Νέα

Πρωτη καταθεση σπερματος 2019 .που ?πως ?ποτε ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thomas115656
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos002

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Like
14
Πόντοι
0
καλή χρονιά ,αγωνιστές εγώ από επαρχεία μου την έδωσε  έπεσα στη αλλαγή χρονιάς στο erotic studio στη Καλαμάτα,πέτυχα
μια κούκλα με λίγα πιασίματα 25 ετών ξανθό, αμάλια απο Λευκορωσία ,ο παλιός και ο νέος χρόνος με βρήκε να τον είχα μέσα....καλή χρονια και πάντα πεοστεκούμενοι !!!!
 

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Πρωτη καταθεση για το 2019 στο Συγγρου 108 με τη Λινα Γιασμιν!!! :tits2: :kissass: :kissass2: :erection: Λεπτομεριες στην κριτικη!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.629
Πόντοι
446
Χα χα, καλό!!!  :happy:

Της είπα να την πηδήξω πιο μερακληδικα μαζί με άλλους δύο αλλά δεν ήθελε η καριόλα,  :erection:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
συννενοηση εχθες με ξανθια fuck friend 40 Μαιων απιστευτης σωματοδομης για αλλαγη χρονου, ο καθενας οπου εχει κανονισει, και μετα στις 1μιση συναντηση σε ξενοδοχειο για να μπει καλα ο χρονος οπως η ιδια ειπε-θελησε...

κλείσιμο στο καπακι εχθες μιας βραδυας σε 5αστερο γνωστοτατο ξενοδοχειο της Αθηνας με τους πρωινους μπουφεδες του.....παραλαβη κλειδιου απο νωρις το μεσημερι και ελεγχου δωματιου για να μην κανουμε check-in στις 1 το πρωι μαζι με το θηλυκο...και συναντηση με το μωρο στις 2πμ στο ξενοδοχειο οπου επεσε ολονυχτιο πηδημα....4 γυροι ετσι για το καλο μεχρι το πρωι....ακολουθησαν εκπληκτικα πρωινα με μπουφεδες ονειρεμενους στις 10πμ...και check-out στις 11πμ με αποχαιρετιστηρια φιλακια για καλη χρονια με το μωρο....επιβιβαστηκε σε taxi και εφυγε για να παει-παμε ο καθενας στα πρωτοχρονιατικα καλεσματα..αφου ευχαριστησε για την βραδυα...ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ να πληρωσει και η ιδια κατι που δεν εγινε αποδεκτο

ηθελε το μωρο να περασει την πρωτη νυχτα του ετους με πηδημα χωρις υποχρεωσεις και δεσμευσεις....ετσι το ειπε ανοιχτα καθαρα και ξαστερα...σπανιο για ελληνιδα...και καλα εκανε το μωρο...

το 2019 μπηκε ...γαμιωντας ολη νυχτα μεχρι το ξημερωμα....

Καλη μας χρονια... 

Καλησπέρα φίλε καλή χρονια!!!
Άρα πέρασες super!!!

 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Χα χα, καλό!!!  :happy:

Της είπα να την πηδήξω πιο μερακληδικα μαζί με άλλους δύο αλλά δεν ήθελε η καριόλα,  :erection:
Και συ το χόντρυνες απότομα με άλλους δύο, για αρχή με άλλον έναν (προσφέρεται ο γράφων) και προσθέτεις αργότερα άτομα όταν πάρει το κολάι.  :2on1:
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Καλη χρονια να εχουμε. 2 γκολακια. Το ενα ψηλο ντεμεκ, το αλλο αρκετα δυνατο. Πρωτο ηταν σε κλαμπ με πιτσιρικα κατα της 2. Κακο ξεκινημα για την χρονια γιατι ειχα πιει τα ξιδια μου και μπηκα με το καλησπερα ετσι. Και αυτη δεν βοηθουσε την κατασταση και πολυ. Συν οτι μπαινοβγαινανε κοσμος στις τουαλετες οποτε λιγακι αβολο. Μαλιστα εκανα την μαλακια να ανταλαξουμε και φβ με την πιτσιρικα οποτε την ψιλο κοβω πως θα ακολουθησει πριξιμο και δεν γουσταρω. 2ος γυρος σε μπουζουκια, αφου φυγαμε απ το μπαρακι κατα τις 2:30 και πηγαμε σε μαγαζι που μας περιμενε παρεα. Ενα καστανομαλικο μιλφονι με εχει τρελανει με τα τσιφτετελια της. Δεν εχασα ευκερια, με το που την ειδα να πηγαινει προς τις τουαλετες του μαγαζιου ορμησα κι εγω. Παραδοξως μπηκε κατευθειαν στο κλιμα και αυτη παρολο που δεν ειχαμε ανταλαξει επαφες πιο πριν. Δυστηχως με το που εγινε η δουλεια επρεπε να φυγω γιατι ο αδερφος του φιλου μου επαθε ζημια απ το ποτο (ευτυχως τιποτα σοβαρο) και τον πηγαμε στο νοσοκομειο. Ουτε το ονομα δεν θυμαμαι καλα αν ηταν Βασω η Βικη. Σημερα εχει αραλικη να απολαυσουμε την μερα.

Αλλος ενας ΦΙΔΕΜΠΟΡΑΣ version 2019
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.518
Like
2.179
Πόντοι
606
καλη χρονια με υγεια ΣΕ ΟΛΟΥς :hi:

Εχθες βγαινοντας με εναν παιδικο φιλο σε ενα μπαρακι. Ηρθαν 2 γκομενες και εκατσαν διπλα μας απο την  1 στιγμη με επαιζαν σαν τρελες!! κανω κινηση να τις μιλισω με βγαζουν τα βυζια εξω τα γλυφω χαμουρευομαστε τρελα..!! ο φιλος μου αγαλμα. τις περνω τουαλετα κλειδωνομαστε  :zfuck: και τελειωνω πανω στα βυζια τους 4 και 3 νουμερο βυζια 24 και 25 χρονων ηλικιες. Μουναραρες και οι 2τους
 

sackatack2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2013
Μηνύματα
266
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
281
Καλή χρονιά και από εμένα
Από ότι φαίνεται ο καινούργιος χρόνος μας βρήκε με πολύ επιστημονική φαντασία σύμφωνα με τα προηγούμενα σχόλια ...

Εγω από την άλλη ακόμα δεν καταθεσα... ειδωμεν...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
καλη χρονια με υγεια ΣΕ ΟΛΟΥς :hi:

Εχθες βγαινοντας με εναν παιδικο φιλο σε ενα μπαρακι. Ηρθαν 2 γκομενες και εκατσαν διπλα μας απο την  1 στιγμη με επαιζαν σαν τρελες!! κανω κινηση να τις μιλισω με βγαζουν τα βυζια εξω τα γλυφω χαμουρευομαστε τρελα..!! ο φιλος μου αγαλμα. τις περνω τουαλετα κλειδωνομαστε  :zfuck: και τελειωνω πανω στα βυζια τους 4 και 3 νουμερο βυζια 24 και 25 χρονων ηλικιες. Μουναραρες και οι 2τους
Τύπε, Βάσω- Βίκυ να υποθέσω;
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.530
Like
7.160
Πόντοι
1.056
Διδ7Β τατουαζατη με απιστευτο σωμα Τζωρτζια.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
καλη χρονια με υγεια ΣΕ ΟΛΟΥς :hi:

Εχθες βγαινοντας με εναν παιδικο φιλο σε ενα μπαρακι. Ηρθαν 2 γκομενες και εκατσαν διπλα μας απο την  1 στιγμη με επαιζαν σαν τρελες!! κανω κινηση να τις μιλισω με βγαζουν τα βυζια εξω τα γλυφω χαμουρευομαστε τρελα..!! ο φιλος μου αγαλμα. τις περνω τουαλετα κλειδωνομαστε  :zfuck: και τελειωνω πανω στα βυζια τους 4 και 3 νουμερο βυζια 24 και 25 χρονων ηλικιες. Μουναραρες και οι 2τους
:S :S :S
 

Συνημμένα

  • chinese-new-year-2013-year-snake.jpg
    chinese-new-year-2013-year-snake.jpg
    153,7 KB · Εμφανίσεις: 13

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.912
Κριτικές
3
Like
10.406
Πόντοι
3.936
Σήμερα bill με Κατερίνα mamba.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
εγώ πάλι είμαι παρθένος
για το έτος 2019

(που να βγω έξω με τέτοιο πουτσόκρυο)
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
166
δεν ειναι τοσο μεγαλο ακομη ... περιμενει το σαββατο που θα εχει -4

:2funny:

υγ. αν κάνουμε κατάθεση στον εαυτό μας πιάνεται? ρωτάω γιατί μερικοί τα τρώνε. φαντάζομαι η μαλακία δεν μετράει ε?  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom