Νέα

Πρόταση για μείωση τιμών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Τι να μειωθούν? Αν μειωθούν κι άλλο η καραξεπέτα θα πηγαίνει σύννεφο, εδώ τώρα και συμβαίνει αυτό, φανταστείτε με περαιτέρω μείωση τι έχει να γίνει … ο εμπαιγμός νταβα- τσατσάς- πουτάνας θα πηγαίνει σύννεφο για τα καλά.
Η λύση είναι call girl, δεν βλέπετε τους συναδέλφους εδώ, 31/54 κριτικές είναι για έσκορτς και εσείς θέλετε και μείωση; Χρήματα υπάρχουν, με τα δικά σας/μας χρήματα κονομάνε οι Αλβανοί, Γεωργιανοί … και φτιάχνουν βίλες στα χωριά τους, συνεχίστε και στηρίξτε !!! 
 

Golfakias93

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
116
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
1
οι τιμες ειναι μια χαρα και γι αυτους που εχουν αλλα και γι αυτους που δεν εχουν...
για να σας προλαβω ανηκω σ αυτους που δεν... δυστυχως! αλλα δεν θελω να πεσουν οι τιμες διοτι η τσεπη μ σηκωνει μονο φυλης..τιποτα παραπανω! αλλα τωρα πλεον εχουν αρχισει τα πακια και σιριοι να γαμανε εκει και εχω ξενερωσει τελειως! βεβαια εχω κοπελα οποτε δεν ειναι οτι με τρωει η μαλακια. απλα που και που αντι να βρω 2η και να με παρει χαμπαρι το επισημο αισθημα προτιμω αυτη τη ξεπετα που δεν αφηνει μηνυματα τηέφωνα κτλ...
για εμας λοιπον με τα 550 ευρωπουλα μηνιατικο οι επιλογες ειναι φυλης και μεταξουργειο. αν και μεταξουργειο δεν εχω παει ποτε! φυλης εχω παει καμια 10αρια φορες αλλα μετα την φολα που εφαγα την τελευταια φορα δεν εχω ξαναπαει.. και δυστυχως δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας για να γραψω κριτικη... την καριολα!

εν κατακλειδι να μεινουν οπως ειναι οι τιμες! μην πω ν αυξηθουν και κανενα 10ρικο στην φυλης να φυγουν τα πακια και οι "προσφυγες" απο τα λημερια μας!
και αν με πει κανενας ρατσιστη προς αυτους, ειμαι 25, περυσι (2017) ημουν φανταρος και υπηρετουσα στο χοτ σποτ (κεντρο φιλοξενειας μεταναστων) στην μαλακασα... αληθεια σας λεω σταματησα να τους λυπαμαι!! πεταμα στην θαλασσα!
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Επίσης αυτό το έκτρωμα της Λιοσίων πρέπει να σταματήσει, άκου 20 ευρώ σε αυτές τις γυναίκες, ρε πάτε καλά ??

Μάλιστα σε έναν παράδρομο εκεί μέχρι και γέρικο τραβέλι με φωνή Τάσου Μητρόπουλου έχει, που διαφημίζει τα γλυφοκώλια του, και σε αντίστοιχο ντουο με ένα ερείπιο ζόμπι γριά μαζί, άκουσον άκουσον … αρρωστημένες καταστάσεις.

Αμ στο Βέργας το καινούργιο, το φρεσκοβαμμένο, η ντουζιέρα τους μάρανε και τα παρκέ αλά Αλεξάνδρειο Μέλαθρο … κάτι φαντάσματα από το παρελθόν, με ταπετσαρίες από την μέση και κάτω για να κρύψουν τους πατσάδες, Κωνσταντίνα λέει με ειρωνεία !!!  

Για να μην πω για το Βέργας Complex ... το 3, από τα 3 το ένα έμεινε, κι αυτό από την αναδουλειά γκρινιάζει, μέχρι και βυζί έφτιαξε μπας και δει δωμάτιο η κατ΄άλλα όμορφη Μαρία, παλαίοσε και τούτη τόσα χρόνια.


Τροφωνίου, μόνο από το όνομα του δρόμου καταλαβαίνεις τι θα δεις ... παλαίμαχος σύνδεσμος ιερόδουλων, το ακάποτο πηγαίνει σύννεφο !!!


Εξηκίου ερείπια, κάτι λίγα αξίζουν αυτά τα στούντιο των 20 ευρώ, ομορφούλες κοπέλες επι των πλείστων, με ανέσεις και κομφόρ, στο δωμάτιο πόσα απήδια χωράει ο σάκκος θα το αφήσω στους ειδικούς για να το πούν.


Αυτά!!!



 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Παντως τα γραφεια το εχουν ξεφτιλισει. Να πληρωνεις 140 για incall στο τρισαθλιο Ελληνις; Ή πες outcall? Αν το συμπεριλαμβανεις στην τιμη, φροντισε να ειναι αξιοπρεπες. Αλλιως καντο outcall 20 euro φτηνοτερα και ας πηγαινουμε καπου αξιοπρεπως
 

Σατυρος.

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
το θεμα ειναι οτι για να μενουν σταθερες οι τιμες υπαρχει ζητηση.
βλεπεις τιμες απο 10ευρω μεχρι 150 φυσικα και πολυ παραπανω
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
174
Πόντοι
6
Μέσα στη χρονιά αυτή(2018),έχω επισκεφτεί μόλις πέντε φορές μαγαζάκια για επι πληρωμή σεξ...γιατι; γιατι εδώ στην κρήτη,εγώ προσωπικά δεν έχω βρει μαγαζί με κάτω από 30€ και καθότι άνεργος,προτιμώ να αποφεύγω το αγοραίο σεξ...κάνω σεξ πού και πού,οπότε δεν το πολυψάχνω..άν πάλι έρθει κάτι πολύ αξιόλογο,ίσως...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
επαρχια σταθερη αξια το 30αρι εδω και χρονια.
φετος απο οτι βλεπω εχει πεσει πολυ νεκρα και αν συνεχισουν ετσι τους βλεπω για λουκετο.
τα 30 για ενα γαμησι ειναι παααρα πολλα ακομα και γι'αυτους που τα φερνουν βολτα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.941
Πόντοι
39.662
Πές τα χρυσόστομε! :thumbsup:

Τα 30 ευρώ για μπουρδέλο στην επαρχία είναι κοροιδία!


Επίσης,θέλω να προσθέσω και κάτι ακόμη:

#Και τα 20 ευρώ στη Φυλής & Πέριξ είναι μεγάλη κοροιδία!

#Ακόμη και τα 10 ευρώ του Μεταξουργείου και αυτά πολλά είναι! :headbang:

εγω θα διαφωνησω.... εχω πει πολακης αυξηση τιμης στη φυλης  στα 25ε και το μεταξι στα 15..
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
εγω θα διαφωνησω.... εχω πει πολακης αυξηση τιμης στη φυλης  στα 25ε και το μεταξι στα 15..
Είναι ένα μεγάλο θέμα εάν η αύξηση της τιμής συνοδευτεί με ανώτερες κοπέλες πιο καθαρούς χώρους καλύτερες υπηρεσίες ναι συμφωνω.
Με τις παρούσες κοπέλες και συνθήκες ενα80% των μαγαζιών της Φυλής πρέπει να μειώσει την τιμή στα15ευρω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.941
Πόντοι
39.662
Είναι ένα μεγάλο θέμα εάν η αύξηση της τιμής συνοδευτεί με ανώτερες κοπέλες πιο καθαρούς χώρους καλύτερες υπηρεσίες ναι συμφωνω.
Με τις παρούσες κοπέλες και συνθήκες ενα80% των μαγαζιών της Φυλής πρέπει να μειώσει την τιμή στα15ευρω


Και ομως αυτο θα γινει !!! Ειναι μια καλη ευκαιρια να δουμε οχι τα καλυτερα αλλα αρκετα καλα στουντιοκοριτσα να κατεβαινουν στη φυλης στο 25αρι, αλλα και κοπελες της φυλης να πανε στο 15αρι, μονο ετσι θα γινει ανταλαγη κορασιδων στα μπορδελα  :hi:

 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Δεν θα γίνει φίλε τα τελευταία χρόνια βλέπουμε πάρα πολλές που δούλευαν Φυλής Μεταξουργείο να είναι σε στούντιο και να έχουν το θράσος να ζητανε50!!ευρώ
Ανταλλαγή πρέπει να γίνει μεταξύ Μεταξουργείου και Φυλης
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Φίλε Δημήτρη θα συμφωνήσω σε αυτό που λές υπό όρους όμως:

1) Η Κορασίδα θα κάθεται 20 λεπτά στο δωμάτιο!

2) Το πρόγραμμα θα είναι:Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στόμα-μάπα,69,ορχεολειχία,γλωσσόφιλα!

3) Καθαριότητα:Μετά από κάθε πελάτη...άλαγμα σεντόνι & μαξιλαροθήκη και σφουγκάρισμα το πάτωμα!


                                          :hi:
Πολύ ωραία και σωστά αυτά που λες φίλε.

Μεταξύ μας όμως τώρα, πιστεύεις ότι γίνονται;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Μα έχουμε δει στο δεκάρικο και στο εικοσάρικο στουντιοκόριτσα.
Δεν χρειαζεται να ανέβουν οι τιμές, ήδη ανεβασμένες.. Γιατί το σέρβις και οι συνθήκες,
είναι με το ζόρι στα 5  στο μετάξι και στα 10 στην φυλης.  :orchestra:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
θα συμφωνήσω σε αυτό που λές υπό όρους όμως:

1) Η Κορασίδα θα κάθεται 20 λεπτά στο δωμάτιο!

2) Το πρόγραμμα θα είναι:Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στόμα-μάπα,69,ορχεολειχία,γλωσσόφιλα!

3) Καθαριότητα:Μετά από κάθε πελάτη...άλαγμα σεντόνι & μαξιλαροθήκη και σφουγκάρισμα το πάτωμα!
                                         
:hi:
Εδώ δεν γινόταν αυτά τότε που ήταν στα 25, προ κρίσης που υπήρχε κέφι και χαρα.
Τώρα θα γίνουν; που υπάρχουν πελάτες πάκι
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.941
Πόντοι
39.662
Φίλε Δημήτρη θα συμφωνήσω σε αυτό που λές υπό όρους όμως:

1) Η Κορασίδα θα κάθεται 20 λεπτά στο δωμάτιο!

2) Το πρόγραμμα θα είναι:Ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στόμα-μάπα,69,ορχεολειχία,γλωσσόφιλα!

3) Καθαριότητα:Μετά από κάθε πελάτη...άλαγμα σεντόνι & μαξιλαροθήκη και σφουγκάρισμα το πάτωμα!


                                           :hi:

οι περισσοτεροι χυστες παραπονιουνται για το χρονο μιας και το 10λεπτο ειναι λιγο, εδω μιλαμε για 20 λεπτα δωματιο με +5 ευρω !!!
100% περισσοτερος χρονος με 25% αυξηση της τιμης μονο !!
Αυτο ειναι αρκετο και τιμιο πιστευω.
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.507
Πόντοι
1.056
Οι τιμές μια χαρά είναι το σέρβις και οι υπηρεσίες είναι χαμηλού επιπέδου.
Αν έβαζαν και προγράμματα 20-30 λεπτών στα 30 με 40 ευρώ για όσους θέλουν περισσότερο χρόνο θα ήταν μια καλή λύση.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Οι τιμές στα πορνεία έχουν σημειώσει πτώση 56% - Οι εκδιδόμενες λένε ότι πολλοί από τους πελάτες υπόσχονται πως θα γυρίσουν να πληρώσουν όταν πληρωθούν οι ίδιοι ή προσπαθούν να κάνουν παζάρια.

Παρά τον μεγάλο αριθμό πορνείων, παράνομων και μη, οι τιμές έχουν σημειώσει δραματική πτώση. Όπως υποστηρίζει ο Γρηγόρης Λάζος, καθηγητής εγκληματολογίας στο Πάντειο Πανεπιστήμιο Αθηνών: «Το 2012 το ποσό για μια πόρνη ήταν περίπου 39 ευρώ, ενώ το 2017 είναι μόνο 17 ευρώ. Σημείωσε 56% πτώση».

Οι γυναίκες που δουλεύουν ως πόρνες έχουν παρατηρήσει και εκείνες ότι η κρίση έχει επηρεάσει το επάγγελμα τους, καθώς πολλοί από τους πελάτες υπόσχονται πως θα γυρίσουν να πληρώσουν όταν πληρωθούν οι ίδιοι ή προσπαθούν να κάνουν παζάρια. Ακόμα, η πλειοψηφία των πελατών είναι πλέον οι μετανάστες που έχουν κατακλύσει την Αθήνα, ενώ ο αριθμός των Ελλήνων αντρών έχει μειωθεί, καθώς οι περισσότεροι ζουν κάτω από τα όρια της φτώχειας.

Η οικονομική κρίση έχει οδηγήσει σε γενικότερη παρακμή του τομέα, καθώς οι γυναίκες του χώρου αποκαλύπτουν πως αρκετοί είναι οι άντρες που ζητούν να κάνουν σεξ χωρίς προστασία, το οποίο αποδέχονται γυναίκες που είναι χρήστες ναρκωτικών και έχουν AIDS. Μάλιστα, όπως υποστηρίζεται από γυναίκες που μίλησαν στους New York Times, οι περισσότερες από αυτές το κάνουν και ως ένα είδος εκδίκησης για τους πελάτες.

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.308
Κριτικές
15
Like
5.828
Πόντοι
1.496
Εδώ δεν γινόταν αυτά τότε που ήταν στα 25, προ κρίσης που υπήρχε κέφι και χαρα.
Τώρα θα γίνουν; που υπάρχουν πελάτες πάκι
Δε συμφωνω με τα 25 ευρω. Συγκεκριμενα  πριν αρκετα χρονια, σε καλες εποχες, 25 ευρω αποτολμησε σιγουρα γιατι το θυμαμαι και περναγα και στο δωματιο, το Ελλης 3. Εχω περασει εκει με 25 ευρω με Φωτεινη Γκμοχ και με Αντζελα μελαχρινη βυζαρου. Νομιζετε οτι οι κοπελες ελεγαν, Εδωσε 5 ευρω παραπανω απο τα 20 που ισχυει παντου, ας κατσω και παραπανω; Ισα ισα επειδη οπως ειπα μιλαμε για εποχη με πολλη πελατεια και κοσμο στο σαλονι, η κοπελα πιο γρηγορα εκανε για να προλαβει να παρει κι αλλους πιθανους πελατες που περιμεναν. Και σε αλλες περιπτωσεις στα 20 ευρω και αναλογα τη κοπελα, εχω κατσει στο δωματιο 20 λεπτα. Οσο για την επαρχια και τα 30 ευρω που λενε τα παιδια οτι ισχυει, ας κλεισουν με τετοιες τιμες η ας χαμηλωσουν τις τιμες.  Οσο για τα 25 ευρω, δε κρατησε παρα ελαχιστα, προφανως λογω αντιδρασεων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom