Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Πολύ ωραια μπαλιτσα σήμερα με μια απο τις καλύτερες ομάδες στο πρωταθλημα που ξεσκισε και την κωλοτρυπα του γαύρου.και δεν ηταν καθόλου αδιαφορος μιας και με αυτή την ήττα αποκλείστηκε.
Παρα πολύ καλός ο Τζανετόπουλος.

τον Κατσουρανη τον ψαχνει το ΚΑΠΗ γιατι αργησε για την βραδυνη σουπα
 

TLEVEND

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Οι παλαίμαχοι γιατί πήγαν στον Αλέξη;

Περίμεναν να ακούσουν καμμιά σοβαρή δέσμευση;

Ο Νικολάου γιατί γλείφει;
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.439
Κριτικές
8
Like
3.073
Πόντοι
456
Πολυ κρυο πολυ κοσμο κ μπαλαρα σημερα,με τον <δυσκολο ατρομητο>...μαρκαρισματα μεχρι το 90 κ τζανετοπουλο αλλα κ πεταυρακη να κανουν ωραια πραγματα αλλα και οι υπολοιποι δεν πηγαν πισω...Αντε να βρουμε κ καμμια ομαδα στα μετρα μας  :rockon: :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
3-0 για ΠΛΑΚΑ με 10/11 Ελληνες,με μπροσταρη την παιχτουρα το Μανταλο που οργιασε (και) σημερα.
η ομαδα ειναι δουλεμενη σε ολα τα επιπεδα και αυτο φαινεται.

αρχες χρονιας μιλαγα για κυπελλο με την προσθηκη ενος βαρβατου φορ,και καποιοι με λεγανε υπερβολικο..
ειναι οι ιδιοι που κραζανε το Δελλα περσυ οταν μιλαγα για στηριξη και τωρα κανουν κωλοτουμπες..
λιγη υπομονη,μετα απο 10 χρονια η ομαδα εχει πλανο σαφες πλεον..εντος και εκτος γραμμων..

και κατι τελευταιο για τον αδερφο gun club..
η κριτικη ειναι ωραια και παντα ευπροσδεκτη,αλλα αισθανομαι οτι τις περισσοτερες φορες γραφεις για να γραψεις..
ΟΛΟΙ ειναι υπο κριση,στην ΑΕΚ βρισκονται εξαλλου..αλλα εχει μπει γεναρης και η ομαδα εχει μονο νικες..
σοβαροι να μαστε..ας κρατησουμε τις αντιπαραθεσεις για τις σοβαρες χρονιες που ερχονται.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
3-0 για ΠΛΑΚΑ με 10/11 Ελληνες..
η ομαδα ειναι δουλεμενη σε ολα τα επιπεδα και αυτο φαινεται.

αρχες χρονιας μιλαγα για κυπελλο με την προσθηκη ενος βαρβατου φορ,και καποιοι με λεγανε υπερβολικο..
ειναι οι ιδιοι που κραζανε το Δελλα περσυ οταν μιλαγα για στηριξη και τωρα κανουν κωλοτουμπες..
λιγη υπομονη,μετα απο 10 χρονια η ομαδα εχει πλανο σαφες πλεον..εντος και εκτος γραμμων..

και κατι τελευταιο για τον αδερφο gun club..
η κριτικη ειναι ωραια και παντα ευπροσδεκτη,αλλα αισθανομαι οτι τις περισσοτερες φορες γραφεις για να γραψεις..
ΟΛΟΙ ειναι υπο κριση,στην ΑΕΚ βρισκονται εξαλλου..αλλα εχει μπει γεναρης και η ομαδα εχει μονο νικες..
σοβαροι να μαστε..ας κρατησουμε τις αντιπαραθεσεις για τις σοβαρες χρονιες που ερχονται.

Ειμαι υπερβολικος αδερφε γιατι εχω πονεσει οπως ολοι μας τα τελευταια χρονια και δεν με θαμπωνουν τα μεγαλα λογια....Οπως και να χει η ομαδα να κερδαει αυτο μετραει  :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ειμαι υπερβολικος αδερφε γιατι εχω πονεσει οπως ολοι μας τα τελευταια χρονια και δεν με θαμπωνουν τα μεγαλα λογια....Οπως και να χει η ομαδα να κερδαει αυτο μετραει  :rockon: :rockon: :rockon:
Γκαν επειδη ακριβως εχουμε περασει πολλα οταν βλεπουμε επιτελους την ομαδα μας να θυμιζει σιγα σιγα την ΑΕΚ που θυμομαστε καλο ειναι να μην μουρμουραμε αλλα να στηριζουμε.Εγω ημουν απο τους πρωτους που εκραζα τον Δελλα και ηθελα να φυγει ομως φετος εχει φτιαξει πολυ καλα την ομαδα.Για την διοικηση δεν μπορουμε να πουμε κατι απο την στιγμη που κανει πολυ προσεγμενες κινησεις μεταγραφικα και το σημαντικοτερο οι παιχτες πληρωνονται στην ωρα τους και το ποδοσφαιρικο τμημα λειτουργει αψογα,με αξιολογα στελεχη σε ολες τις θεσεις,πραγμα που εχουμε δεκαετιες να δουμε.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Γκαν επειδη ακριβως εχουμε περασει πολλα οταν βλεπουμε επιτελους την ομαδα μας να θυμιζει σιγα σιγα την ΑΕΚ που θυμομαστε καλο ειναι να μην μουρμουραμε αλλα να στηριζουμε.Εγω ημουν απο τους πρωτους που εκραζα τον Δελλα και ηθελα να φυγει ομως φετος εχει φτιαξει πολυ καλα την ομαδα.Για την διοικηση δεν μπορουμε να πουμε κατι απο την στιγμη που κανει πολυ προσεγμενες κινησεις μεταγραφικα και το σημαντικοτερο οι παιχτες πληρωνονται στην ωρα τους και το ποδοσφαιρικο τμημα λειτουργει αψογα,με αξιολογα στελεχη σε ολες τις θεσεις,πραγμα που εχουμε δεκαετιες να δουμε.

Καλα αυτο ελειπε να μην πληρωνονται οι παιχτες με τα τηλεοπτικα και τις χορηγιες  :rolleyes:
Γιατι ο κουροπαλατης δεν εχει βαλει φραγκο μεχρι τωρα  :grin:
Πιο πολυ κινειται η ΚΑΕ που δεν εχουμε και απαιτησεις απο εκει κιολας
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Α και με το αποψινο αποδυκνειεται περιτρανα οτι αν εξαιρεσουμε 5-6 ομαδες δεν υπαρχει Α εθνικη στην ελλαδα και ολοι οι αλλοι για τα πανηγυρια ειναι....
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Ειμαι υπερβολικος αδερφε γιατι εχω πονεσει οπως ολοι μας τα τελευταια χρονια και δεν με θαμπωνουν τα μεγαλα λογια....Οπως και να χει η ομαδα να κερδαει αυτο μετραει  :rockon: :rockon: :rockon:
ολοι οι αγνοι οπαδοι πονεσαμε ολα αυτα τα μαυρα χρονια
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Επρεπε να του πει στην απταιστη μπαγεβιτσικη(ενα κραμα ελληνικων και γιουγκοσλαβικων καθως ο βατραχος δεν εμαθε ποτε ελληνικα αλλα ξεχασε και τα σερβικα) "Εσυ εργκαστικε πουτενα?"
ηταν ετοιμος  να πει την φραση αλλα ρε αν του ξεφυγει κανα γραμμα κ ακουστει το πουτανα αντι του πουτενα?
φοβηθηκε ο ντουσκο :2funny:  :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ηταν ετοιμος  να πει την φραση αλλα ρε αν του ξεφυγει κανα γραμμα κ ακουστει το πουτανα αντι του πουτενα? :2funny:  :2funny:

παλι σαν να γυρισε απο στρατοπεδο συγκεντρωσης ηταν αποψε ο αγελαστος  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καλα αυτο ελειπε να μην πληρωνονται οι παιχτες με τα τηλεοπτικα και τις χορηγιες  :rolleyes:
Γιατι ο κουροπαλατης δεν εχει βαλει φραγκο μεχρι τωρα  :grin:
Πιο πολυ κινειται η ΚΑΕ που δεν εχουμε και απαιτησεις απο εκει κιολας
Μα αυτο ειναι το νοημα του FFP αν δεν το γνωριζεις,να χαλας οσα βγαζεις.
Ας κανονιζει τετοιες χορηγιες και τηλεοπτικα συνεχεια,και ας μην βαζει μια.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
νικησε η αεκ τον ατρομητο και κατι εγινε στα γυφτικα....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Μα αυτο ειναι το νοημα του FFP αν δεν το γνωριζεις,να χαλας οσα βγαζεις.
Ας κανονιζει τετοιες χορηγιες και τηλεοπτικα συνεχεια,και ας μην βαζει μια.

Δεν ειμαστε Παναθηναικος του Τουιτι ειμαστε μπρουκληδες εμεις και θελουμε παιχταραδες  :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
νικησε η αεκ τον ατρομητο και κατι εγινε στα γυφτικα....
Εσεις ρε μαλακα νικησατε τον Φωστηρα και δεν μιλατε στα καναλια επειδη ο σπικερ ειπε την γνωμη του για το πεναλτυ και την φαση με την γραμμη..Σαν τα καθυστερημενα παιδακια οταν ειμασταν μικρα που εφερναν την μπαλα τους για να τους βαζουμε να παιζουν και οταν δεν τους βαζαμε λεγανε παιρνω την μπαλα μου και φευγω  :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
που βρισκεις τετοιες ατακες !

εχω μια ξεχωριστη θεση στην καρδια μου για τον πολυελληνα σερβονικη τυπε  :rolleyes:

KermitGreen.jpg
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Μα αυτο ειναι το νοημα του FFP αν δεν το γνωριζεις,να χαλας οσα βγαζεις.
Ας κανονιζει τετοιες χορηγιες και τηλεοπτικα συνεχεια,και ας μην βαζει μια.
αυτος ο κανονισμος ομως ευνοει κυριως τις μεγαλες ομαδες με  τα πολλα εσοδα κ ανοιγει την ψαλιδα μεταξυ μεγαλων μικρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom