Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Συνήθως οι παντρεμένες κάνουν τα κονέ τους την ώρα που ο άντρας τους δουλεύει. Και αυτό γίνεται είτε στη δουλειά τους (αν δουλεύουν αυτές), είτε όταν κάνουν τα ψώνια τους, είτε στο γυμναστήριο...τόσο απλά....

ναι φίλε .. μαζί σου ... αντιλαμβάνομαι ότι από αυτούς τους χώρους γίνεται το ψάρεμα ... το ψήσιμο όμως είναι που δεν βλέπω πως μπορεί να γίνει... άντε και ψάρεψα μια από την δουλειά ή το γυμναστήριο ... πως πάει η δουλειά στο προκείμενο χωρίς να μεσολαβήσει μπαράκι .. ποτάκι κλπ (αφού λόγω γάμου αυτή δεν θα μπορεί...) ... αυτό είναι που ρωτάω...
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
ΤΗΝ δικια μου την εριξα απο ενα αρχαιο μεν αλλα γεματο μιλφακια τσατ (φατσα.γρ) . εστειλα λοιπον με βαση τα χαρακτιριστικα του προφιλ που εβλέπα (χωρις φωτο ) μνμ σε 3-4 με την ελπιδα καποια να απαντησει.... σκεπτομενος οτι λογικα με λιγο μπλα μπλα να καταλαβω τις προθεσεις τους... Απαντησαν οι 2 και μετα απο καμια 10 αριαα ασχετα μνμτα τυπικα , απλα για να σπασει ο παγος περασα στο ψητο , να βγουμε για εναν καφε, να παμε μια βολτα με το αμαξι , ... Η μια μου ειπε οτι ενδιαφεροταν μονο για κουβεντα και οτι στο μελον ισως θλει να με δει οποτε πηρε τον μπουλο αμεσα...Η 2η στην αρχη διστασε και λιγο πριν παρει και αυτη τον μπουλο δεχτηκε να βρεθουμε για λιγο μετα το κωμμοτηριο της με το κλεισιμο των καταστηματων......μου ειχε στειλει φωτο στο ΦΒ την ιδια μερα οποτε ηξερα οτι ειναι ακρως αξιογαμμητο ....την ξεσκισα στην τριτη φορα που βρεθηκαμε στο αμαξι , αν και στην αρχη εκανε πως δισταζε , μολις την ακουμπησα στο ποδι κοντεψε να με φαει (καυλωμενη - αγαμητη φουλ) ......τα υπολοιπα ειναι για τηνν ιστορια ....μεχρι σημερα εχω ριξει με αυτην τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου..... 

ωραίος φίλε μου !! Δυστυχώς εγώ δεν το χω καθόλου με τα διαδικτυακά ... δεν ξέρω τι να πω... εδώ και στο bou είμαι τόσα χρόνια μέλος, μπαίνω στανταρ 2-3 φορές την εβδομάδα πολλές φορές και παραπάνω αλλά σπανίως γράφω... μόνο όταν έχω κάτι συγκεκριμένο να πω... ενιγουέι....
 

iohanes

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Κανενας και καμια δεν αξιζει να φας τα υπολοιπα χρονια της ζωη σου στην μπουζου.Το 90% αυτων που πανε μεσα για εγκληματα δηδεν τιμης μετα απο λιγο καιρο το μετανιωνουν καθως αντιλαμβανονται οτι σπαταλησαν το μεγαλυτερο αγαθο που υπαρχει(την ελευθερια) για καποιον/καποια που τελικα δεν το αξιζε εφοσον επραξε οπως επραξε.

Ξερω περιστατικο που τυπος επιασε την γυναικα του στα πρασα και η αντιδραση του ηταν να βγαλει τα ρουχα του και να την παρει παρτουζα με τον εραστη της( τον οποιο δεν γνωριζε ),αιωνιο RESPECT στον συναγωνιστη :) :) :)

Οπως και να εχει θελουν πολυ ψυχραιμια αυτες οι καταστασεις καθως ενας ανθρωπος πληγωμενος,δηλητηριασμενος ειναι σαν λαβωμενο ζωο και ικανος για το μεγαλυτερο κακο.
Ψυχραιμια..

 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ να την πας σε μπαρακια ή ποτακια... υποτιθεται οτι αν αυτη σου δωσει σημα οτι ειναι ετοιμη για να παιξει - γαμηθει μαζι σου δεν χρειαζεται τιποτα περισσοτερο απο το να της δωσεις λιγο περισσοτερο σημασια και ''φροντιδα '' (γλυκολογα, τροπους ) απο οτι της δινει ο αντρας της... τοτε το πιατο ειναι ετοιμο να φαγωθει ΟΠΟΥ σε βολευει εσενα χωρις πολλα πολλα ... απλα της το λες οταν καταλαβεις οτι το φρουτο ειναι ετοιμο στα ισια οτι ΄΄ μαλον ηρθε η ωρα να βρεθουμε καπου οι δυο μας να ειμαστε ποιο ανετα , τι λες΄΄ και η επιτυχια ΑΦΟΥ εχει βαλει στο μυαλο της οτι θα γαμηθει ειναι σιγουρη....
ΟΛΕΣ αυτες θελουν απλα να τους δωσεις σημασια και να καταλαβουν οτι εχεις τροπους,  σε αντιθεση με τους αντρες τους οπου λογω βαρεμαρας , κρισης , γκομενας , ρουτινας , τις εχουν χεσμενες, και  οχι οτι θες να τις ξεσκισεις - αλλο αν αυτο εχεις ΜΟΝΟ στο μυαλο σου- . η επιτυχια ετσι ειναι 100 %.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
τα γυμναστηρια ειναι το παζαρι για τις παντρεμενες


οπως τα μπαρ για τις ελευθερες
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
34.612
Κανενας και καμια δεν αξιζει να φας τα υπολοιπα χρονια της ζωη σου στην μπουζου.Το 90% αυτων που πανε μεσα για εγκληματα δηδεν τιμης μετα απο λιγο καιρο το μετανιωνουν καθως αντιλαμβανονται οτι σπαταλησαν το μεγαλυτερο αγαθο που υπαρχει(την ελευθερια) για καποιον/καποια που τελικα δεν το αξιζε εφοσον επραξε οπως επραξε.

Ξερω περιστατικο που τυπος επιασε την γυναικα του στα πρασα και η αντιδραση του ηταν να βγαλει τα ρουχα του και να την παρει παρτουζα με τον εραστη της( τον οποιο δεν γνωριζε ),αιωνιο RESPECT στον συναγωνιστη :) :) :)

Οπως και να εχει θελουν πολυ ψυχραιμια αυτες οι καταστασεις καθως ενας ανθρωπος πληγωμενος,δηλητηριασμενος ειναι σαν λαβωμενο ζωο και ικανος για το μεγαλυτερο κακο.
Ψυχραιμια..

Θεος ο τυπος
Τερας ψυχραιμιας :respect:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.764
Like
20.650
Πόντοι
5.006
Ξερω περιστατικο που τυπος επιασε την γυναικα του στα πρασα και η αντιδραση του ηταν να βγαλει τα ρουχα του και να την παρει παρτουζα με τον εραστη της( τον οποιο δεν γνωριζε ),αιωνιο RESPECT στον συναγωνιστη :) :) :)

η πιστη μου στην ανθρωποτητα αποκατασταθηκε
(αν και μουφα μου φαινεται)
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
...ΟΛΕΣ αυτες θελουν απλα να τους δωσεις σημασια και να καταλαβουν οτι εχεις τροπους,  σε αντιθεση με τους αντρες τους οπου λογω βαρεμαρας, κρισης, γκομενας, ρουτινας, τις εχουν χεσμενες, και  οχι οτι θες να τις ξεσκισεις - αλλο αν αυτο εχεις ΜΟΝΟ στο μυαλο σου- . η επιτυχια ετσι ειναι 100 %.

+1000
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Αγαπητοί αδελφοί εν πόρναις,

Μετα λύπης αναγιγνώσκω περί διαφοόρων περιστατικών και απόψεων που εκφράζονται και κοινοποιούνται μέσω του site.Κερατάδες και κερατούδες υπήρχαν,υπάρχουν και θα υπάρχουν.Καλό θα είναι στην ερώτηση "Σε έχουν κερατώσει;" να μην απαντάμε κατηγορηματικά "Όχι",αλλά "δεν ξέρω".Όπως πολύ σωστά ειπώθηκε,όλοι οι παντρεμένοι,ανεξαρτήτως φύλλου,κάποια στιγμή βαριούνται,ιδιώς στην Ελλάδα,όπου όταν κάποιος/-α παντρεύεται αφήνει τελείως τον εαυτό του/της.Άλλοι μετά τα παιδιά κόβουν το σεξ μαχαίροι.Και η αποχή,συνδυαζόμενη με την καθημερινή τριβή και τα προβλήματα που προκύπτους μας αδηγούν σε ικανοποίηση αλλού.Υπάρχουν και οι περιπτώσεις που απλά το έχουν στο αίμα τους κάποιοι.
Η διαφορά μας με τις; γυναίκες είναι μικρή,αλλά ουσιώδης και είναι η εν γένει αντιμετώπιση του όλου ζητήματος.Αν μας πιάσει η γυναίκα να πηδάμε άλλη,μπορεί φινομενικά να το κάνει γαργάρα,αλλά η εκδίκηση είναι κοντά.Εκδίκηση που μπορεί να είναι επίσης κέρατο στην καλύτερη,αλλά διάλυση σε κάθε επίπεδο η χειρότερη.Έχουν δεί πολλά τα μάτια μυ,λόγω επαγγέλματος.Οι γυναίκες είναι πονηρές και ύπουλες.Εμείς απο την άλλη είμαστε ζαγάρια και αντί να αφαλοκόψουμε την κάθε καριόλα,τα βάζουμε με τον γαμιά.Κακώς.Δεν χρειάζεται να προβούμε σε τέτοιες λύσεις.Απλά μαζεύεις τα μπογαλάκια σου και φεύγεις,γιατί δεν αξίζει τον κόπο.Σίγουρα θα είναι τεράστιο πληγμα,αλλά έτσι είναι η ζωή.Εκεί φαινόμαστε ως άνδρες και αποδεικνύουμε πως δεν είμαστε λουλες.Στην τελική δεν κρίνεται ο ανδρισμός μας απο μια βρωμιάρα και αυτό θα πρέπει να το βάλουμε καλά στο μυαλό μας.
 

iohanes

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
67
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
η πιστη μου στην ανθρωποτητα αποκατασταθηκε
(αν και μουφα μου φαινεται)

εχω δει κ εγω αυτη την τσοντα στο γιουπορν


Ενταξει παιδια μην σας κανει εντυπωση οτι υπαρχουν κ αυτες οι περιπτωσεις ανθρωπων,δοξα τον θεο αν εχουμε δει και αν εχουμε ακουσει και στην σημερινη εποχη που εμεις ειμαστε εν ζωη αλλα και στο παρελθον πραγματα για τα οποια ο ανθρωπος ειναι ικανος να κανει ειτε θετικα ειτε αρνητικα,το ειδος μας ειναι ικανο για το καλυτερο και για το χειροτερο οποτε την περιπτωση του ανθρωπου που ανεφερα παραπανω θα την χαρακτηριζα απο τις πιο light που εχω ακουσει,εχω δει στον περιγυρο μου γυναικαδες να κανουν χειροτερα.

Εχω μαλιστα μια αγαπημενη ιστορια (μαλλον θα ειναι αγαπημενη διοτι ο φιλος δυστυχως δεν ειναι πια εν ζωη ) την οποια αναφερουμε συχνα οποτε μαζευομαστε η παλιο παρεα.
Ο φιλος λοιπον (καλη του ωρα οπου και αν ειναι) ηταν ενας καλος οικογενειαρχης,ωραιος,μαγκας,bon viveur που λεμε αλλα παντα πιστος στην συντροφο του παροτι του την επεφταν αρκετα οι γυναικες οποτε βγαιναμε εξω αλλα εκεινος δεν.
Μετα απο αρκετα χρονια γαμου λοιπον (40 ετων πλεον και οι 2) η γκομενα εφαγε ενα φλας και ξαφνικα ενιωσε μια αποστροφη και μια αηδια για το σεξ (οχι οτι ηταν ποτε φανατικη αλλα λεμε)  με αποτελεσμα να μην του δινει πια.
Προσπαθησε πολυ (περιπου κανεναν χρονο) και δεν ειδε αποτελεσμα,η γκομενα ηταν ανενδοτη,τον αγαπουσε,τον λατρευε,ηθελε να ειναι μαζι για παντα απλα δεν ηθελε πια να κανει σεξ,τοσο απλα.

Ο φιλος αποφασισε να παιξει το τελευταιο του χαρτι λοιπον και μια ωραια μερα σκαει στο σπιτι μ ενα ωραιο θηλυκο,μπαινουν μεσα,φωναζει την γυναικα,την συστηνει (καθως κρατιοντουσαν χερακι χερακι με την γκομενα) δινει ευγενικα "προσταγη" στην γυναικα να τους φτιαξει φαγητο και οσο η γυναικα ετοιμαζε τα εδεσματα για τον αντρα και την γκομενα του εκεινοι ειχαν αραξει στο σαλονι,κρασακι,και ατμοσφαιρα πολυ ερωτικη αλλα παντα με ευπρεπεια και ηθος.
Το φαγητο εφτασε στο τραπεζι,εκατσαν και οι 3 και συνεχιστηκε στο ιδιο μοτιβο η ιστορια,σημασια στην γυναικα και πιτσι πιτσι με την πιτσιρικα.Ολα εκλεισαν κανονικα χωρις ν ανοιξει μυτη,ουτε σκηνες ζηλοτυπιας,ουτε φασαριες ουτε τιποα.Τελειωσαν,ο φιλος πηρε την γκομενα η οποια ευχαριστησε την γυναικα του για το ωραιο φαγητο και γεια σας.
Δυστυχως δεν προλαβε να δει τα αποτελεσματα του πειραματος του καθως οπως ειπα παραπανω εφυγε απ την ζωη.

Αυτο που θελω να πω και να καταληξω ειναι οτι δεν πρεπει να μας εκπλησει τιποτα και απο κανεναν.Οχι απλα κανεις δεν ξερει κανεναν αλλα ουτε οι ιδιοι δεν γνωριζουμε καν τους εαυτους μας και για το τι ειμαστε ικανοι.
Ολα ενυπαρχουν μεσα μας,το καλο,το κακο,η επιτυχια η καταστροφη κτλ κτλ και ολα ενεργοποιουνται αναλογα με τα ερεθισματα που δεχεται ο ανθρωπος απο το περιβαλλον του,εκει ειναι τα δυσκολα,το οταν σου βγει κατι ασχημο να μπορεσεις να το διαχειριστείς.

Ειναι εκει ολα,απλα δεν το γνωριζουμε(τουλαχιστον οχι ολοι) ,εκει και περιμενουν,γι αυτο και ειπα στο προηγουμενο μου ποστ ψυχραιμια,καλυτερα να καταπιουμε καμια φορα αυτον τον γαμημενο αρσενικο εγωισμο μας,την περηφανια μας,να μας χλευασουν,κοροιδεψουν,πληγωσουν παρα να δρασεις εν θερμω διοτι εκει ανοιγουν οι πυλες της κολασεως και κινδυνευεις να χαθεις για παντα.


 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Απο τις απαντησεις βλεπω οτι οι πιο πολλοι λετε οτι φταιει η γυναικα..οκ! ομως τι γινεται στην περιπτωση που φιλος κολλητος σας την πεσει στην γυναικα σας και την πολιορκει καιρο και τελικα αυτη πεφτει? οταν δλδ ο φιλος εχει δολο να σου κλεισει το σπιτι..εννοω πχ οτι ξερει καποια μυστικα σας και εκμεταλλευομενος την ζηλεια που ισως εχει για σας η γυναικα, σας καρφωνει σ αυτην με σκοπο να την ριξει..σ αυτην την περιπτωση τι κανουμε?  :think:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Απο τις απαντησεις βλεπω οτι οι πιο πολλοι λετε οτι φταιει η γυναικα..οκ! ομως τι γινεται στην περιπτωση που φιλος κολλητος σας την πεσει στην γυναικα σας και την πολιορκει καιρο και τελικα αυτη πεφτει? οταν δλδ ο φιλος εχει δολο να σου κλεισει το σπιτι..εννοω πχ οτι ξερει καποια μυστικα σας και εκμεταλλευομενος την ζηλεια που ισως εχει για σας η γυναικα, σας καρφωνει σ αυτην με σκοπο να την ριξει..σ αυτην την περιπτωση τι κανουμε?  :think:
Εκεί,δικέ μου,είναι άλλη περίπτωση.Δεν είναι φίλος,αλλά φίδι.Να σου πώ την αλήθεια θα πρότεινα να μην ασχοληθείς ουτε και με δαύτον.Δύσκολο.Εγώ π.χ. θα του είχα γαμήσει τα ράμματα.Όχι,όμως,με φωνές,απειλές,χειροδικίες κτλ,αλλά με δολοπλοκία για να τον κάνω ρόμπα και μη αποδεκτό κοινωνικά και μετά θα τον παραγκώνιζα έτι περισσότερο.Αν είχε γυναίκα θα του τη γαμούσα.Βλέπετε,υπάρχει και το φυσικό δίκαιο,το οποίο είναι κωδικοποιημένο πάνω μας και χρειάζεται να δράσουμε,κάποιες φορές,για να επέλθει η φυσική τάξη.
 

DIMA7373

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
9
Like
453
Πόντοι
281
ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΕΞΕΤΑΖΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΔΡΑΣ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΥΤΟΣΕΥΑΣΜΟ ΤΟΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΓΑΜΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΙΣΙΜΟ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥΣ :hi: :hi: :hi:
 

geo_starvoyager

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Τι γίνεται όμως στην περίπτωση που γυναίκα φίλου είναι καργιόλα και στην πέφτει άγρια...? Επειδή μου έχει τύχει, και παραλίγο να χωρίσω... (άσχετο αν χώρισα για άλλους λόγους αργότερα...) Όχι τίποτε άλλο, αλλά ήταν και καύλα..., με βυζάρες, κολάρα, απο τις γυναίκες που τις βλέπεις και θες να της σκίσεις την κωλοτρυπίδα, να την χύνεις παντού...
Προσωπικά το έπαιζα χαζός, για να κρατήσω τα προσχήματα, η δικιά μου τα έπιανε τα μηνύματα καθόσον και γάτα, αλλά το έπαιζα ανήξερος και άσχετος (όντως δεν την είχα προκαλέσει καθόλου, αλλά αυτή εκεί...). Ο φίλος, ήταν φίλος, και δεν γούσταρα με τίποτα να του κάνω τέτοια μαλακία, η άλλη δεν χαμπάριαζε μια...

Κάποια στιγμή ψιλοχαθήκαμε γιατί δεν πήγαινε άλλο αυτή η κατάσταση, παρόλο που όποτε την έβλεπα μου έτρεχαν τα σάλια και ήθελα να την ξεσκίσω. Μετά απο καιρό, χωρισμένος εγώ, χωρισμένη και αυτή, βρεθήκαμε, τα είπαμε, και ξεσκιστήκαμε στο γαμήσι..., όπου έβγαλα το άχτι μου για τις μέρες καύλας και ταλαιπωρίας που μου δημιούργησε όταν κάναμε παρέα...
Τα είχε με κάποιον άλλο, τον οποίο τον έστειλε αδιάβαστο και κόλλησε σαν βδέλλα πάνω μου. Παρόλο όμως που ήταν χωρισμένη αρκετό καιρό με τον φίλο μου (περισσότερο απο εμένα), όποτε βρισκόμασταν για γαμήσι, πάντα είχα τύψεις στο πίσω μέρος του μυαλού μου..., δεν ξέρω πως μου είχε κολλήσει έτσι... (θα μου πείτε "ναι έριξες τα γαμήσια σου και μετά ένοιωθες τύψεις πίτουρα.." και θα χετε δίκιο...)  :grin:  ναι οι καύλες που μου δημιουργούσε ήταν μεγάλες και πολλές, αλλά μετά το πήγε στο σοβαρό, και επειδή είχα στα σκαριά μια ωραία σχέση, το έκοψα...

Μια γυναίκα που θέλει να γαμηθεί με κάποιον, το επιλέγει..., κανείς δεν την αναγκάζει. Είτε παντρεμένη, είτε ελεύθερη...  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom