Νέα

Rania23ath

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tony-Montana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Αν και γενικα δεν ειμαι πολυ των call girls γιατι τα 50αρια και τα 60αρια πονανε  την τσεπη, αφου το σκεφτηκα κανα χρονο τουλαχιστον, επισκεφτηκα τη Ρανια πριν απο ενα μηνα.
Καταρχην ο χωρος της ειναι πολυ κοντα στο μετρο Πανορμου αρα ευκολα προσβασιμος ενω το δωρακι οριστηκε στα 60€.
Απο εμφανιση η Ρανια ειναι οτι βλεπετε στις φωτο της και ακομα καλυτερη. Επειδη μου αρεσουν οι τρανς που εχουν θυλικοτητα και μηδενικα αντρικα χαρακτηριστικα, θα την χαρακτηριζα ιδανικη περιπτωση. Ομορφο προσωπο, πολυ καλο σωμα και πολυ καθαρο δερμα. Ο χωρος της ειναι προσεγμενος και καθαρος ενω και η ιδια δειχνει ποιοτικος και μορφωμενος ανθρωπος.
Στα του αγωνα τωρα, δοκιμασα μονο την παθητικη της πλευρα καθως δε με ενδιεφερε κατι αλλο. Δεν εδειξε ουτε στιγμη να βαριεται ή να θελει να με ξεπεταξει. Ωραια στησιματα, καλες πρωτοβουλιες και αρκετα gfe εμπειρια.
Αφοτου ηρθε το τελος, συνεχισε με social κατι που εδειχνε επισης οτι δεν ηταν ξεπετα η φαση.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Αν και γενικα δεν ειμαι πολυ των call girls γιατι τα 50αρια και τα 60αρια πονανε  την τσεπη, αφου το σκεφτηκα κανα χρονο τουλαχιστον, επισκεφτηκα τη Ρανια πριν απο ενα μηνα.εχει βάλει βιζια αυτή μούτρο γιατί σπίτι τ ξέρω δεν έχει κα
Αν και γενικα δεν ειμαι πολυ των call girls γιατι τα 50αρια και τα 60αρια πονανε  την τσεπη, αφου το σκεφτηκα κανα χρονο τουλαχιστον, επισκεφτηκα τη Ρανια πριν απο ενα μηνα.
Καταρχην ο χωρος της ειναι πολυ κοντα στο μετρο Πανορμου αρα ευκολα προσβασιμος ενω το δωρακι οριστηκε στα 60€.
Απο εμφανιση η Ρανια ειναι οτι βλεπετε στις φωτο της και ακομα καλυτερη. Επειδη μου αρεσουν οι τρανς που εχουν θυλικοτητα και μηδενικα αντρικα χαρακτηριστικα, θα την χαρακτηριζα ιδανικη περιπτωση. Ομορφο προσωπο, πολυ καλο σωμα και πολυ καθαρο δερμα. Ο χωρος της ειναι προσεγμενος και καθαρος ενω και η ιδια δειχνει ποιοτικος και μορφωμενος ανθρωπος.
Στα του αγωνα τωρα, δοκιμασα μονο την παθητικη της πλευρα καθως δε με ενδιεφερε κατι αλλο. Δεν εδειξε ουτε στιγμη να βαριεται ή να θελει να με ξεπεταξει. Ωραια στησιματα, καλες πρωτοβουλιες και αρκετα gfe εμπειρια.
Αφοτου ηρθε το τελος, συνεχισε με social κατι που εδειχνε επισης οτι δεν ηταν ξεπετα η φαση.
και
Καταρχην ο χωρος της ειναι πολυ κοντα στο μετρο Πανορμου αρα ευκολα προσβασιμος ενω το δωρακι οριστηκε στα 60€.
Απο εμφανιση η Ρανια ειναι οτι βλεπετε στις φωτο της και ακομα καλυτερη. Επειδη μου αρεσουν οι τρανς που εχουν θυλικοτητα και μηδενικα αντρικα χαρακτηριστικα, θα την χαρακτηριζα ιδανικη περιπτωση. Ομορφο προσωπο, πολυ καλο σωμα και πολυ καθαρο δερμα. Ο χωρος της ειναι προσεγμενος και καθαρος ενω και η ιδια δειχνει ποιοτικος και μορφωμενος ανθρωπος.
Στα του αγωνα τωρα, δοκιμασα μονο την παθητικη της πλευρα καθως δε με ενδιεφερε κατι αλλο. Δεν εδειξε ουτε στιγμη να βαριεται ή να θελει να με ξεπεταξει. Ωραια στησιματα, καλες πρωτοβουλιες και αρκετα gfe εμπειρια.
Αφοτου ηρθε το τελος, συνεχισε με social κατι που εδειχνε επισης οτι δεν ηταν ξεπετα η φαση.
έχει βάλει βιζια αυτή μούτρο??
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
που την είδες τ θηλυκότητα ρε μούτρο σ μπεντατζης ειναι
Νταξ μπετατζης δεν ειναι,αλλα ειναι μια καλη ξεπετουλα οντως καλλιεργημενη που μιλαει πολυ και λεει αρκετα ψεμματακια.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
που την είδες τ θηλυκότητα ρε μούτρο σ μπεντατζης ειναι

Λυπαμαι αλλα θα διαφωνησω πολυ μαζι σου. Ειναι απολυτα θηλυκη και αυτο δεν ειναι κατι που εξαρταται μονο απο τα βυζια. Δε φοραει περουκες, δεν ειναι το προσωπο ξυρισμενο ή το σωμα ωστε να φαινεται η τριχα ετοιμη να βγει και τα χαρακτηριστικα της ειναι γυναικεια. Μπετατζης δεν ειναι σιγουρα.
Τωρα αν λεει πολλα ψεμματα που αναφερει ο φιλος απο πανω, δεν τη θελω ουτε για σχεση ουτε για γαμο. Προσωπικα μου αρκει που το 60αρι (αν και το θεωρω πολυ) το τιμησε και δε μου εβγαλε ουτε στιγμη οτι απλα θελει να με ξεφορτωθει. Και για να το κανω πιο συγκεκριμενο, υπηρξε φαση που πηγα να τελειωσω (και μαλιστα δε μιλαω για τα πρωτα 5  λεπτα) και μου ειπε "οχι ακομα, κατσε λιγο χαλαρα διπλα μου να τα πουμε". Οποιαδηποτε αλλη γυναικα (γιατι κυριως εκει εχω τις εμπειριες μου στον πληρωμενο ερωτα) ή τρανς, θα εκανε οτι μπορουσε για να την κανω μια ωρα αρχιτερα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
80
Like
16
Πόντοι
0
σημερα επίσκεψη και κρατηστε στο μυσλο σσς οτι δεν παω μ επαγγελματιες αλλα μονο με cross που το κανουν για την καυλα τους, πολλα χρονια στο bou εκανα εγγραφη μετα απο καιρο. ΚΟΥΚΛΑΡΑ και ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ....τα αλλα θεμα χημειας παιδια.....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
σημερα επίσκεψη και κρατηστε στο μυσλο σσς οτι δεν παω μ επαγγελματιες αλλα μονο με cross που το κανουν για την καυλα τους, πολλα χρονια στο bou εκανα εγγραφη μετα απο καιρο. ΚΟΥΚΛΑΡΑ και ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ....τα αλλα θεμα χημειας παιδια.....
σε πια αναφέρεσαι?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
έλα ντε.. ποιά να λέει άραγε το παλληκάρι;;
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
806
Κριτικές
4
Like
570
Πόντοι
86
Την κοπελα θελω κι εγω πολυ να τη δοκιμασω αλλα κολλαω γιατι ειναι καθημερινη πελατισα στο μαγαζι που εργαζομε και δε θελω να καρφωθω σε συναδελφους και αφεντικα...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Την κοπελα θελω κι εγω πολυ να τη δοκιμασω αλλα κολλαω γιατι ειναι καθημερινη πελατισα στο μαγαζι που εργαζομε και δε θελω να καρφωθω σε συναδελφους και αφεντικα...
λες να μπει στο μαγαζι και να φωναξει... γεια σου μωρο μου, περασαμε απιθανα χθες;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom