Νέα

Ψάχνουμε κοπέλα για ... (2)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klarino1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.323
Κριτικές
16
Like
13.396
Πόντοι
5.577
Τύπε πολλά τα έξοδα..Εγώ το είχα κάνει κάποτε.Οχι με συμφωνία αλλά βρήκα μια γκομενιτσα και τις κάλυπτα τα βασικά έξοδα συν ψώνια και μαλακιες που ζητούσε διακριτικά και έξυπνα..Ενα 1500αρι στάνταρ έβγαινε ο μήνας.Τρομερα γαμησια όμως!!!!
Κρατησε 1,5 χρόνο περίπου αλλά έληξε όταν βρήκε γκόμενο.Ευτυχως δλδ!!!!
Ακόμα και σήμερα μιλαμε καμία φορά αλλά κομμένα αυτά..

Δεν σκεφτηκες να βρεις αλλους 2 τυπε  :-
 
OP
OP
klarino1

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.103
Κριτικές
3
Like
4.009
Πόντοι
736
Τι σοι επιχειρηματιες ειστε οταν δεν μπορει ο καθενας μονος του να χορηγησει απο μια κορασιδα?  :S :think:
 Μας τον εχει ακουμπίσει και η κρίση   .... Εάν μπορείς πάντως να μας δανείζεις σου δίνουμε καλό επιτόκιο
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Είμαστε τρεις φίλοι 35 38 42  εμφανίσιμοι , επιχειρηματίες , μορφωμένοι κτλ και αναζητούμε νέα κοπέλα για να της καλύπτουμε μέρος των εξόδων διαβίωσης της.
Καλύπτουμε ενοίκιο , λογαριασμούς , ταξίδια , βασικά έξοδα κτλ.  Επίσης υπάρχει η δυνατότητα για απασχόληση στις επιχειρηματικές μας δραστηριότητες για έξτρα εισόδημα. Εάν υπάρξει ενδιαφέρον θα προτιμήσουμε δεσμευμένες συναισθηματικά καθώς αυτό που μας νοιάζει είναι απλά να περνάμε καλά και να είμαστε αφοσιωμένοι στην εργασία μας τις υπόλοιπες ώρες και όχι αγάπες έρωτες λουλούδια  κ.τ.λ  Ιδανικά θα προτιμούσαμε ( λέμε τώρα ) φοιτήτρια , σπουδάστρια κ.τ.λ . Είμαστε gentlemen , bon vivaire και προσπαθούμε να λύνουμε προβλήματα όπου μπορούμε.  Γιατί το γράφουμε εδώ ?  Γιατί open minded κοπέλες διαβάζουν το site  ;) και ποτέ δεν ξέρεις !!!  



τυπε τετοια αγγελια πρεπει να εβαλε και ο λιλας για να βρει τους πακιστανους και τους γυφτους που τον γαμανε    :grin: :grin: :grin: :gay: :effemine:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Δεν είναι πρώτη φορά που το κάνουμε καθώς η τελευταία κοινή μας φίλη την οποία βρήκαμε σημειωτέον -  από πιο περίεργη πηγή -  καλοπαντρεύτηκε και μας εγκατέλειψε. Το δυσκολότερο κομμάτι το κάναμε και είναι να μπορούμε να κρατάμε τις ισορροπίες. Εάν δεν έχει αποτέλεσμα μάλλον από την στεναχώρια θα μας κοπεί η όρεξη και θα αδυνατίσουμε... και αυτό κέρδος είναι!    


τυπε κανενα παλιο παιχνιδι εχεις να χαρισεις σε ενα τυπο που το θελει για διακοσμιση μαγαζιου;    :S :S :S
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
904
Like
3.628
Πόντοι
446
Είμαστε τρεις φίλοι 35 38 42  εμφανίσιμοι , επιχειρηματίες , μορφωμένοι κτλ και αναζητούμε νέα κοπέλα για να της καλύπτουμε μέρος των εξόδων διαβίωσης της.
Καλύπτουμε ενοίκιο , λογαριασμούς , ταξίδια , βασικά έξοδα κτλ.  Επίσης υπάρχει η δυνατότητα για απασχόληση στις επιχειρηματικές μας δραστηριότητες για έξτρα εισόδημα. Εάν υπάρξει ενδιαφέρον θα προτιμήσουμε δεσμευμένες συναισθηματικά καθώς αυτό που μας νοιάζει είναι απλά να περνάμε καλά και να είμαστε αφοσιωμένοι στην εργασία μας τις υπόλοιπες ώρες και όχι αγάπες έρωτες λουλούδια  κ.τ.λ  Ιδανικά θα προτιμούσαμε ( λέμε τώρα ) φοιτήτρια , σπουδάστρια κ.τ.λ . Είμαστε gentlemen , bon vivaire και προσπαθούμε να λύνουμε προβλήματα όπου μπορούμε.  Γιατί το γράφουμε εδώ ?  Γιατί open minded κοπέλες διαβάζουν το site  ;) και ποτέ δεν ξέρεις !!! 

Θα σας έδινα την 35αρα γυναικά μου που διαθέτει κολοτρυπιδι κ μουναρα για τέτοιες δουλειές αλλά το παίζει πιστή δυστυχώς

 

tonik

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Επειδή με εναν φιλο κανουμε το ιδιο και θελουμε νεο αιμα , με ενδιαφέρει η περιεργη πηγη. εστω και σε πμ αν δε θες δημόσια/

 

Επισκέπτης
Θα σας έδινα την 35αρα γυναικά μου που διαθέτει κολοτρυπιδι κ μουναρα για τέτοιες δουλειές αλλά το παίζει πιστή δυστυχώς
τι να τη κανουν ρε κοροϊδο τη πατσαβούρα σου αφου ειναι διαθεσιμη η ΘΕΑ?  ΛΙΛΑΣ ΡΕ ΛΟΝΟ ΛΙΛΑΣ
 

Συνημμένα

  • Lila (20).JPG
    Lila (20).JPG
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 100

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
τι να τη κανουν ρε κοροϊδο τη πατσαβούρα σου αφου ειναι διαθεσιμη η ΘΕΑ?  ΛΙΛΑΣ ΡΕ ΛΟΝΟ ΛΙΛΑΣ


η μονη θεα που μπορει να ειναι ο λιλας τυπε ειναι η θεα καλι η το πολυ πολυ η μεδουσα   :S :S :S



URL]]
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
ειδα να γραφει ο τυπος εντουρο και αμεσως καταλαβα οτι αυτο ειναι ενα ποιοτικο θρεντακι με απαντησεις βγαλμενες μεσα απο τη ζωη  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Σε εψαχνα πριν καμια ωρα και ρωτησα Νασο.εχω πολυ καιρο να μπω και λογω δουλειας αλλα καιλογω fb οπου γελαω τρελλα στην ομαδα "Ωριμες κυριες ψαχνουν" σαν γιωργος γιωτοπουλος.
 

Επισκέπτης
Πες μου νεα για Λιλα γιατι εξαφανιστηκε?τον μπαναραν?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
ειδα να γραφει ο τυπος εντουρο και αμεσως καταλαβα οτι αυτο ειναι ενα ποιοτικο θρεντακι με απαντησεις βγαλμενες μεσα απο τη ζωη  :rockon: :rockon:


τυπε εγω θα προφυλαξω ολα τα ποιοτικα θρεντ του μπου απο τους μπαχαλακηδες   :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Επισκέπτης
Παιδια σας δινω το λογο μου οτι στην ομαδα που εγραψα, ποσταρα Λιλα και υπηρξε ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ συναγωνιστης απο εδω μεσα που μου απαντησε:Aυτος ειναι ο Λιλας!!!! Τρελλαθηκα μου εφυγε το σκατο απο τα γελια.ΜΕΓΑς ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΟΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΣΟΥ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom