Νέα

Πρόβλημα με pm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MALAPERDONIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπερα , εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με τον προηγουμενο φιλο , δεν μπορω να στειλω πμ . βγαζει μηνυμα > Συνέβη ένα σφάλμα! Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα.

Επισης εφιαξα νεο λογαριασμο και εχω το ιδιο προβλημα , δεν με αφηνει να στειλω πμ.
Χρησιμοποιω mozilla latest updates. Δοκιμασα και με Chrome τα ιδια .....

Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει ?
με 5 μηνυματα εδω μου θες και πμ ρε μεγαλε;ποιον ξερεις δλδ και θες να του στειλεις πμ;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
με 5 μηνυματα εδω μου θες και πμ ρε μεγαλε;ποιον ξερεις δλδ και θες να του στειλεις πμ;
παρακολουθουσε χρονια ρε αλλα τωρα το πηρε αποφαση μωωωρε
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
με 5 μηνυματα εδω μου θες και πμ ρε μεγαλε;ποιον ξερεις δλδ και θες να του στειλεις πμ;
Μπορεί να έχει πέραση στο γυναικείο φύλο τύπε δεν βλέπεις το άβαταρ του;
 

gremlin

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2010
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
1
με 5 μηνυματα εδω μου θες και πμ ρε μεγαλε;ποιον ξερεις δλδ και θες να του στειλεις πμ;

Καλα εσενα τι σε κοφτει ? εισαι απλα εξυπνακιας ή ενας απλος αργοσχολος που δεν εχει τι να κανει ολη μερα απο το να κατσει να δει ποσα μηνυματα εχει στειλει καποιος μηπως και του κατσει και πει την  :cum: του ...
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
καλημερα παιδια. εχω και γω το ιδιο θεμα... μου γραφει σφαλμα οταν προσπαθω να στειλω ΠΜ και ενω δεχομαι κανονικα εισερχομενα δε μου εχει πουθενα επιλογη για απαντηση ή κατι τετοιο.
θα ηθελα λιγη βοηθεια... μπαινω με mozilla.
και για να προλαβω μερικους... ειμαι στο σαιντ απο το '09 με αλλο προφιλ που εντελη ξεχασα τον κωδικο και εφτιαξα καινουριο και παρακολουθω επι καθημερινης βασεως τα θεματα απλα δεν γραφω κριτικες γιατι προτιμω να επικοινονω με ΠΜ.
ευχαριστω
 

Roger13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης το ίδιο πρόβλημα... "Συνέβη ένα σφάλμα"... Που δεν διορθώνεται με Αποσύνδεση και σύνδεση ξανά...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλα εσενα τι σε κοφτει ? εισαι απλα εξυπνακιας ή ενας απλος αργοσχολος που δεν εχει τι να κανει ολη μερα απο το να κατσει να δει ποσα μηνυματα εχει στειλει καποιος μηπως και του κατσει και πει την  :cum: του ...
ατομα με κατω απο εναν αριθμο μηνυματων που στελνουν πμ η παραδοση και η εμπειρια λεει οτι ή ειναι κλωνοι ή τρολλαρουν και στα πμ ρωτωντας μαλακιες η θελουν να υβρισουν καποιο επωνυμο μελος ή να το τρολαρουν τρομοκρατωντας το ή δινοντας του ψευτικες πληροφοριες ειτε ειναι νταβαδες ή πουτανες που ψαχνουν πληροφοριες δηθεν κλπ


αν δεν αναγνωριζεις τον εαυτο σου σε καμια απο αυτες τις κατηγοριες ξεκινα την ενεργο συμμετοχη στο φορουμ και θα ρθουν και τα πμ τα χρησιμα στην ωρα τους
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
ατομα με κατω απο εναν αριθμο μηνυματων που στελνουν πμ η παραδοση και η εμπειρια λεει οτι ή ειναι κλωνοι ή τρολλαρουν και στα πμ ρωτωντας μαλακιες η θελουν να υβρισουν καποιο επωνυμο μελος ή να το τρολαρουν τρομοκρατωντας το ή δινοντας του ψευτικες πληροφοριες ειτε ειναι νταβαδες ή πουτανες που ψαχνουν πληροφοριες δηθεν κλπ


αν δεν αναγνωριζεις τον εαυτο σου σε καμια απο αυτες τις κατηγοριες ξεκινα την ενεργο συμμετοχη στο φορουμ και θα ρθουν και τα πμ τα χρησιμα στην ωρα τους
Δεν έχει τυχαίο αβατάρ ο τύπος.  ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Απλα ειναι κι αυτοs ωραιοs αντραs και θα εξοντωσετε ολη την ρατσα ετσι  :grin:
 

nick gagalaki

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
exo thema me to pm .mporo na stilo alla den mporo na lavo,mou eipan pos den fainomai pouthena den iparxo dld, exo kanei to e mail na fainetai opos kai to na blepoun otan eimai on line oi alloi xristes ti allo mporei na ftaiei?
 

Leleouras_new_age

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Είμαι νέος στην παρέα. Έχω ένα πρόβλημα δεν μπορώ να στειλω p. M. Όταν πατάω μου βγάζει ότι υπάρχει σφάλμα και ότι δεν μπορώ. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
πρεπει να συμπληρωσεις καποιο αριθμο post για να μπορεις να στελνεις πμ νομιζω
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ναι ετσι ειναι απο 5 post και πανω μπορεις να στειλεις μηνυματα.  :effemine:
 

alex319

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
εχω το ιδιο προβλημα με τουσ παραπανω. οταν ξεκινησα ανταλαζα πμ χωρισ κανενα ποσταρισμα .αρα κατι αλλο ειναι
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Να ρωτησω και γω κατι?
Ακομα και γω περιμένω να μου ανοιξει η επιλογη να στειλω πμ και τωρα ειδα οτι πρεπει να εχω 5 ποστ που γραφετε πιο πανω.Καθαρα εγκυκλοπαιδικα.. Για ποιο λόγο το εκαναν ετσι?
 

goldenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους και συγχορεστε με επειδή είμαι καινούριος στο φόρουμ.
ΛΟΙΠΟΝ
Δεν μπορώ να στείλω προσοπικό μήνυμα.Διάβασα κάπου οτι χρειάζεται να εχεις κανει 5 πόστ για να ενεργοποιηθεί,εχω κάνει 6-7 και ακόμα τίποτα.
Επίσης κάνω προσθήκη φίλου,μου γράφει οτι ήδη με εχει δεχτεί αλλα η λίστα φίλων μου ειναι κενή!

Πρακαλω βοηθήστε το νεοοοοοο  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom