Νέα

ψαχτήρια / λύσεις / ραβδοσκοπία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Souker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 93
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
S

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
θεωρω πως ειναι ενεργη διοτι  πολλες φορες εχω δει  ασφαλιτες να  παρακολουθουν διακριτικα ..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.045
Κριτικές
90
Like
32.113
Πόντοι
24.700
θεωρω πως υπαρχει ενεργη μια  ... την  οποια ανατροφοδοτουν ισως  οχι με χρυσο πλεον ...
τωρα αν εχουν αφησει κατι ετσι για να υπαρχει ....
εχει και θαλασσια προσβαση ..

Τι να σας πω; Όλα είναι πιθανά.

Κυκλοφορεί επίσης η φήμη, ότι αυτές που έγιναν απ΄ευθείας από αμερικανούς, είναι ακόμα ανέπαφες.
 
OP
OP
S

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Τι να σας πω; Όλα είναι πιθανά.

Κυκλοφορεί επίσης η φήμη, ότι αυτές που έγιναν απ΄ευθείας από αμερικανούς, είναι ακόμα ανέπαφες.
οπως και να εχει δυσκολο σπορ  οι προβειες ....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Μωρη ΠΟΥΣΤΑΡΑ κλωνε ανοιξες ολοκληρο νημα για να σε γαμησει κανενας κωλομπαρας και ουτε αυτο δεν πετυχες!Τοσο για το ΠΟΥΤΣΟ εισαι πια; :2funny:
 

Επισκέπτης
Οσον αφορα τα αρχαια, συνηθως οπως εχω πει εχουν ηδη συλληθει. Παραδειγμα κατι υπεροχες ρωμαικες η ελληνιστικες σαρκοφαγους που εχω δει σε ντοκυμαντερ που υπαρχουν σε Ελλαδα, Τουρκια, , που ειχε σκαφτει μια τρυπα ισα ισα να περναει ανθρωπος για να κλεψει. Ενα μικρο κομματι δηλαδη κατεστραμενο, το υπολοιπο ανεπαφο, με αδειο το περιεχομενο φυσικα. Εμεινε ως εργο τεχνης. Και ο ταφος του πολεμιστη της Πυλου που βρεθηκε προσφτατα ανεπαφος με τα κτερισματα του, απο τις σπουδαιοτερες αρχαιολογικες ανακαλυψεις παγκοσμιως των τελευταιων ετων. Οπως και τα χρυσα που βρεθηκαν στους μακεδονικους ταφους.
και που βρισκονται οι κλεμμενοι θσηραυροι Νεαρχε; Τους εχουν οι πλουσιοι καταχωνιασμενους;
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Μωρη ΠΟΥΣΤΑΡΑ κλωνε ανοιξες ολοκληρο νημα για να σε γαμησει κανενας κωλομπαρας και ουτε αυτο δεν πετυχες!Τοσο για το ΠΟΥΤΣΟ εισαι πια; :2funny:

ρε μαλακα ντελιβερα ειναι πουστης τελικα :think: :think:  και μας το πεζει πικεριστης ο ξεκωλιαρης :S :S
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
καλησπερα πολυ ενδιαφερον θεμα ... μονο το βρισιδια να μην ειχαμε εκατερωθεν ... τες πα

Θα ηθελα να ασχοληθω μελοντικα με κατι τετοιο σαν χομπυ ειμαι της αποψης οτι υπαρχουν πολλα αρχαια και κρυμενα λαφυρα που δεν εχουν βρεθει ποτε. Ολη η Αττικη ειναι γεματη αρχαια οπου και να σκαψεις βρισκεις ... ειδικα κοντα στο παραλιακο μετωπο

Επισης σε ερημικες παραλιες σε νησια αγονης γραμμης εχω ανακαλυψει θραυσματα απο αρχαια αντικειμενα ... αν ψαξεις καλα στην παραλια ολο και κατι θα βρεις ...

 
OP
OP
S

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
καλησπερα πολυ ενδιαφερον θεμα ... μονο το βρισιδια να μην ειχαμε εκατερωθεν ... τες πα

Θα ηθελα να ασχοληθω μελοντικα με κατι τετοιο σαν χομπυ ειμαι της αποψης οτι υπαρχουν πολλα αρχαια και κρυμενα λαφυρα που δεν εχουν βρεθει ποτε. Ολη η Αττικη ειναι γεματη αρχαια οπου και να σκαψεις βρισκεις ... ειδικα κοντα στο παραλιακο μετωπο

Επισης σε ερημικες παραλιες σε νησια αγονης γραμμης εχω ανακαλυψει θραυσματα απο αρχαια αντικειμενα ... αν ψαξεις καλα στην παραλια ολο και κατι θα βρεις ...
ναι αλλα ειπαμε ειναι παρανομοοοοοοο
 
OP
OP
S

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
οποιος γνωριζει τις συντεταγμενες  αυτου του μικρου νησιου στο αιγαιο ας μου στειλει ενα πμ...
 

Συνημμένα

  • μποτα.jpg
    μποτα.jpg
    71,9 KB · Εμφανίσεις: 12

Boleyn

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
59
Like
446
Πόντοι
20
Πλάκα έχετε μερικοί εδώ μέσα,ένας ψυχίατρος βέβαια θα έχει διαφορετική άποψη....φαντασιωνεστε λίρες της εποχής του εμφυλίου,και τη γαμημενη ιστορία του την αγνοείται, ή δεν βάζετε λίγο το ελάχιστο μυαλό σας να κάνει λογικούς συνειρμούς.... άντε,και καλή τύχη μάγκες και καλοφαγωτοι οι θησαυροί..! Από τα παραπάνω, εξαιρείται το παλικάρι με την ειλικρινή κατάθεση για το μηχάνημα από τη Γερμανία κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom