Νέα

Προσωπική ζωή των μπουρδελιάρηδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα XRISTINA69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
H  αλλιώς- οι ρομαντικές ερωτικές εξομολογήσεις μεταξύ δύο μελών, πιστεύω ότι
μπορεί να γίνονται και με pm
και όχι δημόσια όπου μπορεί και να παρεξηγηθούν
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μαγκες εγω εχω να παω χρονια σε μπουρδελο ελεω αγαπης(πολλων που αγαπησα :P)αλλα νομιζω οτι το ποστ της Κατερινας μας προσβαλει ΟΛΟΥΣ και δειχνει τον χαρακτηρα των ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΠΟΥΤΑΝΩΝ..
ΟΧΙ κοπελα μου,δεν ειμαστε-ειναι ολοι ιδιοι..Δηλ εσυ εισαι ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ απο τις αλλες πουτανες κ εμεις ειμαστε Η ΜΑΖΑ?αντε παγαινε ρε!
Να εισαι σιγουρος κανενα ποστ μου δεν σας
προσβαλλει…
Τα λεω ετσι όπως είναι…ορθα κοφτα και ντομπρα…
Τον εαυτο σας κάθε ενας από σας να συγχαιρει….
που μπαινετε στους χωρους μας και ξερετε που πατε
…και γιατι
Για μερικούς αλλους…δε…αστους αυτους…είναι για κλαματα..
Αλιμονο να προσβληθω εγω..που ειμαι σ’ένα χωρο τετοιο
κι αντιμετωπιζω…τα χιλια μυρια μεσα στο δωματιο..
Καπως ετσι είναι και για σας…
Να μην σας κακοφαινεται…
Και χαιρομαι γι’αυτό που ειπες..ότι
ειμαι η ελληνιδα πουτανα…
Και δεν ντρεπομαι καθολου γι’αυτό…
Κι εσυ ειδικα που λες ότι αγαπας…
ευχομαι να μην πατησεις ποτε σε μπουρδελο..
Γιατί εκεί…δεν θα ξέρεις να συμπεριφερθεις…..!!!
 

giapame

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
κατερινα,
δεν έχω παει πολλές φορές σε μπουρδέλο. Τα συναισθηματα που είχα ήταν ποικίλα.έμεινα έκπληκτος όταν μπήκα στο σπίτι και είδα άνθρωπο κάθε λογής.όλοι αυτοι έξω απο εναν τετοιο χωρο δεν μιλιούνται και σιγουρα δεν συχναζουν στα ιδια μερη.παρόλα αυτά εκεί περίμεναν καρτερικά να δουν το μουνί που ίσως πηδούσαν.Το επομενο συναίσθημα ήταν αηδία.ο χωρος αθλιος και η κοπέλα αγενής μεχρι τέλους. για μενα τα μπουρδέλα είναι ένας ολόκληρος κόσμος με τους δικους τους νόμους.Δελεάζομαι απο τον κοσμο αυτο και τον φοβαμαι ταυτοχρονα.Δυστυχως για μενα το πήδημα προυποθετει ομλια. θελω να μπορω να ρωτώ.Αυτο με φοβίζει εκει.δεν εχω το χρόνο και τη διαθεση της κοπέλας να μιλήσω.Ισως ακούγονται παράξενα αλλα ετσι είμαι.
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
(με ενα αρλεκιν ξεχνιεμαι...αχ..βαχ)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ξέρουμε..ξέρουμε...αυτός με θεληματικό πηγούνι , χρυσαφιά μάτια , δασύτριχο στήθος , και μπράτσα με μυς που πάλλονται σαν πύθωνες, να σφίγγει την κοπελιά πάνω στον θεριεμένο ανντρισμό του χορεύοντας ένα θανατερό μπλούζ ανάμεσα σε ζευγάρια που κάνουν ασυνήδειτα έρωτα στο πάτωμα......τι λέω ο π..... :uglystupid:
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
ξέρουμε..ξέρουμε...αυτός με θεληματικό πηγούνι , χρυσαφιά μάτια , δασύτριχο στήθος , και μπράτσα με μυς που πάλλονται σαν πύθωνες, να σφίγγει την κοπελιά πάνω στον θεριεμένο ανντρισμό του χορεύοντας ένα θανατερό μπλούζ ανάμεσα σε ζευγάρια που κάνουν ασυνήδειτα έρωτα στο πάτωμα......τι λέω ο π..... :uglystupid:

ταλε δεν ξερω για το πηγουνι του.. αλλα το σαιτ τελικα εχει γινει εξαιρετικα αγαπησιαρικο, γουτσου γουτσου
 

Επισκέπτης
ταλε δεν ξερω για το πηγουνι του.. αλλα το σαιτ τελικα εχει γινει εξαιρετικα αγαπησιαρικο, γουτσου γουτσου
μαλλον εσυ εισαι αγαπησιαρα και βλεπεις και τους υπολοιπους στην ιδια κατασταση  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
για το άρλεκιν τα γράφω..τώρα για το αγαπησιάρικο..τι να κάνουμε που είμαστε όλοι εδώ παιδιά με συναισθήματα από καλό σπίτι και καρδιά τραχανα?....αγαπήσαμε κυρία πρόεδρε...αυτό είναι το αμάρτημα μας....
 

Επισκέπτης
πως σ αγαπησε πολυ το καλυτερο παιδιιιιι,ντερτι 98,6
 

Επισκέπτης
H  αλλιώς- οι ρομαντικές ερωτικές εξομολογήσεις μεταξύ δύο μελών, πιστεύω ότι
μπορεί να γίνονται και με pm
και όχι δημόσια όπου μπορεί και να παρεξηγηθούν

Αν μιλάς για το post μου, σίγουρα δεν το διάβασες καλά. Πουθενά δεν έχω κάνει ερωτική εξομολογήσει. Εξέθεσα γεγονότα. Αν σας ενοχλούν οι σας προσβάλουν τότε να ζητήσω δήμιος συγγνώμη.
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
..τι να κάνουμε που είμαστε όλοι εδώ παιδιά με συναισθήματα από καλό σπίτι και καρδιά τραχανα?......

μη σου πω κι αγκιναρα!!!

τωρα που το θυμηθηκα ομως ειπες πως θα γραψεις και τις δικες σου εμπειριες

πες μου μονο ποτε να εχω διπλα μου και τα χαρτομαντιλα, δεν θ αντεξω αλλο μελο!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μη σου πω κι αγκιναρα!!!

τωρα που το θυμηθηκα ομως ειπες πως θα γραψεις και τις δικες σου εμπειριες

πες μου μονο ποτε να εχω διπλα μου και τα χαρτομαντιλα, δεν θ αντεξω αλλο μελο!
μωρέ θα πλαντάξετε στο κλάμα...τι ξανθόπουλος και μαλακίες...θα γράψω το κλάμα του αιώνα....θα κλαίτε 3 μέρες....άσε που θα γίνει αμέσως κινηματογραφική επιτυχία.... :uglystupid:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
baby-45.GIF
 

babacha

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό με την πιπίλα περιλαμβάνεται στα special? Η πιπίλα είναι στα strap on?
 

Επισκέπτης
Απ: Προσωπική ζωή ιερόδουλων
« Απάντηση #461 στις: Σήμερα στις 10:13 »


Παράθεση από: Giorgos_32 στις Χθες στις 18:51

Συναγωνιστή όπως το λες επιβιώνεις ότι όσοι πάνε σε ιερόδουλες δεν έχουν κανονική προσωπική ζωή. Για πιο λόγο θέλουν να κάνουν την ξεπετά...γιατί δεν μπορούν να αλλάξουν κάτι από την μίζερη την ζωή τους, και θέλουν να κερατώσουν  και επειδή είναι κότες,  φοβούνται μην γίνουν αντιληπτοί από την σχέση τους . Αυτό είναι κανονική προσωπική ζωή. Αν ναι, ευχάριστο δεν θα πάρω. Το σεξ που προσφέρουν αυτές οι κοπέλες μπορεί να είνα κατά πολύ ανωτέρω από το σεξ που σου προσφέρει  η σύντροφος σου, για αυτό πας αλώστε. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.



Giorgos_32 δεν θα μπω στη διαδικασία να απαντήσω στους υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς σου, που δείχνουν εκτός των άλλων και έλλειψη σοβαρών επιχειρημάτων εκ μέρους σου.
Την καλύτερη απάντηση την δίνει η Κατερίνα και σου την παραθέτω:



KATERINA69
« Απάντηση #445 στις: Χθες στις 23:51 »

Και προς Θεου ρε παιδια…
Τα μπουρδελα δεν είναι κλαμπ αποτυχημενων…
Ο κάθε ενας που ερχεστε σε μας…ερχεστε για καποιον
λογο…
Αν είναι δυνατον να γινει η «βαθεως»αναλυση…
Άλλοι γιατί ετσι γουσταρουν να πηγαινουν συχνα…αλλοι που πηγαν και δεν ξαναπατησανε σε τετοια μερη..
Ο χαρακτηρας του καθ’ενός δεν διαμορφωνεται κατά ποσο
είναι συχνος «πελατης» η όχι..
Πηγαινεις εκεί κυριος…κανεις την δουλειτσα σου…και μετα
φευγεις παλι κυριος..
Δεν παιρνεις λογαριασμο…δεν δινεις λογαριασμο…
Κατι σαν μπι φρι…(χε χε)..
Με το να πηγαινεις στα μπουρδελα η να κανεις σε άλλο χωρο
Την σεξουαλικη σου συναλλαγη…δεν πεφτεις στα ματια κανενος…
Η φυση σας είναι αλλωστε…!!!!


Συναγωνισθεί εγώ θα μπω στον κόπο να απαντήσω. Και ας θεωρείς ότι μίλησα υποτιμητικά και από ότι καταλαβαίνω σε ενοχλείσαι προσωπικά. Το κείμενο της Κατερίνας που μου παραθέτεις από την μια δεν αντικρούει αυτό που σου έγραψα, Σου απάντησα για την κανονική προσωπική ζωή  που έλεγες, και μας έθετες ο οικογενειάρχη και ο τύπος με την μόνιμη σχέση έχουν την κανονική προσωπική ζωή και όλοι οι άλλη είμαστε τα ρεμάλια…Όλοι στο ίδιο καζάνι ήμαστε, όλοι ζητάμε τον αγοραίο ερωτά, και όλοι ζητάμε αυτές τις εφήμερες ηδονές. Αλλά δεν δέχομαι να μου παρουσιάζεις ότι οι άνθρωποι με κανονική προσωπική ζωή θέλουν και μια ξεπετά επειδή του ήρθε στην τρελά τους να το κάνουν ή το έκαναν από μικροί;...μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Επίσης το κείμενο της Κατερίνας με βρίσκει πλήρως σύμφωνο, τα μπουρδέλα δεν είναι κλαμπ αποτυχημένων . Αποτυχημένος δε είναι αυτός που πάει σε ένα τέτοιου είδους μαγαζί, αποτυχημένος είναι αυτό που δεν του αρέσει η ζωή που κάνει φοβάται να την αλλάξει και μας την παρουσιάζει σαν κανονική προσωπική ζωή, Κανονική θα ήταν αν είχε τον ανδρισμό να το έλεγε στην κοπέλα του –  γυναίκα του, ότι έχει αυτού του είδους τις σχέση και όχι να κρύβεται...και να μας το παίζει  άντρας. Τι άλλο σοβαρό επιχείρημα θέλεις...;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom