Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μονο;;εδω πανηγυρισαν ηττα με μια ρωσικη και σε λιγο θα πανηγυρισουν που δεν εφαγαν 4 απο τον μουστακια...οι ανθρωποι λεμε ειναι η διασκεδαση μας...να'ναι παντα καλα...στηριξη ο κωστενογγλου οσο δεν παιρνει...πηγαν να μας τρελλανουν οτι εχασαν αδικα στη ρωσια...αν ειναι δυνατον...δεν πειραζει...οσο πιο πολυ το πιστευουν τοσο θα τσουζει το καβλι περισσοτερο  :2funny: :2funny: :2funny:
Ποίος πανηγύρισε την ήττα από τους ρώσσους; Αυτό που έγραψα είναι πως με βάση αυτά που ΑΚΟΥΣΑ και αυτά που μου είπε ο αδερφός μου (που είναι ΟΣΦΠ και είδε το ματς) η εμφάνιση της ΑΕΚ ΙΣΩΣ να ήταν η καλύτερη της ομάδας στην Ευρώπη τα 2 τελευταία χρόνια. Και πως το 3-1 είναι λιγο πλασματικό με την έννοια πως προς το τέλος η ομάδα είχε βγει μπροστά για να ισοφαρίσει και δέχτηκε το 3ο γκολ. Αυτό και μόνο, πως δηλαδή στο 2-1 βγήκε μπροστά για να κάνει το 2-2 είναι κάτι που μετράει. Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Για τον Κωστένογλου είχα γράψει πως στα 2 του πρώτα ματς έδειξε πως τον είχε διαβάσει τον αντίπαλο και τον είχε μπλοκάρει. Και πως περίμενα να δω τι θα κάνει με τον ΟΦΗ. Η διαφορά του ματς στη Κρήτη με τα άλλα 2 είναι πως τόσο με τον ΟΣΦΠ όσο και με τη Ρωσική ομάδα η ΑΕΚ περίμενε από τον αντίπαλό της τη πρωτοβουλία των κινήσεων. Να κάνουν παιχνίδι αυτοί. Στο ματς με τον ΟΦΗ έπρεπε να κάνει παιχνίδι η ΑΕΚ. Το ματς ούτε το είδα ούτε το άκουσα. Στο μέηλ του ο αδερφός μου μου είπε πως απλά δε βλεπόμασταν και πως η μόνη μας διακαιολογία (κακώς) ήταν μια αμφισνητούμενη φάση στο γκολ του Μανωλά που ακυρώθηκε. Κατά τα άλλα απλά υπήρχαν 11 ερασιτέχνες παίκτες με κίτρινες φανέλες.

Το έχω γράψει πολλές φορές. Καλό θα είναι οι ΑΕΚτζήδες να μη λένε πολλά ούτε στις νίκες, ούτε στις ισοπαλίες ούτε στις ήττες. ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
                                                                                                   :o
2011_10_24_69_940x.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
η πλακα ειναι οτι τα εχουν βρει τα μεγαλα μυαλα του σαιτ.ο χρηστιδης,που τον κυνηγανε οι δαιμονιοι αεκοδημοσιογραφοι και δεν παρουσιαζουν τον γαυρο οπως πραγματικα ειναι,εφαμιλο της μπαρτσα και ανωτερο της ρεαλ,ο μεγαλεφαντος που ακομη πιστευει οτι ο νικλιτσιωτης,ο μενδρινος και ο σοιλεδης αξιζουν απο 10 εκ.ευρω ο καθενας,καθως και γυρω στα 80 εκ.ο τοροσιδης,και ο μποντος,το αντιπαλο δεος του gti και του tenniskiller.
κατα τα αλλα η ζωη συνεχιζεται...
Χαμος γινεται στην Σλοβακια.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ποίος πανηγύρισε την ήττα από τους ρώσσους; Αυτό που έγραψα είναι πως με βάση αυτά που ΑΚΟΥΣΑ και αυτά που μου είπε ο αδερφός μου (που είναι ΟΣΦΠ και είδε το ματς) η εμφάνιση της ΑΕΚ ΙΣΩΣ να ήταν η καλύτερη της ομάδας στην Ευρώπη τα 2 τελευταία χρόνια. Και πως το 3-1 είναι λιγο πλασματικό με την έννοια πως προς το τέλος η ομάδα είχε βγει μπροστά για να ισοφαρίσει και δέχτηκε το 3ο γκολ. Αυτό και μόνο, πως δηλαδή στο 2-1 βγήκε μπροστά για να κάνει το 2-2 είναι κάτι που μετράει. Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Για τον Κωστένογλου είχα γράψει πως στα 2 του πρώτα ματς έδειξε πως τον είχε διαβάσει τον αντίπαλο και τον είχε μπλοκάρει. Και πως περίμενα να δω τι θα κάνει με τον ΟΦΗ. Η διαφορά του ματς στη Κρήτη με τα άλλα 2 είναι πως τόσο με τον ΟΣΦΠ όσο και με τη Ρωσική ομάδα η ΑΕΚ περίμενε από τον αντίπαλό της τη πρωτοβουλία των κινήσεων. Να κάνουν παιχνίδι αυτοί. Στο ματς με τον ΟΦΗ έπρεπε να κάνει παιχνίδι η ΑΕΚ. Το ματς ούτε το είδα ούτε το άκουσα. Στο μέηλ του ο αδερφός μου μου είπε πως απλά δε βλεπόμασταν και πως η μόνη μας διακαιολογία (κακώς) ήταν μια αμφισνητούμενη φάση στο γκολ του Μανωλά που ακυρώθηκε. Κατά τα άλλα απλά υπήρχαν 11 ερασιτέχνες παίκτες με κίτρινες φανέλες.

Το έχω γράψει πολλές φορές. Καλό θα είναι οι ΑΕΚτζήδες να μη λένε πολλά ούτε στις νίκες, ούτε στις ισοπαλίες ούτε στις ήττες. ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ!
σορρυ
καλό θα είναι
1. οι φίλαθλοι να καταλάβουνε πως ο αθλητισμός είναι διασκέδαση και να μην κρέμεται η ζωή τους από αυτό
2. να μην μιλάνε πολύ ΟΛΟΙ γιατί ο επόμενος αγώνας καραδοκεί. Ούτε έγινε ο ΟΣΦΠ υπερομάδα που κέρδισε την Ντόρτμουντ, ούτε αλανοομάδα που έφερε ισοπαλία με την ΑΕΚ. Μπορεί στον επόμενο αγώνα να φάει πεντάρα από την Ντόρτμουντ, τότε τι; Τοι ιδιο για όλες τις ομάδες.
3. Να μη νομίζουνε οι φίλαθλοι πως ο ανδρισμός τους εξαρτάται από τα αποτελέσματα της ομάδας τους....άμα βάλει γκολ ο τάδε παίκτης, δεν μεγαλώνει η πούτσα η δική σου (δεν μιλάω για τη δική σου Γρηγόρη)
4. Ξεκολλείστε, έχουμε πιο σοβαρά πράγματα να σκεφτόμαστε από αυτούς που τρέχουνε πίσω από ένα τόπι πρωί βράδυ
 

Επισκέπτης
σορρυ
καλό θα είναι
1. οι φίλαθλοι να καταλάβουνε πως ο αθλητισμός είναι διασκέδαση και να μην κρέμεται η ζωή τους από αυτό
2. να μην μιλάνε πολύ ΟΛΟΙ γιατί ο επόμενος αγώνας καραδοκεί. Ούτε έγινε ο ΟΣΦΠ υπερομάδα που κέρδισε την Ντόρτμουντ, ούτε αλανοομάδα που έφερε ισοπαλία με την ΑΕΚ. Μπορεί στον επόμενο αγώνα να φάει πεντάρα από την Ντόρτμουντ, τότε τι; Τοι ιδιο για όλες τις ομάδες.
3. Να μη νομίζουνε οι φίλαθλοι πως ο ανδρισμός τους εξαρτάται από τα αποτελέσματα της ομάδας τους....άμα βάλει γκολ ο τάδε παίκτης, δεν μεγαλώνει η πούτσα η δική σου (δεν μιλάω για τη δική σου Γρηγόρη)
4. Ξεκολλείστε, έχουμε πιο σοβαρά πράγματα να σκεφτόμαστε από αυτούς που τρέχουνε πίσω από ένα τόπι πρωί βράδυ
πραγματικα αν και ειναι απο τις λιγες φορες που θα συμφωνησω μαζι σου 100% ετσι ακριβως ειναι.πολλοι εδω μεσα νομιζουν οτι το θρεντ ειναι δικο τους ειτε κιτρινο η κοκινο οπως αλλου.πλακα μπορουν να κανουν αλλα σε καμια περιπτωση δεν δεχονται.μαγκς η μπαλα ειναι για να εκτονονουμε την ενεργεια μας αντι να παμε στις πουτανες αναλωνομαστε στα αθλητικα.κανεις δεν θα γινει πιο πλουσιος αν κερδισει ο ολυμπιακος η αεκ ο παο .οσο δυστυχως ομως υπαρχουν και ορισμενοι που ειναι προκλητικοι και κρυβονται πισω απο ενα πληκτρολογιο βριζοντας νομιζοντας πω ςκαποιοι ειναι....αυτους απλα διασκεδαστε μαζι τους αφου περα απο πλακα δεν μπορεις να τους παρεις σοβαρα.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Ευτυχως που το πολιτικο κατεστημενο ειναι τοσο αγαρμπο που μετα τα γεγονοτα του Σαββατου ειναι πιθανη ακομα και μια συνεργασια των ακραιων οπαδων των ομαδων. Οταν σιγα σιγα καταλαβουν οτι ειναι απλως πιονια ενος στημενου παιχνιδιου εκτονωσης εντος γηπεδων τοτε ισως δουμε σημαντικες αλλαγες. 
 

Επισκέπτης
και για να κανουμε και λιγο πλακιτσα η φωτεινουλα που εξαφανηστηκε :idiot:παλι μετα απο ηττα χανεται :2funny: :2funny:θα κανει εμαφανιση γκεστ παλι μετα απο καμια νικη.παντως το παρατημα ο οφη δεν ειναι μονο κοκινο αφου εκτος απο ταυλαριδη σουμπινιο αναστο απο τη μια αυτος που εκτελεσε ηταν ο πρασινος μαντζιος .χτυπηματα και απο δυο μεριες πως να το αντεξει :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
σορρυ
καλό θα είναι
1. οι φίλαθλοι να καταλάβουνε πως ο αθλητισμός είναι διασκέδαση και να μην κρέμεται η ζωή τους από αυτό
2. να μην μιλάνε πολύ ΟΛΟΙ γιατί ο επόμενος αγώνας καραδοκεί. Ούτε έγινε ο ΟΣΦΠ υπερομάδα που κέρδισε την Ντόρτμουντ, ούτε αλανοομάδα που έφερε ισοπαλία με την ΑΕΚ. Μπορεί στον επόμενο αγώνα να φάει πεντάρα από την Ντόρτμουντ, τότε τι; Τοι ιδιο για όλες τις ομάδες.
3. Να μη νομίζουνε οι φίλαθλοι πως ο ανδρισμός τους εξαρτάται από τα αποτελέσματα της ομάδας τους....άμα βάλει γκολ ο τάδε παίκτης, δεν μεγαλώνει η πούτσα η δική σου (δεν μιλάω για τη δική σου Γρηγόρη)
4. Ξεκολλείστε, έχουμε πιο σοβαρά πράγματα να σκεφτόμαστε από αυτούς που τρέχουνε πίσω από ένα τόπι πρωί βράδυ
Θα συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Ποίος πανηγύρισε την ήττα από τους ρώσσους; Αυτό που έγραψα είναι πως με βάση αυτά που ΑΚΟΥΣΑ και αυτά που μου είπε ο αδερφός μου (που είναι ΟΣΦΠ και είδε το ματς) η εμφάνιση της ΑΕΚ ΙΣΩΣ να ήταν η καλύτερη της ομάδας στην Ευρώπη τα 2 τελευταία χρόνια. Και πως το 3-1 είναι λιγο πλασματικό με την έννοια πως προς το τέλος η ομάδα είχε βγει μπροστά για να ισοφαρίσει και δέχτηκε το 3ο γκολ. Αυτό και μόνο, πως δηλαδή στο 2-1 βγήκε μπροστά για να κάνει το 2-2 είναι κάτι που μετράει. Άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Για τον Κωστένογλου είχα γράψει πως στα 2 του πρώτα ματς έδειξε πως τον είχε διαβάσει τον αντίπαλο και τον είχε μπλοκάρει. Και πως περίμενα να δω τι θα κάνει με τον ΟΦΗ. Η διαφορά του ματς στη Κρήτη με τα άλλα 2 είναι πως τόσο με τον ΟΣΦΠ όσο και με τη Ρωσική ομάδα η ΑΕΚ περίμενε από τον αντίπαλό της τη πρωτοβουλία των κινήσεων. Να κάνουν παιχνίδι αυτοί. Στο ματς με τον ΟΦΗ έπρεπε να κάνει παιχνίδι η ΑΕΚ. Το ματς ούτε το είδα ούτε το άκουσα. Στο μέηλ του ο αδερφός μου μου είπε πως απλά δε βλεπόμασταν και πως η μόνη μας διακαιολογία (κακώς) ήταν μια αμφισνητούμενη φάση στο γκολ του Μανωλά που ακυρώθηκε. Κατά τα άλλα απλά υπήρχαν 11 ερασιτέχνες παίκτες με κίτρινες φανέλες.

Το έχω γράψει πολλές φορές. Καλό θα είναι οι ΑΕΚτζήδες να μη λένε πολλά ούτε στις νίκες, ούτε στις ισοπαλίες ούτε στις ήττες. ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ!
δεν μιλησα για σενα...μιλαω για κατι τσακιρηδες καζατζογλου και σια οπως και καποια συγκεκριμενα νουμερα διανοητικα καθυστερημενα απο εδω μεσα...απο που συμπερανες οτι εννοουσα εσενα;;;λαθος...
και αυτο που εγραψες σε προηγουμενα ποστ για ταπεινοτητα...ε οχι δα ρε γρηγορη που θα ειμαι και ταπεινος ...εδω δεν ειναι οι πουτανες μου ταπεινες θα ειμαι εγω;;;για μαλακες ψαχνεις;;;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
δεν μιλησα για σενα...μιλαω για κατι τσακιρηδες καζατζογλου και σια οπως και καποια συγκεκριμενα νουμερα διανοητικα καθυστερημενα απο εδω μεσα...απο που συμπερανες οτι εννοουσα εσενα;;;λαθος...
και αυτο που εγραψες σε προηγουμενα ποστ για ταπεινοτητα...ε οχι δα ρε γρηγορη που θα ειμαι και ταπεινος ...εδω δεν ειναι οι πουτανες μου ταπεινες θα ειμαι εγω;;;για μαλακες ψαχνεις;;;
Το συμπέρανα γιατί έκανες παράθεση το ποστ του Μεγαλέφαντού ο οποίος είχε κάνει παράθεση δικό μου ποστ.
Όταν λέω ταπεινότητα δεν εννοώ όταν κερδίζει ο ΟΣΦΠ να μη πανηγυρίζεις!!!! Όταν λέω ταπειτότητα εννοώ να μη τη βλέπεις υπερομάδα και πως πας να σηκώσεις τη κούπα με τα μεγάλα αφτιά! Πανηγύρισε μια δυο μέρες και μετά τα κεφάλια μέσα και δουλεία. (Για την ευρώπη μιλάω). Αυτό εννοώ και όταν λέω πως στην ΑΕΚ πρέπει να είμαστε όλοι ταπεινοί.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Άσε με να μαντέψω! Τώρα ο Βαλδέρβε έχει γίνει προπονηταράς κτλπ; Κολοτουμπιάζεις ή μου φαίνεται.

Αντιβαλβερδικός ήμουν και αντιβαλβερδικός παραμένω.

Βαλβέρδε, αλήτη, με τη μεγάλη μύτη!! :rockon:
Βαλβέρδε, αλήτη, με τη μεγάλη μύτη!! :rockon:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Ρε τύπε και εσείς πριν 20 χρόνια όταν πέρνατε ισοπαλία από την ΑΕΚ πανυγυρίζατε!
οχι μεσα στην εδρα σου
ακομη και ο ΠΑΟΚ που και αν εχει κανει αθλιες χρονιες
η ισσοπαλια εντος δεν ηταν ποτε επιτυχια
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Θα άνοιγα thread με τίτλο "Τιμή και δόξα στο σταύρο αδραχμίδη" για να συζητήσουμε το πόσο φτωχό
είναι από σήμερα το ποδόσφαιρο, αλλά όπως πάντα θα το θεωρήσετε προβοκατόρικο. Ας το ανοίξει κάποιος αεκτζής λοιπόν.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.114
Like
242
Πόντοι
36
«Θα τους γυαλίζετε τα παπούτσια»!

Απότομη... προσγείωση στους νεαρούς της ΑΕΚ επιχειρεί ο Κωστένογλου, αφού κάλεσε Μανωλά, Μπέλεκ, Γκέντσογλου, Χέλγκασον, Δωριάδη, Μοσχονά, Τσουκαλά να γυαλίζουν τα παπούτσια των μεγαλύτερων!

Καψώνι άλλων εποχών..Η συμπεριφορά των μικρότερων σε ηλικία παικτών της Ένωσης δεν αρέσει στον Κωστένογλου και έτσι τη Δευτέρα αποφάσισε να τους πει τα... μαντάτα! Ποια είναι αυτά; Οτι από εδώ και πέρα -ούτε λίγο ούτε πολύ- θα γυαλίζουν τα παπούτσια των μεγαλύτερων σε ηλικία παικτών της ομάδας!

Συγκεκριμένα, ο «Κωστέ» ανακοίνωσε ότι ο Μανωλάς θα γυαλίζει τα παπούτσια του Δέλλα, ο Τσουκαλάς του Βάργκας, ο Χέλγκασον του Γεωργέα, ο Γκέντσογλου του Καφέ, ο Μπέλεκ του Λυμπερόπουλου, οι Δωριάδης και Μοσχονάς των Αραμπατζή και Κωνσταντόπουλου.

Μία τέτοια τακτική είναι -εκτός κι αν έχει συμβεί προ δεκαετιών- πρωτόγνωρη για τα ελληνικά δεδομένα και εμπεριέχει πολύ ρίσκο γιατί κανείς δεν μπορεί να ξέρει πώς θα το πάρουν οι παίκτες και ποια θα είναι τα αποτελέσματα αυτής της απόφασης του προπονητή!


www.gazzetta.gr/article/item/235194-tha-tous-gualizete-ta-papoutsia]http://www.gazzetta.gr/article/item/235194-tha-tous-gualizete-ta-papoutsia[/url]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
«Θα τους γυαλίζετε τα παπούτσια»!

Απότομη... προσγείωση στους νεαρούς της ΑΕΚ επιχειρεί ο Κωστένογλου, αφού κάλεσε Μανωλά, Μπέλεκ, Γκέντσογλου, Χέλγκασον, Δωριάδη, Μοσχονά, Τσουκαλά να γυαλίζουν τα παπούτσια των μεγαλύτερων!

Καψώνι άλλων εποχών..Η συμπεριφορά των μικρότερων σε ηλικία παικτών της Ένωσης δεν αρέσει στον Κωστένογλου και έτσι τη Δευτέρα αποφάσισε να τους πει τα... μαντάτα! Ποια είναι αυτά; Οτι από εδώ και πέρα -ούτε λίγο ούτε πολύ- θα γυαλίζουν τα παπούτσια των μεγαλύτερων σε ηλικία παικτών της ομάδας!

Συγκεκριμένα, ο «Κωστέ» ανακοίνωσε ότι ο Μανωλάς θα γυαλίζει τα παπούτσια του Δέλλα, ο Τσουκαλάς του Βάργκας, ο Χέλγκασον του Γεωργέα, ο Γκέντσογλου του Καφέ, ο Μπέλεκ του Λυμπερόπουλου, οι Δωριάδης και Μοσχονάς των Αραμπατζή και Κωνσταντόπουλου.

Μία τέτοια τακτική είναι -εκτός κι αν έχει συμβεί προ δεκαετιών- πρωτόγνωρη για τα ελληνικά δεδομένα και εμπεριέχει πολύ ρίσκο γιατί κανείς δεν μπορεί να ξέρει πώς θα το πάρουν οι παίκτες και ποια θα είναι τα αποτελέσματα αυτής της απόφασης του προπονητή!


www.gazzetta.gr/article/item/235194-tha-tous-gualizete-ta-papoutsia]http://www.gazzetta.gr/article/item/235194-tha-tous-gualizete-ta-papoutsia[/url]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ανακαλώ όλες τις δηλώσεις μου περί γραφικότητας του Χιμένεθ.  :zfuck:
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Ευτυχως που το πολιτικο κατεστημενο ειναι τοσο αγαρμπο που μετα τα γεγονοτα του Σαββατου ειναι πιθανη ακομα και μια συνεργασια των ακραιων οπαδων των ομαδων. Οταν σιγα σιγα καταλαβουν οτι ειναι απλως πιονια ενος στημενου παιχνιδιου εκτονωσης εντος γηπεδων τοτε ισως δουμε σημαντικες αλλαγες. 
αν ενοεις τους ανεγκεφαλους που πετανε πετρες και κυνηγανε παιχτες,προπονητες κτλ δεν νομιζω να διαθετουν το μυαλο να καταλαβουν κατι τετοιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom