Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
μου ετυχε πριν καμποσο καιρο με εναν μαλακα πειραιωτη που του γαμουσα την γυναικα.
απειλες και μπινελικια καποια στιγμη επειδη ειχα εκνευριστει αρκετα γιατι μου δημιουργουσε προβληματα του εδωσα ραντεβου και πηγα με δυο φιλους μου.
πρωσοπικα ειχα παει χαλαρος τελειος ουτε ηθελα να τσακωθω εκεινος ειχε ερθει με ολα τα σογια.
του το ειπα στα ισα οτι δεν ειχα ιδεα οτι ειναι παντρεμενη αλλα ηθελε τσαμπουκαδες.
σηκωθηκαμε και φυγαμε δεν αξιζε η ολη κατασταση ευτυχος εμεινε εκει το θεμα και ακομα δεν εχει γινει κατι!
το ζητημα ειναι οτι καποιοι παπαρες κεραταδες επειδη ειναι αγαπουληδες και δεν θελουν να στειλουν στον διαολο τις παρτολες γυναικες τους θελουν να ριξουν το φτεξιμο στον αντρα.
πρακτικα δεν φταιμε εμεις οι αλλες μας καθονται!!! :hi:

Σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει λένε. Αυτόν που δεν απειλεί να φοβάσαι ότι θα σε βλάψει.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Τυπε στο μουνι της σε γραφει χαχα
Σταρχιδια μου εάν με γράφει στο μουνι της. Εσείς εδώ μέσα σε λέτε συνέχεια πόσο ελλεεινιδες είναι και γαμω το γκωλο τους. Τώρα σας πειράζει που σας γράφει στο μουνι της? Παρακαλάτε να σας δίνει σημασία μια Ελλεεινίδα δηλαδή?
 

NikitasI

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
9.542
Κριτικές
111
Like
4.250
Πόντοι
5.676
Μη μας αγχώνεις τώρα που δέσαμε. Μας περισσεύει και κανένα euro.

 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.126
Κριτικές
493
Like
61.118
Πόντοι
39.662
φιλε δεν εχεις κι αδικο σ αυτο..ομως αν στην πηδαει καποιος γνωστος σου πχ συναδεφος σου, η φιλος σου, η γειτονας θα επεμενες στην αποψη σου?  :think:

ακομα καλυτερα, υποτιθεται οτι δεν θα το ξερω αλλα τουλαχιστον θα ξερω με ποιους γαμιεται και εχω το κεφαλι μου ησυχο.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Σκυλί που γαβγίζει δεν δαγκώνει λένε. Αυτόν που δεν απειλεί να φοβάσαι ότι θα σε βλάψει.

εχεις δικιο αλλα ξερεις τι λενε για τις αγελες οτι ο πιο δειλος περνει δυναμη και γινετε γιγαντας.
τελος παντων εγω παω με οποια μου καθεται και γουσταρω απο εκει και περα δεν νομιζω οτι μου χρεωνονται συνεπειες!
 

swadow

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
6
Like
621
Πόντοι
316
εγω να σου κανω μια αλλη ερωτηση εσενα αμα σου γαμουσε αλλος την γυναικα τι θα εκανες για πες μας  ;) και εσυ προσεχε να μην φας καμια αδεσποτη  ;)
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Σταρχιδια μου εάν με γράφει στο μουνι της. Εσείς εδώ μέσα σε λέτε συνέχεια πόσο ελλεεινιδες είναι και γαμω το γκωλο τους. Τώρα σας πειράζει που σας γράφει στο μουνι της? Παρακαλάτε να σας δίνει σημασία μια Ελλεεινίδα δηλαδή?

εγω οχι κλασμενη την εχω και κραγμενη γιατι ξερω ποσο καργιολα ειναι απο κουνια
σκατα στις ελλεεινιδες
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.002
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
δεν ξερω γιατι ενοχλουνται αφου οι περισσοτεροι δεν γαμανε τις γυναικες τους οποτε καποιος πρεπει να τις γαμησει ....
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
εγω να σου κανω μια αλλη ερωτηση εσενα αμα σου γαμουσε αλλος την γυναικα τι θα εκανες για πες μας  ;) και εσυ προσεχε να μην φας καμια αδεσποτη  ;)

θα εκανα τα παντα να μην ειναι γυναικα μου, κυριως ψυχραιμια για να βγει το διαζυγιο σωστα και να μην πληρωνω!
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
εχεις δικιο αλλα ξερεις τι λενε για τις αγελες οτι ο πιο δειλος περνει δυναμη και γινετε γιγαντας.
τελος παντων εγω παω με οποια μου καθεται και γουσταρω απο εκει και περα δεν νομιζω οτι μου χρεωνονται συνεπειες!
κοιτα αμα πας με παντρεμενη και ο συζυγος ειναι του χεριου σου ισως να μην εχεις συνεπειες..αμα ειναι καμμια ντουλαπα ομως θα σου πω εγω μετα αν θαχεις συνεπειες η οχι!  :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Εδω θα ηθελα να ζητησω την γνωμη σας..εχουν δικιο οι κερατωμενοι οταν κανουν κακο στον εραστη της συζυγου τους η πρεπει να τα βαζουν με την συζυγο? ποιος ειναι ο ενοχος σ αυτες τις περιπτωσεις? πως θα αντιδρουσατε εσεις αν τρωγατε κερατο??  :fuck2:
Θα ανοιγα σαμπανια.
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
δεν ξερω γιατι ενοχλουνται αφου οι περισσοτεροι δεν γαμανε τις γυναικες τους οποτε καποιος πρεπει να τις γαμησει ....


οι περισσοτεροι δεν γαμανε γενικα τυπε μου δυστυχως!
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
ακομα καλυτερα, υποτιθεται οτι δεν θα το ξερω αλλα τουλαχιστον θα ξερω με ποιους γαμιεται και εχω το κεφαλι μου ησυχο.
Τύπε είσαι σταρχιδια σου σαν και εμένα, αλλά εκμεταλλευεσαι και ενδεχομένως εμπορευεσαι τη λευκη σάρκα της γυναικός σου.

Περα από το ποινικό του θέματος, απαξιώνεσαι και ηθικά.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
τυπε νεος εισαι στο αθλημα ? αμα σε κανει τσακωτο στο κρεβατι με την γυναικα του ο κερατας λες απλα οτι εσυ την πληρωσες για να γαμησεις και δεν την ξερεις, ο τυπος θα μεινει παγωμενος για λιγο οποτε προλαβαινεις να βαλεις σωβρακο και να φυγεις.


:2funny:


Σ'ωραίος! Σαν να το έχεις ήδη εφαρμόσει μου φαίνεται...
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
κοιτα αμα πας με παντρεμενη και ο συζυγος ειναι του χεριου σου ισως να μην εχεις συνεπειες..αμα ειναι καμμια ντουλαπα ομως θα σου πω εγω μετα αν θαχεις συνεπειες η οχι!  :cheesy:

δεν εχει σχεση μυικης η διαπλασης αλλα η εγκεφαλικης καταστασης!
αν ο αλλος ειναι κομπλε δεν θα κανεις ακραια πραγματα και θα λυθουν ολα
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Δεν μας αναλυεις λιγο το σκεπτικο σου? για ποιο λογο θα ανοιγες σαμπανια? ανελυσε γιατι δεν κατανοησα.. :think:
Κοίτα, για να συμβεί το ξενοπηδημα, η κατασταση θα είναι ούτως ή άλλως παρακμιακή. Εάν στο κάνει αυτό η γυναίκα σου, σου δίνει μια πρώτης τάξεως αφορμή να την χωρίσεις και να ξεκουραστείς.

Και δεν ξέρω εάν είσαι υποχρεωμένος μετά να πληρώνεις διατροφή, πολύ αμφιβάλλω. Να μας πει ο Άλεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom