Νέα

Προσωπική ζωή των μπουρδελιάρηδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα XRISTINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
mini-wink-glasses.gif
Κι αμα νομιζεις ότι δεν τα εχω πει καλα….
ελα να μου τα πεις από κοντα….κι από Κολωνου μερια…!!!
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
mini-wink-glasses.gif
Κι αμα νομιζεις ότι δεν τα εχω πει καλα….
ελα να μου τα πεις από κοντα….κι από Κολωνου μερια…!!!

Μα καλά ρε παιδιά, δεν το έχετε καταλάβει το σύστημα της κοπέλας? Θα έχουν πέσει αναδουλειές και σας φορτώνει αναλόγως.
 

Επισκέπτης
Περιμένετε ρε να έρθει και το πυροβολικό.....

army.gif


battle107.gif
battle107.gif
battle107.gif
battle107.gif
battle107.gif
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
...Αλλά δεν δέχομαι να μου παρουσιάζεις ότι οι άνθρωποι με κανονική προσωπική ζωή θέλουν και μια ξεπετά επειδή του ήρθε στην τρελά τους να το κάνουν ή το έκαναν από μικροί;..μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Επίσης το κείμενο της Κατερίνας με βρίσκει πλήρως σύμφωνο, τα μπουρδέλα δεν είναι κλαμπ αποτυχημένων... αποτυχημένος είναι αυτό που δεν του αρέσει η ζωή που κάνει φοβάται να την αλλάξει και μας την παρουσιάζει σαν κανονική προσωπική ζωή, Κανονική θα ήταν αν είχε τον ανδρισμό να το έλεγε στην κοπέλα του –  γυναίκα του, ότι έχει αυτού του είδους τις σχέση και όχι να κρύβεται...και να μας το παίζει  άντρας. [/b]

Γιώργο μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις σε τί οικογενειακή κατάσταση βρίσκεσαι;  Παντρεμένος, χωρισμένος, ελεύθερος, μόνιμη σχέση κτλ..;
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Κατερίνα μου αρέσει να σε επισκέπτομαι 2-3 φορές το μήνα καθότι είμαι ελεύθερος, αλλά και παντρεμένος να ήμουν πάλι θα ερχόμουν να σε δω. Είσαι ένα αξιόλογο άτομο ασχέτως της δουλειάς που κάνεις, και γι αυτό μπράβο σου.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Κατερίνα μου αρέσει να σε επισκέπτομαι 2-3 φορές το μήνα καθότι είμαι ελεύθερος, αλλά και παντρεμένος να ήμουν πάλι θα ερχόμουν να σε δω. Είσαι ένα αξιόλογο άτομο ασχέτως της δουλειάς που κάνεις, και γι αυτό μπράβο σου.
you-fool-038.gif
Μην τα λες αυτά….γιατί θα πουν οτι με γλυφεις…..!!!!
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
you-fool-038.gif
Μην τα λες αυτά….γιατί θα πουν οτι με γλυφεις…..!!!!
Δε με νοιάζει τι θα πούν γιατί δε με ξέρουν. Μου αρέσει να λέω την γνώμη μου ακόμα και αν δυσαρεστώ άλλο κόσμο. Συνέχισε να μας λές τη γνώμη σου για διάφορα θέματα στο σάιτ ακόμα και αν δεν αρέσει σε μερικά άτομα.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Και κατι ακομα απαντηση,παλι,στο αλλο thread.Στα αρχιδια μου ποσα βγαζεις.Παρτα μαζι σου οταν σε χωσουν-η αποτεφρωσουν.

Φιλαράκο βγάζεις τόση μπίχλα και κακία που εύχομαι πραγματικά εκ βάθους καρδίας να πεθάνεις αργά και βασανιστικά απο κάποια ασθένεια που θα σε ταλαιπωρήσει τόσο, όσο ακριβώς το μέγεθος της κακίας που βγάζεις.

ΥΓ Ναι ασχολούμαι με μ.μ. και τέτοια.....με έχουν βγάλει ασπροπρόσωπο.
warnwarn.gif
 Δεν[/URL] είναι τρόπος αυτός να αντιδράσεις και να εκφραστείς επειδή κάποιος στην είπε (έγεινε και αυτός warn).
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
you-fool-038.gif
Μην τα λες αυτά….γιατί θα πουν οτι με γλυφεις…..!!!!


E άμα το έχεις στο πρόγραμμα σου στα extra, γιατί να μη γλύφει το παιδί? Όσο για το άλλο που είπα, αστείο ήταν φυσικά! Απλά εννοούσα ότι προσπαθείς να τους φέρεις σε κατάσταση που να σκέφτονται " Eeeee θα τη gam%$%^"
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαράκο βγάζεις τόση μπίχλα και κακία που εύχομαι πραγματικά εκ βάθους καρδίας να πεθάνεις αργά και βασανιστικά απο κάποια ασθένεια που θα σε ταλαιπωρήσει τόσο, όσο ακριβώς το μέγεθος της κακίας που βγάζεις.

ΥΓ Ναι ασχολούμαι με μ.μ. και τέτοια.....με έχουν βγάλει ασπροπρόσωπο.

Και εσύ ρε μεγάλε τώρα από κακια δεν πας πίσω.
 

Επισκέπτης
ambulance-016.gif


Έχουμε και τα πρώτους τραυματισμούς  του πόλεμου, τους συναγωνιστές Jules_Jordan και supermouse. Οι μάχες αναμένονται σφοδρές, αναμένετε να εμπλακεί και η αεροπορία:

f-16-021.gif


...οι ανταποκρίσεις από την πρώτη γραμμή θα συνεχιστούν...


 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ε μα με την παλιολούγκρα......... :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Δεν νομίζω οτι η ζωή ενός μπουρδελιάρη είναι απαραίτητο να είναι πολύ διαφορετική από ενός μή μπουρδελιάρη.
Απλά πίνω μισή ή μια ώρα λιγότερο καφέ ή ποτο το απογευματάκι ή το βράδυ αντίστοιχα και πηγαίνω τη βόλτα μου, τσεκάρω και αναλόγως χτυπάω.
Αντί να κοιτάω 200 site βλέπω 10 και κάλα αφιερώνοντας χρόνο στο bourdela.com.
Αν και δουλεύω σε δημόσιες σχέσεις, δεν με πολυπειράζει να με δεί και κάποιος.
Μισή ντροπή δική μου και μισή ντροπή δική του.
Ασε που οι πεερισσότεροι συνάδελφοι είναι του σπορ και κάνουμε και μαζί εξορμήσεις.
 

Επισκέπτης
Δεν νομίζω οτι η ζωή ενός μπουρδελιάρη είναι απαραίτητο να είναι πολύ διαφορετική από ενός μή μπουρδελιάρη.
Απλά πίνω μισή ή μια ώρα λιγότερο καφέ ή ποτο το απογευματάκι ή το βράδυ αντίστοιχα και πηγαίνω τη βόλτα μου, τσεκάρω και αναλόγως χτυπάω.
Αντί να κοιτάω 200 site βλέπω 10 και κάλα αφιερώνοντας χρόνο στο bourdela.com.
Αν και δουλεύω σε δημόσιες σχέσεις, δεν με πολυπειράζει να με δεί και κάποιος.
Μισή ντροπή δική μου και μισή ντροπή δική του.
Ασε που οι πεερισσότεροι συνάδελφοι είναι του σπορ και κάνουμε και μαζί εξορμήσεις.
οραιος ο παικτις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom