Νέα

Πρόβλημα με Facebook!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rainbow
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.798
Κριτικές
93
Like
46.010
Πόντοι
17.311
Να κανω μια ερωτηση
Εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου FACEBOOK και εφαγα πόρτα!

Μου ζητησε selfie! και μετα 1-2 μερες μου ειπε οτι δεν γινεσαι δεκτος γιατι παραβίασες ορους της κοινότητας κλπ

Εν τω μεταξυ δεν πρόλαβα να κανω απολύτως τίποτα,απλά μπήκα σε 2-3 προφίλ εφημερίδων guardian,ΒΗΜΑ κλπ και μετα τέλος διακόπηκε η συνδεση.

Ξερει κανείς τι παίζει?Πως μπορώ να κάνω άλλο προφιλ και να μην ξαναφαω πόρτα?

Μην κανεις καθολου.
Το γαμησανε και δεν αξιζει πλεον.
Προσθεσαν ενα καρο μαλακιες, διαφημισεις αχρηστες, covid μαλακιες και αλλες παπαριες.
Αμα θες να "μπλεξεις" με social αναλογες μαλακιες, δωσε εμφαση σε twitter που ειναι εντελως χυμα τα πραγματα (ολες οι τσοντες εκει ειναι by the way) και αν θες να βλεπεις και να παιζεις με γκομενακια πιο πολυ, κανε instagram.
Εχω 10 χρονια + και ξενερωσα ετσι οπως το κανανε, σταματησα να μπαινω και απλα το εχω σαν επαγγελματικη διαφημιση.
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1

Έχω χρόνια fb αλλά πλέον μπαίνω τόσο σπάνια που είναι σαν να μην έχω.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
95
Like
12.412
Πόντοι
18.036
Να κανω μια ερωτηση
Εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου FACEBOOK και εφαγα πόρτα!

Μου ζητησε selfie! και μετα 1-2 μερες μου ειπε οτι δεν γινεσαι δεκτος γιατι παραβίασες ορους της κοινότητας κλπ

Εν τω μεταξυ δεν πρόλαβα να κανω απολύτως τίποτα,απλά μπήκα σε 2-3 προφίλ εφημερίδων guardian,ΒΗΜΑ κλπ και μετα τέλος διακόπηκε η συνδεση.

Ξερει κανείς τι παίζει?Πως μπορώ να κάνω άλλο προφιλ και να μην ξαναφαω πόρτα?

Μην κανεις καθολου.
Το γαμησανε και δεν αξιζει πλεον.
Προσθεσαν ενα καρο μαλακιες, διαφημισεις αχρηστες, covid μαλακιες και αλλες παπαριες.
Αμα θες να "μπλεξεις" με social αναλογες μαλακιες, δωσε εμφαση σε twitter που ειναι εντελως χυμα τα πραγματα (ολες οι τσοντες εκει ειναι by the way) και αν θες να βλεπεις και να παιζεις με γκομενακια πιο πολυ, κανε instagram.
Εχω 10 χρονια + και ξενερωσα ετσι οπως το κανανε, σταματησα να μπαινω και απλα το εχω σαν επαγγελματικη διαφημιση.

Συμφωννω απολύτως,εννοείται εχω ινσταγκραμ.

Το μονο για το οποίο ήθελα το facebook ειναι καθαρα για πληροφορίες για μαγαζια,μπαράκια,εστιατόριαπροσφορές,βιβλία,άρθρα κλπ,όπου αλλιως πρέπει να ψάχνεις σε κάθε σαίτ ξεχωριστα.

Δεν ξερω γιατί έφαγα κοψιμο(εννοιται δεν ανεβασα φωτογραφιες μου κλπ ουτε έκανα αιτηματα για φιλους και σε 5 λεπτά με μπλοκάρανε!)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.798
Κριτικές
93
Like
46.010
Πόντοι
17.311
Να κανω μια ερωτηση
Εκανα για πρωτη φορα στη ζωη μου FACEBOOK και εφαγα πόρτα!

Μου ζητησε selfie! και μετα 1-2 μερες μου ειπε οτι δεν γινεσαι δεκτος γιατι παραβίασες ορους της κοινότητας κλπ

Εν τω μεταξυ δεν πρόλαβα να κανω απολύτως τίποτα,απλά μπήκα σε 2-3 προφίλ εφημερίδων guardian,ΒΗΜΑ κλπ και μετα τέλος διακόπηκε η συνδεση.

Ξερει κανείς τι παίζει?Πως μπορώ να κάνω άλλο προφιλ και να μην ξαναφαω πόρτα?

Μην κανεις καθολου.
Το γαμησανε και δεν αξιζει πλεον.
Προσθεσαν ενα καρο μαλακιες, διαφημισεις αχρηστες, covid μαλακιες και αλλες παπαριες.
Αμα θες να "μπλεξεις" με social αναλογες μαλακιες, δωσε εμφαση σε twitter που ειναι εντελως χυμα τα πραγματα (ολες οι τσοντες εκει ειναι by the way) και αν θες να βλεπεις και να παιζεις με γκομενακια πιο πολυ, κανε instagram.
Εχω 10 χρονια + και ξενερωσα ετσι οπως το κανανε, σταματησα να μπαινω και απλα το εχω σαν επαγγελματικη διαφημιση.

Συμφωννω απολύτως,εννοείται εχω ινσταγκραμ.

Το μονο για το οποίο ήθελα το facebook ειναι καθαρα για πληροφορίες για μαγαζια,μπαράκια,εστιατόριαπροσφορές,βιβλία,άρθρα κλπ,όπου αλλιως πρέπει να ψάχνεις σε κάθε σαίτ ξεχωριστα.

Δεν ξερω γιατί έφαγα κοψιμο(εννοιται δεν ανεβασα φωτογραφιες μου κλπ ουτε έκανα αιτηματα για φιλους και σε 5 λεπτά με μπλοκάρανε!)

ψαξτο τοτε με τον αριθμο κινητου που ζηταει.
νομιζω ετσι γινεται αυτοματα το confirmation και δε θα εχεις θεμα.
αν δεν κατσει ουτε τοτε, δε ξερω κατι αλλο να σου πω προσωπικα.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας μπορει καποιος να ρυθμισει το φαισμπουκ του ετσι ωστε να φαινεται απενεργοποιημενος ο λογαριασμος του μονο σε ορισμενα ατομα ?
θα σας πω τι συναιβει ενας φιλος που ειχα στο φβ παω να ανοιξω το προφιλ του και μου γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος αν ενεργοποιησειξανα το λογαριασμο θα ειστε φιλοι αν τον διαγραψεται θα πρεπει να του ξαναστηλεται αιτημα φιλιας για να ξαναγινεται φιλοι αυτο μου γραφει υπαρχει περιπτωση π.χ να το εχει ρυθμισει ετσι ωστε ν μην μπορω να τον βλεπω η οχι δηλαδη σε ολους τους φιλους που εχει γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
πειτε μου οποιος ξερει γιατι παω να τρελαθω?
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.554
Πόντοι
2.456
Για σας μπορει καποιος να ρυθμισει το φαισμπουκ του ετσι ωστε να φαινεται απενεργοποιημενος ο λογαριασμος του μονο σε ορισμενα ατομα ?
θα σας πω τι συναιβει ενας φιλος που ειχα στο φβ παω να ανοιξω το προφιλ του και μου γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος αν ενεργοποιησειξανα το λογαριασμο θα ειστε φιλοι αν τον διαγραψεται θα πρεπει να του ξαναστηλεται αιτημα φιλιας για να ξαναγινεται φιλοι αυτο μου γραφει υπαρχει περιπτωση π.χ να το εχει ρυθμισει ετσι ωστε ν μην μπορω να τον βλεπω η οχι δηλαδη σε ολους τους φιλους που εχει γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος?
τυπε δεν διαβασες οτι πρεπει να εισαι 18 για να κανεις εγγραφη στο σαη?
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
Για σας μπορει καποιος να ρυθμισει το φαισμπουκ του ετσι ωστε να φαινεται απενεργοποιημενος ο λογαριασμος του μονο σε ορισμενα ατομα ?
θα σας πω τι συναιβει ενας φιλος που ειχα στο φβ παω να ανοιξω το προφιλ του και μου γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος αν ενεργοποιησειξανα το λογαριασμο θα ειστε φιλοι αν τον διαγραψεται θα πρεπει να του ξαναστηλεται αιτημα φιλιας για να ξαναγινεται φιλοι αυτο μου γραφει υπαρχει περιπτωση π.χ να το εχει ρυθμισει ετσι ωστε ν μην μπορω να τον βλεπω η οχι δηλαδη σε ολους τους φιλους που εχει γραφει απενεργοποιημενος λογαριασμος?
kατι ρωτησα δεν θελω ειρωνειες λιπον οποιος ξερει ας πει?
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Πάλι facebook και insta έχουν πέσει. Τα δεδομένα μας είναι στα χέρια ανεύθυνων καιροσκόπων.
ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΟΥ εγγυάται ανωνυμία και ασφάλεια δεδομένων! #monobou
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Ο γκαντεμοπίθηκος μετά από τόσα έλεος στο Facebook έστειλε την κατάρα του....
Ουστ μωρή λουγκρα!!

FB_IMG_1617904206526.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom