Νέα

Προτιμάτε μεγάλα βυζιά ή μεγάλες ρώγες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 30K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι πριτματε?

  • μεγαλα βυζια

    Ψήφοι: 126 56,8%
  • μεγαλες ρωγες

    Ψήφοι: 96 43,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    222

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
ρωγες μεγαλες αλλα βυζιοχι να ειναι πλακα ουτε αγελαδισιο...2-3 νουμερο ειναι οκ
 

malamadre

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2010
Μηνύματα
63
Like
2
Πόντοι
0
Ειχα διαβασει πριν ενα χρονο περιπου μια ευρενα που ελεγε οτι αν ο αντρας βλεπει καθε μερα 10 λεπτα βυζομπαλα ζει 10 χρονια περισσοτερο!!! Οποτε μαγκες αν θελετε να ζησετα περισσοτερο μαλλον πρεπει να επενδυσετε στην πλαστικη στηθους!

Μόνο το live μετράει;  :cheesy:
 

Aikinos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
2
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Για μένα οι μεγάλες ρώγες είναι σημάδι μεγάλης κλειτορίδας που συνάδει με υπερδιέγερση μέχρι και squirt !Εχω πέσει 99 τοις εκατό μέσα και για μένα είναι το δεύτερο χαρακτηριστικό μετά τον κώλο που κοιτάω!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Για μένα οι μεγάλες ρώγες είναι σημάδι μεγάλης κλειτορίδας που συνάδει με υπερδιέγερση μέχρι και squirt !Εχω πέσει 99 τοις εκατό μέσα και για μένα είναι το δεύτερο χαρακτηριστικό μετά τον κώλο που κοιτάω!

για εμενα ο μεγαλος πουτσος ειναι σημαδι καλης σοδιας στα σπαρτα, ευμάρειας στην κενωνία, υψηλής πίεσης σε υπέργηρα άτομα και δερματικών προβλημάτων στην κυρα σουλα απεναντι.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Εμένα δεν με τρελαίνει το μεγάλο βυζί,δεν θα πω όχι,αλλά δεν κολλάω εκεί.Να υπάρχει όμως κάτι.Όλα τα λεφτά είναι το κωλί.Ωστόσο η ρόγα,ακόμα και μικρό να είναι το βυζί,εμένα με καυλώνει.Και μιλάμε για ρόγα πεταχτή,δεν με νοιάζει σε διάμετρο.Τα την γραπώνεις με τα δάχτυλα και να την τρίβεις,να την ζουλάς...να πονάει και να καυλώνει η τσούλα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Για μένα οι μεγάλες ρώγες είναι σημάδι μεγάλης κλειτορίδας που συνάδει με υπερδιέγερση μέχρι και squirt !Εχω πέσει 99 τοις εκατό μέσα και για μένα είναι το δεύτερο χαρακτηριστικό μετά τον κώλο που κοιτάω!
αν είναι δε κι απ την Κεφαλονιά προβλέπει και τους σεισμούς.  :rockon:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Και τα δυο φυσικά,,,δεν είναι και δύσκολο να βρεις αυτόν το συνδυασμό!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
erimou04.jpg
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
στο στάδιο της ανάπτυξης του εμβρύου και οι άνδρες έχουν νιμού αλλά στάδιο με στάδιο αναπτύσσεται και κλείνει (μεγαλώνουν και κλείνουν τα μουνόχειλα και μέσα σε αυτά αναπτύσσονται οι όρχεις και η κλειτορίδα μεγαλώνει και γίνεται πέος. Πέος - κλειτορίδα είναι ομόλογα όργανα) και αυτό είναι λογικό γιατί αν παρατηρήσουμε όλοι στην περιοχή των αρχιδιών υπάρχει μια γραμμή που φαίνεται σαν συγκόλληση.

Μαλακιες μου φαίνονται αυτά   :uglystupid:
Δηλαδή τι στην αρχή όλοι είμαστε γκόμενες και έχουμε μουνί?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Πατρίκιε κανά τραβελάκι γαμάς ή τάκοψες?
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Το μεγάλο βυζί γεμίζει την παλάμη και η μεγάλη ρώγα το στόμα...

Άρα ο συνδυασμός των 2 είναι ο καλύτερος...  :tits:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Πατρίκιε κανά τραβελάκι γαμάς ή τάκοψες?

Έχω κάνει αποχή 2 μήνες σχεδόν,απ΄την τελευταία εμπειρία...Ψάχνω κάτι κουκλίστικο,θυληπρεπές...κάτι έχω εντοπίσει,αλλά το αναβάλω συνεχώς..Προς το παρόν στα νορμάλ κατατόπια.. ;) Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.. :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom