Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
Ο Τσακιρης προχτες, εγραψε οτι δεν ηξερε τιποτα για την μεταγραφη. Και οι υπολοιποι ρεπορτερ της αεκ. Το στο διαολο, τοσο κακοι ρεπορτερ ειναι και το χασανε αφου οιζυμωσεις γινοντουσαν από τον Γεναρη και κλειστηκε ο παιχτης;
Ο Αλμειδα ρωτηθηκε για την μεταγραφη και ισα που προλαβε ο Τσαταλης να ΜΗΝ απαντησει λεγοντας οτι δεν θα υπαρξει τοποθετηση τωρα.
Ο Τσακιρης χτες εκραζε για φαουλ τον Βοκολο που εδωσε τον παιχτη. Μαλλον ητανε κρυφο και ετσι επρεπε να παραμεινει. Γιατι αραγε; Αφου ολα εγιναν νομιμα και με σεβασμο στην ομαδα της Λαμιας.
Μηπως τελικα το προσυμφωνο ειναι, βαλε ρε Τσιλουλη την υπογραφη σου στο χαρτι παρε και κανα τριανταρι χιλιαρικα προκαταβολη, αλλα δεν είναι και σιγουρο οτι θα σε παρουμε τελικα. Και την προκαταβολη, κρατα την μωρε και πες στον Βοκολο ότι έχεις προσυμφωνο με αεκ.
Και τωρα η αεκ ειναι υποχρεωμενη να φαει τον παιχτη στην μαπα.

Ξερεις πως το λενε αυτο; ΔΩΡΟΔΟΚΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ! Τεχνασμα της παλιας σχολης που ειναι ο Τιγρης.

Τωρα εσυ και οι υπολοιποι προσπαθήστε να μας πεισετε οτι η αεκ δεν ειναι το ιδιο και χειροτερο κουμάσι αλλα η τιμια προσφυγοπουλα.
Ρε θηριο παρακολουθεις ρεπορταζ ΑΕΚ φουλ κάθε μερα, Τσακιρη, Κετσε δεν σου ξεφευγει τιποτα! Μια χαρα μεταγραφη ελευθερου παικτη, καθαρότατη και νομιμότατη και μαλιστα κακως το αναφεραμε κιολας σαν ΑΕΚ, από ποτε δηλαδη πρεπει να ενημερωνουμε ολη την Ελλαδα όταν κλεινουμε ελευθερο παιχτη. Παραειναι τιμια και αγαθη αυτή η ΑΕΚ.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
Να είσαι αντικειμενικος φιλε. Αλλιως τα γυριζω ολα τουμπα και δεν εχουμε κανει ποτε ρεμουλες οι Ολυμπιακοι και με Κοκκαλη και με Μαρινακη.
Ρε τουμπα τα γυρνας συνεχεια εσυ δεν περιμενες εμενα, αλλα τι να το κανεις που τωρα και να λες εσυ ότι «δεν εχουμε κανει ποτε ρεμουλες οι Ολυμπιακοι και με Κοκκαλη και με Μαρινακη», τωρα το παραδεχθηκε ο ιδιος ο προεδρος σου και ο αντιπροεδρος. Ξερεις αυτος ο χοντρουλης που κλωτσουσε μπαλες περσι για να σταματησει η αρμαδα του Αλμειδα και ο άλλος ο δικηγορος που ειχε το ατυχημα με το Kawasaki 1300…
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
matrixako
Αυτος ελεγε για δυο ενδεκαδες και εγινε ρομπα,οι δημισογραφοι της πλακας δεν γραφανε για διαστιμικο ποδοσφαιρο ? Που ηταν το διαστιμικο που το πηρε ΣΤΗ ΤΡΙΧΑ ?
3ος φορ δεν ειναι ,ειναι ο ανύπαρκτος φορ αφου δεν παιζει?Τα ιδια εκανε και με τον τσουμπερ περσι ,τον εβαζε αλλαγες και οποτε τον εβαζε τον ξεφτιλιζε .Οπότε τον εβαλε βασικο φετος.Ο πονσε χαΙρομαι και παντα μου αρεσε αλλα αμα εισαι γιδι και τον βαζεις 20 λεπτα δε θα βρει ρυθμο, ξεκλείδωσε επειδη ο γκαρσια εμεινε εξω ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.Ο Γκαρσια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ και θα παιζαμε καλυτερα με εξτρεμ Γκαρσια και να μπαινει μαζι με Πονσε δευτερο σεντερ φορ.Τωρα ξερεις να διαβαζεις ή οχι ? Για τον πηλιο αυτο εγραψα,το παιδι ειναι εξαιρετικο και κακος δεν τον ειχε βαλει απο την αρχη και ουτε θα επαιζε αν δε φευγαν οι αλλοι με την εθνικη τους,ποια καταλληλη στιγμη?Απλα δεν ειχε να βαλει αλλον και τον εβαλε .Σιγα ο μυρωδιας μην τα ειχε υπολογισει.Αν τα ειχε υπολογισει ο σωστος προπονητης βαζει το μικρο να παιρνει χρονο και δεν τον πεταει στα σκατα.Προτεινε πινεδα ναι.ΑΛΛΑ προτεινε να μεινει κι ο βιντα των 34 ετων που πολλοι ειδατε μονο το γκολ που εβαλε και δεν ειδατε ολη τη χρονια ποσες φορες εχει πουλησει την αμυνα και ακομα και στο γκολ που φαγαμε ηταν τοσο πισω που θα εκανε παρεα στον αντιπαλο τερματοφυλακα και ετρεχε ο κακομοιρης ο γιονσον να καλυψει.Για τον αμπραμπατ μεσα εχω πεσει,σε καθε παιχνιδι ξυλο ριχνει και θελει να περασει ολη την αμυνα και οσες φορες επαιξε ο ελιασον εβγαλε ματια.AEK δεν ειναι οποιος υποστηριζει τυφλα με παροπιδες τον προπονητη και τον καθε παιχτη που του πλασαρουν.Εγω οταν κοιταω τη λάσπη δε βλέπω μεσα της τα αστρα που αντανακλώνται,ουτε βλεπω τον ανθρακα για χρυσο.Οταν εγω πηγαινα φιλαδελφεια οι περισσοτεροι ηταν ακομα ιδεα του πατερα τους.
Γιαννη εισαι γαυρος και αμπαλος γαυρος οποτε δεν θελω πολλες συζητησεις μαζι σου αδερφε.

Μην κοιτας που συζηταω με τον Zebu, αυτος είναι ταλαιπωρος γαυρος και καλο παιδι και ψαχνει λιγο σημασια στο νημα της ΑΕΚ τωρα που περνάει δυσκολα χρονια με την ΑΕΚαρα να τον κερναει πικρες. Σε 2-3 χρονια θα φυγει ο Αλμειδα θα ξαναγελασει το χειλακι του Zebu και θα ξαναγινεις και εσυ ΑΕΚτζης ρε Γιαννο, που τοσο σε χαλαει ο Αλμειδα.
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
425
Κριτικές
1
Like
1.088
Πόντοι
201
Ο Τσακιρης προχτες, εγραψε οτι δεν ηξερε τιποτα για την μεταγραφη. Και οι υπολοιποι ρεπορτερ της αεκ. Το στο διαολο, τοσο κακοι ρεπορτερ ειναι και το χασανε αφου οιζυμωσεις γινοντουσαν από τον Γεναρη και κλειστηκε ο παιχτης;
Ο Αλμειδα ρωτηθηκε για την μεταγραφη και ισα που προλαβε ο Τσαταλης να ΜΗΝ απαντησει λεγοντας οτι δεν θα υπαρξει τοποθετηση τωρα.
Ο Τσακιρης χτες εκραζε για φαουλ τον Βοκολο που εδωσε τον παιχτη. Μαλλον ητανε κρυφο και ετσι επρεπε να παραμεινει. Γιατι αραγε; Αφου ολα εγιναν νομιμα και με σεβασμο στην ομαδα της Λαμιας.
Μηπως τελικα το προσυμφωνο ειναι, βαλε ρε Τσιλουλη την υπογραφη σου στο χαρτι παρε και κανα τριανταρι χιλιαρικα προκαταβολη, αλλα δεν είναι και σιγουρο οτι θα σε παρουμε τελικα. Και την προκαταβολη, κρατα την μωρε και πες στον Βοκολο ότι έχεις προσυμφωνο με αεκ.
Και τωρα η αεκ ειναι υποχρεωμενη να φαει τον παιχτη στην μαπα.

Ξερεις πως το λενε αυτο; ΔΩΡΟΔΟΚΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ! Τεχνασμα της παλιας σχολης που ειναι ο Τιγρης.

Τωρα εσυ και οι υπολοιποι προσπαθήστε να μας πεισετε οτι η αεκ δεν ειναι το ιδιο και χειροτερο κουμάσι αλλα η τιμια προσφυγοπουλα.
Τον Τσακίρη ούτε οι ΑΕΚτζήδες δεν τον ακούνε.
Και τουαλέτα να θέλει να πάει, παίρνει τηλέφωνο το πρόεδρο να ρωτήσει πρώτα.
Υποτακτικός, σκλάβος της διοίκησης της ΠΑΕ. Καμιά φορά πάει στο σπίτι του προέδρου και ξεσκονίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
@matrix21 Καλημερα!

Σου εχω νεα για να σου φυγει το αγχος. Μαλουτας σφυριζει αυριο την Αεκ με τον ΠΑΣ.

qu'est ce que c'est Maloutas, ειπες; Ειναι ενας διαιτητης που σφύριξε το Σαββατο το Καλαματα Ολυμπιακος Β. Επιθετικο φαουλ το εδωσε πεναλτι και ετσι κερδισε η Καλαματα. Και η ΕΠΟ τον επιβραβευει βαζοντας τον να σφυριξει αυριο το παιχνιδι σας.

Μην μου αγχωνεσαι. Εμπιστοσυνη στον στρατηγο Αλμε(γ)ιδα και το πρωταθλημα παλι της αεκ ειναι. Ο νιαου τα εχει κανονισει απο τωρα και το ποιοι και πως θα σφυριξουν και στα play off.
Καλησπερα αδερφε!:hi:
Το πεναλτι του Μπαραλες σε πειραξε, αλλα το πεναλτι που πηρε ο Ποντενσε την κυριακη από τον Φωτια σε βολεψε γιατι αλλιως δεν το γυρνουσες τα ματσακι με τον Αστερα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.991
Κριτικές
42
Like
25.659
Πόντοι
25.846
Ρε θηριο παρακολουθεις ρεπορταζ ΑΕΚ φουλ κάθε μερα, Τσακιρη, Κετσε δεν σου ξεφευγει τιποτα! Μια χαρα μεταγραφη ελευθερου παικτη, καθαρότατη και νομιμότατη και μαλιστα κακως το αναφεραμε κιολας σαν ΑΕΚ, από ποτε δηλαδη πρεπει να ενημερωνουμε ολη την Ελλαδα όταν κλεινουμε ελευθερο παιχτη. Παραειναι τιμια και αγαθη αυτή η ΑΕΚ.
Τοσο τιμια και τοσο τιμιος ο Τσιλουλης που ενω ειχε υπογραψει προσυμφωνο (βεβαια στην αεκ τα νεα λενε οτι δεν εχει πέσει υπογραφη σε χαρτι αλλα ειναι προφορική η συμφωνια) δεν πήγε ο τιμιος παίχτης Τσιλουλης, να ενημερώσει τον προπονητη του από την αρχη της εβδομαδας πριν προλαβει να δηλωσει την τιμωρια του Καρλιτος αλλα το εκανε μια μερα πριν και ο αλλος ητσν αναγκασμενος να παίξει και με τους δυο εκτος. Αλλα ο Βοκολος ειναι ο γαμιολης της υποθεσης. Τα κουτσαβακια του νιαου τον κραζουν συνεχεια.
Ρε τουμπα τα γυρνας συνεχεια εσυ δεν περιμενες εμενα, αλλα τι να το κανεις που τωρα και να λες εσυ ότι «δεν εχουμε κανει ποτε ρεμουλες οι Ολυμπιακοι και με Κοκκαλη και με Μαρινακη», τωρα το παραδεχθηκε ο ιδιος ο προεδρος σου και ο αντιπροεδρος. Ξερεις αυτος ο χοντρουλης που κλωτσουσε μπαλες περσι για να σταματησει η αρμαδα του Αλμειδα και ο άλλος ο δικηγορος που ειχε το ατυχημα με το Kawasaki 1300…
Μιλας και εσυ που διακοπτατε ψωλιες πεντακαθαρες με δακρυγονα, και να σβηνετε φωτα. Και ποια αρμαδα Αλμειδα; Πουστικα το πηρες! Το μονο τιμιο που πήρες περυσι ητσνε στο κύπελλο η τριαρα.
Καλησπερα αδερφε!:hi:
Το πεναλτι του Μπαραλες σε πειραξε, αλλα το πεναλτι που πηρε ο Ποντενσε την κυριακη από τον Φωτια σε βολεψε γιατι αλλιως δεν το γυρνουσες τα ματσακι με τον Αστερα.
Και αυτο καλπικο; Κοιτα τελικα που εχουμε ευνοηθει ρε συ. Δεν μου λες. Το χτεσινο φυλλο της ΩΡΑΣ περιμενες για να το βγαλεις καλπικο;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.991
Κριτικές
42
Like
25.659
Πόντοι
25.846
Τον Τσακίρη ούτε οι ΑΕΚτζήδες δεν τον ακούνε.
Και τουαλέτα να θέλει να πάει, παίρνει τηλέφωνο το πρόεδρο να ρωτήσει πρώτα.
Υποτακτικός, σκλάβος της διοίκησης της ΠΑΕ. Καμιά φορά πάει στο σπίτι του προέδρου και ξεσκονίζει.
Και ο αλλος ο Κετσετζογλου ιδιος ειναι μαζι με τον Καζαντζογλου. Και οι τρεις μαζι με την ΩΡΑ δεν κραξανε τον Βοκολο την ιδια στιγμη. Αλλα μια μερα πριν. Μαλιστα ο Κετσετζογλου εβγαλε και ειδηση! Ειναι επιλογη του Αλμειδα, ναι, 100% δικη του και εξηγησε και τους λογους που τον γυρεψε. Αλλα τι...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
Τοσο τιμια και τοσο τιμιος ο Τσιλουλης που ενω ειχε υπογραψει προσυμφωνο (βεβαια στην αεκ τα νεα λενε οτι δεν εχει πέσει υπογραφη σε χαρτι αλλα ειναι προφορική η συμφωνια) δεν πήγε ο τιμιος παίχτης Τσιλουλης, να ενημερώσει τον προπονητη του από την αρχη της εβδομαδας πριν προλαβει να δηλωσει την τιμωρια του Καρλιτος αλλα το εκανε μια μερα πριν και ο αλλος ητσν αναγκασμενος να παίξει και με τους δυο εκτος. Αλλα ο Βοκολος ειναι ο γαμιολης της υποθεσης. Τα κουτσαβακια του νιαου τον κραζουν συνεχεια.
Ο,τι συμφωνια θελουμε κανουμε ρε αδερφε, προφορικη, γραπτη, λογαριασμο θα δωσουμε στον χοντρο?
Αυτή την παπαρια με τον Καρλιτος την ακουσες καπου και την λες. Ο Καρλιτος τιμωρήθηκε και συμπλήρωσε κάρτες στις 4 Φεβρουαρίου με τα Γιάννενα. Έπρεπε να δηλωθεί σε ένα από τα επόμενα 3 ματς με αστέρα, ΠΑΟ, ΑΕΚ. Αρα επρεπε να δηλωθει πριν τις 10 Φεβρουαριου. Αρα καμια σχεση με την υποθεση Τσιλουλη.
Μιλας και εσυ που διακοπτατε ψωλιες πεντακαθαρες με δακρυγονα, και να σβηνετε φωτα. Και ποια αρμαδα Αλμειδα; Πουστικα το πηρες! Το μονο τιμιο που πήρες περυσι ητσνε στο κύπελλο η τριαρα.
Ακομα να ξεπερασεις το περσινο καζο…οπου σας βρήκαμε σας περναγαμε από πανω και φετος παλι τα ιδια μεχρι τωρα.
Και αυτο καλπικο; Κοιτα τελικα που εχουμε ευνοηθει ρε συ. Δεν μου λες. Το χτεσινο φυλλο της ΩΡΑΣ περιμενες για να το βγαλεις καλπικο;
Όχι ρε χαράμισα 1,5 ωρα από την ζωη μου να δω αυτό το αργο πραγμα που παιζει η ομαδα σου για ποδοσφαιρο και ειδα ότι χωρις το πεναλτι του Φωτια θα ειχατε κλαματα χθες στο τηγανι.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.991
Κριτικές
42
Like
25.659
Πόντοι
25.846
Ακομα να ξεπερασεις το περσινο καζο…οπου σας βρήκαμε σας περναγαμε από πανω και φετος παλι τα ιδια μεχρι τωρα
Δυο ψωλιες εφσγες περυσι η μια ητανε ξεπαρθενιασμα. Τοσο πολυ πονεσε η πρώτη φορα που το ξεχασες;

Εγω σταματησα να σε βριζω.

Τα αδερφε, και τα καλο παιδι να λειψουν, σε παρακαλω.
Οσο για το ποση σημασια ψαχνω, εδω ειμαστε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
Δυο ψωλιες εφσγες περυσι η μια ητανε ξεπαρθενιασμα. Τοσο πολυ πονεσε η πρώτη φορα που το ξεχασες;

Εγω σταματησα να σε βριζω.

Τα αδερφε, και τα καλο παιδι να λειψουν, σε παρακαλω.
Οσο για το ποση σημασια ψαχνωζ εδω ειμαστε...
Δεν σε εβρισα πουθενα.
Το αδερφε ειναι εκφραση που την χρησιμοποιω με τους οικειους μου. Επειδη ανταλλασσουμε μηνυματα συχνα εχω μια οικειοτητα.
Το καλο παιδι κλπ ειναι στα πλαισια της καζουρας και αν σε ενοχλει το σταματαω. Αλλα θα σταματησεις και εσυ την καζουρα.
Το οτι θελεις σημασια (κοινως τριβεσαι για κουβεντες με αλλοθρησκους) πηγαζει απο το γεγονος οτι μπαινεις καθημερινα στο νημα της ΑΕΚ (και ολων των αλλων) επιδιωκοντας να προκαλεσεις, με ακραια σχολια, ειτε κουβεντα με αυτους που γνωριζεις (π.χ. εμενα) ειτε με ασχετους για να σε μπινελικωσουν.
Εγω ας πουμε εχω γραψει 3-4 φορες στα 20 χρονια μηνυματα στο νημα του ολυμπιακου (και οχι προκλητικα), ελπιζω να αντιλαμβανεσαι την διαφορα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.991
Κριτικές
42
Like
25.659
Πόντοι
25.846
Δεν σε εβρισα πουθενα.
Το αδερφε ειναι εκφραση που την χρησιμοποιω με τους οικειους μου. Επειδη ανταλλασσουμε μηνυματα συχνα εχω μια οικειοτητα.
Το καλο παιδι κλπ ειναι στα πλαισια της καζουρας και αν σε ενοχλει το σταματαω. Αλλα θα σταματησεις και εσυ την καζουρα.
Το οτι θελεις σημασια (κοινως τριβεσαι για κουβεντες με αλλοθρησκους) πηγαζει απο το γεγονος οτι μπαινεις καθημερινα στο νημα της ΑΕΚ (και ολων των αλλων) επιδιωκοντας να προκαλεσεις, με ακραια σχολια, ειτε κουβεντα με αυτους που γνωριζεις (π.χ. εμενα) ειτε με ασχετους για να σε μπινελικωσουν.
Εγω ας πουμε εχω γραψει 3-4 φορες στα 20 χρονια μηνυματα στο νημα του ολυμπιακου (και οχι προκλητικα), ελπιζω να αντιλαμβανεσαι την διαφορα.
Απο την στιγμη που θεωρεις οτι ψαχνω σημασια αρα δεν ειμαι οικειος σου, μου κανεις χαρη. Το αδερφε δεν ταιριαζει λοιπον.
Καλο παιδι/ανθρωπος και μαλακας και ανθρωπακι, κυριως το δευτερο, ειναι η ιδια εκφραση.
Την καζουρα δεν την σταματαω. Αυτη ειναι η σχεση αντιπαλων οπαδων. Κανε και εσυ. Ποτε θα μας γλεντας ποτε θα σας γλενταμε. Ως εκ τουτου, σημασια δεν ψαχνω για να ξερεις. Δανεικα επιστρεφω. Αλλωστε και πολλοι επιτρεφουν δανεικα σε εμας.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.993
Κριτικές
27
Like
1.767
Πόντοι
5.235
Απο την στιγμη που θεωρεις οτι ψαχνω σημασια αρα δεν ειμαι οικειος σου, μου κανεις χαρη. Το αδερφε δεν ταιριαζει λοιπον.
Καλο παιδι/ανθρωπος και μαλακας και ανθρωπακι, κυριως το δευτερο, ειναι η ιδια εκφραση.
Την καζουρα δεν την σταματαω. Αυτη ειναι η σχεση αντιπαλων οπαδων. Κανε και εσυ. Ποτε θα μας γλεντας ποτε θα σας γλενταμε. Ως εκ τουτου, σημασια δεν ψαχνω για να ξερεις. Δανεικα επιστρεφω. Αλλωστε και πολλοι επιτρεφουν δανεικα σε εμας.
Γκολ και ξύλο στον πουσταρα τον θρύλο :hammer:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Εγω συμφωνω κι ας μου τα χωνουν,αν ο σαμουραΙ ηταν προπονηταρα, πέρσι που ηταν ολοι χωμα θα επρεπε να ειχαμε δεκα βαθμους διαφορα απο το δευτερο, ανταυτου κοντεψε να κανει το θαυμα και να το χασει.Εμμονικος μεχρι αηδιας,καταστρεψε τον φαν φεερτ και ο πονσε δε θα ειχε ξεμπλοκαρει αν δεν τραυματιζόταν ο γκαρσια και δε θα επαιζε κι αυτος να παρει παιχνιδια,και τα ιδια αν δεν λειπαν ο χατζισαφι και ο μοχαμαντι δεν θα αναγκαζοταν να βαλει τον πηλιο και θα τον ετρωγε το μαυρο σκοταδι.Τα ιδια κανει και με τον ραντονια αφου βαζει το μ@l@k@ το κουτσο τον αναπηρο το σιντιμπε και ακομα και ο γατος μου βλεπει οτι ειναι για κλωτσιες.Να γραψω κι αλλα λάθη ? θα κουρασω.......Αλλα και παλι του Μελ του βγαζω το καπελλο τον "εφτιαξε" προπονηταρα και τον πουλαει του χρονου και ολα καλα.
Ότι λες έχουν μέσα ...εάν ...γινόταν αυτό κτλ...με υποθέσεις δεν γίνονται αυτά ...και κάτι άλλο ....το παιχνίδι που παίζει η ομάδα μας το φουλ πρεσιγκ και όλα τα υπόλοιπα...τα επέδωσαν μόνοι τους οι παίχτες οι κάποιος τους τα είπε...σαν να μην είσαι ΑΕΚ μου φαίνεται
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Ο Βόκολος όταν ήταν παίχτης τα έκανε όλα σωστά ...μην τρελαθουμε τώρα ...και σιγά το θέμα....εδώ ο Μπάγεβιτς είχε υπογράψει με Ολυμπιακό και μας έλεγε μόνο ΑΕΚ ....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Θυμάμαι το πρώτο παιχνίδι του Αλμέιδα στο πρωτάθλημα αρχές 2022 με Λαμία...νίκη ΑΕΚ ....τι μαλακίες έλεγαν τότε ...ότι παίζει σύστημα που ούτε ο ίδιο ξέρει ότι δεν ταιριάζει αυτό το σύστημα και άλλες παπαριές ....
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Χωρίς σχόλια και χωρίς λόγια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-02-27-20-21-28-272_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-02-27-20-21-28-272_com.android.chrome.jpg
    365,3 KB · Εμφανίσεις: 13

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
686
Πόντοι
81
Ότι λες έχουν μέσα ...εάν ...γινόταν αυτό κτλ...με υποθέσεις δεν γίνονται αυτά ...και κάτι άλλο ....το παιχνίδι που παίζει η ομάδα μας το φουλ πρεσιγκ και όλα τα υπόλοιπα...τα επέδωσαν μόνοι τους οι παίχτες οι κάποιος τους τα είπε...σαν να μην είσαι ΑΕΚ μου φαίνεται
Που είναι οι υπόθεσεις; Συμπέρασματα είναι που βγήκαν αλήθειες.Ο Πηλιος έπαιξε μετά που φύγαν οι Ιρανοί ? Ο Φαν Φεερτ οπότε έπαιξε δεν τον έκανε ρόμπα ? Ο Πόνσε δε παίζει καλύτερα από τη μέρα που ξεκινά βασικός και πήρε παιχνιδια?Ο Ραντονια δεν έπαιξε όταν ξέμεινε από Μπακ ? Ο Σιντιμπε δεν είναι άχρηστος? ΑΕΚ είμαι πιο πολύ από πολλους ,παλαμακιας και γλυφτης του σαμουράι δεν είμαι.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.506
Πόντοι
11.956
Που είναι οι υπόθεσεις; Συμπέρασματα είναι που βγήκαν αλήθειες.Ο Πηλιος έπαιξε μετά που φύγαν οι Ιρανοί ? Ο Φαν Φεερτ οπότε έπαιξε δεν τον έκανε ρόμπα ? Ο Πόνσε δε παίζει καλύτερα από τη μέρα που ξεκινά βασικός και πήρε παιχνιδια?Ο Ραντονια δεν έπαιξε όταν ξέμεινε από Μπακ ? Ο Σιντιμπε δεν είναι άχρηστος? ΑΕΚ είμαι πιο πολύ από πολλους ,παλαμακιας και γλυφτης του σαμουράι δεν είμαι.
Οκ ο καθένας έχει την άποψη του ....εγώ τα βλέπω αλλιώς τα πράγματα ...
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
260
Κριτικές
2
Like
686
Πόντοι
81
Να μου δικαιολογήσει κάποιος τη μαλακια που έχει στο κεφάλι και έβαλε το μαλακά το Γάλλο (5 λάθος πάσες σε 17') το γέρο χατζησαφι και το γέρο βιντα μαζί στα σέντερ Μπακ και άφησε ραντονια ή Μήτογλου έξω?
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.949
Κριτικές
1
Like
5.479
Πόντοι
2.356
Γκολάρες ο ΠΑΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom