Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.610
Πόντοι
30.573
Καλησπέρα φίλτατοι να ρωτήσω κάτι;αφου η αγαμία πάει σύννεφο γιατί τα σκαμε στις πουτανες;θέλουμε κάτι πιο εκλεκτό που έλεγε και ο φερμας η ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα η δεν θελουμε να μας ζαλίζουν;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
Καλησπέρα φίλτατοι να ρωτήσω κάτι;αφου η αγαμία πάει σύννεφο γιατί τα σκαμε στις πουτανες;θέλουμε κάτι πιο εκλεκτό που έλεγε και ο φερμας η ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα η δεν θελουμε να μας ζαλίζουν;

φίλε μου αν είσαι ανύπαντρος και τα σκας στις πουτανες έχεις θέμα....κοίταξε το, σοβαρά μιλάω.

Εμείς οι παντρεμένοι τα ακουμπάμε  για να μην μας τα πρήζουν οι γκόμενες...καταλαβαίνεις τί λέω?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.406
Like
711
Πόντοι
96
Ειναι και καπως κλειστος χαρακτηρας....και οταν ερχεται Ελλαδα, με σχετικη ...'ντροπαλοτητα', ξεσκονιζει τα καρνε με οτι εχει απομεινει απο γνωριμιες ελευθερες απο σχολειο....

Αυτό είναι το ζουμί που έλεγα και παλιότερα.Ναι οι Ελλεϊνίδες είναι μόνες και αγάμητες  και ψάχνονται σαν τρελλές για γνωριμία αλλά πρέπει να σε ξέρουν από τον κύκλο τους ή από γνωστές τους κτλπ.Αλλιώς πάπαλα! :uglystupid:
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
φίλε μου αν είσαι ανύπαντρος και τα σκας στις πουτανες έχεις θέμα....κοίταξε το, σοβαρά μιλάω.

Εμείς οι παντρεμένοι τα ακουμπάμε  για να μην μας τα πρήζουν οι γκόμενες...καταλαβαίνεις τί λέω?

Έχεις την εντύπωση ότι με τα γκομενάκια σου έρχεται φθηνότερα? Για βάλτα κάτω, βόλτες, ποτά, φαγητά, δωράκια κλπ. Επειδή το πας στο οικονομικό δηλαδή. Μη σου πω ότι έρχεται και πιο φθηνά να πάρεις ένα call. Δεν σου λέω να έχεις μόνιμη σχέση γιατί εκεί πάμε αλλού, περισσότερο σεξ και πιο οικονομικά αλλά δεν υπάρχει ποικιλία.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
ο παντρεμένος την γκόμενα την πληρώνει 3 φορές πάνω από την καλύτερη call
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.421
Πόντοι
3.506
Όσες 30αρες και 40αρες ψάχνουν για γαμπρό, να πάνε να βρουν τα πρεζόνια, τους ανεπάγγελτους, τους παπατζήδες, τους άεργους, τα κλεφτρόνια, τους πορτιέρηδες-βαποράκια και όλους εκείνους τους ανθυγιεινούς τύπους, με τους οποίους ήταν κολλημένες και είχαν σχέσεις μαζί τους.
 

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
Όσες 30αρες και 40αρες ψάχνουν για γαμπρό, να πάνε να βρουν τα πρεζόνια, τους ανεπάγγελτους, τους παπατζήδες, τους άεργους, τα κλεφτρόνια, τους πορτιέρηδες-βαποράκια και όλους εκείνους τους ανθυγιεινούς τύπους, με τους οποίους ήταν κολλημένες και είχαν σχέσεις μαζί τους.
πεστα χρισοσοστομε!!!μονο που στην ολη κουβεντα δεν συμπεριελαβες τους επιδοματιες,ΚΕΑτζιδες,αλβανους!η ελληνιδα τα κανει αυτα σε υψυστο βαθμο!αντι να παει να ξεσκιστει με κανα πιτσιρικα να του "μαθει"τα κολπα του σεξ,παει με ολο το χαζο τον κοσμο επιδη εχει ενα καλο αμαξι και επιδη ειναι λιγο ποιο τρεντυ  σεχει λιγο σωματακη.γαπρος στο ελλαντα σημερα δεν!σταθηκα τυχερος που παντρευτικα τελικα αυτη που εχω...:)o θεος μπορει να με πεδευει με της δουλειες(που σε αλλους τους "χαριζει"λεφτα)εμενα με χαρισε νυφη
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Όσες 30αρες και 40αρες ψάχνουν για γαμπρό, να πάνε να βρουν τα πρεζόνια, τους ανεπάγγελτους, τους παπατζήδες, τους άεργους, τα κλεφτρόνια, τους πορτιέρηδες-βαποράκια και όλους εκείνους τους ανθυγιεινούς τύπους, με τους οποίους ήταν κολλημένες και είχαν σχέσεις μαζί τους.
Αν καποιος παει και παντρευεται μια γυναικα που εχει περασει τα 30 πρεπει να ειναι υποψιασμενος οτι κατι δεν παει καλα οτι  δεν βρηκε καποιον να την παρει παει να πει οτι εχει καποιο προβλημα καλα αμα εχει και παιδι και την παρει ο αλλος ειναι διπλος μαλακας τοτε.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Στο καταλληλο θεμα λοιπον γραφω.
Εχω διαφωνια με ενα φιλο.

Γιατρος ελληνιδα στο εξωτερικο, εχει φαει γερη ηττα...10 χρονια ηδη εξω....εχει ξεσκιστει στη δουλεια....
το μονο που εχει καταφερει, ειναι να βγαζει χρηματα.
Φυσικα, απο μια αποψη, αφου εχει κανει τοσες σπουδες, απο το να ειναι απληρωτη στην Ελλαδα, σου λεει τουλαχιστον εξω πληρωνομαι καλα.

Αλλα...ελα που υπαρχει ενα αλλα...
Εχει φτασει 41 ετων....και φαινεται πλεον να τις εχουν ξεφτισει ολα τα ονειρα...
γιατι μαλλον δεν ονειρευονταν να ειναι εξωτερικο και απλα να βγαζει λεφτα....ζωη 0....
Δεν εχει σχεση, δεν εχει σοβαρη σχεση εννοω (αν βρισκεται στη χαση και στη φεξη τιποτε ξεμπαρκο δεν μπορω να το ξερω), και φυσικα αν ηθελε οικογενεια-παιδια, που και ποτε να τα βρει...
Ειναι και καπως κλειστος χαρακτηρας....και οταν ερχεται Ελλαδα, με σχετικη ...'ντροπαλοτητα', ξεσκονιζει τα καρνε με οτι εχει απομεινει απο γνωριμιες ελευθερες απο σχολειο....ελαχιστα πραγματα δηλαδη...παιδι του διαβασματος μια ζωη...
Εμφανιση 5αρι...

Εγω πιστευω οτι ειναι θεμα χρονου να γυρισει Ελλαδα.
Εχει βαρεσει μπιελες, την ειδα και ενω ειναι συγκρατημενη, ειναι σχεδον στα ορια της συντριβης και της καταθλιψης.
Ειναι και μοναχοκορη, αμα γυρισει Ελλαδα ενα νοικι απο ενα διαμερισμα των γονιων θα το εχει, αμα εχει και καμια επισκεψη ασθενη, εστω λιγα λεφτα, ενα μεροκαματο κουτσα στραβα πιστευω θα το βγαζει...
καμια σχεση βεβαια με τα μεγαλεπιβολα σχεδια του εξωτερικου, που ομως φαινεται οτι δεν της εκατσε καλα...

===================

Με το φιλο μου λοιπον, εχουμε διαφωνια για την εν λογω.
Ο φιλος μου μου λεει οτι αυτη η κατηγορια γυναικων (γιατρινες ελληνιδες εξωτερικου), ψαχνουν για αμεσο γαμο και παιδια χτες... (διαβαζω για τις καργα εξωσωματικες και δεν λεω, απο τρελες αλλο τιποτε...αλλα αυτη ειναι και γιατρος....)
Εγω θεωρω, λογικα σκεπτομενος, οτι 41 ετων, διχως ΚΑΝ σχεση, οτι πρεπει να εχει ξεγραψει τετοιο ενδεχομενο, οικογενεια και παιδια.
Και οτι ο καημος της πλεον, ειναι οτι δεν εχει καν σχεση.

Εσεις τι εκτιματε οτι μπορει να ισχυει για την περιπτωση της;

Δυστυχώς 40 + μέτριας εμφάνισης και χωρίς βαρβάτη προίκα η κοπελίτσα πρέπει να βρει μόνο κάνα άνεργο (που θα κάνει την ανάγκη υποχρέωση) να τον θρέφει. 

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ειναι και καπως κλειστος χαρακτηρας....και οταν ερχεται Ελλαδα, με σχετικη ...'ντροπαλοτητα', ξεσκονιζει τα καρνε με οτι εχει απομεινει απο γνωριμιες ελευθερες απο σχολειο....

Αυτό είναι το ζουμί που έλεγα και παλιότερα.Ναι οι Ελλεϊνίδες είναι μόνες και αγάμητες  και ψάχνονται σαν τρελλές για γνωριμία αλλά πρέπει να σε ξέρουν από τον κύκλο τους ή από γνωστές τους κτλπ.Αλλιώς πάπαλα! :uglystupid:

Ετσι οπως τα εχεις πει κι εσυ, τα εχουμε συνειδητοποιησει και τα βλεπουμε ολοι πλεον,
πρεπει να εισαι τυφλος να μην θες να δεις.
Κυκλος και μονο κυκλος, για καποια σοβαρη σχεση στην Ελλαδα...
χωρις κυκλο, απλα δεν υπαρχεις....
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Όσες 30αρες και 40αρες ψάχνουν για γαμπρό, να πάνε να βρουν τα πρεζόνια, τους ανεπάγγελτους, τους παπατζήδες, τους άεργους, τα κλεφτρόνια, τους πορτιέρηδες-βαποράκια και όλους εκείνους τους ανθυγιεινούς τύπους, με τους οποίους ήταν κολλημένες και είχαν σχέσεις μαζί τους.

Πες τα χρυσοστομε!!!!!!!

Αφου ξεσκισουν οτι εχουν και δεν εχουν,
μετα ψαχνουν τον ηρωα, να φαει την παραμυθα και να τις κανει συζυγους, μαναδες, και να του βγαλουν και την ψυχη απο πανω!
Βρε ουστ!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Δυστυχώς 40 + μέτριας εμφάνισης και χωρίς βαρβάτη προίκα η κοπελίτσα πρέπει να βρει μόνο κάνα άνεργο (που θα κάνει την ανάγκη υποχρέωση) να τον θρέφει.  

Ναι, εντελως πεσμενες οι μετοχες της....

Βεβαια, οταν στα  η εν λογω κοπελα ηταν στα 30 της(ηδη μεγαλη με αντικειμενικα-οχι έλλεεινιδιστικα δεδομενα!!!), και ετυχε και συναντουσα καμια φορα τη μανα της (φιλικη οικογενεια)(η κοπελα ειχε ηδη φυγει εξωτερικο), μου λεγε με καμαρι 'η κορη μου επελεξε τον δρομο της επιστημης'!!!!!
 

Lorry

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2018
Μηνύματα
154
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
βγήκα με κοπέλα από γνωστό σαιτ γνωριμιών και δεν σταματουσε να μιλάει για την πίεση που δέχεται από την οικογένεια της και τον κύκλο της για να παντρευτεί. είναι 30 ετών 5αράκι. είναι η τελευταία της παρεας της που έχει μείνει ελεύθερη κλπ κλπ. με τρόμαξε να σας πω την αλήθεια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Κυκλος και μονο κυκλος, για καποια σοβαρη σχεση στην Ελλαδα...
χωρις κυκλο, απλα δεν υπαρχεις....

Κύκλο θες όχι μόνο για σοβαρή σχέση αλλά ακόμα και για μια απλή γνωριμία
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.588
Πόντοι
4.765
αμα δε καβατζωθουν να παιρνουν πιπες σε κανα χοντρο σα τον Μπολαρη οι περισσότερες 30-40αρες ειναι να πα να αυτοχτονησουν,εδω δε βρισκουν γαμπρο η Ραλλη και η Καινουριου :orchestra:
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
δηλ σοβαρολογείτε μερικοι ;;

Μια γκόμενα την έχεις 24/7, ένα c-girl  το έχεις μία δύο άντε τρείς ώρες και μονο εάν έχεις να στάξεις ....
Συγκρίνεται;; Άλλη οικειότητα έχεις με την γκόμενα σου ερωτικά, άλλη με το cg.

ούτε είναι ανάγκη να είστε χορηγοι σώνει κ καλά... Αν δείς σε μια σχέση, ότι η άλλη έχει αράχνες στις τσέπες, φεύγεις με ελαφρά... καμμία δε σε υποχρεώνει να κερνάς και να είσαι ο μαλάκας της υπόθεσης ...

Είχα βγει πριν κανα 2μηνο με καλοστεκούμενη Ρωσίδα, 1,75 ύψος, αδύνατη προς κανονική, ομορφη κοπέλα, σαραντάρα συν,  αν και φαινόταν όχι πάνω από 35. Θα έλεγα, ένα 7άρακι γεμάτο ίσως και 7,5. Πεντακάθαρη, μοσχοβόλαγε, όμορφο στόμα κ δόντια και ωραίο σώμα αλλά κ πόδια κλπ ...
Όλα θα μπορούσαν να εξελιχθούν καλά, εάν στο 1Ο και μόναδικο οπως φανηκε ραντεβού, ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ την πρωτοβουλία να αρχίσει να παραγγέλνει από ΜΟΝΗ ΤΗΣ ποτά, χωρίς να με έχει ρωτήσει, και μάλιστα αφήνοντας υπονοούμενο ότι μέχρι αργά το βράδυ θα έχει γίνει ντρίρλα....
Ε λοιπόν, στο 2ο κοκτέϊλ μοχίτο, την έκοψα .
Προσποιήθηκα ότι κάτι συνέβη σπίτι μου και πρέπει να επιστρέψω αμεσα, ήταν η ώρα μόλις 11.00 εντωμεταξύ.
Την παίρνω, και την πάω κατευθείαν σπίτι της. Γλίτωσα το κατοστάρι που θα μού στοίχιζε το πρώτο ραντεβού, τελικά ο λογαριασμός έμεινε μόλις στα 25 ευρώ, κάθε μοχίτο κοκτέϊλ βλέπετε έκανε μόνο ...10 ευρώ ...

Δεν με είδε πάλι, περιττό να σας πω ...

Η γκόμενα, ήταν ηλίου φαεινότερον ότι έψαχνε χορηγό, και ότι ήδη λάμβανε προσφορές.... Αμ δε ...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.841
Κριτικές
8
Like
1.398
Πόντοι
216
Είχα βγει πριν κανα 2μηνο με καλοστεκούμενη Ρωσίδα, 1,75 ύψος, αδύνατη προς κανονική, ομορφη κοπέλα, σαραντάρα συν,  αν και φαινόταν όχι πάνω από 35. Θα έλεγα, ένα 7άρακι γεμάτο ίσως και 7,5. Πεντακάθαρη, μοσχοβόλαγε, όμορφο στόμα κ δόντια και ωραίο σώμα αλλά κ πόδια κλπ ...
Όλα θα μπορούσαν να εξελιχθούν καλά, εάν στο 1Ο και μόναδικο οπως φανηκε ραντεβού, ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ την πρωτοβουλία να αρχίσει να παραγγέλνει από ΜΟΝΗ ΤΗΣ ποτά, χωρίς να με έχει ρωτήσει, και μάλιστα αφήνοντας υπονοούμενο ότι μέχρι αργά το βράδυ θα έχει γίνει ντρίρλα....
Ε λοιπόν, στο 2ο κοκτέϊλ μοχίτο, την έκοψα .
Προσποιήθηκα ότι κάτι συνέβη σπίτι μου και πρέπει να επιστρέψω αμεσα, ήταν η ώρα μόλις 11.00 εντωμεταξύ.
Την παίρνω, και την πάω κατευθείαν σπίτι της. Γλίτωσα το κατοστάρι που θα μού στοίχιζε το πρώτο ραντεβού, τελικά ο λογαριασμός έμεινε μόλις στα 25 ευρώ, κάθε μοχίτο κοκτέϊλ βλέπετε έκανε μόνο ...10 ευρώ ...

Δεν με είδε πάλι, περιττό να σας πω ...

Η γκόμενα, ήταν ηλίου φαεινότερον ότι έψαχνε χορηγό, και ότι ήδη λάμβανε προσφορές.... Αμ δε ...

Ρε τυπε μια χαρα τιμη σου εκανε για το ποτο,σκεψου οτι αν πας σε στριπ με 10 euro ποτο καθεται μαζι σου 10 λεπτα. Επρεπε να συμφωνησεις για ενα ποτο καθε μιση ωρα η μια ωρα ωστε να σου βγει .value for money  :grin:

 

pactos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
280
Εχω να βγω με γυναικα,εχω να φλερταρω με γυναικα 2 χρονια..(οι πουτανες δεν μετρανε)..ειμαι 38 κ γενικα δε βγαινω καθολου..ολοι ειναι παντρεμενοι κ τρισευτυχισμενοι,οι γυναικες κατω των 30 με βλεπουν σαν μπαρμπα κ οι γυναικες πανω απ τα 30 οπως προειπα ειναι παντρεμενες ή δεσμευμενες...εκεινο που με ανησυχει περισσοτερο ειναι οτι μερα με τη μερα τις σιχαινομαι περισσοτερο...μου προκαλουν αναγουλα...κ το σεξ ειναι πλεον σαν το κατουρημα...οποτε νοιωθω την αναγκη,πληρωνω,ξεσκαω κ τελος....
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Δεν μπορω να πω οτι δεν λες (αρκετες) αληθειες.

Σκεψουν την εν λογω γιατρο τωρα που ειπα την περιπτωση.
5αρι στην Ελλαδα. Και σε αυτη την ηλικια.
Στο εξωτερικο (με σαφως ανωτερα στανταρντας γυναικων, πχ και σλαβες μεταναστριες, οχι μονο πακια οπως ελλαδα και μονο ελλεεινιδες), ξεσκισμενη και απο τη δουλεια, και σε αυτη την κατασταση,
δεν πρεπει να την κοιτα ουτε κουνουπι!
Μιλαμε πρεπει να τραβαει χοντρη πικρα.
μήπως κι εσύ είσαι χεσε ψηλά κι αγνάντευε;;;;γιατί δεν ορμάς κι ας είναι 5αρι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom