Νέα

Ψόφησε ο σκύλος του Ευτύχη Μπλέτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
Τον μεσαίωνα έκαναν δικαστήριο με κατηγορούμενο ένα γουρούνι, μια κατσίκα, γιατί έφαγε από ξένο χωράφι.
Το 2021 λένε καλό παράδεισο στον σκύλο και την χελώνα.
Ή κάνουν κηδεία σε σκύλο με τιμές ένστολου! Βαράνε προσοχές αστυνομικοί φαντάροι στην κηδεία σκύλου!

Κανονικά εγώ λέω ένας σκύλος πρέπει να ψηφίζει όταν ενηλικιωθεί, να έχει ΑΦΜ και ΑΜΚΑ, και δικαιωμα να πάει και για βουλευτής ή δήμαρχος αν θέλει.

Ψινάκης Άδωνις Μπούμπυ, Μητσοτάκης, Τσίπρας όλοι ίδια αξία δεν έχουν;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.355
Κριτικές
1
Like
5.026
Πόντοι
2.356
καλο ψοφο λοιπον!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Τον μεσαίωνα έκαναν δικαστήριο με κατηγορούμενο ένα γουρούνι, μια κατσίκα, γιατί έφαγε από ξένο χωράφι.
Το 2021 λένε καλό παράδεισο στον σκύλο και την χελώνα.
Ή κάνουν κηδεία σε σκύλο με τιμές ένστολου! Βαράνε προσοχές αστυνομικοί φαντάροι στην κηδεία σκύλου!

Κανονικά εγώ λέω ένας σκύλος πρέπει να ψηφίζει όταν ενηλικιωθεί, να έχει ΑΦΜ και ΑΜΚΑ, και δικαιωμα να πάει και για βουλευτής ή δήμαρχος αν θέλει.

Ψινάκης Άδωνις Μπούμπυ, Μητσοτάκης, Τσίπρας όλοι ίδια αξία δεν έχουν;
Πω ρε πούστη μου ένας "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ"!!!!!

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
83
Like
105
Πόντοι
0
Το βασικό που σου διαφεύγει ξέρεις ποιο είναι? Ότι ένας σκύλος έφυγε και κάποιος τον θρηνεί. Κάτσε και σκέψου ποιοι και αν θρηνήσουν εσένα μαλάκα όταν ψοφολογήσεις. :)

Τόσο ξεφτίλας είσαι!
Λυπάμαι περισσότερο αυτόν που θα χάσει το χρόνο του για να κάνει νεκροψία σε κάτι τέτοιους άχρηστους!!έβαλε και ελληνική σημαία ο μπουχεσας βλαχοπασοκος
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.058
Κριτικές
33
Like
7.158
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • maxresdefault (1).jpg
    maxresdefault (1).jpg
    187,8 KB · Εμφανίσεις: 19

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Λυπάμαι περισσότερο αυτόν που θα χάσει το χρόνο του για να κάνει νεκροψία σε κάτι τέτοιους άχρηστους!!έβαλε και ελληνική σημαία ο μπουχεσας βλαχοπασοκος
Eμετικό υβρίδιο, μπίχλας και πουθενάς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.703
Κριτικές
62
Like
41.532
Πόντοι
8.530
Έκρινα την εξωτερική εμφάνιση και μόνο.
Δεν είχα την τιμή να την γνωρίζω από κοντά για να κρίνω το πώς είναι σαν άνθρωπος.
Από τη στιγμή όμως που αποφασίζει να είναι δημόσιο πρόσωπο,με καθημερινή έκθεση σε τηλεόραση και social media, θα πρέπει να αντέχει κάθε είδους κριτική.
Ναι, η φάτσα της είναι αντι-τηλεοπτική γιατί είναι άσχημη. Τι να κάνουμε τώρα; Αυτή είναι η αλήθεια.
Μπορεί να είναι καταπληκτική μητέρα. Υπέροχη σύζυγος και τρομερή στην παρέα αλλά εμφανισιακά είναι άσχημη.
Και αυτό είναι μια καθαρά υποκειμενική άποψη. Δεν στην επέβαλα για να θιχτείς έτσι.

Και επειδή είμαστε στο bourdela, να φανταστώ ότι μπορείς να πας με μία άσχημη πουτάνα γιατί δεν κρίνεις τους ανθρώπους εμφανισιακά. Σωστά;
Η αληθεια ειναι οτι αυτη η Ηλεκτρα δεν βλεπεται.Κοσμογυρισμενος ο Ευτυχης, περιμενα κατι καλυτερο.Υπαρχουν ομως αρκετοι που δεν θελουν εμφανισιμες συζυγους για να μην τις πλησιαζει οποιοσδηποτε αλλος.Κουτοπονηρο αυτο αλλα το κανουν πολλοι....
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.741
Πόντοι
2.306
Η αληθεια ειναι οτι αυτη η Ηλεκτρα δεν βλεπεται.Κοσμογυρισμενος ο Ευτυχης, περιμενα κατι καλυτερο.Υπαρχουν ομως αρκετοι που δεν θελουν εμφανισιμες συζυγους για να μην τις πλησιαζει οποιοσδηποτε αλλος.Κουτοπονηρο αυτο αλλα το κανουν πολλοι....
Έτσι μου λεγε και ο μπάρμπας μου, μην παντρευτείς όμορφη γυναίκα και εγώ τον έγραψα στα αρχίδια μου.
Αποτέλεσμα; Για να φάω ενα φαι της προκοπής πρέπει να κάνω δέηση......
 
Τελευταία τροποποίηση:

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Το βασικό που σου διαφεύγει ξέρεις ποιο είναι? Ότι ένας σκύλος έφυγε και κάποιος τον θρηνεί. Κάτσε και σκέψου ποιοι και αν θρηνήσουν εσένα μαλάκα όταν ψοφολογήσεις. :)

Τόσο ξεφτίλας είσαι!
0.2% θειτσο λιγο εμεινε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θα άφησε τίποτα ο σκύλος στο Μπλετσα?
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Eμετικό υβρίδιο, μπίχλας και πουθενάς.
Σάλτα γαμήσου ρε σκατόψυχε μαλάκα :)

Που λες θειτσο ξυπναω σημερα το πρωι με τις τσιμπλες στο ματι ανοιγω το φτωχικο μου ταμπλετ βαζω κωδικους ξερεις.. u.n. και λοιπα ξερεις...

Ανοιγω το μπου παλι κωδικους ...κλπ ξερεις... και τοτε με την πρωτη ματια βλεπω μπαρμπαπηδουλας

Και τοτε καταλαβαινω αμεσως γιατι μου συμβαινει αυτο που μου συμβαινει θειτσο

Καταλαβαινω που λες θειτσο γιατι το προηγουμενο διαστημα με τρωγαν τ αρχ@δια μου

Αφου λιγο πριν τα ειχα πλυνει τι τρεχει λεω

Τελικα μου λυθηκεη απορια θειτσο
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Που λες θειτσο ξυπναω σημερα το πρωι με τις τσιμπλες στο ματι ανοιγω το φτωχικο μου ταμπλετ βαζω κωδικους ξερεις.. u.n. και λοιπα ξερεις...

Ανοιγω το μπου παλι κωδικους ...κλπ ξερεις... και τοτε με την πρωτη ματια βλεπω μπαρμπαπηδουλας

Και τοτε καταλαβαινω αμεσως γιατι μου συμβαινει αυτο που μου συμβαινει θειτσο

Καταλαβαινω που λες θειτσο γιατι το προηγουμενο διαστημα με τρωγαν τ αρχ@δια μου

Αφου λιγο πριν τα ειχα πλυνει τι τρεχει λεω

Τελικα μου λυθηκεη απορια θειτσο
Καλά μάθε να κάνεις παραθέσεις και να δένεις τα κορδόνια σου χοντρέ μαλάκα και μετά θα διαπιστώσεις ότι τα αρχίδια σου σε τρώνε από την απλυσιά :)

By the way, η ζωή σου είναι γαμάτη! Με το που ξυπνάς ανοίγεις ταμπλετ για να μπεις εδώ! Απορώ πως δεν έχεις αυτοκτονήσει ακόμα! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Καλά μάθε να κάνεις παραθέσεις και να δένεις τα κορδόνια σου χοντρέ μαλάκα και μετά θα διαπιστώσεις ότι τα αρχίδια σου σε τρώνε από την απλυσιά :)

By the way, η ζωή σου είναι γαμάτη! Με το που ξυπνάς ανοίγεις ταμπλετ για να μπεις εδώ! Απορώ πως δεν έχεις αυτοκτονήσει ακόμα! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Τι νακανουμε ρε μαστορα

Αλλοι μολις ξυπνανε βγαζουν τους κοπρους για χ@σιμο 1 το πρωι 4 το πρωι εχω δει κατι ναυαγια με τα κοπροσκυλα στον δρομο

Ε εγω ανοιγω το ταμπλετ ναδω μπας και μοιραζει τιποτα νεα 150 αρια ο κουλης

Κακο ειναι;;;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Τι νακανουμε ρε μαστορα

Αλλοι μολις ξυπνανε βγαζουν τους κοπρους για χ@σιμο 1 το πρωι 4 το πρωι εχω δει κατι ναυαγια με τα κοπροσκυλα στον δρομο

Ε εγω ανοιγω το ταμπλετ ναδω μπας και μοιραζει τιποτα νεα 150 αρια ο κουλης

Κακο ειναι;;;
To κακό είναι ότι κάτι σκατόψυχοι μαλάκες σαν εσένα που έχουν αυτά τα συναισθήματα για τα τετράποδα, συνήθως έχουν ανάλογα για τα παιδιά και τους γέρους... κάτι τέτοια σκουπίδια σαν εσένα! :wink:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
To κακό είναι ότι κάτι σκατόψυχοι μαλάκες σαν εσένα που έχουν αυτά τα συναισθήματα για τα τετράποδα, συνήθως έχουν ανάλογα για τα παιδιά και τους γέρους... κάτι τέτοια σκουπίδια σαν εσένα! :wink:
Ναι ναι αετοΝΥΧΙ μου

Τα αγαπαω τα ζωντανα ολα ομως οχι σαν κατι "φιλοζωους" που μαζευουν 10 σκυλια και 50 γατες σε ενα διαμερισμα 50 τετραγωνικα δεσμευμενα και με λουρια στο λαιμο

Η σαν κατι αλλους "φιλοζωους " που πανε στα χωρια και μολις δουνε καμμια κατσικουλα η πουλερικο κανουν κυκλο μισο χιλιομετρο μην τυχον και λερωσουν το μοκασινι τους
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Ναι ναι αετοΝΥΧΙ μου

Τα αγαπαω τα ζωντανα ολα ομως οχι σαν κατι "φιλοζωους" που μαζευουν 10 σκυλια και 50 γατες σε ενα διαμερισμα 50 τετραγωνικα δεσμευμενα και με λουρια στο λαιμο

Η σαν κατι αλλους "φιλοζωους " που πανε στα χωρια και μολις δουνε καμμια κατσικουλα η πουλερικο κανουν κυκλο μισο χιλιομετρο μην τυχον και λερωσουν το μοκασινι τους
Μας έπεισες μαλάκα! Πες τώρα πόσες φόλες έχεις σπείρει στην γειτονιά σου σκουπιδαριό! :vomit:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom