Νέα

Πρωτη καταθεση σπερματος 2019 .που ?πως ?ποτε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
:2funny:

υγ. αν κάνουμε κατάθεση στον εαυτό μας πιάνεται? ρωτάω γιατί μερικοί τα τρώνε. φαντάζομαι η μαλακία δεν μετράει ε?  :rolleyes:
τεντυ δειχνεις αγριεμενος με το νεο ετος!το εχεις πελωρια αναγκη βλεπω.. :S :S :S
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
:2funny:

υγ. αν κάνουμε κατάθεση στον εαυτό μας πιάνεται? ρωτάω γιατί μερικοί τα τρώνε. φαντάζομαι η μαλακία δεν μετράει ε?  :rolleyes:
δλδ την ωρα που χυνεις, κανεις κατακόρυφο για να πεσουν στο στομα ??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
δλδ την ωρα που χυνεις, κανεις κατακόρυφο για να πεσουν στο στομα ??




αν πιάνονται αυτά για "κατάθεση" πείτε μου

υγ. φαντάζομαι είναι σαν να δουλεύει κάποιος για την alpha bank και να πηγαίνει να κάνει κατάθεση στο κατάστημα που δουλεύει :S
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
ρε προφυλακτικά όταν γράφεις κάτω από μία απάντηση δεν είναι ανάγκη να την κάνεις παράθεση...
γιατί καταλαβαίνουμε που αναφέρεσαι...

φιλιά παντού!!!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.657
Like
1.261
Πόντοι
366
υμιξαπλωμενος σε θερμενομενο υποστρωμα (κρεβατιου), με το ζεστο σεντονι να χαιδευει τις αρχιδομπαλες και το σουφροβαλβιδο, και υπο τη θεαση πορνογραφικου οπτικοακουστικου υλικου, εγινε εκρηκτικη εξπερματηση σε κολλες α4...  :wanker:
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
78
Πόντοι
6
είχα κρυφτεί μέσα στο δέντρο κ περίμενα τον άγιο βασίλη. κάθε χρόνο ο ξεκωλιάρης μου φέρνει σωβρακα και κάλτσες...φέτος του είχα ζητήσει πλέιστέσιο και του έγραψα πως αν δεν το φέρει θα τον γαμήσω.... κατα τις 12.30 που λέτε τσουπ να τονα μπαίνει απο το τζάκι, άρπαξε κ λιγο γιατι ειχαν μεινει κατι καρβουνα αλλά τέσπα... κοιτάω και τι να δω;;;; πάλι κάλτσες το μουνόπανο...πετάγομαι έξω κ του λέω: καριόλη χοντρομπαλά τσιράκι της κοκακόλα κάνε τη προσευχή σου...θα σε σκίσω σα σαρδέλα...το τι έγινε δεν σας το περιγράφω....να πονάει να φωνάζει τον ρούντολφ για βοήθεια να λεει πως θα αργήσει κ θα κλαίνε τα παιδάκια...εγω βασικά με μόνικα μπελούτσι είχα κλείσει ραντεβού αλλά κ η σούφρα του χοντρούλη δε με χάλασε τελικά...σόρρυ μόνικα...θα τα πούμε το πάσχα........
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
είχα κρυφτεί μέσα στο δέντρο κ περίμενα τον άγιο βασίλη. κάθε χρόνο ο ξεκωλιάρης μου φέρνει σωβρακα και κάλτσες...φέτος του είχα ζητήσει πλέιστέσιο και του έγραψα πως αν δεν το φέρει θα τον γαμήσω.... κατα τις 12.30 που λέτε τσουπ να τονα μπαίνει απο το τζάκι, άρπαξε κ λιγο γιατι ειχαν μεινει κατι καρβουνα αλλά τέσπα... κοιτάω και τι να δω;;;; πάλι κάλτσες το μουνόπανο...πετάγομαι έξω κ του λέω: καριόλη χοντρομπαλά τσιράκι της κοκακόλα κάνε τη προσευχή σου...θα σε σκίσω σα σαρδέλα...το τι έγινε δεν σας το περιγράφω....να πονάει να φωνάζει τον ρούντολφ για βοήθεια να λεει πως θα αργήσει κ θα κλαίνε τα παιδάκια...εγω βασικά με μόνικα μπελούτσι είχα κλείσει ραντεβού αλλά κ η σούφρα του χοντρούλη δε με χάλασε τελικά...σόρρυ μόνικα...θα τα πούμε το πάσχα........

:2funny:

γράφεις και σενάρια για το netflix?  :grin:
 
OP
OP
thomas115656

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
είχα κρυφτεί μέσα στο δέντρο κ περίμενα τον άγιο βασίλη. κάθε χρόνο ο ξεκωλιάρης μου φέρνει σωβρακα και κάλτσες...φέτος του είχα ζητήσει πλέιστέσιο και του έγραψα πως αν δεν το φέρει θα τον γαμήσω.... κατα τις 12.30 που λέτε τσουπ να τονα μπαίνει απο το τζάκι, άρπαξε κ λιγο γιατι ειχαν μεινει κατι καρβουνα αλλά τέσπα... κοιτάω και τι να δω;;;; πάλι κάλτσες το μουνόπανο...πετάγομαι έξω κ του λέω: καριόλη χοντρομπαλά τσιράκι της κοκακόλα κάνε τη προσευχή σου...θα σε σκίσω σα σαρδέλα...το τι έγινε δεν σας το περιγράφω....να πονάει να φωνάζει τον ρούντολφ για βοήθεια να λεει πως θα αργήσει κ θα κλαίνε τα παιδάκια...εγω βασικά με μόνικα μπελούτσι είχα κλείσει ραντεβού αλλά κ η σούφρα του χοντρούλη δε με χάλασε τελικά...σόρρυ μόνικα...θα τα πούμε το πάσχα........
:happy: :happy: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
είχα κρυφτεί μέσα στο δέντρο κ περίμενα τον άγιο βασίλη. κάθε χρόνο ο ξεκωλιάρης μου φέρνει σωβρακα και κάλτσες...φέτος του είχα ζητήσει πλέιστέσιο και του έγραψα πως αν δεν το φέρει θα τον γαμήσω.... κατα τις 12.30 που λέτε τσουπ να τονα μπαίνει απο το τζάκι, άρπαξε κ λιγο γιατι ειχαν μεινει κατι καρβουνα αλλά τέσπα... κοιτάω και τι να δω;;;; πάλι κάλτσες το μουνόπανο...πετάγομαι έξω κ του λέω: καριόλη χοντρομπαλά τσιράκι της κοκακόλα κάνε τη προσευχή σου...θα σε σκίσω σα σαρδέλα...το τι έγινε δεν σας το περιγράφω....να πονάει να φωνάζει τον ρούντολφ για βοήθεια να λεει πως θα αργήσει κ θα κλαίνε τα παιδάκια...εγω βασικά με μόνικα μπελούτσι είχα κλείσει ραντεβού αλλά κ η σούφρα του χοντρούλη δε με χάλασε τελικά...σόρρυ μόνικα...θα τα πούμε το πάσχα........

κι η Φάτνη έχει ενδιαφέροντες χαρακτήρες πάντως παίκτη...κάτι μάγους, σανό, κλπ
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Στην μουναρα της πενταγιωτισσας που ηρθε για διακοπες τα χριστουγεννα στην Ελλαδα.Φυγαμε κατα τις 3 απο ενα μπαρακι και πηδιομασταν μεχρι να χαραξει.Αναμεινατε κριτική σε νεο thread
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Στην μουναρα της πενταγιωτισσας που ηρθε για διακοπες τα χριστουγεννα στην Ελλαδα.Φυγαμε κατα τις 3 απο ενα μπαρακι και πηδιομασταν μεχρι να χαραξει.Αναμεινατε κριτική σε νεο thread

κερασες ακαποτο κρεμπιε τυπε την 5γιω;



 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
ωραιος!!!

δεν φοβιθηκες το ενδεχομενο  να μην γινεις προωρα πατερας;
Οχι,υπηρξαν διαβεβαιωσεις οτι κατι τετοιο δεν θα γινει.Ερωτηση το τελειωτικο ακαποτο κλαρινο,θεωρειται κρεμπιεδιασμα?γτ αλλιως ισως εχω αναφερει λαθος νουμερο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.096
Κριτικές
19
Like
6.942
Πόντοι
3.346
Οχι,υπηρξαν διαβεβαιωσεις οτι κατι τετοιο δεν θα γινει.Ερωτηση το τελειωτικο ακαποτο κλαρινο,θεωρειται κρεμπιεδιασμα?γτ αλλιως ισως εχω αναφερει λαθος νουμερο

αν δεν την εχυσες μεσα μην φοβασε τιποτα, αν εχυσες μεσα στο μουνι τοτε πιθανον να εγινες πατερας διοτι θα σου το φορτωσει το μουλικο η 5γιω
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
114
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
φυλης 59 Χριστίνα.. :heavymetalbig:
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.972
Πόντοι
3.936
Μπάνιο στις 11
Προκαταρκτικά στις 11κ30...

....αλλαγή χρόνου πρώτη φορά μέσα σε μουνί.


...ελπίζω να μην μου πάει όλη η χρονιά μουνί!
 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
63
Like
497
Πόντοι
20
κλασσικα με την συζυγο...τετοια μερα και ωρα...τα πηρε ολα στα κωλομερια και βουρ για ντουζ η γυναικα μετα...αλλα θα ηθελα να ημουν με την φιλη μας πιο πολυ εκεινο το βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom