Νέα

Ψυχάκιας βιαστής της Δάφνης ( Ποιό μέλος είναι ?? )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Syrios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Syrios

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216

Φορούσε γυαλιά με καταγραφή βίντεο και για 24 ώρες την βιαζε και την εριχνε ξυλο ...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Η προειδοποιήση μιας κοπέλας στο Facebook που ίσως σχετίζεται με την υπόθεση του βιασμού στη Δάφνη
Από τον περασμένο Δεκέμβριο, μια νεαρή γυναίκα είχε προσπαθήσει να προειδοποιήσει για την ύπαρξη μίας μάλλον ύποπτης αγγελίας για οικιακές βοηθούς

 

Συνημμένα

  • 1182959_γγνγ.jpg
    1182959_γγνγ.jpg
    114,5 KB · Εμφανίσεις: 14

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Να ξέρεις οτι ειναι πολλοι που απλά διαβάζουν το φόρουμ και δεν έχουν παέι ποτέ με πουτάνα σε μπουρδέλο η cg. Οσοι δεν γαμάνε για οποιοδήποτε λόγο φτάνουν να έχουν ακραίες ερωτικές φαντασιώσεις όπως προφανώς και ο τύπος. Ο τύπος ομως πέρασε στο άλλο άκρο που δεν μπορούσε να ξεχωρίσει την διάκριση από την ερωτική φαντασίωση από την πραγματικότητα.
Εντάξει, μην το λες αυτό. Δεν ισχύει τόσο, προφανώς θα υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, αλλά δεν σημαίνει ότι όσοι δεν κάνουν σεξ ή δεν έχουν κάνει σεξ έχουν αρρωστημένες σεξουαλικές φαντασιώσεις. Ο καθένας μπορεί να μπει σε κανα τσοντοσάιτ και να την παίζει μέχρι αύριο. Και έτσι να ηρεμεί/ να ανακουφίζεται.

Το συγκεκριμένο άτομο θα είχε mental problem, και να γαμούσε συχνά, δε νομίζω να υπήρχε μεγάλη διαφορά.
 
OP
OP
Syrios

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.365
Πόντοι
216

Μου θυμίζει λιγο αυτόν από την ταινία Human Centipede 2 :rolleyes:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει, δεν εξηγείται αλλιώς. Αλλά ρε σεις, αν είναι έτσι, πώς κατάφερε ένας να κοροϊδέψει το δημόσιο και να του δίνει επίδομα τυφλότητας; Χμ, θα μου πείτε, δεν είναι κι ο μόνος που κορόιδεψε το δημόσιο...

O Τύπος Ειχε Πιαστει Παλια Για Πλαστογραφια !!!
Τα Χαρτια Ολα Που Εδειχνε Περι Τυφλοτητας Πρεπει Να Ειναι Πλαστα !  ;)
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει, δεν εξηγείται αλλιώς. Αλλά ρε σεις, αν είναι έτσι, πώς κατάφερε ένας να κοροϊδέψει το δημόσιο και να του δίνει επίδομα τυφλότητας; Χμ, θα μου πείτε, δεν είναι κι ο μόνος που κορόιδεψε το δημόσιο...


ΠΑΣΟΚΑΡΑ βρε.......είναι αποδεδειγμένο οτι οι ΠΑΣΟΛΑΤΖΗΔΕΣ εβγαζαν μουφα αναπηρικες συνταξεις σε κομματικους πελάτες. Στην Ζάκυνθο ειδικά εντοπίστηκαν τυφλοί με δίπλωμα οδήγησης.
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει, δεν εξηγείται αλλιώς. Αλλά ρε σεις, αν είναι έτσι, πώς κατάφερε ένας να κοροϊδέψει το δημόσιο και να του δίνει επίδομα τυφλότητας; Χμ, θα μου πείτε, δεν είναι κι ο μόνος που κορόιδεψε το δημόσιο...

Ελλαδισταν τύπε, αν έχεις ¨άκρες¨  μπορεί να είσαι ελεύθερος σκοπευτής στο στρατό και παράλληλα να παίρνεις επίδομα τυφλού
:S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.224
Κριτικές
49
Like
22.130
Πόντοι
24.596
το επαιζε αυτος αλλα αν ηταν πως μας εγραφε?
εχει ομολογησει για περιτα κιλα.
και τωρα που ειναι?
:coffee:
τυπε κινητα και ιντερνετ ανθουν στην στενη.τωρα μαλλον στον 6ο :- :S :S :S
 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
Έβλεπα ένα ντοκιμαντέρ σχετικά με το deep web και αναφερόταν σε παρόμοια σκηνικά με το συγκεκριμένο.
Ανθρώπους που απαγάγονται και υφίστανται βασανιστήρια , ακόμα και εκτέλεση σε live streaming.
Και ο απαγωγέας εκτελεί τις εντολές όσων βλέπουν το live streaming.
Είμαι σίγουρος οτι η υπόθεση σχετίζεται με αυτό και έχει πολύ βάθος. Πρώτη φορά που βγαίνει κάτι τέτοιο στην Ελλάδα.
Η κοπέλα ευτυχως είχε ενημερώσει τους δικούς της πριν πάει και ήξερε όνομα και διεύθυνση του καριόλη.

Πόσα περιστάτικά εξαφανίσεων ανεξιχνίαστων παίζει να σχετίζονται με παρόμοιες καταστάσεις κ απλά δεν εξιχνιάστηκαν ποτε?  :( :( :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom