Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Κοίτα, για να συμβεί το ξενοπηδημα, η κατασταση θα είναι ούτως ή άλλως παρακμιακή. Εάν στο κάνει αυτό η γυναίκα σου, σου δίνει μια πρώτης τάξεως αφορμή να την χωρίσεις και να ξεκουραστείς.

Και δεν ξέρω εάν είσαι υποχρεωμένος μετά να πληρώνεις διατροφή, πολύ αμφιβάλλω. Να μας πει ο Άλεξ.
Διατροφη σε πρωην συζυγο δινεται μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Εάν έχεις παιδί εννοώ, σορι
Ε ενταξει, για το παιδι θα πληρωνεις. Αν και να σου πω κατι? Εχω δει περιπτωσεις σε πελατες μου, που οταν χωρισαν και εδιναν απλως διατροφη για το παιδι, εδιναν τελικα πολυ λιγοτερα απο οσα εδιναν εντος του γαμου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Εγω παντως γενικα δεν πηγαινα με παντρεμενες (οχι σε διασταση, εννοω κανονικες παντρεμενες). Την τελευταια φορα που το εκανα, το μετανιωσα, γιατι τον ηξερα τον συζυγο και ο ανθρωπος με χαιρετουσε και ενιωθα αβολα. Βεβαια τελικα χωρισανε και η αλλη με εψαχνε μηπως το συνεχισουμε σοβαρα πλεον, αλλά ακομη τρεχω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Ναι αλλα αν η γυναικα σου ειχε περιουσια και ειχε και ενα καλο μισθο και σε βοηθουσε οικονομικα? τοτε τι?  :think:
Τι να σου πω φιλε, δεν μπορω να απαντησω για υποθετικές περιπτωσεις. Οικονομικο προβλημα δεν εχω, αρα δεν με εχει απασχολησει.
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εγω παντως γενικα δεν πηγαινα με παντρεμενες (οχι σε διασταση, εννοω κανονικες παντρεμενες). Την τελευταια φορα που το εκανα, το μετανιωσα, γιατι τον ηξερα τον συζυγο και ο ανθρωπος με χαιρετουσε και ενιωθα αβολα. Βεβαια τελικα χωρισανε και η αλλη με εψαχνε μηπως το συνεχισουμε σοβαρα πλεον, αλλά ακομη τρεχω.
αυτο που γραφεςι αποδεικνυει οτι ακομα και μεις που τις γαμαμε τις παντρεμενες κατα βαθος τις θεωρουμε ξεφτιλισμενες και τσουλακια.. :headbaning1:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
αυτο που γραφεςι αποδεικνυει οτι ακομα και μεις που τις γαμαμε τις παντρεμενες κατα βαθος τις θεωρουμε ξεφτιλισμενες και τσουλακια.. :headbaning1:
Βρε μια χαρα γυναικα ηταν, αλλά εξ αρχης με αγχωσε επειδη ξεκαθαρισε οτι με βλεπει σοβαρα και εγω δεν ειχα καμια τετοια διαθεση. Ηταν δηλαδη "επικοινωνιακα" τεραστιο λαθος απο μερους της, οτι ευθεως απο την πρωτη στιγμη εδειξε οτι θελει να με τυλιξει.
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496
Ανοιγω αυτο το θεμα και θελω να το παρετε στα σοβαρα..πριν λιγα χρονια τα ειχα με μια παντρεμενη 34 ετων..σε καποια φαση το εμαθε ο αντρας της και μου την εστησε μαζι με καποιυς φιλους του και εφαγα το ξυλο της χρονιας μου..ομως υπαρχουν και χειροτερα που μπορειτε να παθετε..
Το απιστευτο ειναι οτι.. αντι να επιπληττουν τις γυναικες τους.. ψαχνουν να
βιαιοπραγησουν σε βαρος των εραστων τους.. Την μια θα ειναι ο Χρηστος, την αλλη ο κωστας κ.ο.κ..
Π.χ.. οταν μια αιγα τρωει τα φυλλα μιας ελιας, την αιγα ραπιζεις για να μην το ξανακανει..
κι οχι την ελια..  :sunglasses:

δεν ξερω γιατι ενοχλουνται αφου οι περισσοτεροι δεν γαμανε τις γυναικες τους οποτε καποιος πρεπει να τις γαμησει ....
:sunglasses:
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Βρε μια χαρα γυναικα ηταν, αλλά εξ αρχης με αγχωσε επειδη ξεκαθαρισε οτι με βλεπει σοβαρα και εγω δεν ειχα καμια τετοια διαθεση. Ηταν δηλαδη "επικοινωνιακα" τεραστιο λαθος απο μερους της, οτι ευθεως απο την πρωτη στιγμη εδειξε οτι θελει να με τυλιξει.
Σε κοβω νασαι κατα του γαμου ε? δεν εχεις κι αδικο! ποια γυναικα σημερα να εμπιστευτεις και νατης δωσεις το ονομα σου, και να κρατα στα χερια της την τιμη σου και την αξιοπρεπεια σου.. :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.127
Πόντοι
39.662
Σε κοβω νασαι κατα του γαμου ε? δεν εχεις κι αδικο! ποια γυναικα σημερα να εμπιστευτεις και νατης δωσεις το ονομα σου, και να κρατα στα χερια της την τιμη σου και την αξιοπρεπεια σου.. :S

εγω παντως τυπε θα παντρευτω πουτανα ναχω το κεφαλι μου ησυχο, ηδη την εχω βρει, ειναι στουντιακιά
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.284
Κριτικές
15
Like
5.785
Πόντοι
1.496
Σε στρατοπεδο της Αττικης το 1997 μετα τη μεταθεση απο το Διδυμοτειχο,διανυοντας τους τελευταιους μηνες της 18μηνης θητειας.Πρωι πρωι ασυνηθιστο σουσουρο στο στρατοπεδο,με τον κοσμο να ειναι καρφωμενος στη τηλεοραση του ΚΨΜ.Ο λοχαγος δολοφονηθηκε με πιστολι στον Πειραια.Του ειχαν στησει καρτερι και μολις βγηκε απο το σπιτι για να ερθει στη μοναδα,τετελεσθαι.Ερχεται η αστυνομια και εξεταζει την ομορφη ξανθια μονιμο στρατιωτικο που ηταν μες τα κλαμματα μολις μαθευτηκε το φονικο.Παντρεμενοι κι οι δυο.Γελακια,χαριτωμενιες,τους ειχε παρει ειδηση ολο το στρατοπεδο.Μονο που φαινεται οτι εφτασε στα αυτια και του συζυγου.Πειραιας ειναι αυτος.Το θεμα ειναι οτι αυτη το ριξε στα κλαμματα ενω ο λοχαγος πηγαινε για τα παρανομα σιροπια και εγινε μακαριτης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.443
Πόντοι
8.006
Σε κοβω νασαι κατα του γαμου ε? δεν εχεις κι αδικο! ποια γυναικα σημερα να εμπιστευτεις και νατης δωσεις το ονομα σου, και να κρατα στα χερια της την τιμη σου και την αξιοπρεπεια σου.. :S
Δεν ειμαι κατα του γαμου γενικως τύπε, ειμαι κατα του δικου μου γαμου.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Εδω θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας..εχουν δικιο οι κερατωμενοι οταν κανουν κακο στον εραστη της συζυγου τους η πρεπει να τα βαζουν με την συζυγο? ποιος ειναι ο ενοχος σ αυτες τις περιπτωσεις? πως θα αντιδρουσατε εσεις αν τρωγατε κερατο??  :fuck2:


εμενα μου εχει τυχει να με βρει η απατημενη συζυγος...η προσβεβλημενη αρραβωνιαστικια κοκ
ειναι το χειροτερο συναισθημα εβερ ..
αλλα ειμαι μικρη κ αθωα οποτε εχω αφεση αμαρτιων τη παντοφλα τη τρωνε παντα οι αλανιαρηδεςς
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
εμενα μου εχει τυχει να με βρει η απατημενη συζυγος...η προσβεβλημενη αρραβωνιαστικια κοκ
ειναι το χειροτερο συναισθημα εβερ ..
αλλα ειμαι μικρη κ αθωα οποτε εχω αφεση αμαρτιων τη παντοφλα τη τρωνε παντα οι αλανιαρηδεςς


να το ακυρο της ΠΑΛΙ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom