Νέα

Ψάχνω αφέντη για να υπηρετήσω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
εδω μπαίνουν οπως λέει και του σαιτ το ονομα bourdela για ευνοητους λογους. τωρα αν έχουν σχεδόν όλη την γκάμα της θεματολογίας και gay και bdsm και κλπ είναι αλλο θεμα. να ξέρεις αν μεινεις εγω gay τρανσ τους έχουν για "πουστηδες" "τραβελια" . το οτι μερικοι το παίζουν "στρειτ" και ψαχνουν να πηδηξουν transexoual (και να πληρώσουν ) είναι αλλο θεμα . καλά κάνεις και έχεις τις κάβλες σου και ψάχνεσαι. συνηθως αυτοί που το παίζουν "μάκγες" στο πληκτρολόγιο τρώνε φτύσιμο στην εξω πραγματικότητα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
εδω μπαίνουν οπως λέει και του σαιτ το ονομα bourdela για ευνοητους λογους. τωρα αν έχουν σχεδόν όλη την γκάμα της θεματολογίας και gay και bdsm και κλπ είναι αλλο θεμα. να ξέρεις αν μεινεις εγω gay τρανσ τους έχουν για "πουστηδες" "τραβελια" . το οτι μερικοι το παίζουν "στρειτ" και ψαχνουν να πηδηξουν transexoual (και να πληρώσουν ) είναι αλλο θεμα . καλά κάνεις και έχεις τις κάβλες σου και ψάχνεσαι. συνηθως αυτοί που το παίζουν "μάκγες" στο πληκτρολόγιο τρώνε φτύσιμο στην εξω πραγματικότητα.

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.

Κοιτάξτε να δείτε πώς έχει το πράγμα. Από την εμπειρία μου: Πολλοί από αυτούς τους δήθεν str8 που μας το παίζουν "μίσος" για τους gay κάνουν ουρές στη Συγγρού κάθε βράδυ (τα ξέρω γιατί κινούμαι στη περιοχή λόγω εργασίας και πολλών φίλων που μένουν εκεί).
Καλά κάνουν και πανε με τρανς - δεν χρειάζεται να μας το λένε δημόσια - και εγώ πάω. Αλλά τουλάχιστον ας μην ξερνάνε αριστερά δεξιά ειρωνεία και μίσος τους για κάποιον που τη βρίσκει με άντρες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Άσχετο, κάθε φορά που βλέπω σχόλιό σου και οιτάζω το προφιλ σιγοτραγουδάω μέσα μου το άσμα του Σεφελή. Χαχα. Τη καλημέρα ΠαπαΦίλπς. Και ρούφα τη σκόνη (με φωνή Σεφερλή)
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.751
Κριτικές
8
Like
24.298
Πόντοι
6.336
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.

Κοιτάξτε να δείτε πώς έχει το πράγμα. Από την εμπειρία μου: Πολλοί από αυτούς τους δήθεν str8 που μας το παίζουν "μίσος" για τους gay κάνουν ουρές στη Συγγρού κάθε βράδυ (τα ξέρω γιατί κινούμαι στη περιοχή λόγω εργασίας και πολλών φίλων που μένουν εκεί).
Καλά κάνουν και πανε με τρανς - δεν χρειάζεται να μας το λένε δημόσια - και εγώ πάω. Αλλά τουλάχιστον ας μην ξερνάνε αριστερά δεξιά ειρωνεία και μίσος τους για κάποιον που τη βρίσκει με άντρες.
Οκ,αλλά να τα βάζουν στα gay νήματα και όχι να ψαρεύουν τριγύρω....
Αμάν πχιά

:dunno:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Οκ,αλλά να τα βάζουν στα gay νήματα και όχι να ψαρεύουν τριγύρω....
Αμάν πχιά

:dunno:
Φυσικά και αυτό το site δεν είναι για τέτοια θέματα. Εδώ στην Ελλάδα είμαστε ακόμα κρυφοπουριτανοί. Αυτοί σαν το φιλο που έβαλε το νήμα θα πρεπει να απευθυνθούν σε άλλα σαιτς ή apps.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
αφου δεν είναι για τέτοια θέματα τότε γιατί εχει ενοτητα gay ? ενοτητα bdsm?
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
489
Like
1.358
Πόντοι
201
εδω εισαι παιχτη ----> @Alex.mauros.1977
στειλ'του (???) πι-εμ να τα βρειτε. :gay::jealous::springsmile:
Tύπε απ'ότι βλέπω όλο σε θέρντ με πουστράκια και ψωλές γυρίζεις.
Έλα άνοιξε μας την καρδιά σου (για το κωλαράκι σου απ΄ότι βλέπω το έχεις ήδη πηγάδι) και πες μας, σου αρέσει ο πούτσος και το ξεφτύλισμα ε; Mην ντρέπεσαι μίλα μας ελεύθερα, κάποιον θα βρεις να σε φορμάρει παρ'όλο που είσαι ναυάγιο της ζωής;
Πάντως όσο και να σε τρώει το γκροβεράκι, εγώ δεν πρόκειται να στο γαμήσω, κουνήσου αλλού λοιπόν και σταμάτα την ψύχωση που έχεις μαζί μου! :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
αφου δεν είναι για τέτοια θέματα τότε γιατί εχει ενοτητα gay ? ενοτητα bdsm?
Ναι, κανονικά θα έπρεπε να γράψει εκεί αυτό το νήμα. Γιατί τώρα μπερδεύει, στην αρχή όλοι διαβάζουν και πιστευουν οτι κάποια γκόμενα αναζητάει αφέντη - αλλά είναι ανόητο αυτο να το νομίζουν. Οι μόνες γυναίκες που ψάχνονται σε αυτό το σαιτ είναι οι κατά συντριπτική πλειοψηφία άθλιες επαγγελματίες ιερόδουλες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.004
Κριτικές
94
Like
46.296
Πόντοι
17.311
Tύπε απ'ότι βλέπω όλο σε θέρντ με πουστράκια και ψωλές γυρίζεις.
Έλα άνοιξε μας την καρδιά σου (για το κωλαράκι σου απ΄ότι βλέπω το έχεις ήδη πηγάδι) και πες μας, σου αρέσει ο πούτσος και το ξεφτύλισμα ε; Mην ντρέπεσαι μίλα μας ελεύθερα, κάποιον θα βρεις να σε φορμάρει παρ'όλο που είσαι ναυάγιο της ζωής;
Πάντως όσο και να σε τρώει το γκροβεράκι, εγώ δεν πρόκειται να στο γαμήσω, κουνήσου αλλού λοιπόν και σταμάτα την ψύχωση που έχεις μαζί μου! :confused:
καλωσ'το βολιωτικο πουστρακι του ιστοτοπου και ολου του νομου μαγνησιας. :happy:
που ησουν μαρη τοσο καιρο ? :think:
εβλεπες ονειρα με ψωλες παλι, σου μπηκε καμια λιγο παραπανω στον πρωκτουλη σου και ζοριστηκες να ξυπνησεις ? :effemine:
ελα πηγαινε να ζητιανεψεις καμια, μιας που μπηκες και σου λειψανε. :wanker:
 

Alex.mauros.1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2022
Μηνύματα
489
Like
1.358
Πόντοι
201
καλωσ'το βολιωτικο πουστρακι του ιστοτοπου και ολου του νομου μαγνησιας. :happy:
που ησουν μαρη τοσο καιρο ? :think:
εβλεπες ονειρα με ψωλες παλι, σου μπηκε καμια λιγο παραπανω στον πρωκτουλη σου και ζοριστηκες να ξυπνησεις ? :effemine:
ελα πηγαινε να ζητιανεψεις καμια, μιας που μπηκες και σου λειψανε. :wanker:
Όχι μωρή κρυφή ψωλοαρπάχτρα, απλά δεν γυρνάω όπως εσύ στα θερντς με ψωλές :effemine::effemine::effemine::effemine::effemine::effemine::effemine::effemine:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom