Νέα

Πρόβλημα με τον σύντροφό μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα marygirl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Τοχεις χασει το παιχνιδι. Αν δεν σου εχει γλειψει και τον κωλο τοσα χρονια τοτε κατι λαθος εχεις κανει.

15 χρονια και τωρα σκεφτηκες οτι κατι παει στραβα?
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Γιατί οι ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ πρέπει να δίνουν συμβουλές στις στήλες των περιοδικών...

"Αγαπητέ Γιώργο,
Ελπίζω να μπορείς να με βοηθήσεις! Τις προάλλες, έφυγα για τη δουλειά μου αφήνοντας τον σύζυγό μου στο σπίτι να βλέπει τηλεόραση όπως συνήθως. Δεν είχα απομακρυνθεί πάνω από 500 μέτρα όταν το αυτοκίνητο άρχισε να κάνει διακοπές και έσβησε. Το πάρκαρα στην άκρη και πήγα με τα πόδια πίσω στο σπίτι για να ζητήσω βοήθεια από τον σύζυγό μου.Όταν μπήκα στο σπίτι δεν πίστευα στα μάτια μου! Τον βρήκα στην κρεβατοκάμαρά μας με την κόρη των γειτόνων μας. Εγώ είμαι 52, ο σύζυγός μου 54 και η κόρη των γειτόνων μας 22. Είμαστε χρόνια παντρεμένοι. Όταν άρχισα να τον ρωτάω, μου αποκάλυψε ότι έχει σχέση μαζί της τους τελευταίους 6 μήνες. Του είπα να διακόψει αλλιώς θα έφευγα. Είναι άνεργος τους τελευταίους 6 μήνες και νιώθει άχρηστος και θλιμμένος. Τον αγαπώ πάρα πολύ, αλλά από τη μέρα που του έθεσα το τελεσίγραφο γίνεται όλο και πιο απόμακρος. Δε θέλει να πάει σε σύμβουλο γάμου και φοβάμαι ότι δεν αντέχω άλλο αυτή τη κατάσταση. Μπορείς να με βοηθήσεις;

Μαρία"
Απάντηση:
"Αγαπητή Μαρία,
Όταν ένα αυτοκίνητο κάνει διακοπές και σβήνει μετά από τόσο μικρή απόσταση, αυτό μπορεί να οφείλεται σε διάφορους λόγους. Ξεκίνα ελέγχοντας αν υπάρχουν σκουπίδια στο σωληνάκι του καυσίμου. Αν είναι καθαρό, έλεγξε την πολλαπλή εισαγωγής και επίσης τα καλώδια της γείωσης. Αν τίποτε από αυτά δε σου λύνει το πρόβλημα, τότε μπορεί να είναι ελαττωματική η αντλία βενζίνης, δημιουργώντας χαμηλή παροχή πίεσης στα μπεκ ψεκασμού.
Ελπίζω να σε βοήθησα,
Γιώργος"

:2funny: :2funny:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Κι απ'ότι κατάλαβα επικοινωνιακό είναι το θέμα...

Αν είναι αληθινή η ιστορία τότε όντως το πρόβλημα είναι στην επικοινωνία
15 χρόνια μαζί και ντρέπεται να του πει να της κάνει ένα γλυφομούνι  :uglystupid:
Αν η άλλη τραβάει ζόρια ο τύπος μάντης είναι για να βρει τι σκατά έχει αυτή στο μυαλό της;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Το ιεραποστολικο ολοι το βαριουνται!! Δοκιμασε να τον εντυπωσιασης λιγο με εσωρουχα, και αμα δεν σου το γλειφει βαλε λιγο μελι, παγωτο, γλυκο κουταλιου  
μονο μερεντα μην βαλει για ευνοητους λογους ...... :grin: :grin:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα του κανω στοματικο ερωτα, εκεινος ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε γυναικα στοματικο ερωτα, απλα δεν του αρεσει να το κανει... ????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρη, ασχημη κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρη οτι δεν εχει αλλη σχεση ουτε πηγαινει σε πορνες...
συμβουλες??? σχολια?

βάλε τη φαντασία σου να δουλέψει...το σεξ για να έχει ενδιαφέρον χρειάζεται πιπεράκι...
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
Να ξεκινήσουμε από τα βασικά.
Το έχεις συζητήσει καθόλου μαζί του ???
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.612
Πόντοι
2.660
οχι εσυ ρε τακη....η 15 χρονια παντρεμενη..... :birdman:

ααααα είπα κι εγώ.

πάντως τι να πω, για να ψάχνεται η κοπέλα, μάλλον έχει κάνει προσπάθειες. Τώρα άν ο άλλος είναι μαμούχαλος και μαμάκιας και δεν έχει γλύψει μουνάκι στη ζωή του, τι να πω πιά.....ας του κάνουμε ευθανασία.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Κάθε σπίτι θα έπρεπε να έχει χαρέμι και σκλάβες. Όλα τα υπόλοιπα είναι ανώμαλα.
...και η γυναίκα?Να χει και αυτή δικό της χαρέμι?
Άκου 15 χρόνια με μία γυναίκα, και αυτή να απορεί γιατί έχει χάσει το ενδιαφέρον του για σεξ ο άντρας ...
...ε ρε τύπε αφού έτσι της είπαν οι σεξολόγοι οτι και μετά απο 15 χρόνια ο άντρας της μπορεί να χει ακόμα όρεξη να τη γαμήσει και οτι κάτι δε κάνει καλά :uglystupid:...η πλάκα είναι οτι ό άλλος που δε μπορεί να τη γαμήσει θα αισθάνεται και άσχημα..οτι δεν ανταπεξέρχεται στα συζυγικά του καθήκοντά :2funny: :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Περα απο την πλακα, στειλ'τον!

Αν δεν σου κανει γλυφομουνι 15 ολοκληρα χρονια τοτε....... ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.058
Κριτικές
1
Like
30.752
Πόντοι
8.006
Ειμαστε μαζι 15 χρονια....... απο την αρχη καταλαβα οτι εγω ειχα περισσοτερη εμπειρια κτλ αλλα τοτε δεν με πειραζε...  γενικα το σεξ ηταν καλο (οχι super wow αλλα... καλο, μου αρεσε). το θεμα ειναι το εξης - ενω εγω παντα του κανω στοματικο ερωτα, εκεινος ποτε δεν μου εχει κανει. δεν ξερω αν δεν εχει κανει ποτε σε γυναικα στοματικο ερωτα, απλα δεν του αρεσει να το κανει... ????
τα τελευταια χρονια δεν μπορω να πω οτι με ικανοποιει γενικα. απο καλο σεξ εχει γινει... βαρετο σεξ. παντα εχω οργασμο αλλα αυτο δεν συμαινει οτι ολα ειναι ΟΚ... νιωθω οτι μονο εγω δινω, εγω προσπαθω, εγω το ξεκιναω, εγω αλλαζω στασης κτλ.... ομολογω οτι τις τελευταιες μηνες... δεν. δεν παει αλλο!
αξιζει να συμειωσω οτι ουτε ειμαι χοντρη, ασχημη κτλ - αντιθετως... επισης ειμαι σιγουρη οτι δεν εχει αλλη σχεση ουτε πηγαινει σε πορνες...
συμβουλες??? σχολια?
Φρικη.
Ανατριχιασα.
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μου λες ρε τυπισσα μηπως εισαι απλητη 15 χρονια? :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom