Νέα

Ψάχνω ένα μπουρδέλο κοντά στο Τροφωνίου 13

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας  συναγωνιστες !!! ψαχνω ενα μπουρδελο επειγον !! ειχα παει με κατι φιλαρακια πριν κατι μερουλες αλλα δεν θυμομουν ποια οδος ηταν και ποιος αριθμος.....παντως αυτο που θυμαμαι ειναι οτι πριν καταληξουμε σε αυτο που ψαχνω πηγαμε σε αυτο λιγο πιο πριν :


αυτο που ψαχνω ειναι και αυτο καπου κοντα στο παραπανω μπουρδελο.....ειναι καποιο το οποιο μολις μπαινεις μεσα και περνας τον διαδρομο εχει να διαλεξεις 2 μπουρδελα....ενα στα δεξια και ενα στα αριστερα...και μαλιστα θυμαμαι οτι στο δεξιο μπουρδελο οπως μπανεις μεσα εχει και μια μπαρα για pole dancing......αλλα δεν μας αρεσε αυτη και πηγαμε στο απεναντι που ειχε.......μηπως θυμαται κανεις την οδο και τον αριθμο ?? ψαχνω να το βρω στον καταλογο με τα μπουρδελα αλλα δεν το βρισκω και βρηκα μονο το παραπανω το οποιο ειναι κοντα σε αυτο που ψαχνω.....ρωτησα και τους φιλους που ηταν μαζι μου αλλα ουτε εκεινοι θυμουνται την οδο......μηπως μπορει να βοηθησει κανεις επειδη ειναι καπως επειγον  ?? σας ευχαριστω πολυ !!
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
γεια σας  συναγωνιστες !!! ψαχνω ενα μπουρδελο επειγον !! ειχα παει με κατι φιλαρακια πριν κατι μερουλες αλλα δεν θυμομουν ποια οδος ηταν και ποιος αριθμος.....παντως αυτο που θυμαμαι ειναι οτι πριν καταληξουμε σε αυτο που ψαχνω πηγαμε σε αυτο λιγο πιο πριν :


αυτο που ψαχνω ειναι και αυτο καπου κοντα στο παραπανω μπουρδελο.....ειναι καποιο το οποιο μολις μπαινεις μεσα και περνας τον διαδρομο εχει να διαλεξεις 2 μπουρδελα....ενα στα δεξια και ενα στα αριστερα...και μαλιστα θυμαμαι οτι στο δεξιο μπουρδελο οπως μπανεις μεσα εχει και μια μπαρα για pole dancing......αλλα δεν μας αρεσε αυτη και πηγαμε στο απεναντι που ειχε.......μηπως θυμαται κανεις την οδο και τον αριθμο ?? ψαχνω να το βρω στον καταλογο με τα μπουρδελα αλλα δεν το βρισκω και βρηκα μονο το παραπανω το οποιο ειναι κοντα σε αυτο που ψαχνω.....ρωτησα και τους φιλους που ηταν μαζι μου αλλα ουτε εκεινοι θυμουνται την οδο......μηπως μπορει να βοηθησει κανεις επειδη ειναι καπως επειγον  ?? σας ευχαριστω πολυ !!
Τυπε μηπως εννοεις την οδο βεργας?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε οπως τα περιγραφεις μαλλον τη βεργας εννοεις.Ειχε μιλφογκιλφ στο δελο αυτο?

πηγα την τεταρτη που μας περασε κατα τις 10 το βραδυ και στο δεξιο ειχε μιλφογκιλφ στο αριστερο ειχε νεο μουνακι στα 21 και προτημισα το αριστερο..
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
πηγα την τεταρτη που μας περασε κατα τις 10 το βραδυ και στο δεξιο ειχε μιλφογκιλφ στο αριστερο ειχε νεο μουνακι στα 21 και προτημισα το αριστερο..
Αφησες το γκιλφονι για ενα πιπινι τι ανωμαλα πραματα ειναι αυτα,κατσε να μπει ο απολυτος...
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αφησες το γκιλφονι για ενα πιπινι τι ανωμαλα πραματα ειναι αυτα,κατσε να μπει ο απολυτος...

χαχαχαχα......ειμασταν 3 ατομα και μολις μας βλεπει αυτη μας λεει αν αντεχετε ελατε και οι 3 μεσα....χαχαχα....αλλα στους αλλους δεν αρεσε αυτη και ετσι πηγαμε στο απεναντι.....

edit: τελικα νομιζω οτι το βρηκα....αυτο πρεπει να ηταν !!


 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
χαχαχαχα......ειμασταν 3 ατομα και μολις μας βλεπει αυτη μας λεει αν αντεχετε ελατε και οι 3 μεσα....χαχαχα....αλλα στους αλλους δεν αρεσε αυτη και ετσι πηγαμε στο απεναντι.....

edit: τελικα νομιζω οτι το βρηκα....αυτο πρεπει να ηταν !!

δε στα λεγα τυπε  :thumbsup:
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
<iframe width="510" height="400" src="
" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> τυπε δεν πιστευω να εννοεις αυτη?
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
<iframe width="510" height="400" src="
" frameborder="0" scrolling="no"></iframe> τυπε δεν πιστευω να εννοεις αυτη?

οχι δεν εννοω αυτην αλλα κατι μου λεει φατσικα αυτη......παιζει να την ειδα και αυτη σε καποιο  μπουρδελο σε αυτην την περιοχη καπου αλλα δεν θυμαμαι σε ποιο την ειδα και αν ηταν αυτη.....μπορει να τις εμοιαζε....
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
και πως δεχτηκε να γυρισει τσοντα αυτη ?? εγω που πηγα την τεταρτη που μας περασε δεν την ειδα......πηγα κατα τις 10,30 το βραδυ......
Γιατι να μη δεχτει τυπε δε σε πιανω?  :think:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι να μη δεχτει τυπε δε σε πιανω?  :think:

οχι καλα κανει...δν το λεω για αυτο.....απλα μου φενεται περιεργο πουτανα που δουλευει σε μπουρδελο να δεχεται να γυρισει τσοντα και να την βλεπουν ολοι στο διαδυκτιο........απλα δεν εχω συνηθισει πουτανες απο μπουρδελο να γυριζουν τσοντα και μου φενεται καπως......για την τσοντα πληρωθηκε ή την εκανε τζαμπε ??
 

250virago

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πληρώθηκε φίλε. Πουτάνα είναι από ανάγκη, γιατί η ηθοποιία περνάει κρίση. Για την δόξα το έκανε. Από μικρή είχε όνειρο να γυρίσει ταινία.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πληρώθηκε φίλε. Πουτάνα είναι από ανάγκη, γιατί η ηθοποιία περνάει κρίση. Για την δόξα το έκανε. Από μικρή είχε όνειρο να γυρίσει ταινία.

χαχαχαχα.....απο μικρη ηθελε να γινει ηθοποιος !!  εγω νομιζα οτι δεν επιτρεποταν αυτο.....τι να πω.....οι εποχες αλλαζουν πολυ γρηγορα......
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
19
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πληρώθηκε φίλε. Πουτάνα είναι από ανάγκη, γιατί η ηθοποιία περνάει κρίση. Για την δόξα το έκανε. Από μικρή είχε όνειρο να γυρίσει ταινία.

παντως μου φανηκε πιο πολυ για ταινια της SIRINA χαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom