Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (14 μέλη και 36 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Σου εγραψα αλλα δεν το πρόλαβες....ΟΧΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ!!!!ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Μούφα....
εχεις δικιο ρε,με το που βαζω το ραδιο στο αμαξι,λεει ο παοκ με εννια παιχτες,ωπα λεω θα πηραμε κανα πεναλτυ,αλλα που,0-0 ηταν.αλλα και οι 2 αποβολες απο οτι ελεγαν στο νοβασπορτς ηταν δικαιολογημενες.παλι τσεκουρια παντως τα παοκια ρε σεις,στο πρωτο ημιχρονο.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.609
Πόντοι
266
εχεις δικιο ρε,με το που βαζω το ραδιο στο αμαξι,λεει ο παοκ με εννια παιχτες,ωπα λεω θα πηραμε κανα πεναλτυ,αλλα που,0-0 ηταν.αλλα και οι 2 αποβολες απο οτι ελεγαν στο νοβασπορτς ηταν δικαιολογημενες.παλι τσεκουρια παντως τα παοκια ρε σεις,στο πρωτο ημιχρονο.

...Ναι, τσεκούρια, ΠΑΛΙΟΞΕΦΤΙΛΑ...Στήσατε και ΠΑΡΑΓΚΑ...Θέλετε και κύπελο...ΠΑΛΙΟΚΑΦΕΝΕΙΑ...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
δεν εχω να πω κατι για τις επιδοσεις της αεκ.τα ειπαν οι φιλαθλοι στο τελος του αγωνα
ουτε επησεις δεν εχω κατι να πω για την νεκρικη σιγη στο ενος λεπτου σιγη
αν εισαι αεκ ξερεις
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Μια ανύπαρκτη ομαδούλα,ένα ΣΥΝΟΝΘΥΛΕΥΜΑ βετεράνων και άμπαλων κατσικιών που κάνουν κοντρόλ με το καλάμι,προσπάθησε με ένα τραγικό κοράκι να κλέψει τη νίκη....

Δεν έχει ξαναγίνει να τρως κλάδεμα για κόκκινη και να αποβάλεσαι εσύ ο ίδιος!!!!ΠΟΤΕ.....

Ελατε τώρα,σας περιμένουμε!!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μια ανύπαρκτη ομαδούλα,ένα ΣΥΝΟΝΘΥΛΕΥΜΑ βετεράνων και άμπαλων κατσικιών που κάνουν κοντρόλ με το καλάμι,προσπάθησε με ένα τραγικό κοράκι να κλέψει τη νίκη....

Δεν έχει ξαναγίνει να τρως κλάδεμα για κόκκινη και να αποβάλεσαι εσύ ο ίδιος!!!!ΠΟΤΕ.....

Ελατε τώρα,σας περιμένουμε!!!!
ετσι τα βλεπεις εσυ ρε μαγκα
στη φαση επρεπε  να φαει κιτρινη μονο ο ιβιτς .τωρα επειδη του πηρε ο αλλος μπαλα αλλα ο ιβιτς ειναι και γαμω τους θεατρινους(βλεπε μιραλας)ειναι αλλο παραμυθι.ενιγουει δε θα το συζητησουμε και πολυ γιατι εσεις οι παοκτζιδες εχετε παντα δικιο
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.208
Like
1.260
Πόντοι
266
Μια ανύπαρκτη ομαδούλα,ένα ΣΥΝΟΝΘΥΛΕΥΜΑ βετεράνων και άμπαλων κατσικιών που κάνουν κοντρόλ με το καλάμι,προσπάθησε με ένα τραγικό κοράκι να κλέψει τη νίκη....

Δεν έχει ξαναγίνει να τρως κλάδεμα για κόκκινη και να αποβάλεσαι εσύ ο ίδιος!!!!ΠΟΤΕ.....

Ελατε τώρα,σας περιμένουμε!!!!
παλι δυο δοκαρια μωρη κωλοφαρδη πουσταρα
παλι γαμω την σουφρα της θοδωρας
που θα παει θα σταματησει...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ετσι ρε και μιλανε για ηθος οι καταρεγμενοι οι ανθρωποι της κων/πολης
με υθος με αρχες που σιχενονται οτι γινετε στα ντερμπι γιατι πανω απο ολα ειναι η ανθρωπια ρε μουνοπανα γαυροι βαζελοι παοκτζιδες αρειανοι

στο ενος λεπτου σιγης ακουγες μπατσοι γουρουνια δολοφονοι
και ξανα λεω αΝ εισαι αεκ ξερεις
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.208
Like
1.260
Πόντοι
266
χαχαχαχαχαχαχαχα!!!Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα!!!!Δε κοιτάτε τα χάλια σας,τον ΠΑΟΚ σκέφτεστε!Φαντάσου να πάρει και το Κύπελλο,δε θα σας χωράει η Συμπρωτεύουσα..Στις τρύπες σας θα κρυφτείτε,σκώληκες.... :2funny: :2funny: :2funny:
το ξερω ρε μαλακα οτι το βασανο σου ειναι Ο ΑΡΗΣ
αλλα κανονισε να προκριθεις βρε κιτρινομαυρο μπουρδελο
ευκαιρια ειναι με αυτον τον μπαοκ με απληρωτους και κατακουρασμενους παικτες
αλλα ενα μπουρδελο εισαι
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Λοιπόν δεν έχω να πώ και πολλά
-Τί όνειρο είδες πάλι ρε αποτυχιμένεθ;Εντεκάδα που κερδίζει δεν αλλάζει
-Χαράμισε ο μαλάκας 60' με τον μπυροκοιλιά μπροστά τσάμπα
-Τί βάζεις και τον μάκο μέσα αφού δεν παίζει ο βιερίνια για να σταυρώσεις το ματσάκι πάς μαλάκα
-Βγάζεις τον μπέρνς και μου βάζεις το κριάρι τον λαγό που κάνει κοντρόλ με το καλάμι συνέχεια
-Κακό στήσιμο και χειρώτερο κοουτσάρισμα
-Για αυτούς τους παίκτες τα έχω πει πολλάκις τόσο ξέρουν και μπορούν τόσο παίζουν
Πλέον οι πιθανότητες πρόκρισης είναι 70-30 υπέρ του παοκ
*Ντρέπομαι για τα μαλακισμένα που έβριζαν την ώρα που η πλειοψηφία απέτιε φόρο τιμής στα δύο ΠΑΛΙΚΆΡΙΑ
Ζητώ προσωπικά συγγνώμη απο τους οικείους τους.Πάντως θέλω να ξέρετε ότι η ΑΕΚ δεν είναι αυτή η χείριστη μειοψηφία
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Λοιπόν δεν έχω να πώ και πολλά
-Τί όνειρο είδες πάλι ρε αποτυχιμένεθ;Εντεκάδα που κερδίζει δεν αλλάζει
-Χαράμισε ο μαλάκας 60' με τον μπυροκοιλιά μπροστά τσάμπα
-Τί βάζεις και τον μάκο μέσα αφού δεν παίζει ο βιερίνια για να σταυρώσεις το ματσάκι πάς μαλάκα
-Βγάζεις τον μπέρνς και μου βάζεις το κριάρι τον λαγό που κάνει κοντρόλ με το καλάμι συνέχεια
-Κακό στήσιμο και χειρώτερο κοουτσάρισμα
-Για αυτούς τους παίκτες τα έχω πει πολλάκις τόσο ξέρουν και μπορούν τόσο παίζουν
Πλέον οι πιθανότητες πρόκρισης είναι 70-30 υπέρ του παοκ
*Ντρέπομαι για τα μαλακισμένα που έβριζαν την ώρα που η πλειοψηφία απέτιε φόρο τιμής στα δύο ΠΑΛΙΚΆΡΙΑ
Ζητώ προσωπικά συγγνώμη απο τους οικείους τους.Πάντως θέλω να ξέρετε ότι η ΑΕΚ δεν είναι αυτή η χείριστη μειοψηφία
μπραβο σου
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ελα ρε συναδελφακι. :dancing:
Ελλάδα όμως εσύ, ελπιζω και εγώ σε περίπου 1 μιση χρόνο να επιστρέψω.... :offtopic:

Το ματς δε το είδα. Είδα κάποιες φάσεις στο νετ .Σκατά δηλαδή, το ματς μου φαίνεται ότι ήταν και γαμώ τις σούπες. Όλες και όλες μαζί με τα δοκάρια πρέπει να ήταν 4 με 5. Τίποτα δηλαδή. Ειδικά για την ΑΕΚ που έπρεπε να βάλει γκολ.
Τώρα στο θέμα τώρα με τις κάρτες. Ο από κάποια μέιλ που μου στείλανε μου είπαν ότι η αποβολή του Λίνο δικαιολογείται, αλλά αυτή του Ιβιτς με τίποτα. Και εδώ που τα λέμε εάν οι διαιτητές έδειχναν κάθε φορά κίτρινη για διαμαρτυρία τότε καμίά ομάδα σε κανένα ματς δε θα τελίωνε το παιχνίδι με 11. Οι Παοκτζήδες έχουν δίκιο να φωνάζουν γιατί στο ματς πρωταθλήματος δε θα παίξουν με 4 από τους βασικούς τους παίκτες. Εάν είχε συμβεί κάτι ανάλογο με εμάς θα λέγαμε τα χίλια όσα.
Όσο αφορά τώρα το δεύτερο ματς. Ο ΠΑΟΚ έχει το πάνω χέρι. Στη Τούμπα πολύ δύσκολα χάνει. Παραμένει μια καλοδουλεμένη ομάδα που ξέρει τι θέλει σε κάθε παιχνίδι και πως να το παίρνει. Τραγικό λάθος του Χιμένεθ να ΜΗΝ έχει βασικό τον Μπλάνκο και να έχει ΚΑΙ Ντιοπ ΚΑΙ Μακο στα χαφ. Είναι βαριά κορμιά και οι 2 και δεν έχουν στο παιχνίδι τους τη δημιουργικότητα που έχει ο καφές ή ο γκερέιρο.
Τώρα η ΑΕΚ πρέπει να κερδίσει όπως και δήποτε στο πρωτάθλημα για να εξασφαλίσει και άλλο τη θέση στα πλέι οφ, αλλά και για να βάλει σε μπελάδες τον ΠΑΟΚ
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα εφαγα και γαμω τις βροχες χτες και ενα γκολ δεν ειδα... Τωρα εχω και πυρετο  :headbang: Δεν επαιξε και ασχημα η αεκ,ειμασταν καλυτεροι απο τον παοκ αλλα πολυ ατυχοι (2 δοκαρια). Και για να ειμαστε αντικειμενικοι η 2η κιτρινη στον Ιβιτς ηταν αρκετα τραβηγμενη αποφαση αλλα απο κει και μετα τα σφυριζε ολα υπερ παοκ... Το πραγμα που με στραβωσε περισοτερο απο ολα ηταν ο Μπαχα... Ο χιμενεθ μας δουλευει? Στο παγκο ο 1ος σκορερ της ομαδας και βασικος ο μπαχα? χασαμε ενα ημιχρονο να τον κοιταμε να βγαινει συνεχεια οφσαιντ και να ζηταει μπαλες τις οποιες εχανε  :priest: Καλυτερος παιχτης ο ντιοπ! Δεν εχασε ουτε μια μονομαχια και απο καθαρη ατυχια δεν σκοραρε 3 φορες... Τωρα τα πραγματα ειναι δυσκολα αλλα οχι ακατορθωτα,μπορει μια καλη (και ποιο τυχερη) αεκ να προκριθει με ενα Χ2 στην τουμπα.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Λοιπόν δεν έχω να πώ και πολλά
-Τί όνειρο είδες πάλι ρε αποτυχιμένεθ;Εντεκάδα που κερδίζει δεν αλλάζει
-Χαράμισε ο μαλάκας 60' με τον μπυροκοιλιά μπροστά τσάμπα
-Τί βάζεις και τον μάκο μέσα αφού δεν παίζει ο βιερίνια για να σταυρώσεις το ματσάκι πάς μαλάκα
-Βγάζεις τον μπέρνς και μου βάζεις το κριάρι τον λαγό που κάνει κοντρόλ με το καλάμι συνέχεια
-Κακό στήσιμο και χειρώτερο κοουτσάρισμα
-Για αυτούς τους παίκτες τα έχω πει πολλάκις τόσο ξέρουν και μπορούν τόσο παίζουν
Πλέον οι πιθανότητες πρόκρισης είναι 70-30 υπέρ του παοκ
*Ντρέπομαι για τα μαλακισμένα που έβριζαν την ώρα που η πλειοψηφία απέτιε φόρο τιμής στα δύο ΠΑΛΙΚΆΡΙΑ
Ζητώ προσωπικά συγγνώμη απο τους οικείους τους.Πάντως θέλω να ξέρετε ότι η ΑΕΚ δεν είναι αυτή η χείριστη μειοψηφία
Γιαυτο και η πλειοψηφια αποδοκιμασε... δεν χωνεψα ποτε τους μπατσους αλλα παντα θα σεβομαι τους νεκρους και ειδικα αυτους που εχασαν την ζωη τους αδικα.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Επισης να αποδοκιμασω και τις δηλωσεις Τσιριλο,μερικες φορες φταινε και οι ποδοσφαιριστες που δυναμιτιζουν το κλιμα και βαζουν φωτιες... τωρα μιλαμε για εναν παικτη ο οποιος εφαγε ψωμι στην αεκ και χειροκροτηθηκε και σαν παικτης της αλλα και ως αντιπαλος. Απαραδεκτος.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ειδα τον χτεσινο αγωνα, εχει κανεις link για τις φασεις;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.943
Like
30.263
Πόντοι
5.006
Μπράβο ρε τσιρίλο μας έκανες και τσάμπα διαφήμιση στο site  :grin:
«Να κάνουμε μπουρ…λο την ρεβανς!»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom