Νέα

προβλημα με το αμαξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ελεγξε τήν στάθμη τού αντιψυκτικού.Επίσης όταν είναι κρύο τό όχημα,άνοιξε τήν τάπα τού ψυγείου καί δές την άν είναι καθαρή.Αν ή τάπα τού ψυγείου έχει ίζημα επάνω της,είναι ένδειξη ότι έχει κάποιο πρόβλημα ή φλάντζα κεφαλής.Μάλλον έβαλες πολλά λάδια όταν συμπλήρωσες.Η διαφορά στόν δείκτη λαδιού μεταξύ min-max είναι περί τό 1 λίτρο.Γενικά τά Almera δέν έχουν προβλήματα,άν προσέχεις τά αναλώσιμα (λιπαντικά κ.λ.π).
ναι πρωτη φορα μου το εκανε να ανεβασει θερμοκρασια.οταν λες ιζημα τι εννοεισ μαυριλα και τετοια;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Μου είχε κάψει φλάτζα κεφαλής ενα corsa που είχα.
Στην αρχή είδα τις ασπρίλες που ανακατευότανε το ψυκτικο με τα λάδια .
μετά έβγαζε άσπρο καπνό
μιλάμε για πολύ καπνό όμως...

που έχω λάθος?
Σε αυτα που λες δεν εχεις λαθος..αλλα για να φτασει σε σημιο να περνα τα νερα στα λαδια και να βγαζει καπνο θα πρεπει η φλατζα να εχει γινει σαν τη σουφρα του λιλα :2funny: :2funny:και φυσικα θα εχεις και πολλη παρα πολλη θερμοκρασια..Αφου ο φιλος μας δεν εχει θερμοκρασια συμβενουν δυο πραγματα η δεν ειναι φλατζα η εχει αρπαξει η φλατζα δηλαδη οπου να ναι θα αρχισουν αυτα που λες..τοτε ειναι σιγουρα φλατζα και λινεις κατευθειαν καπακι..

Επειδη ομως αυτα που λεει εξυγουντε και αλλιως..συν και οτι δεν ανεβαζει πλεον θερμοκρασια μιονονται πολλη η πιθανοτιτες να ειναι φλατζα..αυτο ομως δεν σημενει οτι δεν ειναι γιαυτο του λεω να παει σε συνεργειο να πρεσαρουν το αμαξι να του μετρισουν και συμπιεση....και μετα θα ειναι σιγουρος οτι δεν εχει προβλημα ουτε με φλατζα ουτα με κανα σπασμενο ελατηριο ουτε με τιποτα αλλο..
=
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ναι πρωτη φορα μου το εκανε να ανεβασει θερμοκρασια.οταν λες ιζημα τι εννοεισ μαυριλα και τετοια;
Εννοει την ασπριλα που βλεπεις στη φοτο που σου εβαλε ενας φιλος πριν..μια ασπρη λιγδα ενα πραγμα..

Επειδη με υκασιες και απο το pc μπορει ολοι να λεμε βλακιες και το αμαξι να μην εχει τιποτα αλλα μπορει και να εχει..τραβα σε ενα συνεργειο ειναι 20 λεπτα δουλεια και δεν κοστιζει..θα το πρεσαρουν και θα σου πουν αμα υπαρχει και η παραμικρη διαροη απο φλατζα..

Προσεχε ομως τραβα σε δικο σου μαστορα μη μπας σε κανα ξενο του πεις τι εγινε στο πρεσαρει και σου πει ναι ναι εχεις φλατζα!!! και σου φαι κανα 500ε τσαμπα..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παιδες  εχω  και γω ενα προβλημα με το αμαξι μου!! :helpplea:
Το προβλημα ειναι οτι σβηνει η μηχανη μολις σταματαω σε φαναρια η Stop!!
Το πηγα σε ενα συνεργειο μου πε οτι ειναι θεμα πολλαπλασιαστη,αλλαξα πολλαπλασιατη 200Ε
αλλα εξακολουθοθσε να σβηνει,το πηγα σημερα σε ενα αλλο συνεργιο και μου ειπε οτι θελει ηλεκτρολογο
και οτι δεν ειναι θεμα πολλαπλασιαστη,(πανε τα 200Ε  :'(),τι να κανω τωρα να παω να παρω τα λεφτα μου πισω και να τα παω
σε ηλεκτρολογο;!!!
Κατσε να καταλαβω σβηνει μονο σε φαναρια και στοπ..δηλαδη αν σταματισεις καπου μες τι μαση του δρομου δεν σβηνει?? :2funny: :2funny:<πλακα κανω>

Φιλε λευτα πισω δεν περνεις ξεχνα το..τουλαχιστον βριστον να το ευχαριστιθεις..
Ο πολαπλασιαστης δεν ειναι σιγουρα..οταν χαλασει χαλασε δεν ξαναδουλευει..δεν γινεται μια να δινει και μια οχι..
Σιγουρα θες ηλεκτρολογο.
Αν μου πεις τι αμαξι και τι μοντελο μπορω να σου πω δυο γνωμες..
Κατα την γνωμη μου απο τα λιγα που αναφερεις και με την προυποθεση οτι το αμαξι δουλευει κανονικα στο γκαζομα και σε ολο το φασμα τον στροφον πιθανοτατα εχεις προβλημα με κατι<δεν ξερω τι..γιατη δεν ξερω γιατη αμαξι μιλαμε> που εχει σχεση με την ρυθμιση του ρελαντι σου.. καποιος αιστητιρας.πεταλουδα.η βαλβιδα του ρελαντι(σε καρμπυρατερ) δεν μπορω ομως ετσι να σου πω κατι σιγουρο..

Το αμαξι σβινει κατευθειαν μολις αφηνεις το γκαζι?δουλευει ελαχιστα σωστα και μετα μπαμ σβηνει??σταματας και εκει που δουλευει σωστα αρχιζει της αριθμιες και καταλιγει να σβησει??
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Σε αυτα που λες δεν εχεις λαθος..αλλα για να φτασει σε σημιο να περνα τα νερα στα λαδια και να βγαζει καπνο θα πρεπει η φλατζα να εχει γινει σαν τη σουφρα του λιλα :2funny: :2funny:και φυσικα θα εχεις και πολλη παρα πολλη θερμοκρασια..Αφου ο φιλος μας δεν εχει θερμοκρασια συμβενουν δυο πραγματα η δεν ειναι φλατζα η εχει αρπαξει η φλατζα δηλαδη οπου να ναι θα αρχισουν αυτα που λες..τοτε ειναι σιγουρα φλατζα και λινεις κατευθειαν καπακι..

Επειδη ομως αυτα που λεει εξυγουντε και αλλιως..συν και οτι δεν ανεβαζει πλεον θερμοκρασια μιονονται πολλη η πιθανοτιτες να ειναι φλατζα..αυτο ομως δεν σημενει οτι δεν ειναι γιαυτο του λεω να παει σε συνεργειο να πρεσαρουν το αμαξι να του μετρισουν και συμπιεση....και μετα θα ειναι σιγουρος οτι δεν εχει προβλημα ουτε με φλατζα ουτα με κανα σπασμενο ελατηριο ουτε με τιποτα αλλο..
=

καπνός άσπρος που βγαίνει απο την εξάτμιση σε μεγάλη ποσότητα σημαίνει ότι λάδια καίγονται μέσα στον θάλαμο καύσεως.ΟΙ αιτίες είναι τρείς, όταν είναι μόνο λαδια. Κάποιος έβαλε πολύ περισσότερο λάδι απο το επιτρεπόμενο, σπασμένο ελατηριο πιστονιού και τρίτον κομμένο η φθαρμένο τσιμουχάκι βαλβίδας(στην περίπτωση αυτή συνήθως είναι λίγος καπνός )
Τώρα στην περίπτωση που υπάρχει διαπιστωμένη ανάμειξη παραφλού / λαδιών έχει κάψει φλάντα κεφαλής/καπακιού.( Ασπρίζουν τα λάδια στο κάρτερ/παρουσιά λαδιών στο καζανάκι πλήρωσις του παραφλού) Στην περίπτωση αυτή ιδιαίτερα
στα καινούργια αυτοκίνητα με καταλύτη αν δεν πάει για άμεση επισκευή εκτός των υπολοιπων προβλημάτων με τον τον κινητήρα αποχαιρετάς  και τον καταλύτη.Γιαυτό συνιστώ άμεση επισκευή χωρίς καθόλου χρήση σε αυτή την κατάσταση.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Παιδες  εχω  και γω ενα προβλημα με το αμαξι μου!! :helpplea:
Το προβλημα ειναι οτι σβηνει η μηχανη μολις σταματαω σε φαναρια η Stop!!
Το πηγα σε ενα συνεργειο μου πε οτι ειναι θεμα πολλαπλασιαστη,αλλαξα πολλαπλασιατη 200Ε
αλλα εξακολουθοθσε να σβηνει,το πηγα σημερα σε ενα αλλο συνεργιο και μου ειπε οτι θελει ηλεκτρολογο
και οτι δεν ειναι θεμα πολλαπλασιαστη,(πανε τα 200Ε  :'(),τι να κανω τωρα να παω να παρω τα λεφτα μου πισω και να τα παω
σε ηλεκτρολογο;!!!
έχετε τρελλαθεί , θέλεται διάγνωση χωρίς να δίνετε καμμία πληροφορία απαραίτητη
Τ ί αυτοκίνητο? χιλιομετρα? του πότε  ?
ότι ο ηλέκτολόγος σου είναι παπάρας είναι δεδομένο ! το θέμα είναινα βρεθεί ο λόγος! Τα ευρώ πάντως να τα διεκδηκείσεις πίσω
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
καπνός άσπρος που βγαίνει απο την εξάτμιση σε μεγάλη ποσότητα σημαίνει ότι λάδια καίγονται μέσα στον θάλαμο καύσεως.ΟΙ αιτίες είναι τρείς, όταν είναι μόνο λαδια. Κάποιος έβαλε πολύ περισσότερο λάδι απο το επιτρεπόμενο, σπασμένο ελατηριο πιστονιού και τρίτον κομμένο η φθαρμένο τσιμουχάκι βαλβίδας(στην περίπτωση αυτή συνήθως είναι λίγος καπνός )
Τώρα στην περίπτωση που υπάρχει διαπιστωμένη ανάμειξη παραφλού / λαδιών έχει κάψει φλάντα κεφαλής/καπακιού.( Ασπρίζουν τα λάδια στο κάρτερ/παρουσιά λαδιών στο καζανάκι πλήρωσις του παραφλού) Στην περίπτωση αυτή ιδιαίτερα
στα καινούργια αυτοκίνητα με καταλύτη αν δεν πάει για άμεση επισκευή εκτός των υπολοιπων προβλημάτων με τον τον κινητήρα αποχαιρετάς  και τον καταλύτη.Γιαυτό συνιστώ άμεση επισκευή χωρίς καθόλου χρήση σε αυτή την κατάσταση.
Ελπίζω να βοήθησα.
Συμφονω σε ολα, εκτος απο τα παραπανω λαδια..δεν υπαρχει τροπος (εκτος αν υαρχει βλαβη)να περασουν τα παραπανο λαδια στο χωρο καυσεος. και ο καπνος απο τα λαδια φιλε μου συνιθος ειναι μπλε.. ο ασπρος καπνος μπορει να ειναι πολλα..απο λαθος μιγμα απο νερα που κεγονται μεχρι και την ασπριλα που βγαζουν τα νιτρατα :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
έχετε τρελλαθεί , θέλεται διάγνωση χωρίς να δίνετε καμμία πληροφορία απαραίτητη
Τ ί αυτοκίνητο? χιλιομετρα? του πότε  ?
ότι ο ηλέκτολόγος σου είναι παπάρας είναι δεδομένο ! το θέμα είναινα βρεθεί ο λόγος! Τα ευρώ πάντως να τα διεκδηκείσεις πίσω
Δεν θα τα παρει ρε φιλε.θα βρει ο μαλακας χιλιες παπαριες να του πει αλλα λευτα πισω δεν θα δωσει..
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Συμφονω σε ολα, εκτος απο τα παραπανω λαδια..δεν υπαρχει τροπος (εκτος αν υαρχει βλαβη)να περασουν τα παραπανο λαδια στο χωρο καυσεος. και ο καπνος απο τα λαδια φιλε μου συνιθος ειναι μπλε.. ο ασπρος καπνος μπορει να ειναι πολλα..απο λαθος μιγμα απο νερα που κεγονται μεχρι και την ασπριλα που βγαζουν τα νιτρατα :2funny: :2funny:
αγαπητέ ,τα νέρά δεν καίγονται, μόλις υπάρξει παρουσία νερού στούς κυλίνδρους έσβησε η μηχανή , όταν λαίμε δε ασπρο καπνό εννούμε αυτό το καπνό των λαδιών (μπλέ άσπρο) που περιγράφει και εσύ.
όσο για τό πρόβλημα που θεωρείς ηλεκτρικό /σβήνει,μπορεί και να μην είναι, παίζει να είναι από βενζίνη κακή  ή νοθευμένης όπότε πρέπει να θυμηθ΄εί ς μήπως το ξεκίνησε μετά από φουλάρισμα σε αγνωστο πρατήριο. Αν είναι αυτή η περίπτωση θέλει διαφορετική αντιμετώπειση. Εχει καταλύτη???
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
παιδια καήσπερα!χθες το απογευμα που γυρνουσα σπιτι απο δουλεια για πρωτη φορα μου ανεβασε θερμοκρασια το αμαξι.σταματαω επι τοπου κοιταω τα λαδια χαμηλα ηταν παω παιρνω 2 λιτρα τα βαζω μεσα και γυρναω σπιτι.σημερα το πρωι βαζω μπροσ και αρχισε και εβγαζε καπνο απο την εξατμιση.
Mε το ανεβασμα θερμοκρασιας μπορη να κολησε καποιο ελατηριο πιστονιου
ο κινητηρας εχει την αποδοση που ειχε ;;;;
θελη πρεσαρισμα με αερα για να δειξη αν ειναι φλαντζα κεφαλης - ελατηρια η αν καποια βαλβιδα καηκε
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
παιδια πριν καμια ωρα γυρισα απο δουλεια.με το που ηρθα εφαγα 3 γεμιστα 2 πιπεριες 1 ντοματα και κατευθειαν πηγα στο αμαξι.ο πατερας μου μου ειπε που το εκανε βολτα δεν εβγαζε πολυ καπνο.το παιρνω και παω σε ενα φιλαρακι μηχανικοτου ειπα οτι ειχα βαλει παραπανω λαδια και χθες εβγαζε καπνογονα η εξατμιση και οτι τα εβγαλα τελειωσ και εβαλα καινουργια λαδια.μου ειπε οτι το ακουει καλα να δουλευει και οτι το περιεργο θα ηταν να μην βγαζει μετα απο τοσο λαδι που του εριξα.μου λεει παρτο και για καμια βδομαδα να πηγαινω σε ευθειες να το ανοιγω και για να δουλεψουν τα πιστονια και να το παω σε καμια δεκαρια μερες αν βγαζει παλι καπνο.μη χανοντας την ευκαιρια μπαινω αττικη οδο εισοδο καντζα και το ελιωσα μεχρι αεροδρομιο και παλι επιστροφη. βρηκα και μια γκομενιτσα και τησ ειπα να περασω μπροστα να δει αμα βγαζει πολυ καπνο. κοιταγε αυτη σα χαζη για λιγο και μου λεει δε βγαζει πολυ.στο δρομο κομπλε μπορω να πω οτι δουλευε και καλυτερα απο πριν.γυρισα σπιτι κοιταξα νερα θερμοκρασια μια χαρα.ξεχασα να πω πριν το βαλω μπρος παγωμενο ελεγξα τα λαδια ηταν :thumbsup:τι λετε θα το γλιτωσουμε το κουστουμι;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
αγαπητέ ,τα νέρά δεν καίγονται, μόλις υπάρξει παρουσία νερού στούς κυλίνδρους έσβησε η μηχανή , όταν λαίμε δε ασπρο καπνό εννούμε αυτό το καπνό των λαδιών (μπλέ άσπρο) που περιγράφει και εσύ.
όσο για τό πρόβλημα που θεωρείς ηλεκτρικό /σβήνει,μπορεί και να μην είναι, παίζει να είναι από βενζίνη κακή  ή νοθευμένης όπότε πρέπει να θυμηθ΄εί ς μήπως το ξεκίνησε μετά από φουλάρισμα σε αγνωστο πρατήριο. Αν είναι αυτή η περίπτωση θέλει διαφορετική αντιμετώπειση. Εχει καταλύτη???
φιλε οταν μιλαω για νερα δεν λεω κανα λιτρο :2funny: :2funny:καταλαβενεις τι λεω..οσο για αυτο που λες για την βενζινη οντος παιζει αλλα θα ειχα και προβλημα στην πορεια.. αυτος λεει οτι του σβηνει οταν σταματα,κατα τα αλλα δουλευει ο.κ..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
παιδια πριν καμια ωρα γυρισα απο δουλεια.με το που ηρθα εφαγα 3 γεμιστα 2 πιπεριες 1 ντοματα και κατευθειαν πηγα στο αμαξι.ο πατερας μου μου ειπε που το εκανε βολτα δεν εβγαζε πολυ καπνο.το παιρνω και παω σε ενα φιλαρακι μηχανικοτου ειπα οτι ειχα βαλει παραπανω λαδια και χθες εβγαζε καπνογονα η εξατμιση και οτι τα εβγαλα τελειωσ και εβαλα καινουργια λαδια.μου ειπε οτι το ακουει καλα να δουλευει και οτι το περιεργο θα ηταν να μην βγαζει μετα απο τοσο λαδι που του εριξα.μου λεει παρτο και για καμια βδομαδα να πηγαινω σε ευθειες να το ανοιγω και για να δουλεψουν τα πιστονια και να το παω σε καμια δεκαρια μερες αν βγαζει παλι καπνο.μη χανοντας την ευκαιρια μπαινω αττικη οδο εισοδο καντζα και το ελιωσα μεχρι αεροδρομιο και παλι επιστροφη. βρηκα και μια γκομενιτσα και τησ ειπα να περασω μπροστα να δει αμα βγαζει πολυ καπνο. κοιταγε αυτη σα χαζη για λιγο και μου λεει δε βγαζει πολυ.στο δρομο κομπλε μπορω να πω οτι δουλευε και καλυτερα απο πριν.γυρισα σπιτι κοιταξα νερα θερμοκρασια μια χαρα.ξεχασα να πω πριν το βαλω μπρος παγωμενο ελεγξα τα λαδια ηταν :thumbsup:τι λετε θα το γλιτωσουμε το κουστουμι;
Συνεχισε να το παρακολουθεις.. καλα παει αλλα ο καπνος εαν δεν εχεις ζημια θα πρεπει να σταματισει συντομα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
παιδια πριν καμια ωρα γυρισα απο δουλεια.με το που ηρθα εφαγα 3 γεμιστα 2 πιπεριες 1 ντοματα και κατευθειαν πηγα στο αμαξι.ο πατερας μου μου ειπε που το εκανε βολτα δεν εβγαζε πολυ καπνο.το παιρνω και παω σε ενα φιλαρακι μηχανικοτου ειπα οτι ειχα βαλει παραπανω λαδια και χθες εβγαζε καπνογονα η εξατμιση και οτι τα εβγαλα τελειωσ και εβαλα καινουργια λαδια.μου ειπε οτι το ακουει καλα να δουλευει και οτι το περιεργο θα ηταν να μην βγαζει μετα απο τοσο λαδι που του εριξα.μου λεει παρτο και για καμια βδομαδα να πηγαινω σε ευθειες να το ανοιγω και για να δουλεψουν τα πιστονια και να το παω σε καμια δεκαρια μερες αν βγαζει παλι καπνο.μη χανοντας την ευκαιρια μπαινω αττικη οδο εισοδο καντζα και το ελιωσα μεχρι αεροδρομιο και παλι επιστροφη. βρηκα και μια γκομενιτσα και τησ ειπα να περασω μπροστα να δει αμα βγαζει πολυ καπνο. κοιταγε αυτη σα χαζη για λιγο και μου λεει δε βγαζει πολυ.στο δρομο κομπλε μπορω να πω οτι δουλευε και καλυτερα απο πριν.γυρισα σπιτι κοιταξα νερα θερμοκρασια μια χαρα.ξεχασα να πω πριν το βαλω μπρος παγωμενο ελεγξα τα λαδια ηταν :thumbsup:τι λετε θα το γλιτωσουμε το κουστουμι;
εμενα ενα με προβληματιζει...γιατι εφαγες 2 πιπεριες και 1 ντοματα;γιατι οχι 1 και 2;η 2 και 2 να μην αφησεις και ντοματα να περισευει;
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Συνεχισε να το παρακολουθεις.. καλα παει αλλα ο καπνος εαν δεν εχεις ζημια θα πρεπει να σταματισει συντομα..
το οτι μετα απο το λιωσιμο που του εριξα δεν ανεβασε θερμοκρασια δεν ειναι θετικο; :think:.μετα που το κοιταγα στο ρελαντι σπιτι δεν ειδα πολυ καπνο παντωσ σαν χθεσ
 
OP
OP
milfslover

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
εμενα ενα με προβληματιζει...γιατι εφαγες 2 πιπεριες και 1 ντοματα;γιατι οχι 1 και 2;η 2 και 2 να μην αφησεις και ντοματα να περισευει;
εδωσ στην αδερφη μου να φαει τισ ντοματες.κρατησα 2 πιπεριες και για μετα ;) ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
το οτι μετα απο το λιωσιμο που του εριξα δεν ανεβασε θερμοκρασια δεν ειναι θετικο; :think:.μετα που το κοιταγα στο ρελαντι σπιτι δεν ειδα πολυ καπνο παντωσ σαν χθεσ
αυτο λεω οτι παει καλα και αφου το ακουσε μαστορας και σου ειπε οτι δουλευει καλα,μην ανισιχεις απλα να σινεχισεις να ελενχεις λαδια και νερα οσο για το καπνο δεν ξερω τι εννοης πολλη και τι λιγο.. αλλα αφου πρωτα δεν εβγαζε θα πρεπει αργα η γρηγορα να σταμοτισει να βγαζει,αλλιως κατι παιζει.
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Για να μην ανοιγνω αλλο θεμα. Ποιος ξερει τη παιζει? Σημερα πηγα να παρω το αμαξι και ενω το ξεκλειδωσα δεν ανοιγε η πορτα του οδηγου, απο μεσα ανοιξε, απο εξω δεν ανοιγει ομως οταν τη κλεινω, μονο απο μεσα. Τι γινετε τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom