Νέα

Ψόφησε ο σκύλος του Ευτύχη Μπλέτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
ωπα τι?
Αφού οι απαντήσεις σου στερούνται επιχειρημάτων, τι το συνεχίζεις;
Αν είναι να απαντάς και να λες παπαριές, μην απαντάς καθόλου ρε μπάμια.
Κάθεσαι και το παίζεις ηθικολόγος του κώλο.
Μιλάς και δεν λες τίποτα. Καραγκιοζάκο.
ομορφοάντρα μου!!
Δεν σου έφτανε που σου την πέσανε και άλλοι, βγάζεις και γλώσσα!
Έλα έλα βγάλε την βλακόφάτσα σου να δούμε πόσο όμορφος είσαι!!!
Μην ντρέπεσαι ! :2funny: :2funny:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Ζώντας στην Ελλάδα του 2021 το είδα και αυτό και τι άλλο θα δω ακόμα.
Ψόφησε ο σκύλος του Μπλέτσα, και κοιτάξτε τι αναρτήσεις κάνει ο κόσμος!!!!!!

Συλλυπητήρια μας!!

Λυπάμαι ? μπορεί να έχουν φύγει αλλά δεν είναι ποτέ μακριά μας! Είναι και θα είναι πάντοτε κοντά μας σαν άγγελοι

Ο Θεός να τον αναπαύσει

Θα σας βλέπει απο ψηλά και θα κουνάει την ουρά του ευτυχισμένος

Να κανεις κουράγιο ΕΥΤΥΧΗ και να ζήσετε να τον θυμάστε


θα ξαπλωσω να κοιμηθώ μεσημέρι σκεπτόμενος γιατι να μη γινω μεγαλοαπατεώνας αφού υπάρχουν τόσα θύματα τόσα υποψήφια θύματα σε αυτό τον κόσμο δεν υπάρχει όριο είναι σαν να πετάς αγκίστρι μέσα σε ιχθυοτροφείο γεμάτο εκατομμύρια ψάρια......
Ευχομαι οταν πεθανουν δικοι σου ανθρωποι...πολυ δικοι σου ανθρωποι...
Να λεμε στους φιλους μας...
Ψοφησε ο πατερας και η μητερα του Termin...
Να δεις τι ωραια σου ακουγεται στα αυτια η λεξη ψοφησε...
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
355
Πόντοι
21
ομορφοάντρα μου!!
Δεν σου έφτανε που σου την πέσανε και άλλοι, βγάζεις και γλώσσα!
Έλα έλα βγάλε την βλακόφάτσα σου να δούμε πόσο όμορφος είσαι!!!
Μην ντρέπεσαι ! :2funny: :2funny:
Από την πολύ μαλακία που σε δέρνει, όχι μόνο έχεις τυφλωθεί και δεν ξέρεις τι διαβάζεις (αν ξέρεις να διαβάζεις), αλλά δίνεις και απαντήσεις που είναι ηλίθιες. Κανένα πέσιμο δεν υπήρξε, τώρα αν εσύ βλέπεις άλλα, τότε ό’τι πρόβλημα έχεις εύχομαι να είναι περαστικό!

Αν κρίνω από τις παπαριές που γράφεις όμως, προφανώς και ένα νούμερο σαν εσένα, θα έγραφε ηλίθιες απαντήσεις.

Στην αρχή νόμιζα ότι είσαι λίγο χαζούλης, αλλά τελικά είσαι εντελώς πανίβλακας.

Οπότε δεν αξίζει να ασχοληθώ παραπάνω.

Αρχίζω όμως να πιστεύω ότι εκτός από πανίβλακας, μπορεί να είσαι και ο ίδιος ο Ευτύχης Μπλέτσας. Δεν μπορώ να εξηγήσω το κόλλημά σου με την Αστέρι σου (από τη στιγμή που δεν απαντάς με επιχειρήματα - γιατί δεν έχεις- δεν θα μάθουμε ποτέ).

Λοιπόν Ευτύχη, να σου ζήσει η κόρη. Να είναι καλότυχη και να έχει μια όμορφη ζωή. Επίσης να ζήσεις για να θυμάσαι τον Ηρακλή, όπως επιθυμείς.

Εγώ με βλάκες, σταματάω να μιλάω. Κουράστηκα.

Απάντησε χωρίς επιχειρήματα - όπως ξέρεις δηλαδή.

Μετά βρίσε και προκάλεσε τον άλλον - όπως ξέρεις δηλαδή.

Αλλά ότι και να κάνεις θα είναι επί ματαίω, γιατί θα σε γράψω στα αρχίδια μου βλακέντιε.

Ζητώ συγγνώμη από τα μέλη για τα off topic. Δεν το συνεχίζω.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.299
Κριτικές
6
Like
10.330
Πόντοι
3.936
Γιατι οι φιλοζωοι γουσταρουν μονο σκυλους και γατες και δεν δειχνουν την αγαπη τοης στα σκουληκια και τις κατσαριδες.
Λενε οτι οι φιλοζωοι ειναι καλοι ανθρωποι
Οι φιλόζωοι καλο θα ήταν να ψάξουν να δουν (εστω από καμερες) τι γίνεται σε αυτά τα μέρη που είναι γκέτο πακιστανων και γενικα λαθρομεταναστων. Εκεί δεν φαίνεται να τριγυριζει ούτε σκύλος αλλα ούτε θηλυκή γατα πια. Τυχαιο, δεν νομίζω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Έτσι μου λεγε και ο μπάρμπας μου, μην παντρευτείς όμορφη γυναίκα και εγώ τον έγραψα στα αρχίδια μου.
Αποτέλεσμα; Για να φάω ενα φαι της προκοπής πρέπει να κάνω δέηση......
Στο τραπεζι δυστυχεις , στο κρεβατι ευτυχεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Η αληθεια ειναι οτι αυτη η Ηλεκτρα δεν βλεπεται.Κοσμογυρισμενος ο Ευτυχης, περιμενα κατι καλυτερο.Υπαρχουν ομως αρκετοι που δεν θελουν εμφανισιμες συζυγους για να μην τις πλησιαζει οποιοσδηποτε αλλος.Κουτοπονηρο αυτο αλλα το κανουν πολλοι....
Και μαλιστα πιανει γιατι απο ενα σημειο και περα ουτε καν οι ιδιοι πλησιαζουν τις γυναικες τους ...φυσικα δεν υπαρχουν επιδοξοι ανταγωνιστες.Ποιος θα πλησιασει μπαζα;Εδω ουτε ο υπνος μπορει να μην τολμαει να πλησιασει.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
1.384
Πόντοι
206
Ευχομαι οταν πεθανουν δικοι σου ανθρωποι...πολυ δικοι σου ανθρωποι...
Να λεμε στους φιλους μας...
Ψοφησε ο πατερας και η μητερα του Termin...
Να δεις τι ωραια σου ακουγεται στα αυτια η λεξη ψοφησε...
Είναι ίδιο ένας γονιός με ένα σκύλο ρε φίλε ;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Από την πολύ μαλακία που σε δέρνει, όχι μόνο έχεις τυφλωθεί και δεν ξέρεις τι διαβάζεις (αν ξέρεις να διαβάζεις), αλλά δίνεις και απαντήσεις που είναι ηλίθιες. Κανένα πέσιμο δεν υπήρξε, τώρα αν εσύ βλέπεις άλλα, τότε ό’τι πρόβλημα έχεις εύχομαι να είναι περαστικό!

Αν κρίνω από τις παπαριές που γράφεις όμως, προφανώς και ένα νούμερο σαν εσένα, θα έγραφε ηλίθιες απαντήσεις.

Στην αρχή νόμιζα ότι είσαι λίγο χαζούλης, αλλά τελικά είσαι εντελώς πανίβλακας.

Οπότε δεν αξίζει να ασχοληθώ παραπάνω.

Αρχίζω όμως να πιστεύω ότι εκτός από πανίβλακας, μπορεί να είσαι και ο ίδιος ο Ευτύχης Μπλέτσας. Δεν μπορώ να εξηγήσω το κόλλημά σου με την Αστέρι σου (από τη στιγμή που δεν απαντάς με επιχειρήματα - γιατί δεν έχεις- δεν θα μάθουμε ποτέ).

Λοιπόν Ευτύχη, να σου ζήσει η κόρη. Να είναι καλότυχη και να έχει μια όμορφη ζωή. Επίσης να ζήσεις για να θυμάσαι τον Ηρακλή, όπως επιθυμείς.

Εγώ με βλάκες, σταματάω να μιλάω. Κουράστηκα.

Απάντησε χωρίς επιχειρήματα - όπως ξέρεις δηλαδή.

Μετά βρίσε και προκάλεσε τον άλλον - όπως ξέρεις δηλαδή.

Αλλά ότι και να κάνεις θα είναι επί ματαίω, γιατί θα σε γράψω στα αρχίδια μου βλακέντιε.

Ζητώ συγγνώμη από τα μέλη για τα off topic. Δεν το συνεχίζω.
:2funny::2funny::2funny:
τέρμα χαζός!!
Ναι ζήτα συγγνώμη για τα off topic γιατγί ότι έγραφες άλλωστε ήταν on
 

Mirodias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Ναι ναι αετοΝΥΧΙ μου

Τα αγαπαω τα ζωντανα ολα ομως οχι σαν κατι "φιλοζωους" που μαζευουν 10 σκυλια και 50 γατες σε ενα διαμερισμα 50 τετραγωνικα δεσμευμενα και με λουρια στο λαιμο

Η σαν κατι αλλους "φιλοζωους " που πανε στα χωρια και μολις δουνε καμμια κατσικουλα η πουλερικο κανουν κυκλο μισο χιλιομετρο μην τυχον και λερωσουν το μοκασινι τους

"αγαπαω τα ζωντανα" και κανει 50 ειρωνηκες απαντησεις σε ενα κατα τ'αλλα αδιαφορο θεμα για καποιον που θρηνεί μια απωλεια. Μαθε βρε πιθηκε να σεβεσαι συναισθηματα και ασε τα πολλα λογια. Το μονο συμπερασμα που βγαζει κανεις ειναι οτι εισαι μισανθρωπος τιποτε παραπανω που προσπαθει να εκλογικευσει τη σκατιλα που νιωθει μεσα του, διοτι πρωτα πρωτα τον εαυτο σου μισεις οχι τους αλλους. Σου ευχομαι να βρεις ηρεμια συντομα μεσα σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: drum42

Mirodias

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2017
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Είναι ίδιο ένας γονιός με ένα σκύλο ρε φίλε ;
ρε τι εχετε παθει; δεν προσπαθει να εξισωσει κανεις τον ανθρωπο με το σκυλο. Ομως καταλαβετε οτι για τον καθενα η απωλεια ενος σημαντικου μελους της ζωης του, ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΠΩΛΕΙΑ. Δηθεν νοιαζεστε και προασπιζεστε την αξια της ανθρωπινης ζωης. Ταυτοχρονα ομως τον κανετε σφεντονα με καθε κοριτσι που μπορει να ειναι το ιδιο θυμα με αυτο το κοριτσι απο την Ηλιουπολη.

By the way, υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ανθρωποι αρκετα σαπιοι που δεν φτανουν την αξια της ζωης ενος σκυλου ουτε στο 10%
 
  • Like
Αντιδράσεις: drum42

Horny7

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
256
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
2.292
Ολοι οι νεοι-ες με ενα κινητο στο χερι. Πραγματικα εχουν χαζεψει! Πολλες φορες εχει τυχει να συζητησω μαζι τους και πραγματικα δεν ξερουν πως να επικοινωνουν με εναν ανθρωπο!

Τραγικες καταστασεις!
Επικοινωνούν με φατσούλες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Επικοινωνούν με φατσούλες.
Καμμενη γενια...τζαμπα ζουν...χωρις το κινητο δεν ξερουν τι σχημα εχει ο ηλιος...οσο για το απο που βγαινει αστο καλυτερα...και τα παιδια τους θα ειναι ακομα πιο αποβλακωμενα.Ευτυχως δεν θα ζουμε για να βλεπουμε τα ξεφτιλικια τους.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Ένας συγγραφέας κάποτε έγραψε μια μεγάλη αλήθεια.
"Οι άνθρωποι που αγαπάνε τα ζώα, δεν αγαπάνε τους ανθρώπους"
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Μια γνωστή μου όταν ψωφισε ο σκύλος της, τον πήγε στου Ζωγραφου που έκει θάβουν τα διάφορα ψωφιμια. Μετά το θάψιμο του σκύλου της, σερβιρισε κουλουράκια και κονιάκ στους παρευρισκομενους.
Τι άλλο θα δούμε!!!!!!!
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Αληθεια ολο αυτο το σκυλολοϊ που εχει μαζευτει σε ολες τις πολεις,οταν ψοφανε τι τα κανουν?
στην Αθηνα ειδικα δεν προλαβαινουν να ψοφησουν τα σκυλια , τα σκοτωνουν και τα τρωνε οι "ευπαθεις"
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.356
Πόντοι
4.587
Να και το κοιμητήριο γατοσκυλων,
Α ρε βρεμμενη σανίδα που θέλουν μερικοί, δεν πάνε καθόλου καλά οι ανθρωποι
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.093
Κριτικές
1
Like
33.110
Πόντοι
6.256
Μ αυτα και μ αυτα ξεχασαμε και το μακαριτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom