Νέα

Προσοχη! μην πηδατε παντρεμενες! Κινδυνος-Θανατος!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
Κλασικοί μαλάκες νεοέλληνες. Αντί να τα βάλουν με τη γυναίκα τους που τους ξεφτίλισε, τα έβαλαν με τον άντρα. Λες και αν σε αυτούς καθόταν καμιά ,θα εξέταζαν αν ήταν παντρεμένη.
Ρε ουστ ξεφτιλισμένοι μαλάκες

Σωστος
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
μαχαιρα εδωσεσ ,μαχαιρα θα λαβεισ(καλα μπορει να ειναι κ μερικεσ σφαιρεσ)...αυτο ισχυει βεβαια κ για τα 2 φυλα,για να μην παρεξηγηθω
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.145
Πόντοι
3.496
Κλασικοί μαλάκες νεοέλληνες. Αντί να τα βάλουν με τη γυναίκα τους που τους ξεφτίλισε, τα έβαλαν με τον άντρα. Λες και αν σε αυτούς καθόταν καμιά ,θα εξέταζαν αν ήταν παντρεμένη.
:hi:
Παντρεμένοι φίλοι μου εχουν πει ότι σπάνια πηδάνε τις γυναίκες τους, ειδικά μετά τα παιδιά... Κάποιος πρέπει να τις γαμήσει και αυτές
:sunglasses:
Και εμένα τα ίδια μου λένε. Νομίζω ότι την πηδούν γύρω στη 1 φορά/μήνα
Ετσι ειναι, η Mονογαμια.. με τον καιρο' φερνει την Αγαμια..''  :)
 

marseille

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2017
Μηνύματα
289
Like
5
Πόντοι
1
ναι ρε συ!Μιλαμε τρομερα ευαισθητη.Συνεχως χτυπιοταν και εχυνε.
Πολυοργασμικη!!!
Δε μου χει ξανατυχει.
Καθαρα κολπικοι οργασμοι.Εχυνε οποτε ημουνα μεσα της.

Μήπως ήταν μιλφόνι νοσοκόμα :rolleyes:
 

Spyros_IXXX

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Εχει μερικές κορυφαίες απαντήσεις το θέμα...... :2funny: :2funny: :2funny:
Πέρα απο τη πλάκα, δύσκολη κατάσταση..............κανείς δεν θέλει να του τύχει με τη γυναίκα του, αλλά αν του κάτσει γυναίκα άλλου δύσκολα θα φύγει......κι αν γίνει στραβή μετά κανείς δεν ξέρει πως θα εξελιχθεί.....
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Καταρχήν δεν μπλέκεις με παντρεμένες γιατι αν πέσεις σε κανα μαλακα ειναι εύκολο να γίνεις μακαρίτης , και δεν λεει για έναν πουτσο.
Φίλος μου έμπλεξε και κανα εξάμηνο τον κρύβαμε απο σπιτι σε σπιτι μην τον βρούμε και τον φάνε.
Μια φορά Έμπλεξα με  παντρεμένη που μου το έπαιζε χωρισμένοι και μόλις το κατάλαβα ειπα αντε γεια , δεν θα με κλάψει η μανούλα μου εμένα.
Επειδή κυκλοφορούν πολλές καριολες προσοχή.
Αν στην κανει η δικιά σου την φτύνεις και την χαιρετάς , σιγά μην φας τα χρονια σου στην φυλακή που λένε μερικοί θα την σκότωνα.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Βαλε και τις ανατολικές μαζί με τις ελληνίδες και βαλκάνιες.

Οι δυτικες θεωρούν υποχρέωσή τους να τακτοποιούν μόνες τους οποιοδήποτε θεμα του παρελθοντος,πέφτουλες,κ.λ.π.

Οι ελληνίδες και λοιπά ούφο,κολακεύονται από το ρομανζτο-δράμα και γενικά σε τετοια θέματα είναι γτπ
Πως μπλεξαμε ετσι καποιοι αντρες; Να εχουμε ευρωπαικο χαρακτηρα σε εναν τοπο χωρις ευρωπαιες γυναικες! Φταινε τα γονιδια ή η παιδεια;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι ουκρανεζες γουσταρουν και τη βια μεταξυ ανδρων, χλευαζουν τον αδυναμο και παραδεχονται τον ισχυρο. Σε ολες τις ηλικιες ισχυει αυτο. Μπορει η αλλη να ειναι γιαγια και να περναει τετοια προτυπα στα εγγονια της.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πως μπλεξαμε ετσι καποιοι αντρες; Να εχουμε ευρωπαικο χαρακτηρα σε εναν τοπο χωρις ευρωπαιες γυναικες! Φταινε τα γονιδια ή η παιδεια;

H παιδεία και οι κοινωνικες δομες.
Οι Ελληνίδες σε τέτοια θέματα είναι καρμπόν με Ιταλίδες και Ισπανιδες.
Με τουρκαλες όχι,γιατί οι τουρκάλες είναι υπό,στον πατέρα,αδερφο,άντρα.
Οι βαλκανιες(Βουλγάρες,Ρουμάνες,κ.λ.π.) λόγω φτώχειας και διάφορων κόμπλεξ,είναι ακόμη χειρότερες από τις Ελληνίδες.

Εγώ αν καταλήξω ποτέ μόνιμα με γυναίκα,θα είναι κέντρο-βόρειο Ευρωπαία.
Ούτε Σλαβα και ας μένω σε Σλαβική χωρα.

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι όσο λιγοτερα κόμπλεξ και απωθημένα,όσο λιγότερο πεινασμένος είναι ένας λαός,τόσο καλύτερο χαρακτηρα έχουν οι γυναίκες.
Όπου βλέπεις ψευτοπερήφανους,φωνακλάδες,μαλάκες,κομπλεξικούς λαούς,τέτοιες γυναίκες βγάζουν.

Οπότε πιάνουμε από Σκανδιναβια και κατεβαίνουμε μέχρι Αυστρία.

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Τσεχοσλοβακια, Λιθουανια δεν κανουν;

Επισης Γαλλια. Οι Γαλλιδες δε θεωρουνται εξαιρετικα πολιτισμενες και εκλεπτυσμενες;

Γενικευοντας και μιλώντας για τον μέσο όρο..
Τσεχία και Σλοβακία,έχουν όμορφες γυναίκες,ειδικά η δευτερη.
Όμως όσο μιλάς μαζί τους,διαπιστώνεις διάφορα μετακομμουνιστικά κομπλεξ.
Έχουν κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι σε 100% δυτικούς επισκέπτες,εχουν κόμπλεξ αν βγάζεις πολλά λεφτά και τους κακοφαινεται που δεν βγάζουν και αυτοί,κ.λ.π.

Γαλλίδες πρωτογνωρισα όταν μας ηρθαν κάποιες Αθήνα για Erasmus.
Πήγα και εγώ ταξίδι..
Η Γαλλία δεν ειναι η Αμελί και η Laetitia Casta..
Γαλλία ειδικά σε μεγαλουπολεις και προς το νότο,είναι multi-culti μπουρδέλα και οι Γαλλίδες multi-culti και femin σκέφτονται..

Έχω κάνει ταξίδι στις Βαλτικές.
Όμορφες γυναίκες,αλλά και εκεί τρελή ανατολική κόμπλα,μετακομμουνσιτικά κατάλοιπα,κ.λ.π.


 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Δε μπορει να ειναι ολες οι γαλλιδες μουλτι κουλτι. Υπαρχουν και δεξιες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Πιστευω οτι η μεσογειακου τυπου γαλλιδα ειναιη γυναικα που πλησιαζει περισσοτερο το αρχαιοελληνικο προτυπο.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
H παιδεία και οι κοινωνικες δομες.
Οι Ελληνίδες σε τέτοια θέματα είναι καρμπόν με Ιταλίδες και Ισπανιδες.
Με τουρκαλες όχι,γιατί οι τουρκάλες είναι υπό,στον πατέρα,αδερφο,άντρα.
Οι βαλκανιες(Βουλγάρες,Ρουμάνες,κ.λ.π.) λόγω φτώχειας και διάφορων κόμπλεξ,είναι ακόμη χειρότερες από τις Ελληνίδες.

Εγώ αν καταλήξω ποτέ μόνιμα με γυναίκα,θα είναι κέντρο-βόρειο Ευρωπαία.
Ούτε Σλαβα και ας μένω σε Σλαβική χωρα.

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι όσο λιγοτερα κόμπλεξ και απωθημένα,όσο λιγότερο πεινασμένος είναι ένας λαός,τόσο καλύτερο χαρακτηρα έχουν οι γυναίκες.
Όπου βλέπεις ψευτοπερήφανους,φωνακλάδες,μαλάκες,κομπλεξικούς λαούς,τέτοιες γυναίκες βγάζουν.

Οπότε πιάνουμε από Σκανδιναβια και κατεβαίνουμε μέχρι Αυστρία.


Τί γνώμη έχεις για τις χώρες του New World,

συμπεριλαμβανομένων και των χωρών στα οπίσθια της Γης (Ωκεανία) ?


Και δεν μιλάω για Λατινική Αμερική.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Η μονη μελαγχολια,που δεν ειναι ,ειναι οτι δεν την εχω ξαναγαμησει απο τοτε...εκανε καλο κρεβατι η πουτανα και εχυνε καθε 30 δευτερολεπτα...
Οποτε τυχαινε να μιλησουμε ριχναμε και εναν πηδουλο...

Τύπε, μήπως ήταν μητρομανής ? Εκανε και squirt ?
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
squirt δεν εκανε οχι...ομως γουσταρε ψωλη.Στο πανεπιστημιο μου χε πει οτι ειχε κανει παρτουζα με μια ομοδα μπασκετ...τοσο καλο κοριτσι...
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
εγω έχω μια ερώτηση για τους συναγωνιστές που πηδάνε παντρεμένες.. βασίζεται στις προσωπικές μου προσλαμβάνουσες... εγώ λοιπόν που θεωρώ ότι έχω μια μέση εμφάνιση και ένα μέσο οικονομικό επίπεδο (άρα δεν εμπίπτω στην κατηγορία των ανδρών που οι γυναίκες κυνηγάνε είτε επειδή είναι κούκλοι είτε επειδή είναι φορτώγκες) όσες γκόμενες έχω βγάλει ως σήμερα τις έχω βγάλει με την αλληλουχία φλέρτ - βραδινή έξοδος - σεξ με τις βραδινές εξόδους πριν το πρωτο σεξ να είναι πολλές φορές και 2 και 3 και σπανιότερα 4 φορές πριν ενδώσει η εκάστοτε γκόμενα... Σεξ καπάκι στο φλερτ χωρίς βραδινη έξοδο στο ενδιάμεσο μου έχει τύχει μόνο δυο φορές σε όλη μου την ζωή και δεν είμαι και μπέμπης (προσεγγίζω τα 40 εντός μερικών μηνών...)

Αυτό που ρωτάω λοιπόν είναι πως τα καταφέρνετε με τις παντρεμένες ορέ παλικάρια αφού δεν είναι διαθέσιμες σε βραδινές εξόδους... εκτός αν πηδάτε παντρεμένες που τις είχατε στο παρελθόν γκόμενες οπότε η δουλειά γίνεται χωρίς πολλά πολλά .... 
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
εγω έχω μια ερώτηση για τους συναγωνιστές που πηδάνε παντρεμένες.. βασίζεται στις προσωπικές μου προσλαμβάνουσες... εγώ λοιπόν που θεωρώ ότι έχω μια μέση εμφάνιση και ένα μέσο οικονομικό επίπεδο (άρα δεν εμπίπτω στην κατηγορία των ανδρών που οι γυναίκες κυνηγάνε είτε επειδή είναι κούκλοι είτε επειδή είναι φορτώγκες) όσες γκόμενες έχω βγάλει ως σήμερα τις έχω βγάλει με την αλληλουχία φλέρτ - βραδινή έξοδος - σεξ με τις βραδινές εξόδους πριν το πρωτο σεξ να είναι πολλές φορές και 2 και 3 και σπανιότερα 4 φορές πριν ενδώσει η εκάστοτε γκόμενα... Σεξ καπάκι στο φλερτ χωρίς βραδινη έξοδο στο ενδιάμεσο μου έχει τύχει μόνο δυο φορές σε όλη μου την ζωή και δεν είμαι και μπέμπης (προσεγγίζω τα 40 εντός μερικών μηνών...)

Αυτό που ρωτάω λοιπόν είναι πως τα καταφέρνετε με τις παντρεμένες ορέ παλικάρια αφού δεν είναι διαθέσιμες σε βραδινές εξόδους... εκτός αν πηδάτε παντρεμένες που τις είχατε στο παρελθόν γκόμενες οπότε η δουλειά γίνεται χωρίς πολλά πολλά .... 

Συνήθως οι παντρεμένες κάνουν τα κονέ τους την ώρα που ο άντρας τους δουλεύει. Και αυτό γίνεται είτε στη δουλειά τους (αν δουλεύουν αυτές), είτε όταν κάνουν τα ψώνια τους, είτε στο γυμναστήριο...τόσο απλά....
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Καταρχήν δεν μπλέκεις με παντρεμένες γιατι αν πέσεις σε κανα μαλακα ειναι εύκολο να γίνεις μακαρίτης , και δεν λεει για έναν πουτσο.
Φίλος μου έμπλεξε και κανα εξάμηνο τον κρύβαμε απο σπιτι σε σπιτι μην τον βρούμε και τον φάνε.
Μια φορά Έμπλεξα με  παντρεμένη που μου το έπαιζε χωρισμένοι και μόλις το κατάλαβα ειπα αντε γεια , δεν θα με κλάψει η μανούλα μου εμένα.
Επειδή κυκλοφορούν πολλές καριολες προσοχή.
Αν στην κανει η δικιά σου την φτύνεις και την χαιρετάς , σιγά μην φας τα χρονια σου στην φυλακή που λένε μερικοί θα την σκότωνα.
Του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
εγω έχω μια ερώτηση για τους συναγωνιστές που πηδάνε παντρεμένες.. βασίζεται στις προσωπικές μου προσλαμβάνουσες... εγώ λοιπόν που θεωρώ ότι έχω μια μέση εμφάνιση και ένα μέσο οικονομικό επίπεδο (άρα δεν εμπίπτω στην κατηγορία των ανδρών που οι γυναίκες κυνηγάνε είτε επειδή είναι κούκλοι είτε επειδή είναι φορτώγκες) όσες γκόμενες έχω βγάλει ως σήμερα τις έχω βγάλει με την αλληλουχία φλέρτ - βραδινή έξοδος - σεξ με τις βραδινές εξόδους πριν το πρωτο σεξ να είναι πολλές φορές και 2 και 3 και σπανιότερα 4 φορές πριν ενδώσει η εκάστοτε γκόμενα... Σεξ καπάκι στο φλερτ χωρίς βραδινη έξοδο στο ενδιάμεσο μου έχει τύχει μόνο δυο φορές σε όλη μου την ζωή και δεν είμαι και μπέμπης (προσεγγίζω τα 40 εντός μερικών μηνών...)

Αυτό που ρωτάω λοιπόν είναι πως τα καταφέρνετε με τις παντρεμένες ορέ παλικάρια αφού δεν είναι διαθέσιμες σε βραδινές εξόδους... εκτός αν πηδάτε παντρεμένες που τις είχατε στο παρελθόν γκόμενες οπότε η δουλειά γίνεται χωρίς πολλά πολλά .... 

ΤΗΝ δικια μου την εριξα απο ενα αρχαιο μεν αλλα γεματο μιλφακια τσατ (φατσα.γρ) . εστειλα λοιπον με βαση τα χαρακτιριστικα του προφιλ που εβλέπα (χωρις φωτο ) μνμ σε 3-4 με την ελπιδα καποια να απαντησει.... σκεπτομενος οτι λογικα με λιγο μπλα μπλα να καταλαβω τις προθεσεις τους... Απαντησαν οι 2 και μετα απο καμια 10 αριαα ασχετα μνμτα τυπικα , απλα για να σπασει ο παγος περασα στο ψητο , να βγουμε για εναν καφε, να παμε μια βολτα με το αμαξι , ... Η μια μου ειπε οτι ενδιαφεροταν μονο για κουβεντα και οτι στο μελον ισως θλει να με δει οποτε πηρε τον μπουλο αμεσα...Η 2η στην αρχη διστασε και λιγο πριν παρει και αυτη τον μπουλο δεχτηκε να βρεθουμε για λιγο μετα το κωμμοτηριο της με το κλεισιμο των καταστηματων......μου ειχε στειλει φωτο στο ΦΒ την ιδια μερα οποτε ηξερα οτι ειναι ακρως αξιογαμμητο ....την ξεσκισα στην τριτη φορα που βρεθηκαμε στο αμαξι , αν και στην αρχη εκανε πως δισταζε , μολις την ακουμπησα στο ποδι κοντεψε να με φαει (καυλωμενη - αγαμητη φουλ) ......τα υπολοιπα ειναι για τηνν ιστορια ....μεχρι σημερα εχω ριξει με αυτην τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου..... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom