Νέα

Ψάχνω για δούλα(;) να ικανοποιήσει τις φαντασιώσεις μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giannis98765
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
τι λεει???

εχουμε κανα νεο απο το μέτωπο????
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά έχω κάποια νέα. Οποιος ενδιαφέρεται inbox..δεν μπαίνω συχνά και για πολύ ώρα αλλά θα απαντάω σε όλους με την σειρά, απλώς υπομονή
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Ξεκαθαρίζω οτι η κοπέλα στην οποία αναφέρομαι δεν είναι δούλα εκ πεποιθέσεως, όμως με το ανάλογο δωράκι τα κάνει όλα.. ;)
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Συναγωνιστές καλημέρα και καλή χρονιά.

Ήθελα την βοήθειά σας.

Επιτρέψτε μου λίγα λόγια για να σας εξηγήσω.

Είμαι 30χρ, έχω τάσεις αυταρχικές εδώ και πολλάαα χρόνια.
Μου αρέσει να εξευτελίζω την παρτενέρ μου, να την βάζω να μου γλείφει τα πόδια, τον κώλο, να την φτύνω και να την χύνω στην μούρη, να την βρίζω, να την κατουράω και άλλα τέτοια, μαζί με τα all time παραδοσιακό σεξάκι και πίπα.  Γενικά να την διατάζω και να κάνει οτι της λέω αγόγγυστα (μέσα σε λογικά πλαίσια πάντα). Δεν είμαι τόσο fan του ξύλου εκτός από μερικά σκαμπίλια..

Παλιότερα μέσα από αγγελίες έβρισκα αρκετές κοπέλες, (να διευκρινίσω ότι έχω σχέση οπότε δεν χρόνο να βγαίνω για ποτό κτλ, οτι βρίσκω το βρίσκω μόνο μέσα από το net, αγγελίες, chat, κτλ) άλλες στο τζάμπα επειδή τους άρεσε ο ρόλος της δούλας, άλλες με πληρωμή, είτε επαγγελματίες είτε ακόμα πιο συχνά κοπέλες που απλώς είχαν κάποια οικονομική ανάγκη και ενέδιδαν σε αυτά που ζητούσα επειδή πλήρωνα πολύ καλά. Έχω δώσει κατά καιρούς από 70 εως 420 ανάλογα την εποχή, το τι θα κάναμε, πόση ώρα κτλ

Τον τελευταίο καιρό όμως δυσκολεύομαι να βρω κάτι αξιόλογο. Είτε μου απαντάνε κάτι άσχημες ή κάποιες που το μονό που κάνουν είναι πίπα... Για αυτό λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα εδώ ώστε αν κάποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να μου προτείνει, ή κάποιον τρόπο να βρω κάποια, να με βοηθήσει.

Να διευκρινίσω ότι δεν με ενδιαφέρει η κοπέλα να είναι δούλα με την κλασική έννοια, δηλαδή να φτιάχνεται με όλο αυτό, απλά να μπορεί να κάνει αυτά που ζητάω, ακόμα και αν δεν της αρέσουν, μόνο και μόνο για τα λεφτά, (πληρώνω καλά).

Ευχαριστώ

Μόλις είδα το θρεντ σου φίλε γιαννη σεβαστές οι επιθυμίες σου δεν είναι ανωμαλία το μόνο που δε καταλαβαίνω αφού έχεις σχέση που δεν τη βρίσκεις με την δικιά σου δεν θέλει να την ξεφτιλίζεις πχ. δεν δέχεται να την χύσεις στη μάπα..; της το έχεις προτείνει;
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε μόυ είναι πολύ προσωπκό αυτό που ρωτάς. Προτιμώ να μην απαντήσω..
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
87
Like
13.021
Πόντοι
25.700
Παιδιά έχω κάποια νέα. Οποιος ενδιαφέρεται inbox..δεν μπαίνω συχνά και για πολύ ώρα αλλά θα απαντάω σε όλους με την σειρά, απλώς υπομονή

Ποιός είναι ο λόγος που δεν ενημερώνεις εδώ και ζητάς από όποιον ενδιαφέρεται να σου στείλει pm?
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
Ελληνίδα, 22 χρ, όμορφη (όχι μοντελο). Οπως ειπα δεν ειναι δουλα αλλά κάνει τα της δούλας για καλό δωράκι. Τα υπόλιπα imbox . Τι άλλο δλδ να πω από δω?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Μόλις είδα το θρεντ σου φίλε γιαννη σεβαστές οι επιθυμίες σου δεν είναι ανωμαλία το μόνο που δε καταλαβαίνω αφού έχεις σχέση που δεν τη βρίσκεις με την δικιά σου δεν θέλει να την ξεφτιλίζεις πχ. δεν δέχεται να την χύσεις στη μάπα..; της το έχεις προτείνει;
Τρώει ξύλο απο την δικιά του και θέλει να τα βγάλει σε άλλη.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Like
109
Πόντοι
6
Ελληνίδα, 22 χρ, όμορφη (όχι μοντελο). Οπως ειπα δεν ειναι δουλα αλλά κάνει τα της δούλας για καλό δωράκι. Τα υπόλιπα imbox . Τι άλλο δλδ να πω από δω?

ρε φιλε αμα θελει δωρακι και καλο κιολας,τι να τι κανουμε..
το ολο θεμα ειναι να γουσταρει..
αμα το κανει για τα φραγκα τι να την κανω...
πουτανες βρισκουμε παντου,βρωμαει ο τοπος..
γκομενα να βγαλουμε τα γουστα μας δε βρισκουμε..
εγω μια δουλα τι θελω για να περασω χρονο μαζι της..
αμα μου ειναι με το ρολοι στο χερι,πιο πολυ ξυλο θα φαει μετα!
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
Συναγωνιστές καλημέρα και καλή χρονιά.

Ήθελα την βοήθειά σας.

Επιτρέψτε μου λίγα λόγια για να σας εξηγήσω.

Είμαι 30χρ, έχω τάσεις αυταρχικές εδώ και πολλάαα χρόνια.
Μου αρέσει να εξευτελίζω την παρτενέρ μου, να την βάζω να μου γλείφει τα πόδια, τον κώλο, να την φτύνω και να την χύνω στην μούρη, να την βρίζω, να την κατουράω και άλλα τέτοια, μαζί με τα all time παραδοσιακό σεξάκι και πίπα.  Γενικά να την διατάζω και να κάνει οτι της λέω αγόγγυστα (μέσα σε λογικά πλαίσια πάντα). Δεν είμαι τόσο fan του ξύλου εκτός από μερικά σκαμπίλια..

Παλιότερα μέσα από αγγελίες έβρισκα αρκετές κοπέλες, (να διευκρινίσω ότι έχω σχέση οπότε δεν χρόνο να βγαίνω για ποτό κτλ, οτι βρίσκω το βρίσκω μόνο μέσα από το net, αγγελίες, chat, κτλ) άλλες στο τζάμπα επειδή τους άρεσε ο ρόλος της δούλας, άλλες με πληρωμή, είτε επαγγελματίες είτε ακόμα πιο συχνά κοπέλες που απλώς είχαν κάποια οικονομική ανάγκη και ενέδιδαν σε αυτά που ζητούσα επειδή πλήρωνα πολύ καλά. Έχω δώσει κατά καιρούς από 70 εως 420 ανάλογα την εποχή, το τι θα κάναμε, πόση ώρα κτλ

Τον τελευταίο καιρό όμως δυσκολεύομαι να βρω κάτι αξιόλογο. Είτε μου απαντάνε κάτι άσχημες ή κάποιες που το μονό που κάνουν είναι πίπα... Για αυτό λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα εδώ ώστε αν κάποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να μου προτείνει, ή κάποιον τρόπο να βρω κάποια, να με βοηθήσει.

Να διευκρινίσω ότι δεν με ενδιαφέρει η κοπέλα να είναι δούλα με την κλασική έννοια, δηλαδή να φτιάχνεται με όλο αυτό, απλά να μπορεί να κάνει αυτά που ζητάω, ακόμα και αν δεν της αρέσουν, μόνο και μόνο για τα λεφτά, (πληρώνω καλά).

Ευχαριστώ

καλά πως δεν έχουμε γνωριστεί εμείς τόσο καιρό  :-* :-* :-*
καύλας ακούγεστε.

μπορείτε να δοκιμάσετε και με δροσερά αγόρια  :effemine:
θα βρείτε πολλά και πολλά θα σας πλήρωναν για να τους κάνετε αυτά που σας αρέσουν.  :-* :-* :-*  :kissass: :kissass: :kissass:
 
OP
OP
G

giannis98765

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
84
Like
6
Πόντοι
0
ρε φιλε αμα θελει δωρακι και καλο κιολας,τι να τι κανουμε..
το ολο θεμα ειναι να γουσταρει..
αμα το κανει για τα φραγκα τι να την κανω...
πουτανες βρισκουμε παντου,βρωμαει ο τοπος..
γκομενα να βγαλουμε τα γουστα μας δε βρισκουμε..
εγω μια δουλα τι θελω για να περασω χρονο μαζι της..
αμα μου ειναι με το ρολοι στο χερι,πιο πολυ ξυλο θα φαει μετα!
Επειδή εγώ άνοιξα το νήμα, θα μου επιτρέψεις εγώ να ορίζω πιο είναι το θέμα. Για εμένα λοιπόν δεν έχει σημασία αν η άλλη το κάνει για τα λεφτά ή για την ψυχή της μάνας της ή επειδή γουστάρει. Δεκάρα δεν δίνω. Το θέμα για μένα είναι να κάνει αυτά που ζητάω.. Οι πουτάνες που λες δεν τα κάνουν όλα αυτά που εγώ ζητάω
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
ρε φιλε αμα θελει δωρακι και καλο κιολας,τι να τι κανουμε..
το ολο θεμα ειναι να γουσταρει..
αμα το κανει για τα φραγκα τι να την κανω...
πουτανες βρισκουμε παντου,βρωμαει ο τοπος..
γκομενα να βγαλουμε τα γουστα μας δε βρισκουμε..
εγω μια δουλα τι θελω για να περασω χρονο μαζι της..
αμα μου ειναι με το ρολοι στο χερι,πιο πολυ ξυλο θα φαει μετα!

Άστον να παει να πληρώσει αφού τα θέλει ο κώλος του. Στο σωστό bdsm (γνώμη μου) αναπτύσσεις μια σχέση εμπιστοσύνης και διάρκειας. Άμα είναι να αλλάζουμε αφέντη κάθε βδόμάδα χάνεται η ουσία.
 

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Επειδή εγώ άνοιξα το νήμα, θα μου επιτρέψεις εγώ να ορίζω πιο είναι το θέμα. Για εμένα λοιπόν δεν έχει σημασία αν η άλλη το κάνει για τα λεφτά ή για την ψυχή της μάνας της ή επειδή γουστάρει. Δεκάρα δεν δίνω. Το θέμα για μένα είναι να κάνει αυτά που ζητάω.. Οι πουτάνες που λες δεν τα κάνουν όλα αυτά που εγώ ζητάω
και τι σημαίνει που άνοιξες εσυ το θέμα ,νομίζεις εχεις το δικαίομα να μας ορίζεις και τι θα απαντάμε;Βρες καμία να το παίξεις αφέντης να νομίζεις οτι κάποιος είσαι και όχι εδώ.
 

Καρίνα

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
552
Like
8
Πόντοι
6
Επειδή εγώ άνοιξα το νήμα, θα μου επιτρέψεις εγώ να ορίζω πιο είναι το θέμα. Για εμένα λοιπόν δεν έχει σημασία αν η άλλη το κάνει για τα λεφτά ή για την ψυχή της μάνας της ή επειδή γουστάρει. Δεκάρα δεν δίνω. Το θέμα για μένα είναι να κάνει αυτά που ζητάω.. Οι πουτάνες που λες δεν τα κάνουν όλα αυτά που εγώ ζητάω

Αλέξανδρε σε παρακαλώ βοήθησε τον κύριο να βγάλει τίτλο ιδιοκτησίας για το νήμα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom