Νέα

Προσέγγιση σε διάσημη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παραλιώτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.369
Κριτικές
165
Like
24.987
Πόντοι
34.168
Εγω παντως την εκανα τη δουλεια..

 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.780
Κριτικές
62
Like
40.140
Πόντοι
8.530
τύποι μου, τη γνώμη σας
Ο Φραντζέσκος την έπεσε στην Ευάρα, η αυτή σε κείνον ?
O Σαν Φραντζέσκος κάρφωνε φάουλ με την ευκολία που ο μέσος άνδρας ανεβοκατεβαζει τα παντελόνια του όταν πάει στην τουαλέτα....
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
102
Πόντοι
1
ειμαι φυλακας σε πολλες φυλαξεις απο νοσοκομεια , εργοταξια , εργοστασια , ημουν στα εγκαινια μιας παιδιατρικης κλινικης σε δημοσιο νοσοκομειο ημουν εκει στην φυλαξη πυλη και μεσα .... ηρθε ο χ υπουργος υγειας και οι συνεργατες μου και ειχε δυο τρεις γραμματεας .... ηταν μια γραμματεα πολυ ετσι φιλικη ειχε ερθει πριν πολλες μερες απο τα εγκαινια ... κοιταζω το χωρο της εργασιας ... μιλαγαμε απλα μου λει ασε ξεπατωθηκα πω λεω απο μεσα αμ δεν το βλεπω ... ηλικιας 35 36 στυλ τατιανα στεφανιδου αλλα οχι τοσο σκυλα ... τα θελε οπως πρεπει ... μιλαγαμε γενικων θεματων ... διασημη δεν θα το λεγα αλλα πιο πολυ σε υπουργειο που ηταν καπως ετσι κολαει ....
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
ειμαι φυλακας σε πολλες φυλαξεις απο νοσοκομεια , εργοταξια , εργοστασια , ημουν στα εγκαινια μιας παιδιατρικης κλινικης σε δημοσιο νοσοκομειο ημουν εκει στην φυλαξη πυλη και μεσα .... ηρθε ο χ υπουργος υγειας και οι συνεργατες μου και ειχε δυο τρεις γραμματεας .... ηταν μια γραμματεα πολυ ετσι φιλικη ειχε ερθει πριν πολλες μερες απο τα εγκαινια ... κοιταζω το χωρο της εργασιας ... μιλαγαμε απλα μου λει ασε ξεπατωθηκα πω λεω απο μεσα αμ δεν το βλεπω ... ηλικιας 35 36 στυλ τατιανα στεφανιδου αλλα οχι τοσο σκυλα ... τα θελε οπως πρεπει ... μιλαγαμε γενικων θεματων ... διασημη δεν θα το λεγα αλλα πιο πολυ σε υπουργειο που ηταν καπως ετσι κολαει ....
Στο χωριό της μπορεί να είναι διάσημη...
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.333
Πόντοι
2.816
Εσείς που τοποθετήθηκε δίπλα.. τοποθετηθειτε και εδώ .. τι στρατηγική ακολουθήσατε..;

Θελω να μπω σε 1-2 παρουσιάστριες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom