ξεδοντιαρη προεδρο σας να σας γλυτωσει οπως εκανε ο Ντεμης στον τελικο κυπελου παλι στο Ηρακλειο.
Ερχοντε δυσκολες μερες.
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Λοιπον επειδη μαλλον μιλαω με 15χρονο και δεν εχω διαθεση να τσακωθω με τυπο που δεν ξερει ουτε τα βασικα μια τελευταια απαντηση.
Την παπαρια οι γαυροι πανε τσαμπα εκδρομες και παιρνουν τσαμπα εισητηρια βγηκε απο κατι μαλακες σαν και εσενα που την εποχη που επιτρεποντουσαν οι μετακινησεις σας σπαγαμε τα κεφαλια μεσα στα γηπεδα σας,δεν ειχαν τι αλλο να πουν για τα ξεβρακωματα που τρωγανε που  εφηύραν αυτη τη μαλακια,αυτα βεβαια μεχρι το 2004 που ο γνωστος βαζελος Βουλγαρακης σταματησε τις μετακινησεις γιατι ειχαν βαρεθει να βλεπουν ανοιγμενα κεφαλια και αιματα.Απο εκεινη την εποχη βλεπουμε εδρες φοβητρα,στη Λεωφορο βαζελοι μπαινουν και διακοπτουν το παιχνιδι,στην Τουμπα το ιδιο,στο ΟΑΚΑ οι τουρκοι να μπαινουν και να σταματανε το ματς επειδη τους ξεκωλιασε καποιος Χαρα.Που εισασταν ρε καριολια τοσα χρονια?Τσαμπουκαδες σε παιχτες,προπονητες και τα ντουβαρια?Γιατι τοσα χρονια που ερχομασταν τα γηπεδα σας ηταν εκκλησιες.
Πουτανες καιρο εχουμε να βρεθουμε,το Ηρακλειο δεν ειναι Βολος να πατε με πουλμανακια και αμαξακια,εκει εχει καραβι και θαλασσα.Παρακαλεστε τον ξεδοντιαρη προεδρο σας να σας γλυτωσει οπως εκανε ο Ντεμης στον τελικο κυπελου παλι στο Ηρακλειο.
Ερχοντε δυσκολες μερες.
μάλλον είσαι μεγάλος μαλακας. Από το πολύ ξύλο έχεις πάθει αμνησία γαβρακο
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Να προσθέσω ότι είμαι από Κρήτη και αν θέλεις να τα πούμε μετά τον τελικό θα είναι μεγάλη μου χαρά....
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Βλάκα εγώ από Κρήτη θα πάω κατευθείαν στο γήπεδο. Για τα παιδιά δεν ξέρω. Η πρόσκληση ισχύει πάντως να πιούμε και καμία τσικουδιά
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Βλάκα εγώ από Κρήτη θα πάω κατευθείαν στο γήπεδο. Για τα παιδιά δεν ξέρω.
Ρε τα καημενα τα παιδια
Βλάκα εγώ από Κρήτη θα πάω κατευθείαν στο γήπεδο. Για τα παιδιά δεν ξέρω. Η πρόσκληση ισχύει πάντως να πιούμε και καμία τσικουδιά
Α για αυτο κανεις το μαγκα?Επειδη εισαι απο Κρητη και θα γλυτωσεις τις βουτιες?
Οσο για την προσκληση σου για τσικουδιες μην πολυ ανοιγεσε γιατι αμα σου στειλω θα μου πεις εχω δουλειες.
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Όχι ρε φίλε έχω και δουλειές. Αυτήν τη δικαιολογία μάλλον την λες εσυ. Στείλε μου εσυ και ξα μου εμένα που λέμε και εδώ....,
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Xαχαχα τύπε, μιλάς εσύ που έχεις βρεί τον Πόντιο νο2 να πλερώνει τις ενώσεις.

Αν εισαι χιλιοτρυπημενος απο τον κωλο, τετοιες μαλακιες θα απαντας.

Παιδια του μπαμπα σας ειστε ρε μαλακα, ποτε θα το παρεις χαμπαρι; Δεν ξεμυτατε χωρις προστασιες απο το κρατος, κολλητιλικια με μπατσους, φασιστες της λ7, ΠΑΣΟΚ, κροκους, φαταουλ κλπ.

Πουστρακια και τραβελια μια ζωη.

Ρουφιανοι απο γεννα. Βαλτα κατω και τραβα γαμησου.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Λοιπον επειδη μαλλον μιλαω με 15χρονο και δεν εχω διαθεση να τσακωθω με τυπο που δεν ξερει ουτε τα βασικα μια τελευταια απαντηση.
Την παπαρια οι γαυροι πανε τσαμπα εκδρομες και παιρνουν τσαμπα εισητηρια βγηκε απο κατι μαλακες σαν και εσενα που την εποχη που επιτρεποντουσαν οι μετακινησεις σας σπαγαμε τα κεφαλια μεσα στα γηπεδα σας,δεν ειχαν τι αλλο να πουν για τα ξεβρακωματα που τρωγανε που  εφηύραν αυτη τη μαλακια,αυτα βεβαια μεχρι το 2004 που ο γνωστος βαζελος Βουλγαρακης σταματησε τις μετακινησεις γιατι ειχαν βαρεθει να βλεπουν ανοιγμενα κεφαλια και αιματα.Απο εκεινη την εποχη βλεπουμε εδρες φοβητρα,στη Λεωφορο βαζελοι μπαινουν και διακοπτουν το παιχνιδι,στην Τουμπα το ιδιο,στο ΟΑΚΑ οι τουρκοι να μπαινουν και να σταματανε το ματς επειδη τους ξεκωλιασε καποιος Χαρα.Που εισασταν ρε καριολια τοσα χρονια?Τσαμπουκαδες σε παιχτες,προπονητες και τα ντουβαρια?Γιατι τοσα χρονια που ερχομασταν τα γηπεδα σας ηταν εκκλησιες.
Πουτανες καιρο εχουμε να βρεθουμε,το Ηρακλειο δεν ειναι Βολος να πατε με πουλμανακια και αμαξακια,εκει εχει καραβι και θαλασσα.Παρακαλεστε τον ξεδοντιαρη προεδρο σας να σας γλυτωσει οπως εκανε ο Ντεμης στον τελικο κυπελου παλι στο Ηρακλειο.
Ερχοντε δυσκολες μερες.
ρε πανηλιθιε ψεκασμενε. δικοι σου οπαδοι τα λενε αυτα για πληρωμενες εκδρομες ειδικα ευρωπαικες. τα εχουνε πει και σε δημοσιογραφους πανιβλακα τωρα θα πας να μας πεις εσυ προπαγανδιστη το τι γινεται. λες κ εμεις φιλους γαυρους χωμενους δν εχουμε. καλα ειναι γνωστο οτι οι γαυροι ειστε και πολυ ραμπο μονο κεφαλια σπατε. επισης ειστε και μαγοι γιατι χαμενα σκηνικα οπως στο μενιδι με ενα μαγικο τροπο στο μυαλο σας τα κερδιζετε και βγαζετε και κορεο ρε καρναβαλια!πως γινεται ρε οι γαυροι να ειστε τοσο μα τοσο λαχανα
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
ρε πανηλιθιε ψεκασμενε. δικοι σου οπαδοι τα λενε αυτα για πληρωμενες εκδρομες ειδικα ευρωπαικες. τα εχουνε πει και σε δημοσιογραφους πανιβλακα τωρα θα πας να μας πεις εσυ προπαγανδιστη το τι γινεται. λες κ εμεις φιλους γαυρους χωμενους δν εχουμε. καλα ειναι γνωστο οτι οι γαυροι ειστε και πολυ ραμπο μονο κεφαλια σπατε. επισης ειστε και μαγοι γιατι χαμενα σκηνικα οπως στο μενιδι με ενα μαγικο τροπο στο μυαλο σας τα κερδιζετε και βγαζετε και κορεο ρε καρναβαλια!πως γινεται ρε οι γαυροι να ειστε τοσο μα τοσο λαχανα
ασχολούμαστε με τα ναυάγια της ζωής τους ξεφτιλισμένος....
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.352
Like
2.445
Πόντοι
456
Διαβάστε την ανακοίνωση του τμήματος «που δεν θα κερδίσει ποτέ ο Ολυμπιακός» με την υπογραφή του Νίκου Καραμπουρνιώτη

«Το θέμα του να είσαι αδιάβαστος και ανιστόρητος, πολλές φόρες μέσα από κάποια πρόκληση για να το παίξεις έξυπνος πέφτεις και σε παγίδες που δε σε συμφέρει να τις ακούσεις.  Η προκλητική δήλωση του υπαλλήλου της ομάδας του Πειραιά που βρίζει εν χορω την προσφυγιά και αποκαλεί Τούρκους τον ανθό του ελληνισμού όπως είναι ο μικρασιατικος, ξεπέρασε τα ορια με το να λέει πως ο ρουφιανιές της Κοκκινιάς μπορεί να ηταν οπαδός της ΑΕΚ.

Kύριε αδιάβαστε θα σε ενημερώσουμε πως ο συγκεκριμένος ηταν φίλαθλος της ομαδας του Πειραιά. Όχι της γνήσιας που είναι ο Εθνικός του όποιου πήρατε το γήπεδο, αλλά της δικής σας που είναι απο τον Πύργο Ηλείας και ως σώγαμπροι φορτωθήκατε στο λιμάνι το όποιο πριν έρθουν οι πρόσφυγες ήταν ένας μόλος. Μαθέ αδιάβαστε πως ο συγκεκριμένος ρουμάνος δεν ήταν μικρασιατης και γι’ αυτο το λόγο έδινε ολο τον κόσμο, ο,τι κάνετε δηλαδή κι εσείς καλή ώρα.Ήταν ένας από αυτούς που στα δημόσια πορνεία που ίδρυσε ο Μεταξάς στον Πειραιά, έστελναν προσφυγοπούλες ως ποινή με το πρόσχημα οτι τους έκλεψαν, επειδή δεν τους κάθονταν οταν κατι σαν και εσάς τις έπαιρναν ως καθαρίστριες στα σπίτια τους.

''Αν δε μου κάτσεις θα πω οτι με έκλεψες'', τους έλεγαν και αμέσως η διοίκηση του Πειραιά τις έβαζε στα δημόσια πορνεία στα οποία πάντα δραπέτευαν πριν τις ακουμπήσουν οι βρωμιάρικοι κουτσαβάκηδες της περιοχής. Μαθε ανιστόρητε οτι τα μπλόκα ολα έγιναν σε προσφυγικές περιοχές λογω της ανδρείας των φίλων της ΑΕΚ σε συντριπτική πλειονότητα. Διάβασε αδιάβαστε ποιας ομάδας φίλοι ήταν οι αδελφοί Τσαφοι τα πρωτοπαλίκαρα του Άρη Βελουχιώτη απο τα Βούρλα της Σμύρνης οι όποιοι έδρασαν στην λεύτερη Καισαριανή, το Σταλιγκραντ της Ελλάδας μαζί με εκατοντάδες φίλους της ΑΕΚ, κρατώντας ελεύθερη αυτη τη γη και επιτρέποντας μέσα από την ελευθερία εσύ να γραφείς τα σάλια σου ώστε να δημιουργήσειςεντυπώσεις. Μαθέ τι υπάρχει χαραγμένο στα κρατητήρια της Γκεστάπο στην Αθήνα, μαθέ ποιας ομάδας οπαδοί ήταν οι αγωνιστές στο μπλόκο της Καλογρέζας, του Χαλανδρίου, της Κοκκινιάς κτλ και πως αυτή η ιδέα έχει φτάσει μέχρι και τις ήμερες μας σε θέματα που εσείς δεν τολμήσατε ποτέ.

Μαθέ από ποια ομάδα ηταν ο ποδοσφαιριστής που εκτέλεσαν οι Ναζί που στο γήπεδο σας έχετε μπόλικους. Τελειώνοντας θα σου πω μια φράση που μου ειπε ένας σπουδαίος μικρασιατης πάππους όταν ήμουν 25 ετών. ''Όταν ήρθαμε προσφυγές εδω στον Πειραιά τους κάναμε ανθρώπους, τους μάθαμε το ρεμπέτικο και πως να ντύνονται. Ομως βλέπω ακομα και τώρα πως η κουλτούρα τους είναι ίδια σαν αυτή που συναντήσαμε εδω οταν ήρθαμε χωρίς βρακι διωγμένοι μέσα στο αίμα και αυτοί μας έφτυναν και μας πετούσαν πετρες. Δυστυχώς εδώ την που… την βαπτίσαν λεβεντιά''.

Υ.Γ. Υπογραφή: το άθλημα που δεν θα κερδίσετε ποτέ».

βεντούζα πουτάνες καραπαπάρες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.875
Like
20.916
Πόντοι
5.006
παντως μεσα στην ζαλη σας πρεπει να αποφασισετε πρωτα μεταξυ σας τι ειμαστε εμεις οι γαυροι γιατι μεσα σε 2 σελιδες εδώ μεσα εχετε πει τα εξης :

από την μια μας λετε προβατα που ψηφίζουμε ότι μας πει ο προεδρος και βγαλαμε τον μωραλη
από την άλλη μας λετε χρυσαυγιτες και ο υποψήφιος της χρυσης αυγης στις τελευταίες βουλευτικες εκλογες πηρε 5%

αν ειμαστε χρυσαυγιτες γιατι δεν βγαλαμε δημαρχο από την χρυση αυγη?αν βγαζουμε δημαρχο οποιον μας λεει ο προεδρος, τοτε προφανως δεν ασχολούμαστε με τα κομματα....αποφασιστε και ενημερώστε μας και εμας να ξερουμε... :hi:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.591
Like
26.470
Πόντοι
5.506
ρε ροπαο τι πραγματικα ειμαστε?...
αγχωθηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom