Νέα

Προτιμάτε μεγάλα βυζιά ή μεγάλες ρώγες ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 30K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι πριτματε?

  • μεγαλα βυζια

    Ψήφοι: 126 56,8%
  • μεγαλες ρωγες

    Ψήφοι: 96 43,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    222

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Έχω κάνει αποχή 2 μήνες σχεδόν,απ΄την τελευταία εμπειρία...Ψάχνω κάτι κουκλίστικο,θυληπρεπές...κάτι έχω εντοπίσει,αλλά το αναβάλω συνεχώς..Προς το παρόν στα νορμάλ κατατόπια.. ;) Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.. :grin: :grin:
:)
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
στο κατουρημα εχω μαστερ  :piss:
Μπράβο.Άκου τώρα να μαθαίνεις.Σύμφωνα με τη βιολογία το έμβρυο έχει και θηλυκά και αρσενικά γεννητικά όργανα μέχρι το κατάλληλο χρωμόσωμα να επικρατήσει και να γίνεις αγοράκι ή κοριτσάκι.

Διαβάζουμε και κανα βιβλίο που και που.

 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Αν ξέρεις Αγγλικά διάβασε αυτό. ;)

All embryos are identical in external appearance for the first eight weeks of gestation, and then several factors nudge the infant toward male or female development. In the seventh week, the embryo has both male and female primordial ducts. In the normal female fetus, the millerian duct system then develops into oviducts and a uterus. In the normal male fetus, the wolferian duct system on each side develops into the epididymis and vas deferens. The external genitalia are similarly bipotential until the eighth week (The reproductive organs and genitals associated with "female" or "male" arise from the same initial (fetal) tissue). Thereafter, the urogenital slit disappears and male genitalia form or alternatively, it remains open, and female genitalia form.
 

mike304

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μεγαλες ρωγες να κρεμαμε κανα παλτο τωρα το χειμωνα :tits: :tits:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Μπράβο.Άκου τώρα να μαθαίνεις.Σύμφωνα με τη βιολογία το έμβρυο έχει και θηλυκά και αρσενικά γεννητικά όργανα μέχρι το κατάλληλο χρωμόσωμα να επικρατήσει και να γίνεις αγοράκι ή κοριτσάκι.

Διαβάζουμε και κανα βιβλίο που και που.

Αυτό ακούγετε νολμαλ..
Η προηγούμενη περιγραφή(δεν την ξαναποσταρο) σχετικά με την εξέλιξη του εμβύου..
Μου θύμισε περισσότερο επέμβαση Αλλαγής Φύλου  :grin:
Μάλλον ο φίλος κάνει παρέα με πολλά τραβέλια..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αν ξέρεις Αγγλικά διάβασε αυτό. ;)

All embryos are identical in external appearance for the first eight weeks of gestation, and then several factors nudge the infant toward male or female development. In the seventh week, the embryo has both male and female primordial ducts. In the normal female fetus, the millerian duct system then develops into oviducts and a uterus. In the normal male fetus, the wolferian duct system on each side develops into the epididymis and vas deferens. The external genitalia are similarly bipotential until the eighth week (The reproductive organs and genitals associated with "female" or "male" arise from the same initial (fetal) tissue). Thereafter, the urogenital slit disappears and male genitalia form or alternatively, it remains open, and female genitalia form.

αυτο ρε τιτανα μου δεν εχει καμια σχεση με τη δηλωση "στην αρχη ολοι εχουμε μουνι". αυτο που λεει ειναι οτι δεν εχεις ουτε μουνι ουτε πουλι και τα εργαλεια φτιαχνονται μετα την 8η εβδομαδα. μαθε σωστη μπαλιτσα.
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
αυτο ρε τιτανα μου δεν εχει καμια σχεση με τη δηλωση "στην αρχη ολοι εχουμε μουνι". αυτο που λεει ειναι οτι δεν εχεις ουτε μουνι ουτε πουλι και τα εργαλεια φτιαχνονται μετα την 8η εβδομαδα. μαθε σωστη μπαλιτσα.

:thumbsup:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
αυτο ρε τιτανα μου δεν εχει καμια σχεση με τη δηλωση "στην αρχη ολοι εχουμε μουνι". αυτο που λεει ειναι οτι δεν εχεις ουτε μουνι ουτε πουλι και τα εργαλεια φτιαχνονται μετα την 8η εβδομαδα. μαθε σωστη μπαλιτσα.
Έχεις και μουνί και πούτσο.Τι δεν καταλαβαίνεις? Το λέει ξεκάθαρα. :grin:

Διάβασε ΟΛΟ το άρθρο πάλι.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Διάβασε και μάθε μπαλίτσα:In the seventh week, the embryo has both male and female primordial ducts
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Ναι,ναι....
Διαβάσαμε και καταλαβαίνουμε
OK
(Που ξεκινάει ένα θρεντ και που καταλήγει,σε άσχετα πράγματα)

Αυτό το spamming ρε παιδί μου. Και πες εντάξει σε αυτό το θρεντ είναι πιο χαλαρό το θέμα. Σε άλλες περιπτώσεις χάνεις τη μπάλα. Θες να βρεις μια πληροφορία και διαβάζεις επί ώρες αρλούμπες..
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ναι,ναι....
Διαβάσαμε και καταλαβαίνουμε
OK
(Που ξεκινάει ένα θρεντ και που καταλήγει,σε άσχετα πράγματα)
Ξαναθυμίζω μπας και καταλάβoυν:In the seventh week, the embryo has both male and female primordial ducts. ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αυτό το spamming ρε παιδί μου. Και πες εντάξει σε αυτό το θρεντ είναι πιο χαλαρό το θέμα. Σε άλλες περιπτώσεις χάνεις τη μπάλα. Θες να βρεις μια πληροφορία και διαβάζεις επί ώρες αρλούμπες..

τυπε θες να πληροφορηθεις τι γουσταρει ο κοσμος ρογα ή βυζο και στο χαλαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom