Νέα

Πρόταση για μείωση τιμών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 84K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
421
Like
727
Πόντοι
81
Γαμησι στο Μεταξι 5 ευρω εδώ και τωρα. Τιμοκατάλογος υπηρεσιων στην τελικη
 

Giwrgos1973

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2017
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, σκέφτομαι να δοκιμάσω την υπηρεσία μιας συνοδού αλλά θα ήθελα πρώτα ν'ακούσω μερικές γνώμες για την πιάτσα για να ξέρω τι με περιμένει κι'αν αξίζει τον χρόνο και τα λεφτά. Αν μπορείτε βοηθήστε με.
 

Manosmanos22

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν γίνεται αγαπητοί συναγωνιστές να πορευθούμε με τιμές μιας δεκαετίας ή επταετίας πριν

Εσείς με τα ''μαγαζιά'', γραφεία κτλ ρίχτε λίγο τις απαιτήσεις...

ξέρετε είναι το ''κακό κάρμα'' που με κάποιο τρόπο σας ''τρώει'' όσα έχετε βγάλει και έρχεται η νέμεσις μετά την αλλαζονεία...

χαμηλώστε λίγο το μύτο και ακούστε τι γίνεται έξω...

για πιάτσες κτλ προτείνω να πάει ένα δεκάρικο



Προτείνω

ΜΕΤΑΞΙ 7  ΕΥΡΩ ( ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΖΑ Η ΤΣΑΤΣΑ Ή Ο ΟΙΚΟΣ)


ΦΥΛΗΣ 15 ΕΥΡΩ  (ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΣΤΟΥΝΤΙΟ  30 (ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΥΓΕΣ)

ΒΙΖΙΤΕΣ, ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, ΩΣ ΜΠΑΖΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΎΛΕΣ Ή ΓΚΙΛΦ

ΜΠΑΖΑ 40-60

ΜΟΥΝΑΡΕΣ
50-80

ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ

Ακούω προτάσεις  :hi:
Συμφωνώ απολύτως  φίλε
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Ας μην πέσει τόσο χαμηλά κι εξευτελιστικά το αντίτιμο,ας τηρούνε αυστηρά τουλάχιστον το δεκάλεπτο κοπέλες και υπηρεσίες,δεν μας περισσεύουν να τα πετάμε έτσι...
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
καλημερα στους κουκλους μου εδω ;)))
εγω απο πολυ μικρος προσφερω τις υπηρεσιες μου ΔΩΡΕΑΝ
σε αρσενικα που το χρειαζωνται παντρεμενους ανεργους αλοδαπους
παντα με ασφαλεια κ σεβασμο ;-)
αρχικα πιπουλα στα παρκιν στη βαρκιζα κ στο καβουρι παραλια
κ βλεπουμε για περεταιρω!!
ευχαριστω πολυ αυτους που εχουμε βρεθει κ για την τοσο μεγαλη
απηχηση!!!!
σα περιμενω ολους !!!! ;-)
skype angelosxxx2 για συνενοηση
σας φιλο παντου ακουραστα !!!
 

xtream3245

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Προτείνω

ΜΕΤΑΞΙ 7  ΕΥΡΩ ( ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΜΙΖΑ Η ΤΣΑΤΣΑ Ή Ο ΟΙΚΟΣ)

ΦΥΛΗΣ 15 ΕΥΡΩ (ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΙΔΙΟ)

ΣΤΟΥΝΤΙΟ 30 ΕΥΡΩ (ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΝΑ ΒΑΡΑΤΕ ΜΥΓΕΣ)

ΒΙΖΙΤΕΣ, ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ, ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, ΩΣ ΜΠΑΖΑ ΟΡΙΖΟΝΤΑΙ ΧΟΝΤΡΟΎΛΕΣ Ή ΓΚΙΛΦ

ΜΠΑΖΑ 40-60 ΕΥΡΩ

ΜΟΥΝΑΡΕΣ 50-80 ΕΥΡΩ

ΒΙΖΙΤΟΓΡΑΦΕΙΑ 80-100 ΕΥΡΩ ΜΕ ΟΛΑ ΜΕΣΑ

Ακούω προτάσεις  :hi:
Σωστά τα λεγόμενα η κρίση έχει θερίσει την τσέπη κατά πολύ κάλο θα ήταν να έπεφτε λίγο ψαλίδισμα όπως αναφέρει και συναγωνιστής του πρώτου κείμενου.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Εγώ θα'θελα να γάμαγα μια μέτρια πουτάνα στα 30ε την ώρα και πάλι πολλά μου φαίνονται.
Αλήθεια το σκεπτικό για τα 80ε την ώρα πιο είναι?
Πόσα μεροκάματα θέλει κάποιος για να αποταμιεύσει 80ε για μια ώρα και κινδυνεύει να μην το ευχαριστηθεί κιόλας από την βλακεία της πουτάνας?
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Από εδώ και πέρα αργά και σταθερά μόνο θα ανέβουν οι τιμές,στην Ελλάδα το 99% είναι εισαγόμενες και αν δεν τους βολευουν οι τιμές εδώ πάνε άλλου,οπότε οι μειώσεις είναι ονειρα μερικών.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Αντίστοιχα θα ανέβουν και οι βιασμοί.
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Σε γενικές γραμμές πάντα θα υπάρχει το ακριβό και το φθηνό κάποιοι πάντα θα αγοράζουν iphone και άλλοι Alcatel.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.263
Κριτικές
2
Like
3.048
Πόντοι
456
αποχη απο τα γραφεια....αυτα ειναι που καθοριζουν γενικοτερα τις τιμες. και δεν φτανει που εχουν ανεβασει το αρχικο ποσο στα 140 οι πιο πολλοι ,οι υπηρεσιες που προσφερουν τα σουργελα που φερνουν ειναι τις πιο πολλες φορες τραγικες. μπορει να ειναι ομορφες σε γενικες γραμμες αλλα η ομορφια δεν λεει τιποτα αν δεν υπαρχει και η διαθεση....υπαρχει και αλλη μια κατηγορια ,αυτων των αλλοδαπων κυριων που μαζευουν το χρημα και πανε στο χωριο τους στη μολδαβια,ρουμανια,ρωσσια και το παιζουν καμποσες .......καλα κανουν αλλα δεν εκτιμουν τον πελατη που θα πρεπει να θυσιασει 5-6  8ωρα μεροκαματα για ωρα αμφιβολης ποιοτητας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ θα'θελα να γάμαγα μια μέτρια πουτάνα στα 30ε την ώρα και πάλι πολλά μου φαίνονται.
Αλήθεια το σκεπτικό για τα 80ε την ώρα πιο είναι?
Πόσα μεροκάματα θέλει κάποιος για να αποταμιεύσει 80ε για μια ώρα και κινδυνεύει να μην το ευχαριστηθεί κιόλας από την βλακεία της πουτάνας?
τα 80 ευρα δεν είναι για τον μεροκαματιαρη των 20-30 ευρω.
αυτές πηγαινουν με αντιστοιχους εισοδηματιες που βγαζουν 80-100-200 την ημερα οποτε για αυτους είναι οκ να εχουν τον χρονο τους την ανεση του τα εξτρα γλωσσοφιλα και πρωκτικο.
προφανως εγω δεν δινω 100 ευρω για να γαμησω την ημερα.
αν το κανω θα το κανω για καποια 1 φορα μονο, κάθε μερα θα γαμαω την γκομενα ή καμμια των 10-20-30 για αλλαγη.
στις τιμες ο καθενας μπορει να λεει ότι θελει, υπαρχει ελευθερη αγορα.
αυτή που εδώ παιρνει 30 στην γαλλια όταν πηγε ειχε ανταγωνισμο από πιο ψηλες και πιο ανοικτόχρωμες, εκανε λογαριασμο και ειδε δεν την συμφερει και ηρθε εδώ. με τα γαλλικα που εμαθε μπορει να το παιζει και γαλλιδα από τα βαλκανια.
οταν εδω λοιπον η κριση εκανε την δουλεια της εφυγα οι πιο ομορφες και ο μεσος ορος ομορφιας επεσε γιατι μπορουσαν πχ στην αυστρια που δεν εχει κριση να βγαλουν περισσοτερα οι ιδιες ρουμανες.
και εκει που ολες στο βαρδαρη ηταν κατω απο 30 χρονων και ζηταγαν 30 τωρα ειναι οι σαρανταρες που κυριαρχουν και ζηταν παλι 30, αλλα αυτες παιρνουν 5 πελατες και ειναι ικανοποιημενες και οχι 10 που επαιρναν πριν 10 χρονια. αν πεσαουν οι τιμες στο 20 οπως ηταν μολις βγηκε το ευρω δεν ειναι στο χερι μας. ειναι μακροοικονομια, τα βγαζει και σε αλλη πιο πλουσια χωρα γιατι να μεινει εδω να γαμιεται με περισσοτερους για τα ιδια λεφτα συνολικα?
 

Pazuzu

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2013
Μηνύματα
353
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
τα 80 ευρα δεν είναι για τον μεροκαματιαρη των 20-30 ευρω.
αυτές πηγαινουν με αντιστοιχους εισοδηματιες που βγαζουν 80-100-200 την ημερα οποτε για αυτους είναι οκ να εχουν τον χρονο τους την ανεση του τα εξτρα γλωσσοφιλα και πρωκτικο.
προφανως εγω δεν δινω 100 ευρω για να γαμησω την ημερα.
αν το κανω θα το κανω για καποια 1 φορα μονο, κάθε μερα θα γαμαω την γκομενα ή καμμια των 10-20-30 για αλλαγη.
στις τιμες ο καθενας μπορει να λεει ότι θελει, υπαρχει ελευθερη αγορα.
αυτή που εδώ παιρνει 30 στην γαλλια όταν πηγε ειχε ανταγωνισμο από πιο ψηλες και πιο ανοικτόχρωμες, εκανε λογαριασμο και ειδε δεν την συμφερει και ηρθε εδώ. με τα γαλλικα που εμαθε μπορει να το παιζει και γαλλιδα από τα βαλκανια.
οταν εδω λοιπον η κριση εκανε την δουλεια της εφυγα οι πιο ομορφες και ο μεσος ορος ομορφιας επεσε γιατι μπορουσαν πχ στην αυστρια που δεν εχει κριση να βγαλουν περισσοτερα οι ιδιες ρουμανες.
και εκει που ολες στο βαρδαρη ηταν κατω απο 30 χρονων και ζηταγαν 30 τωρα ειναι οι σαρανταρες που κυριαρχουν και ζηταν παλι 30, αλλα αυτες παιρνουν 5 πελατες και ειναι ικανοποιημενες και οχι 10 που επαιρναν πριν 10 χρονια. αν πεσαουν οι τιμες στο 20 οπως ηταν μολις βγηκε το ευρω δεν ειναι στο χερι μας. ειναι μακροοικονομια, τα βγαζει και σε αλλη πιο πλουσια χωρα γιατι να μεινει εδω να γαμιεται με περισσοτερους για τα ιδια λεφτα συνολικα?
:thumbsup: Όταν πέφτουν οι τιμές πέφτει πάντα και η ποιότητα
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.974
Κριτικές
33
Like
6.992
Πόντοι
3.496
Σε γενικές γραμμές πάντα θα υπάρχει το ακριβό και το φθηνό κάποιοι πάντα θα αγοράζουν iphone και άλλοι Alcatel.
Εχω δει Αlcatel σε οικο που στο παρελθον το ειχα πληρωσει για Iphone στο χωρο μου. Οποτε τα παντα ρει, μηδεποτε κατ αυτο μενειν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom