Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 271K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Αδερφός δεν παίζει, μουστάκα; :police:

Ο αδερφός είναι σε άλλη φάση, μένει σε άλλη πόλη, πηγαινοέρχεται εξωτερικό κλπ κλπ..
αλλά και πάλι έχουμε όλοι βαρεθεί να ασχολούμαστε πλέον..Όλο έρχεται και διατυμπανίζει
ότι χώρισε και όλο σπίτι της τον παρακαλάει να έρχεται..Κ ο κώλος της τα θέλει κ εμάς μας
έχει κουράσει..
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
αυτο που εχω να παρατηρησω ειναι οτι παιδια ζωντοχειρες ειναι αυτες που εχει πεθανει ο αντρας τους και ζουνε μονες με την οικογενεια και οχι οι χορισμενες διαζευγμνενες !!!

Ζωντοχήρες είναι αυτές που χώρισαν!

Χήρες αυτές που πέθανε ο άνδρας τους...

και οι 2 μεγαλώνουν μόνες τα παιδιά τους.


Σε "διάσταση" αυτές που χώρισαν αλλά δεν έχουν πάρει διαζύγιο.

Σε οπιαδήποτε απ τις 3 περιπτώσεις:  ΑΡΚΑΝΣ!!!! ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Καλά σε μια τέτοια πεθαμένη "σχέση" έχεις κι απορίες και θες προβλέψεις?

Εννοώ αν θα μπορέσει να ξεφύγει από όλο αυτό και να βρει έναν νορμάλ άνθρωπο να κάνει οικογένεια..
κάπου το διαπίστωσε φέτος, αλλά ακόμα δεν τον έχει παρατήσει..
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Εννοώ αν θα μπορέσει να ξεφύγει από όλο αυτό και να βρει έναν νορμάλ άνθρωπο να κάνει οικογένεια..
κάπου το διαπίστωσε φέτος, αλλά ακόμα δεν τον έχει παρατήσει..
Αν δεν της τύχει κάποιο "λαχείο" (γιατί απ ότι κατάλαβα δεν ψάχνει) δεν πρόκειται να ξεκολλήσει ανώδυνα! Θα γίνει στο μέλλον αλλά οι συνέπειες θα είναι κακές για τον ψυχικό της κόσμο κυρίως....

Μόνο κάποιο καλό ή κακό γεγονός που θα την συνταρράξει θα είναι ικανά για να ρίξει "μαύρη πέτρα" πίσω της....


Τελικά το ανθρώπινο ον, γαντζώνεται περισσότερο στη δυστυχία του παρά σε "ευτυχίες".....

άτοπον αλλά υπαρκτόν!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Εννοώ αν θα μπορέσει να ξεφύγει από όλο αυτό και να βρει έναν νορμάλ άνθρωπο να κάνει οικογένεια..
κάπου το διαπίστωσε φέτος, αλλά ακόμα δεν τον έχει παρατήσει..


Δεν είναι να ανησυχείς.......έχω το παράδειγμα της κουνιάδας μου που τα είχε 4 χρόνια με παντρεμένο και με καταστάσεις ΑΣΤΑ LA VISTA (να τσακώνονται οι γυναίκες,να σπανε αμαξια απο την κουνιάδα,εκτρώσεις,γονείς κτλ κτλ κτλ)...και όταν ήρθε η ώρα της στον εγκέφαλο ξεκολλάει και σε 1,5 χρόνια παντρεύεται και με παιδί....εννοείται οτι ο παντρεμένος πήρε μπούλο μόνιμα....
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Δεν είναι να ανησυχείς.......έχω το παράδειγμα της κουνιάδας μου που τα είχε 4 χρόνια με παντρεμένο και με καταστάσεις ΑΣΤΑ LA VISTA (να τσακώνονται οι γυναίκες,να σπανε αμαξια απο την κουνιάδα,εκτρώσεις,γονείς κτλ κτλ κτλ)...και όταν ήρθε η ώρα της στον εγκέφαλο ξεκολλάει και σε 1,5 χρόνια παντρεύεται και με παιδί....εννοείται οτι ο παντρεμένος πήρε μπούλο μόνιμα....
Σωστή κι αυτή η άποψη! και....υπαρκτή.

συνήθως βέβαια "ότι αρχίζει ωραίο, τελειώνει με πόνο..."
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το ''σχεση'' γιατι το εβαλες σε εισαγωγικα?

απο τα 23 μεχρι τα 29 που ειναι τωρα ειναι 6 χρονια.Κανονικα θα επρεπε να ειχαν αρραβωνιαστει μετα απο τοσο καιρο
ποιος το λεει???????????????????????
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ναι κ μαλιστα απο πρωτο χερι.το δικο μου συγκεκριμενα!
Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια!

τουτέστιν μη βγάζεις κανόνες από τη δική σου συμπεριφορά! Πόσο ετών είσαι αλήθεια???
 

Επισκέπτης
Τύπε μου όπως είπα πριν ο τύπος είναι "ρεμάλι". Είναι γύρω στα 35 χωρίς κανονική δουλειά, μπλέκεται
σε underground καταστάσεις..Το σχέση το ΄βαλα σε εισαγωγικά γιατί έχουν ελεύθερη σχέση και αυτός πήδαγε άλλες και η αδερφή μου
είχε άλλους περιστασιακά, αλλά για κανονική σχέση δεν ήθελε κανέναν..όποτε πήγαινε να προχωρήσει το πράμα αυτή ξαναγύρναγε στον
εν λόγω τύπο. Πρόπερσυ αυτός το τύπος της έφαγε μερικά λεφτά (και δεν μιλάω για 100-200 ευρώ) Αυτή τσαντίστηκε,ανακάτεψε τους γονείς μου, μιλήσαν σε αυτόν,του είπαν να την αφήσει ήσυχη αφού δεν την θέλει πραγματικά και φάνηκε ότι το λήξαν το θέμα, αλλά μετά από λίγο καιρό η αδερφή μου άρχισε πάλι να τον φέρνει στο σπίτι της...Όταν την ρωτάω γιατί δεν τον σουτάρει τον τύπο μία λέει ότι τον έχει για πήδημα την άλλη λέει ότι περιμένει να της επιστρέψει τα λεφτά..βγάλε άκρη τώρα εσύ..
 Πολύ θα ΄θελα να μας πει ο Δάσκαλος τι προβλέπει ότι θα γίνει στην περίπτωση της.. :rockon:

Να σου πω εγω που ειμαι ρεμαλι.
Η αδερφη σου δυσκολα θα ξεκολησει απο τον τυπο και ο τυπος, δεν θα ξεκολαει απο την αδερφη σου, γιατι εχουν βολευτει ο ενας με τον αλλο. Αμα του "χωνει" και φραγκα η αδερφη σου και τον αφηνει να ξενοπηδαει, μαλακας θα ειναι αν την αφησει ? Εσεις το μονο που μπορειτε να κανετε, ειναι να τους αφησετε στην ησυχια τους. Υπαρχουν και χειροτερα...........
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μην κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια!

τουτέστιν μη βγάζεις κανόνες από τη δική σου συμπεριφορά! Πόσο ετών είσαι αλήθεια???
κοιτα αν το ενα παραδειγμα ειμαι εγω κ εχω κ αλλα δυο στον πολυ πολυ στενο μου κυκλο...
ε δε πιστευω οτι ημαστε σε ολο τον κοσμο μονο εμεις.
θα χει κι αλλλους...



δε ρωτανε μια κυρια την ηλικια της... :rolleyes:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
κοιτα αν το ενα παραδειγμα ειμαι εγω κ εχω κ αλλα δυο στον πολυ πολυ στενο μου κυκλο...
ε δε πιστευω οτι ημαστε σε ολο τον κοσμο μονο εμεις.
θα χει κι αλλλους...



δε ρωτανε μια κυρια την ηλικια της... :rolleyes:
Για τον υπόλοιπο κόσμο δεν ξέρω! για την Ελλάδα πάντως.....

η ηλικία σου έχει να κάνει με την άποψή σου! Αν είσαι 20-22 και τα λες αυτά,οκ. :jerking:
να ξέρω να μην σε λάβω στα υπόψιν, όπως και τις 2-3 άλλες περιπτώσεις... :jerking:

Αν όμως είσαι 35άρα με 10ετή σχέση και έχεις αυτήν την άποψη τότε θα ήταν ωραίο να βρούμε πόσες άλλες στην ηλικία σου έχουν την ίδια!!! :think:

ότι και να ναι πάντως...





ΑΡΚΑΝΣ!   ΠΡΟΣΕΧΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!  γιατί σε βλέπω γαμπρό με παρανυφάκια τα "παιδιά" σου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Για τον υπόλοιπο κόσμο δεν ξέρω! για την Ελλάδα πάντως.....

η ηλικία σου έχει να κάνει με την άποψή σου! Αν είσαι 20-22 και τα λες αυτά,οκ. :jerking:
να ξέρω να μην σε λάβω στα υπόψιν, όπως και τις 2-3 άλλες περιπτώσεις... :jerking:

Αν όμως είσαι 35άρα με 10ετή σχέση και έχεις αυτήν την άποψη τότε θα ήταν ωραίο να βρούμε πόσες άλλες στην ηλικία σου έχουν την ίδια!!! :think:

ότι και να ναι πάντως...





ΑΡΚΑΝΣ!   ΠΡΟΣΕΧΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!  γιατί σε βλέπω γαμπρό με παρανυφάκια τα "παιδιά" σου!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

35αρα δεν ειμαι σιγουρα!ειμαι 24-28....με πολυετη σχεση..κ δεν μαρεσουν οι γαμοι κ τα πανυγυρια>!
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
35αρα δεν ειμαι σιγουρα!ειμαι 24-28....με πολυετη σχεση..κ δεν μαρεσουν οι γαμοι κ τα πανυγυρια>!

ΑΚΟΜΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
35αρα δεν ειμαι σιγουρα!ειμαι 24-28....με πολυετη σχεση..κ δεν μαρεσουν οι γαμοι κ τα πανυγυρια>!
Ε! μικρή είσαι! δεν χτύπησε το ρολογάκι σου ακόμα! :2funny:

Μόλις χτυπήσει και θα φας και θα πιεις και θα χορέψεις.....και θα πεις κι ένα τραγούδι! και συ και ο γαμπρός  ;)που τώρα χαίρεται με τις...απόψεις σου! :2funny: :2funny: :2funny:

εκτός αν ο γαμπρός θα είναι ο...επόμενος, μια και αυτός θα καταφέρει να την κάνει :2funny: :2funny: :2funny:

(αν τα καταφέρει)..... :headbang: :headbang: :headbang:

Αλλά αρκετά με τα  :offtopic: λουκρι! το θέμα μας είναι:



ΡΕ ΑΡΚΑΝΣ! ΤΙΣ ΑΚΟΥΣ ΡΕ  πώς τα λένε και ΠΕΦΤΕΙς μετά σαν ώριμο σύκο??? :headbang: :headbang: :headbang:

 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
35αρα δεν ειμαι σιγουρα!ειμαι 24-28....με πολυετη σχεση..κ δεν μαρεσουν οι γαμοι κ τα πανυγυρια>!

Λουκ νομίζω πρέπει να το σκεφτείς σοβαρά πλέον..
άμα είσαι τόσα χρόνια σε μια σχέση και τα πάτε και καλά από ότι έχω καταλάβει
γιατί να μην παντρευτείς κάποια στιγμή και επίσημα;
Υπάρχουν αρκετές διευκολύνσεις για όσα ζευγάρια παντρεύονται, κάτι δάνεια στεγαστικά..κλπ κλπ.. :2funny: :2funny:
και δεν σε υποχρεώνει κανείς να κάνεις πανηγύρια και ιστορίες..γίνονται και απλοί γάμοι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom