Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.997
Κριτικές
27
Like
1.779
Πόντοι
5.235
Έλα όμως που υπάρχει. Γι αυτό σκάτε, επειδή υπάρχει και σας γαμάει από τις πάντες.
Καλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν το λες και ότι μας γαματε από όλες τις πάντες... μάλλον το αντίθετο
:hi:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.382
Κριτικές
42
Like
26.108
Πόντοι
28.246
Καλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν το λες και ότι μας γαματε από όλες τις πάντες... μάλλον το αντίθετο
:hi:
Ενταξει μωρε κι εσυ. Εγινε ενα διαλλειμα. Πως κανεις ετσι, θα επιστρεψω.

:hi:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.803
Κριτικές
2
Like
15.506
Πόντοι
3.556
Καμμια ξεφτιλα δεν ειναι ο υποβιβασμος, αυτα ειναι κομπλεξισμοι μικρων ομαδων.
ειναι η ποινη για μια εκνομη συμπεριφορα οπως την προβλεπει ο νομος.
την φαγαμε ομορφα κι ωραια και ανακαμψαμε…να, οπως η Γιουβε ας πουμε…
Η καϋμενη καραξεφτυλιστικε…ξεκωλιασε μετα την Ιταλια και την μιση Ευρωπη, η ατιμασμενη Γουβε…
Κατι τετοια περι ξεφτιλας λεγατε και κλαιγατε και τη γλυτωσατε επι Κοσκωτα και Σαλιαρελη που επρεπε να σας παρει το κρατος τα ποδοσφαιρικα παπούτσια με τις καλτσες μαζι…αλλα ποιος θα το εκανε και να χασει τα ψηφαλακια του γαβρου?
Μιλας για τον γκαμαρα… ο Προτασωφ ειχε ελθει επι Σαλιαρελη μηπως επι εδαφους πιστολιασματος απο Κοσκωτα?
Μην το πιανεις αλλο αυτο το θεμα ρε Τακη, ειστε υποτροποι και πρωτοι διδαξαντες….
Απλα δεν σας παιρνει, αμα ησουν ΠΑΟΚ ειλικρινα δεν θα μιλαγα…
Αλλα γαυρος??? ΓΑΥΡΟΣ?? (βεβαιως βεβαιως)
τα ιστορικά ντοκουμέντα αναφέρονται και σε χαρισμένα χρέη κάποιου Ντέταρι

γαβριέλες ρουμπώνετε.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: dem

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.240
Πόντοι
2.306
το γνωρίζω, και η ελλάδα το ίδιο πήγε να κάνει σαν την αεκ, γλεντοκοπούσαν η ελληναράδες με τα δανεικά και όταν έφτασαν στο αμην τα δάνεια ψήφισαν τσίπρα που τους έλεγε οτι θα τα πιστολιάσει, αλλά επειδή οι γερμανοί δεν είναι ελληνικό δημόσιο, όπως στην περίπτωση της αεκ, φάγαμε την ψωλιά του μνημονίου στον κώλο και θα πλρώνουν και τα δισέγγονά μας. η αεκ δανειζόταν, έπαιρνε παίκτες, έπαιρνε ριβάλντους, έπαιζε ευρώπη ενώ δεν είχε μία και στο τέλος είπε δεν πληρώνω μία.πόσα χρόνια έλεγε ο λαθρέμπορας δεν ξαναασχολούμαι με την αεκ όσο ήταν καταχρεωμένη? οταν πήρε το πολιτικό οκ οτι θα σβηστούν όλα την αγάπησε ξανά την αεκ.
Ακριβως οπως η ομαδα σου με Ντεταρι, Φουνες ( o μονος συμπαθης), Προτασωφ, Ζαιτσεφ (καλα θυμαμαι το ονομα?) και αλλους πολλους.
Οπου το ακρωνυμιο ΑΕΚ βαλε Ολυμπιακος και η παραγραφος ειναι αψογη.
ελα αναμαρτητε, τι εγινε ? Τελειωσανε οι πετρες και δεν βρισκεις να ριξεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.520
Κριτικές
1
Like
31.270
Πόντοι
8.006
Ακριβως οπως η ομαδα σου με Ντεταρι, Φουνες ( o μονος συμπαθης), Προτασωφ, Ζαιτσεφ (καλα θυμαμαι το ονομα?) και αλλους πολλους.
Οπου το ακρωνυμιο ΑΕΚ βαλε Ολυμπιακος και η παραγραφος ειναι αψογη.
ελα αναμαρτητε, τι εγινε ? Τελειωσανε οι πετρες και δεν βρισκεις να ριξεις?
Ζάιτσεφ ηταν ο σοβιετικος sniper ρε τύπε, στον Β΄ ΠΠ.

Σάβιτσεφ εννοεις προφανως
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.240
Πόντοι
2.306
Ζάιτσεφ ηταν ο σοβιετικος sniper ρε τύπε, στον Β΄ ΠΠ.

Σάβιτσεφ εννοεις προφανως
Ειχανε παρει και ελευθερο σκοπευτη???? Τζαμπα? Τα μουνοπανα!!
Σοβαρα τωρα αυτο ειναι απο τη ταινια με τον Εγγλεζο που εκανε τον Παπα ( οχι τον παπά) που πηρε πισωκολλητο την συντροφισσα….Wasili Saitsev…
τα γσμησαμε ολα εδω στο νημα….
:confused::confused:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Κριτικές
15
Like
6.372
Πόντοι
8.345
Σιγα ρε τυπε μην σας δωσουμε και μεταλλιο που υποβιβασθηκατε?
Εσεις τοσα χρονια δεν παιζατε με χρεη? Μονο ο μπαοκ επαιζε?
Εμπαινες στο αρθρο 44 γιατι δηθεν δεν ειχες να πληρωσεις και την επομενη μερα μου εφερνες τον γκαμαρα στοπερ!

Ο υποβιβασμος ειναι η εσχατη λυση και καμια ομαδα δεν τον θελει γιατι ειναι ξεφτυλα...απλα για να τον αποφυγεις, πρεπει κατι να πληρωσεις....ο κοκκαλης τα πρωτα χρονια πληρωσε αρκετα απο τα χρεη του κοσκωτα και τα υπολοιπα που θεωρουσε οτι δεν βαρυνουν τον ολυμπιακο, τα πιστωλιασε..
Το ιδιο και ο μπαοκ...πληρωσε το κεφαλαιο και τις προσαυξησεις τις πιστολιασε...
Η μονη ομαδα που δεν ηθελε να δωσει ουτε 1 γαμημενο ευρω ησασταν εσυ και γι αυτο προτιμησατε να πεσετε κατηγορια...
Ο ιδιος ο τσιγκολελετος το εγραψε πιο πανω : μπηκατε στο αρθρο 44, σας διεγραψαν σχεδον τα παντα και επειδη δεν θελατε να δωσετε ουτε 3 μυρια, τα χρεη επανηλθαν...
Ειστε αιωνιοι τζαμπατζηδες και προτιμησατε τον υποβιβασμο...

αμα ειναι να λεμε ψεμματα, προσπαθησε να μην ειναι τοσο τρανταχτα

Ο γκαμαρα ειρθε στην ΑΕΚ το 2001 οταν προεδρος ηταν ο Μακης, στο αρθρο 44 μπηκαμε το 2004 μετα το euro. αυτα τα 3 χρονια δημιουργησαν πολλα απο τα χρεη επειδη ο μακης εκλεβε λεφτα απο την ΑΕΚ και δεν πληρωνε τπτ, εχει καταδικαστιε και τα λεφτα που χρωσταει στην ΑΕΚ εχουν περασει στο δημοσιο

ξεφτυλα ειναι να εχεις 2 παραγκες και 20+πρωταθληματα και οχι οταν δεν μπορεις οικονομικα να αρχιζεις απο τον πατο

δεν εχεις ιδεα για το αρθρο 44, οποτε εκτιθεσαι, θα ακολουθησει αναλυση
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.240
Πόντοι
2.306
Ρε τυπε η φιλαδελφεια οπως και το καραισκακη ηταν απο την αρχη στον φακελο των ολυμπιακων αγωνων...
Αυτο εξασφαλιζε οτι δεν θα ειχες κανενα γραφειοκρατικο προβλημα...σε μια μερα ξεμπερδευες απο πολεοδομιες, υπουργεια και τα σχετικα...ο κοκκαλης ειχε κινεζους εργατες που κοιμοντουσαν μεσα στο καραισκακη....δεν μπορουσε να σου πει κανενας τιποτα, γιατι οποιο εργο ηταν μεσα στο φακελο των ολυμπιακων αγωνων επρεπε να γινει σε χρονο ρεκορ...
Αλλα το να εισαι στον φακελο των ολυμπιακων αγωνων δεν σου εξασφαλιζε κρατικα χρηματα....γι αυτο και ο κοκκαλης δανειστηκε 40 μυρια απο τραπεζες και τα χρωσταμε ακομα....γιατι αν περιμενε απο το κρατος χρηματα, ουτε εμεις θα το χτιζαμε το γηπεδο...

Ο γρανιτσας τοτε εφαγε τον παπά απο το πασοκ οτι θα σας δωσουν χρηματα, αλλα μετα οταν το οακα με τα στρεγαστρα καλατραβα κτλ πηγε 1000 φορες πανω ο προυπολογισμπς, τελοκα δεν περισεψαν φραγκα για την φιλαδελφεια...οπως δεν περισεψαν και για το καραισκακη...
Απλα ο κοκκαλης προτιμησε τοτε να δανειστει απο ιδιωτες (τραπεζες), ενω εσεις ως γνησιοι τζαμπατζηδες περιμεναντε 20 χρονια μεχρι να βρεθουν κρατιμα χρηματα απο την περιφερεια και το εσπα....
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!
Μαντεψε ποιο αλλο εργο ειναι ενταγμενο στα ΕΣΠΑ της Περιφερειας??
Η αναπλαση του Ελαιωνα και το νεο γηπεδο του…?? Σωστα!!
Σας βλεπω με τον Σαββιδη να κανετε πορεια στις Βρυξελλες, παρεα με τις φεμιναζι και να κάψετε κανενα σουτιεν εις ενδειξη διαμαρτυριας.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.382
Κριτικές
42
Like
26.108
Πόντοι
28.246
τα γσμησαμε ολα εδω στο νημα….
Τα γαμησες. Δεν τα γαμησαμε εμεις.

Εισαι η ντροπη αυτου του νηματος μαζι με τον αλλο τον καθε περσι και καλυτερα που εβαζε ολους τους βαζελους στον σωρο και τους αποκαλουσε δολοφονους μαζι με γαυρους.

Ευτυχως υπαρχουν και σωστα ατομα και λεμε και καμια μαλακια. Αλλα η ντροπη εξαιτιας σου θα τους μεινει, δυστυχως!
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.240
Πόντοι
2.306
Τα γαμησες. Δεν τα γαμησαμε εμεις.

Εισαι η ντροπη αυτου του νηματος μαζι με τον αλλο τον καθε περσι και καλυτερα που εβαζε ολους τους βαζελους στον σωρο και τους αποκλαουσε δολοφονους μαζι με γαυρους.

Ευτυχως υπαρχουν και σωστα ατομα και λεμε και καμια μαλακια. Αλλα η ντροπη εξαιτιας σου θα τους μεινει, δυστυχως!
σ’ αγαπαω ρε μπαγασα…
δε μου λες? Κοιμηθηκες καθολου χτες?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.507
Κριτικές
178
Like
40.386
Πόντοι
21.896
Ζάιτσεφ ηταν ο σοβιετικος sniper ρε τύπε, στον Β΄ ΠΠ.

Σάβιτσεφ εννοεις προφανως
Σύντροφος ζαιτσεβ δλδ λαγοπουλος στη μετάφραση
Καλά ρε είσαι αεκτσης κ ψηφίζεις δεξιά ;;πως γίνεται αυτό ;;:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.382
Κριτικές
42
Like
26.108
Πόντοι
28.246
σ’ αγαπαω ρε μπαγασα…
δε μου λες? Κοιμηθηκες καθολου χτες?
Ασε αν κοιμηθηκα! Ασε, επισης το μυαλο σου και την φαντασια σου να οργιασουν για το τι σου εχω σουρει από χτες και συνεχιζω να σου αραδιαζω την λιστα. Που αν τα γραψω εδω θα φαω μπαν. Απλα ασε το μυαλο σου να οργιασει τι εχεις ακουσει. Δεν μπορει.... Απο καπου θα σου ρθει....

Α, και επειδη ειχες και την απαιτηση, να βγω να παραδεχτω οτι αλλο εννοουσα. Το εκανα αμεσως και σου εξηγησα οτι το επιασες λαθος αλλα εσυ εκει να βρεις δικιο. Ε, εισαι καθικι τελικα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.520
Κριτικές
1
Like
31.270
Πόντοι
8.006
Σύντροφος ζαιτσεβ δλδ λαγοπουλος στη μετάφραση
Καλά ρε είσαι αεκτσης κ ψηφίζεις δεξιά ;;πως γίνεται αυτό ;;:confused:
Μου την εχουν πει κι αλλοι αυτη τη μαλακία, οτι δεξιος και ΑΕΚτζης δεν "κολλανε".
Ποτέ δεν το καταλαβα αυτο.

Αριστερά και Βασιλεύουσα κολλανε?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.507
Κριτικές
178
Like
40.386
Πόντοι
21.896
Ο πυρήνας τ
Μου την εχουν πει κι αλλοι αυτη τη μαλακία, οτι δεξιος και ΑΕΚτζης δεν "κολλανε".
Ποτέ δεν το καταλαβα αυτο.

Αριστερά και Βασιλεύουσα κολλανε?
Ο πυρήνας της ΑΕΚ είναι αριστεροί αναρχικοί ....εσύ πως ξεφύγεις έτσι ;;;;η προσφυγιά δεν είναι βασιλεύουσα αλλά μετά τον 1923 λαϊκά στρώματα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
1
Like
6.240
Πόντοι
2.306
Ασε αν κοιμηθηκα! Ασε, επισης το μυαλο σου και την φαντασια σου να οργιασουν για το τι σου εχω σουρει από χτες και συνεχιζω να σου αραδιαζω την λιστα. Που αν τα γραψω εδω θα φαω μπαν. Απλα ασε το μυαλο σου να οργιασει τι εχεις ακουσει. Δεν μπορει.... Απο καπου θα σου ρθει....

Α, και επειδη ειχες και την απαιτηση, να βγω να παραδεχτω οτι αλλο εννουσα. Το εκανα αμεσως και σου εξηγησα οτι το επιασες λαθος αλλα εσυ εκει να βρεις δικιο. Ε, εισαι καθικι τελικα!
Τετοιος παλιανθρωπος ειμαι, με ξεσκεπασες….
Να μην μου σερνεις, ειμαι και μεγαλος και ετσι και με γλωσσοφας και παθω τιποτα, τοτε θα εισαι….
ΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ???
Μια λεξουλα τοση δα είναι…. Πες τη δυνατα!!!! Απο Δ….
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.507
Κριτικές
178
Like
40.386
Πόντοι
21.896
Τετοιος παλιανθρωπος ειμαι, με ξεσκεπασες….
Να μην μου σερνεις, ειμαι και μεγαλος και ετσι και με γλωσσοφας και παθω τιποτα, τοτε θα εισαι….
ΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ???
Μια λεξουλα τοση δα είναι…. Πες τη δυνατα!!!! Απο Δ….
Δολοφόνος;;; :think:Καλά ρε γιατί αποκαλείς δολοφόνο ένα μέλος του μπου ή έναν οπαδό του Ολυμπιακού .....σιγά μη φτάει ο ζεμπου για τις δολοφονίες αληταριων:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.382
Κριτικές
42
Like
26.108
Πόντοι
28.246
Τετοιος παλιανθρωπος ειμαι, με ξεσκεπασες….
Να μην μου σερνεις, ειμαι και μεγαλος και ετσι και με γλωσσοφας και παθω τιποτα, τοτε θα εισαι….
ΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ???
Μια λεξουλα τοση δα είναι…. Πες τη δυνατα!!!! Απο Δ….
Ηθελα απλα να το ξερεις. Τωρα που το ξερεις πες μου ο,τι θελεις! Ο,τι μα ο,τι και να μου πεις πλεον δεν μπορεις να με παιξεις. Πλεον σε παιζω οπως θελω εγω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom