Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006
Τι λες τωρα θα το παρουμε???:2funny::2funny::2funny::2funny:
Σήμερα θα μου επιτρέψεις να πανηγυρίζω και να χαίρομαι με την υπερηχητική ΑΕΚΑΡΑ που τους έκανε πλάκα.
Απο αύριο χαμηλά το κεφάλι,ταπεινά και σεμνά για να ολοκληρώσουμε με επιτυχία αυτό για το οποίο είμαστε πολύ κοντά. :hi:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456
Σήμερα θα μου επιτρέψεις να πανηγυρίζω και να χαίρομαι με την υπερηχητική ΑΕΚΑΡΑ που τους έκανε πλάκα.
Απο αύριο χαμηλά το κεφάλι,ταπεινά και σεμνά για να ολοκληρώσουμε με επιτυχία αυτό για το οποίο είμαστε πολύ κοντά. :hi:
Τον μπαοκ φοβαμαι λιγο αλλα πιστευω με ταμπουρι πισω μπορουμε να τους παρουμε κανα Χ:2funny::2funny:

EDIT
Σεμνα και ταπεινα το λεω:grin:
 

passionfruit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.115
Πόντοι
361
Σήμερα τα παιδιά μπήκαν με το μαχαίρι στα δόντια. Από την αρχή συγκεντρωμένοι, δεν άφησαν κανένα περιθώριο στον ΠΑΟ, με πίεση ψηλά, γρήγορες αποφάσεις και καλή κυκλοφορία της μπάλας. Το σκορ θα μπορούσε να είναι και πιο ευρύ, σίγουρα. Επιτέλους μια μεγάλη εμφάνιση, χωρίς "ναι μεν αλλά".
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.057
Κριτικές
2
Like
8.739
Πόντοι
2.456

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.279
Κριτικές
8
Like
2.920
Πόντοι
456

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006
Ανεβάστε ρε τα highlights του αγώνα για να μην μου φωνάζει και ο @Iso14 :grin:
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
70
Like
46
Πόντοι
0
Με διπλό την Κυριακή τελειώνει το παραμύθι και ας χάσουμε στο επόμενο με Γκαμπριέλα.Ουτως η άλλως με Λαμία τελευταία αγωνιστική το 3ποντο το χουμε από τώρα.Αν και με 5 βαθμούς άκουσα στο σπορτ24 πάλι το περνούμε δλδ 2Χ και μια νίκη.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.916
Πόντοι
2.306
Το σημαντικο αποψε περαν του αποτελεσματος ειναι οτι παιξαμε πολυ ωραια μπαλα, με αυτοπεποιθηση και αποφασιστικοτητα για την νικη.
Αυτη την ΑΕΚ θελουμε: να ριχνει 2-0 στον βαζελο στο ημιχρονο και αντι να κατσει πισω στο δευτερο να βγαινει και να τον ξεκωλιαζει.
Ουτε μια στιγμη η ομαδα δεν σκεφτηκε οτι μπορει και να μην πιεσει και για ακομη περισσοτερα γκολ.
Αυτο το παιχνιδι, αν και εμπεριεχει πολυ ρισκο, ειναι και πολυ απολαυστικο και σου μεταφερει τη χαρα του ποδοσφαιρου.
Ειναι η φιλοσοφια του Αλμεϊδα να δινει στον κοσμο αντικρυσμα στο εισιτηριο που πληρωνει για να δει ποδοσφαιρο.
Αυτο κανει η ΑΕΚαρα, και μας παιρνει τα μυαλα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006
Με διπλό την Κυριακή τελειώνει το παραμύθι και ας κερδίσουμε στο επόμενο με Γκαμπριέλα.Ουτως η άλλως με Λαμία τελευταία αγωνιστική το 3ποντο το χουμε από τώρα.Αν και με 5 βαθμούς άκουσα στο σπορτ24 πάλι το περνούμε δλδ 2Χ και μια νίκη.
Στο διόρθωσα λίγο.......:cheesy:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.916
Πόντοι
2.306
Εχω καταληξει οτι ο Αλμεϊδα ειναι ενας Σιμεονε χωρις την παρανοια και τα κορακιστικα ρουχα.
Ισως και καλυτερος.
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
81
Like
138
Πόντοι
0
Τέτοια ΑΕΚ θέλουμε να βλέπουμε...
Αντί για 5-0, 3-0... Τεσπα, σειρά έχουν οι "ξέρω εγώ εντάξει..."
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
774
Κριτικές
13
Like
1.388
Πόντοι
496

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
774
Κριτικές
13
Like
1.388
Πόντοι
496
Το σημαντικο αποψε περαν του αποτελεσματος ειναι οτι παιξαμε πολυ ωραια μπαλα, με αυτοπεποιθηση και αποφασιστικοτητα για την νικη.
Αυτη την ΑΕΚ θελουμε: να ριχνει 2-0 στον βαζελο στο ημιχρονο και αντι να κατσει πισω στο δευτερο να βγαινει και να τον ξεκωλιαζει.
Ουτε μια στιγμη η ομαδα δεν σκεφτηκε οτι μπορει και να μην πιεσει και για ακομη περισσοτερα γκολ.
Αυτο το παιχνιδι, αν και εμπεριεχει πολυ ρισκο, ειναι και πολυ απολαυστικο και σου μεταφερει τη χαρα του ποδοσφαιρου.
Ειναι η φιλοσοφια του Αλμεϊδα να δινει στον κοσμο αντικρυσμα στο εισιτηριο που πληρωνει για να δει ποδοσφαιρο.
Αυτο κανει η ΑΕΚαρα, και μας παιρνει τα μυαλα.
αν δεν ηταν χωμα ο βαζελος ομως θα ειχαμε ζορια. η αμυνα δεν εμπνεει εμπιστοσυνη και το ξερεις. εγω και στο 2-0 δεν ημουν σιγουρος. γιατι και το αλλο ματς με τον παοκ 2-0 ηταν... και εγινε μια χαρα 2-2
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.916
Πόντοι
2.306
αν δεν ηταν χωμα ο βαζελος ομως θα ειχαμε ζορια. η αμυνα δεν εμπνεει εμπιστοσυνη και το ξερεις. εγω και στο 2-0 δεν ημουν σιγουρος. γιατι και το αλλο ματς με τον παοκ 2-0 ηταν... και εγινε μια χαρα 2-2
Ο βαζελος ηξερε πολυ καλα οτι φετος παιζοταν ολη η χρονια, δεν ηρθε λοιπον για να χασει ουτε να περασει ενα ευχαριστο απογευμα. Μπηκαμε μεσα και τους πηραμε τον αερα απο την αρχη.
Τωρα για την αμυνα, οντως δεν εχουμε την καλυτερη εικονα συνολικα, ομως χθες λειτουργησε ΑΨΟΓΑ.
Οταν ο φορμαρισμενος παιχταρας Ιωαννιδης εχει μια κεφαλια και ενα σουτ εκτος περιοχης σε ολο τον αγωνα, τον πιο κρισιμο αγωνα του πρωταθληματος, αυτο σημαινει οτι και η αμυνα, οταν θελει η ομαδα, ειναι αποδοτικη.
Επισης, ειναι φανερο οτι ο Αλμεϊδα ειναι της λογικης οτι η καλυτερη αμυνα ειναι η μπαλα να βρισκεται στο αλλο μισο του γηπεδου, για οσο μεγαλυτερο διαστημα γινεται.
Νομιζω οτι αυτη ειναι και η φιλοσοφια ολων των μεγσλων προπονητων σημερα και τουλαχιστον αποζημιωνει τον θεατη με ομορφο θεαμα, που εχει λειψει απο τα Ελληνικα γηπεδα πολλα χρονια τωρα.
Ξερουμε ολοι οτι δεν γιναμε υπερομαδα σε μια νυχτα αλλα μπορουμε να ειμαστε υπερηφανοι οτι την πιο κρισιμη νυχτα, παιξαμε σαν υπερομαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom