Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
οποτε λαθος ειναι ο τιτλος. Καταδρομικο πηδημα σε παντρεμενη και εξαφανιση = μια χαρα. Το να την φορτωθεις γκομενα και να την πηδας σε βαθος χρονου = risky

σωστο κ αυτο
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Αν και οι παντρεμένες είναι πεταμένος χρόνος κατα την γνώμη μου.
Τώρα το καλοκαιράκι οι κυρίες κάνουν διακοπές με τα παιδάκια και οι σύζυγοι πάνε συνήθως σαββατοκύριακο και γενικά οι περισσότερες ψάχνονται πολύ.
Για κάτι γρήγορο είναι μια χαρά μέσα στις διακοπές.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μονο να γαμας παντρευμενες χωρις δεσμευση και αντε γεια μετα αφου  ξερεις οτι αν την κανεις γκομενα μπορει να σε απατησει και εσενα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δεν χρειαζεται να είναι παντρεμένη μια γυναίκα για να έχεις τετοια προβληματα.

Αμα νταραβριζεσαι με γκομενες που εχουν σουξέ,έχεις να ασχολείσαι και με θαυμαστές,πέφτουλες,πρωην που θέλουν επανασυνδεση και ένα σωρό αλλους μαλάκες.
Μια χαρά βιαια σκηνικά μου έχουν τύχει από τέτοιες καταστάσεις.
Γι αυτο καλυτερα με πουτανες. Δουλεια δεν ειχαμε να τσακωνομαστε με τον καθε μαλακα.
 

priksarxidis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
974
Like
2
Πόντοι
6
Γι αυτο καλυτερα με πουτανες. Δουλεια δεν ειχαμε να τσακωνομαστε με τον καθε μαλακα.

απλα μην ασχολεισαι με ελληνιδες και λοιπες βαλκανιες... οι περισσοτερες γκομενες απο πολιτισμενες χωρες τους ξεκοβουν ψυχρα και αμειλικτα τετοιους τυπους. δεν ειναι γυναικουλες να αγονται και να φερονται απο τον πιο νταη που βρεθηκε στο δρομο τους
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
εχω γαμησει παντρεμενες,αρραβωνιασμενες,δεσμευμενες,τα παντα...
μπορει και γω να χω φαει κερατο οντας δεσμευμενος αν και ειμαι σιγουρος περι τουτου...στα αρχιδια μου.
αφου δεν το εμαθα να παει να γαμηθει.
Η τελευταια παντρεμενη που γαμουσα,ηταν μια ξεκωλιαρα σαλονικια δικηγορος που εχει παρει πολυ κοσμο.Τον αντρα της τον ηξερα,μιλαγαμε κιολας.ηξερα οτι δεν τα πηγαιναν καλα και μετα χωρισανε κιολας.Ενα πρωι χαιρετηθηκαμε και το προηγουμενο βραδυ ειχα την ψωλη μου στον κωλο της...τι να πεις...
διακρινω μια υποβοσκουσα μελαγχολια
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
απλα μην ασχολεισαι με ελληνιδες και λοιπες βαλκανιες... οι περισσοτερες γκομενες απο πολιτισμενες χωρες τους ξεκοβουν ψυχρα και αμειλικτα τετοιους τυπους. δεν ειναι γυναικουλες να αγονται και να φερονται απο τον πιο νταη που βρεθηκε στο δρομο τους

Βαλε και τις ανατολικές μαζί με τις ελληνίδες και βαλκάνιες.

Οι δυτικες θεωρούν υποχρέωσή τους να τακτοποιούν μόνες τους οποιοδήποτε θεμα του παρελθοντος,πέφτουλες,κ.λ.π.

Οι ελληνίδες και λοιπά ούφο,κολακεύονται από το ρομανζτο-δράμα και γενικά σε τετοια θέματα είναι γτπ
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
διακρινω μια υποβοσκουσα μελαγχολια
Η μονη μελαγχολια,που δεν ειναι ,ειναι οτι δεν την εχω ξαναγαμησει απο τοτε...εκανε καλο κρεβατι η πουτανα και εχυνε καθε 30 δευτερολεπτα...
Οποτε τυχαινε να μιλησουμε ριχναμε και εναν πηδουλο...
 

sampouan

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Κριτικές
6
Like
48
Πόντοι
0
Υπάρχουν πολύ παράμετροι για να γίνει αυτό.

1. Δε πηδάς σωστά τη γυναίκα σου (Παραμέληση, ρουτίνα).
2. Να έχει το κουσούρι.
3. Από περιέργεια (συνήθως μακροχρόνια σχέση).
4. Από αντίδραση.
5. Επειδή της έκανε κλικ κάποιος (τυχαίο πήδημα ή παλιό απωθημένο).

Το αποτέλεσμα αυτού είναι καθαρά στην αντίδραση του καθενός.

1. Μπορεί να είναι βίαιο.
2. Τυπικό (διαζύγιο ή απλά βγαίνεις από τη ρουτίνα του πρέπει να τη πηδήξω κ απόψε).
3. Ανοιχτόμυαλο να σου αρέσει όποτε να γίνει καινούριο ερωτικό παιχνίδι (τους ψωνίζει εκείνη και απολαμβάνετε μαζί ή κρύβεσαι αν είσαι ηδονοβλεψίας κλπ..).
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Η μονη μελαγχολια,που δεν ειναι ,ειναι οτι δεν την εχω ξαναγαμησει απο τοτε...εκανε καλο κρεβατι η πουτανα και εχυνε καθε 30 δευτερολεπτα...
Οποτε τυχαινε να μιλησουμε ριχναμε και εναν πηδουλο...

Κάθε 30 δευτερόλεπτα; Αυτά είναι!!!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
δεν ξιζει την ψυχικη φθορα η φαση
Αυτό το λες εσύ και όλοι μας τώρα. Εάν όμως σου στήσει την κωλαρα της και σε παρακαλάει να της γλειψεις την κωλοτρυπίδα, δεν μπορείς να σκεφτείς τι θα γίνει εάν το μάθει ο σύζυγος.

Θέλω να πω ότι η καυλα έχει τόση μεγάλη δύναμη που δεν σε αφήνει να σκεφτείς λογικά. Δεν υπαρχει καμία αλληλουχία σκέψεων κανένας ειρμος. Μόνο πουτσα σκέφτεσαι.
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
οι παντρεμένες γενικα ψάχνονται οσες είναι κυριως μεχρι τα 50 και αν δεν της κατσει ο πρωτος τυχοντας θα παει για τον επομενο.
γνωστη μου 45 ετων μετρια εμφανησιακα παντρεμενη μου εκμηστηρευτηκε ότι η μπογια του αντρα της τωρα δεν πιανει,αυτος είναι 53 χρονων μπουλης με κοιλιτσα.περα ότι η μονη ευχαριστηση του μου ειπε είναι το φαγητο ουτε ρομαντικος είναι ουτε τιποτα αλλα ουτε και τη πηδαει γιατι δεν εχει καλη στυση κλπ.εντωμεταξι εμενα αυτή με ξερει από μικρο είναι οικογενειακη φιλη αλλα όλα αυτά μου τα ειπε μηπως της γνωρισω κανενα φιλο μου να την ξεσκισει.εγω την εγραψα κανονικα αλλα η τυπισσα στανταρ θα του το φορεσει το κερατο.
 

marseille

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2017
Μηνύματα
289
Like
5
Πόντοι
1
οι παντρεμένες γενικα ψάχνονται οσες είναι κυριως μεχρι τα 50 και αν δεν της κατσει ο πρωτος τυχοντας θα παει για τον επομενο.
γνωστη μου 45 ετων μετρια εμφανησιακα παντρεμενη μου εκμηστηρευτηκε ότι η μπογια του αντρα της τωρα δεν πιανει,αυτος είναι 53 χρονων μπουλης με κοιλιτσα.περα ότι η μονη ευχαριστηση του μου ειπε είναι το φαγητο ουτε ρομαντικος είναι ουτε τιποτα αλλα ουτε και τη πηδαει γιατι δεν εχει καλη στυση κλπ.εντωμεταξι εμενα αυτή με ξερει από μικρο είναι οικογενειακη φιλη αλλα όλα αυτά μου τα ειπε μηπως της γνωρισω κανενα φιλο μου να την ξεσκισει.εγω την εγραψα κανονικα αλλα η τυπισσα στανταρ θα του το φορεσει το κερατο.

Πες της να φτιάξει προφιλ εδω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Αυτό το λες εσύ και όλοι μας τώρα. Εάν όμως σου στήσει την κωλαρα της και σε παρακαλάει να της γλειψεις την κωλοτρυπίδα, δεν μπορείς να σκεφτείς τι θα γίνει εάν το μάθει ο σύζυγος.

Θέλω να πω ότι η καυλα έχει τόση μεγάλη δύναμη που δεν σε αφήνει να σκεφτείς λογικά. Δεν υπαρχει καμία αλληλουχία σκέψεων κανένας ειρμος. Μόνο πουτσα σκέφτεσαι.

παιζει κ αυτο
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Ανοιγω αυτο το θεμα και θελω να το παρετε στα σοβαρα..πριν λιγα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη 34 ετων..σε καποια φαση το εμαθε ο αντρας της και μου την εστησε μαζι με καποιυς φιλους του και εφαγα το ξυλο της χρονιας μου..ομως υπαρχουν και χειροτερα που μπορειτε να παθετε..διαβαστε εδω τι εγινε μολις πριν λιγο καιρο.. και φυσικα λιγο αργοτερα ακολουθησε κι αλλο πεεριστατικο διαβαστε εδω.. γι ασυτο τυποι αν δεν θελετε μπλεξιματα μακρια απο παντρεμενες..ποτε δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ο κερατας συζυγος!  :helpplea:




Αν τον νοιαζει περισοτερο ποιος του γαμησε τη γυναικα παρα το οτι η γυναικα του ειναι πουτανα, χεσε μεσα. Αλλα αυτα πανε μαζι συνηθως. Ας κυνηγαει τους αγαπητικους της γυναικας του αντι να τη στειλει στο διαολο.. στο τελος θα πεσει σε κανεναν τρελο που θα γαμησει και αυτον.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Αν τον νοιαζει περισοτερο ποιος του γαμησε τη γυναικα παρα το οτι η γυναικα του ειναι πουτανα, χεσε μεσα. Αλλα αυτα πανε μαζι συνηθως. Ας κυνηγαει τους αγαπητικους της γυναικας του αντι να τη στειλει στο διαολο.. στο τελος θα πεσει σε κανεναν τρελο που θα γαμησει και αυτον.


+10000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom