Νέα

Πρόβλημα με τον σύντροφό μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marygirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Περα απο την πλακα, στειλ'τον!

Αν δεν σου κανει γλυφομουνι 15 ολοκληρα χρονια τοτε....... ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ????
Mην τσιμπαs βρε....Σε μιση ωρα απο τοτε που γραφτηκε  και το πρωτο που εκανε ηταν ολοκληρη καταθεση ψυχηs....Ποια Ελλεηνιδα το κανει???
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Mην τσιμπαs βρε....Σε μιση ωρα απο τοτε που γραφτηκε  και το πρωτο που εκανε ηταν ολοκληρη καταθεση ψυχηs....Ποια Ελλεηνιδα το κανει???

Παρασερνομαι ο μαλακας!!!  :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Μιςς Μαιρη.....

Καθεσαι και γραφεις καποια προσωπικα σου σε ενα σαιτ και περιμενεις την λυση απο εδω ?

Τεσπα ας μην το σχολιασω αυτο.....

Πιασε τον συντροφο σου και μιλα του ανοικτα χωρις ταμπου και ντροπες
και ξεκαθαρισε τι περιμενεις απο αυτον ....
Αν ειναι οργανικο το προβλημα θα βρειτε λυσεις οσο αυτο ειναι εφικτο
εφοσον γουσταρετε και οι δυο
Εαν ειναι ψυχολογικο με υπομονη θα το ξεπερασετε και εφοσον υπαρχει κατι ουσιαστικο μεταξυ σας

Απορω που δεν το εχεις κανει εδω και 15 ετη !!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτα ειχα να σου πω κατα την δικη μου αποψη



Προς τους υπολοιπους συμφορουμιτες

Οταν καποιος θετει ενα προβλημα που τον απασχολει καλο ειναι να μην χλευαζουμε
γιατι ποτε δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει.....
Αν μπορει καποιος να πει μια καλη κουβεντα, η να δωσει λιγο κουραγιο η και να προτεινει
μια λυση, ας το κανει διαφορετικα ας μην γραψει τιποτα....... και ας προσπερασει το θεμα !!!!!!!!!

ΔΕΝ ειναι ολα για γελια !!!!!!
 

Fanis

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
751
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
αν δεν εχει σπατουλαρει μουνι τοτε τι γαμησι κανει ο κοπανος,εδω εμεις σπατουλαρουμε βιζιτες και αυτος σε αφηνει 15 χρονια αγλειφη?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.928
Κριτικές
14
Like
3.720
Πόντοι
2.777
Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα του κανω στοματικο ερωτα, εκεινος ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε γυναικα στοματικο ερωτα, απλα δεν του αρεσει να το κανει... ????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρη, ασχημη κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρη οτι δεν εχει αλλη σχεση ουτε πηγαινει σε πορνες...
συμβουλες??? σχολια?

Πρόταση:

Σπατουλάρετε μαζί παρέα μία ακόμη γυναίκα στο κρεβάτι σας. Πού θα πάει...θα μάθει κάποτε.

Γίνε λίγο πόρνη για πάρτι του, θα το εκτιμήσει, θα γουστάρεις κι εσύ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.596
Κριτικές
1
Like
30.308
Πόντοι
8.006
Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα του κανω στοματικο ερωτα, εκεινος ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε γυναικα στοματικο ερωτα, απλα δεν του αρεσει να το κανει... ????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρη, ασχημη κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρη οτι δεν εχει αλλη σχεση ουτε πηγαινει σε πορνες...
συμβουλες??? σχολια?
Συμπερασματα:
Υπαρχει αναμεσα μας καποιος, ο οποιος δεν εχει γλυψει ποτέ μουνι, ειναι 15 χρονια με την ιδια γυναικα και δεν εχει παει καν με πορνη ολον αυτον τον καιρο, μολαταυτα καταφερνει να φερνει παντα τη γυναικα του σε οργασμο. Μουσειακό εκθεμα απο καθε αποψη δηλαδη.
Δεν την κερατωνει, την ικανοποιει παντα, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.
Της ευχομαι να βρει τον επομενο, ο οποιος θα γλειφει σαν θεος και θα την κανει ταρανδο, μπας και εκτιμησει καποια πραγματα.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Συμπερασματα:
Υπαρχει αναμεσα μας καποιος, ο οποιος δεν εχει γλυψει ποτέ μουνι, ειναι 15 χρονια με την ιδια γυναικα και δεν εχει παει καν με πορνη ολον αυτον τον καιρο, μολαταυτα καταφερνει να φερνει παντα τη γυναικα του σε οργασμο. Μουσειακό εκθεμα απο καθε αποψη δηλαδη.
Δεν την κερατωνει, την ικανοποιει παντα, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ.
Της ευχομαι να βρει τον επομενο, ο οποιος θα γλειφει σαν θεος και θα την κανει ταρανδο, μπας και εκτιμησει καποια πραγματα.
τι να πεις θα μας μουρλανουνε αυτες οι γκομενες
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Ρε μπας και ειναι ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ, και δεν θελει ουτε να το βλεπει, η μηπως το εχει ψιλογυρισει και δεν θελει, ητε να να διξει, ητε να το αποδεκτει, και κανει μονο το βασικα ???
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα του κανω στοματικο ερωτα, εκεινος ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε γυναικα στοματικο ερωτα, απλα δεν του αρεσει να το κανει... ????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρη, ασχημη κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρη οτι δεν εχει αλλη σχεση ουτε πηγαινει σε πορνες...
συμβουλες??? σχολια?

έλα να σε βολέψουμε εμείς εδώ στο bourdela, μια παρτούζα :pipa1: :fuck1: :2on1: χρειάζεσαι για να έρθεις στα καλά σου :grin: :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
Μήπως βρωμάει ψαραγορά το μουνί σου;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
με την κοπελια μου Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια ,ε 194 κριτικες στο μπου ειχα κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα της κανω στοματικο ερωτα, εκεινη ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε ανδρα στοματικο ερωτα, απλα δεν της αρεσει να το κανει... ειναι πολυ της θρησκειας,δεν ξερω????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρος σαν τον λουστ ας πουμε, ασχημος κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρος οτι δεν εχει αλλη σχεση απλα τελευταιΑ οταν περναω απο πορτες κατι βρισκει και αναγκαζομαι να σκυβω... :2funny:
συμβουλες??? σχολια?
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Ειμαστε μαζι 15 χρονια...συμβουλες??? σχολια?
μπαινει ενας αγαμητος καταθλιπτικος παπαρας με κλωνοπροφιλ , γραφει μια μαλακια που ξεφουρνισε απο το κεφαλι του κι ασχολειται το μισο φορουμ - οι περισσοτεροι στα σοβαρα - να του λυσει τα υπαρξιακα του προβληματα , την ωρα που ο ιδιος πινει τη φραπεδια του στην υγεια των κοροιδων που μασησαν . εεεεε , μετα μη σας φταιει ο σειρηνακης που κανει τρισαθλιες τσοντες , γιατι με τετοιο target group παντα θα πουλαει

τις καλησπερες μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom