Νέα

Ψάχνω αφέντη για να υπηρετήσω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gay_johnjohn
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
αν μένεις θεσσαλονικη κάτι γινεται. αλλά να σε κάνει ότι θέλει όποτε θελει ετσι πάει. , οχι να ζητας. να λες θελω το να θελω τ αλλο. πχ "ποτε θα με γαμήσετε;"
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.520
Κριτικές
20
Like
22.817
Πόντοι
8.346
αν μένεις θεσσαλονικη κάτι γινεται. αλλά να σε κάνει ότι θέλει όποτε θελει ετσι πάει. , οχι να ζητας. να λες θελω το να θελω τ αλλο. πχ "ποτε θα με γαμήσετε;"
Μακριά τύπε. Ο στρατηγός μας, γλειφει πακια
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
481

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
Μακριά τύπε. Ο στρατηγός μας, γλειφει πακια
σιγα μην τον αφησω να με γλυψει. βρισιδι φτυσιμο κλωτσια. αντε να τον αφησω να μου γλυψει τα πόδια φτυνοντας τον. μεχρι εκει.
 

I_21

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο για ξεφτυλισμα κάνεις
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.597
Πόντοι
3.656
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …


τυπε μηπως εισαι αρχηγος κομματος της αριστερας; :think::confused::confused::confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.231
Κριτικές
90
Like
32.289
Πόντοι
24.700
Τραχανά, απλώνεις;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …
Θα μου βγάζεις το σκύλο βόλτα? Γλυψτον όσο θες έχει και αυτός μια γλώσσα σα σκουπα
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
Μόνο για ξεφτυλισμα κάνεις
ειπαμε ναι. φτυσιμο στο προσωπο, βρισιδια κλωτσιες μπουνιες. μπανιο στη θάλασσα τωρα που ειναι κρυα. μετα κλωτσοπατιναδα και φτυσιμο στην αμμο.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.933
Πόντοι
2.696
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …
Εισαι καμμένος και θέλεις και σοβαρά μηνύματα;"Μεγάλε" πήγαινε σε κανά ψυχολόγο όσο είναι καιρός διότι δε σε βλέπω και πολύ έξω...Ή στο ψυχιατρείο ή στη φυλακή θα καταλήξεις...
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
υπάρχει κι άλλη λυση αν "καιγεσαι" . βαλε μια αγγελία στο kanesex στημένος στα 4 και θα έχεις μπόλικα μυνηματα. μην τους ακους εδω είναι σχεδον όλοι "μουστακαλήδες¨ "αρσενικοί" και "σκληροπυρηνικοι" δεν σε νοιωθουν.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Χφτού μπούστη.
Να βάζεις αγγελία στα gay νήματα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …
Καλησπέρα φίλε.
Έχω την εντύπωση, χωρίς να θέλω να σε προκαταβάλω ότι σε αυτήν ιστοσελίδα δεν θα βρεις κάτι. Σου προτείνω να φτιάξεις ένα σοβαρό προφίλ σε κάποια από τις gay εφαρμογές γνωριμιών - όπως για παράδειγμα το Romeo ή ένα που λέγεται Grindr ή κάπως έτσι. Εκεί σίγουρα θα βρεις αυτό που αναζητάς.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Εισαι καμμένος και θέλεις και σοβαρά μηνύματα;"Μεγάλε" πήγαινε σε κανά ψυχολόγο όσο είναι καιρός διότι δε σε βλέπω και πολύ έξω...Ή στο ψυχιατρείο ή στη φυλακή θα καταλήξεις...
Καμμένος γιατί είναι ρε μάγκα; Για πες μου; Επειδή έχει ένα βίτσιο; Ε και; Ενοχλεί κανέναν;
Και εσύ ποιός είσαι και πώς ορίζεις τη σοβαρότητα που έβγαλες και ιατρική γνωμάτευση και δίκασες κιόλας σε "φυλακή";

Κάποιοι δεν παλεύεστε. Και δεν ντρέπεστε κιόλας.

Υ.Γ. Το μόνο λάθος που κάνει ο συγκεκριμένος τύπος είναι ότι ψάχνει σε λάθος μέρος.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Ανώμαλος 45αρης… λάτρης της υποταγής και του ξεφτυλίσματος…ψάχνω αφέντη επίσης ανώμαλο να με χρησιμοποιεί όπως θέλει και να με ξεφτυλίζει σε πάρκα… πορνοσινεμα κλπ… να με ντύνει ακόμα και με γυναικεία ρούχα… Παρακαλώ μόνο σοβαρά μηνύματα που εννοούν ότι γράφουν…είμαι ψηλός λεπτός με ωραία βυζάκια …
εδω εισαι παιχτη ----> @Alex.mauros.1977
στειλ'του (???) πι-εμ να τα βρειτε. :gay::jealous::springsmile:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Υ.Γ. Το μόνο λάθος που κάνει ο συγκεκριμένος τύπος είναι ότι ψάχνει σε λάθος μέρος.

John Wayne Agree GIF by GritTV
 
OP
OP
gay_johnjohn

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
119
Like
303
Πόντοι
21
Εισαι καμμένος και θέλεις και σοβαρά μηνύματα;"Μεγάλε" πήγαινε σε κανά ψυχολόγο όσο είναι καιρός διότι δε σε βλέπω και πολύ έξω...Ή στο ψυχιατρείο ή στη φυλακή θα καταλήξεις...
αντε ρε κακομοιρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom