Νέα

Προσέγγιση σε διάσημη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παραλιώτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Θα κάνω κ γω την απόπειρά μου μέρα που είναι..

Πόσο εύκολο πιστεύετε ότι είναι να προσεγγίσει κάποιος καθημερινός τύπος μια διάσημη ή έστω αναγνωρίσιμη κοπέλα; Επίσης με ποιόν τρόπο θα μπορούσε να γίνει καλύτερα αυτό; μέσω σοσιαλ μίντια ή με φυσική επαφη; Πρέπει να την εντυπωσιάσει ή μπορεί κ ένας πιο προσγειωμένος τρόπος να έχει αποτέλεσμα;

Αν έχει κάποιος, μπορεί να παραθέσει εμπειρίες, καλύτερα χωρίς ονόματα για να μην αρχίσουν τα μπαχαλα για φίδια.. κ το πώς το χειρίστηκε για να έχει το όποιο αποτέλεσμα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Φίλε Νεροχύτη, σίγουρα όχι διαδικτυακά, αλλά με φυσική επαφή. Στα σοσιαλ της στέλνουν άπειροι και δεν τα διαβάζει.

Συνεπώς, αν βρεις τρόπο να την γνωρίσεις, έχεις λίγη ώρα στην διάθεσή σου. Αναλόγως πόσο διάσημη είναι, της λες "με το x ποσό, δέχεσαι να σε σκίσω;" Αν είσαι θρασύς όμως λες "πόσα δίνεις για να σε σκίσω;"

Αιφνιδιασμενη ίσως ψαρωσει. Αν όχι, το ξεχνάς, φεύγεις με γρήγορο βήμα και αλλάζεις νήμα
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
1
Like
5.455
Πόντοι
2.356
Πόσο εύκολο πιστεύετε ότι είναι να προσεγγίσει κάποιος καθημερινός τύπος μια διάσημη ή έστω αναγνωρίσιμη κοπέλα; Επίσης με ποιόν τρόπο θα μπορούσε να γίνει καλύτερα αυτό; μέσω σοσιαλ μίντια ή με φυσική επαφη; Πρέπει να την εντυπωσιάσει ή μπορεί κ ένας πιο προσγειωμένος τρόπος να έχει αποτέλεσμα;
Τύπε, απλά δείχνεις στο γκομενάκι το extrait σου.

Ως γνωστόν, οι επώνυμες έχουν πλούσιο εσωτερικό κόσμο και ενδιαφέρονται για τον χαρακτήρα του άλλου. :2funny:

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Έχεις κάποιες ελπίδες, αν ήσουν γνωστός από παλιά, πριν γίνει διάσημη .
Διαφορετικά , αν έχεις καμιά βίλα κοντά στη δική της, σκάφος κοντά στο δικό της, αν έχεις καμιά φεράρι .
Αν βρεθείς ένοικος ξενοδοχείου που κάνει κι αυτή διακοπές και βρεθείτε κοντά σε πισίνα , πρωινό κτλ .

Αν δεν παίζει κάτι από αυτά, πήγαινε πιες κανένα καφέ take away σε κανά πάρκο ... ή αν τα οικονομικά δεν επιτρέπουν (take away)
πιές (καφέ) από το σπίτι σου ... και ξέχνα τα όνειρα ... (θερινής νυχτός) ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Φίλε Νεροχύτη, σίγουρα όχι διαδικτυακά, αλλά με φυσική επαφή. Στα σοσιαλ της στέλνουν άπειροι και δεν τα διαβάζει.

Συνεπώς, αν βρεις τρόπο να την γνωρίσεις, έχεις λίγη ώρα στην διάθεσή σου. Αναλόγως πόσο διάσημη είναι, της λες "με το x ποσό, δέχεσαι να σε σκίσω;" Αν είσαι θρασύς όμως λες "πόσα δίνεις για να σε σκίσω;"

Αιφνιδιασμενη ίσως ψαρωσει. Αν όχι, το ξεχνάς, φεύγεις με γρήγορο βήμα και αλλάζεις νήμα
Έχεις ΜΙΑ και μόνη ευκαιρία και αυτή από κοντά.Διαδικτυακα δεν μετράει τίποτα .Μάλλον δεν θα ασχοληθεί γιατί δεν είσαι στον κύκλο της....δηλαδή ακριβώς ο,τι ισχύει με καθεμία εκεί έξω.Δεν αποτελούν ουσιαστικά κάποια ιδιαίτερη κατηγορία αυτές.
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
775
Κριτικές
1
Like
3.538
Πόντοι
446
Αν μιλάμε για γνωριμία "κανονική" και όχι προσέγγιση για "πόσο πάει;", βασική προϋπόθεση είναι να έχει χρόνο. Έστω 5 λεπτά. Αν είναι βιαστική, και ο Αλέν Ντελόν να είσαι, ούτε που θα σταθεί.
Επίσης, χρειάζεται έξυπνη προσέγγιση και όχι "πέσιμο". Οι περισσότερες απ' αυτές, έχουν ακούσει ότι ακούγεται. Οπότε, αν πεις, ή κάνεις κάτι που να σε "ξεχωρίσει", ίσως να της κινήσει την περιέργεια.
Μου έχει τύχει να εξυπηρετήσω (άρα και να την δω face to face) την Λάουρα Νάργες πριν κάποια χρόνια. Παιδιά, ειλικρινά, έπαθα κοκομπλόκο! Η κοπέλα ήταν ... πορσελάνινη κούκλα! Κάποια στιγμή λοιπόν - και λίγο επίτηδες, για να δω την δική της αντίδραση - κάτι με ρώτησε, δεν της απάντησα και φώναξα μία συνάδελφο να συνεχίσει την εξυπηρέτηση, λέγοντάς της (και καλά χαμηλόφωνα για να μην ακούσει η Λάουρα) "σε παρακαλώ συνέχισε, γιατί έχω χάσει τα λόγια μου, δεν ξέρω τι να της πω".
Αφού λοιπόν συνέχισαν μεταξύ τους, η Λάουρα πριν φύγει απ' το κατάστημα, ζήτησε να με δει! Και με ρώτησε τι έπαθα! Της είπα ότι απλά ήταν τόσο όμορφη που δεν μπορούσα να την κοιτάζω (και καλά ντρεπόμουν!) και κάτσαμε κάνα 10λεπτο συζητώντας γι' αυτό! Τα κοπλιμέντα έπεφταν βροχή και από εκείνην, της έδωσα το τηλ μου (επαγγελματική κάρτα παιδιά, πιάνει!) και έφυγε χαμογελώντας.
Το θέμα είναι βέβαια ότι δεν με πήρα ποτέ τηλ. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...

Συμβουλή μου, αν μπορώ να το πω έτσι.
Φέρσου φυσιολογικά και έξυπνα. Παίξε λίγο μαζί τους και προπάντων, μην κολλάς! Θα φας 100 χυλόπιτες; Αν όμως σου κάτσει μία;
Αυτοπεποίθηση θέλει κυρίως (εντάξει, και το πορτοφόλι θα βοηθήσει, αλλά μην γελιόμαστε, θέλουν κι αυτές το κατιτίς τους, το παιχνίδι τους, δεν είναι μόνο money rules. Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω εγώ, ο ρομαντικός).

Επαναλαμβάνω, αν πρόκειται για "κανονική" γνωριμία.
Αν πρόκειται για προσέγγιση βίζιτας (όχι γνωστής, με αγγελίες κλπ, αλλά πιο undercover κατάσταση) φαντάζομαι δεν μπορείς να πας έτσι ξεκάρφωτα σε κάποια και να της πεις "πόσο χρεώνεις". Φαντάζομαι θα πρέπει να είσαι σε κάποιον ευρύτερο κύκλο που την γνωρίζει για να γίνει κάτι τέτοιο.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αν έχει κάποιος, μπορεί να παραθέσει εμπειρίες, καλύτερα χωρίς ονόματα για να μην αρχίσουν τα μπαχαλα για φίδια.. κ το πώς το χειρίστηκε για να έχει το όποιο αποτέλεσμα.
Έχω κάποιες περιπτώσεις που θυμάμαι, καμία πρώτο όνομα,αλλά κάποιες που όλοι έχουμε δει/ακούσει στη χάση και στη φέξη..

Σαν φοιτητής έχω δουλέψει σε κάποια νυχτερινά μαγαζιά στην Αθήνα,στο ένα στο Κολωνάκι γινόταν κανονική παρέλαση διασήμων
και wannabe.
Eμένα η μανιέρα μου, ήταν πάντα να τις προσεγγίζω σαν να μην ξέρω ποιες είναι,πράγμα που δεν ήταν και απίθανο,
γιατί τώρα αν η άλλη είχε κάνει μία espresso και είχε πάει και έναν Θέμο κλάιν μάιν...
Έχω φάει,έχω φάει όμως και Χ από κάποιες που δεν έβλεπαν κανέναν λόγο να νταραβεριστούν με έναν φοιτητή,
αλλά τις έβλεπα αργότερα με πόκεμον γόνο υπερδιάσημου ατόμου των ΜΜΕ ή την άλλη με μπάρμπα που είχε καμιά 50αριά ακίνητα,κ.λ.π.
(Για την ιστορία,είχα γνωρίσει και μία ψηλή,μουνάρα τραγουδίστρια πολύ γνωστή,η οποία νταραβεριζόταν με νορμάλ παιδιά και δεν έβλεπε πορτοφόλια).

Οπότε η δική μου προσέγγιση ήταν να παραβλέπω τη διασημότητά τους.
Εντάξει, σε κανά πρώτο όνομα δε θα ήμουν πειστικός,αλλά σε ανθυποδιάσημες ήμουν φουλ πειστικός.
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Τύπε, απλά δείχνεις στο γκομενάκι το extrait σου.

Ως γνωστόν, οι επώνυμες έχουν πλούσιο εσωτερικό κόσμο και ενδιαφέρονται για τον χαρακτήρα του άλλου. :2funny:


Έχεις κάποιες ελπίδες, αν ήσουν γνωστός από παλιά, πριν γίνει διάσημη .
Διαφορετικά , αν έχεις καμιά βίλα κοντά στη δική της, σκάφος κοντά στο δικό της, αν έχεις καμιά φεράρι .
Αν βρεθείς ένοικος ξενοδοχείου που κάνει κι αυτή διακοπές και βρεθείτε κοντά σε πισίνα , πρωινό κτλ .

Αν δεν παίζει κάτι από αυτά, πήγαινε πιες κανένα καφέ take away σε κανά πάρκο ... ή αν τα οικονομικά δεν επιτρέπουν (take away)
πιές (καφέ) από το σπίτι σου ... και ξέχνα τα όνειρα ... (θερινής νυχτός) ....
Δλδ τύποι δεν θα με ερωτευτεί για για το αραιό μαλλί μου, τα κίτρινα δόντια μου και το αγυμναστο κορμί μου; Παρά μόνο για το bank account μου;
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Αν μιλάμε για γνωριμία "κανονική" και όχι προσέγγιση για "πόσο πάει;", βασική προϋπόθεση είναι να έχει χρόνο. Έστω 5 λεπτά. Αν είναι βιαστική, και ο Αλέν Ντελόν να είσαι, ούτε που θα σταθεί.
Επίσης, χρειάζεται έξυπνη προσέγγιση και όχι "πέσιμο". Οι περισσότερες απ' αυτές, έχουν ακούσει ότι ακούγεται. Οπότε, αν πεις, ή κάνεις κάτι που να σε "ξεχωρίσει", ίσως να της κινήσει την περιέργεια.
Μου έχει τύχει να εξυπηρετήσω (άρα και να την δω face to face) την Λάουρα Νάργες πριν κάποια χρόνια. Παιδιά, ειλικρινά, έπαθα κοκομπλόκο! Η κοπέλα ήταν ... πορσελάνινη κούκλα! Κάποια στιγμή λοιπόν - και λίγο επίτηδες, για να δω την δική της αντίδραση - κάτι με ρώτησε, δεν της απάντησα και φώναξα μία συνάδελφο να συνεχίσει την εξυπηρέτηση, λέγοντάς της (και καλά χαμηλόφωνα για να μην ακούσει η Λάουρα) "σε παρακαλώ συνέχισε, γιατί έχω χάσει τα λόγια μου, δεν ξέρω τι να της πω".
Αφού λοιπόν συνέχισαν μεταξύ τους, η Λάουρα πριν φύγει απ' το κατάστημα, ζήτησε να με δει! Και με ρώτησε τι έπαθα! Της είπα ότι απλά ήταν τόσο όμορφη που δεν μπορούσα να την κοιτάζω (και καλά ντρεπόμουν!) και κάτσαμε κάνα 10λεπτο συζητώντας γι' αυτό! Τα κοπλιμέντα έπεφταν βροχή και από εκείνην, της έδωσα το τηλ μου (επαγγελματική κάρτα παιδιά, πιάνει!) και έφυγε χαμογελώντας.
Το θέμα είναι βέβαια ότι δεν με πήρα ποτέ τηλ. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...

Συμβουλή μου, αν μπορώ να το πω έτσι.
Φέρσου φυσιολογικά και έξυπνα. Παίξε λίγο μαζί τους και προπάντων, μην κολλάς! Θα φας 100 χυλόπιτες; Αν όμως σου κάτσει μία;
Αυτοπεποίθηση θέλει κυρίως (εντάξει, και το πορτοφόλι θα βοηθήσει, αλλά μην γελιόμαστε, θέλουν κι αυτές το κατιτίς τους, το παιχνίδι τους, δεν είναι μόνο money rules. Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω εγώ, ο ρομαντικός).

Επαναλαμβάνω, αν πρόκειται για "κανονική" γνωριμία.
Αν πρόκειται για προσέγγιση βίζιτας (όχι γνωστής, με αγγελίες κλπ, αλλά πιο undercover κατάσταση) φαντάζομαι δεν μπορείς να πας έτσι ξεκάρφωτα σε κάποια και να της πεις "πόσο χρεώνεις". Φαντάζομαι θα πρέπει να είσαι σε κάποιον ευρύτερο κύκλο που την γνωρίζει για να γίνει κάτι τέτοιο.
Για κανονική μιλάμε.. για επαγγελματική αρκούσε η γνωριμία με κάποιο μανατζαραιο της...
 
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Αν μιλάμε για γνωριμία "κανονική" και όχι προσέγγιση για "πόσο πάει;", βασική προϋπόθεση είναι να έχει χρόνο. Έστω 5 λεπτά. Αν είναι βιαστική, και ο Αλέν Ντελόν να είσαι, ούτε που θα σταθεί.
Επίσης, χρειάζεται έξυπνη προσέγγιση και όχι "πέσιμο". Οι περισσότερες απ' αυτές, έχουν ακούσει ότι ακούγεται. Οπότε, αν πεις, ή κάνεις κάτι που να σε "ξεχωρίσει", ίσως να της κινήσει την περιέργεια.
Μου έχει τύχει να εξυπηρετήσω (άρα και να την δω face to face) την Λάουρα Νάργες πριν κάποια χρόνια. Παιδιά, ειλικρινά, έπαθα κοκομπλόκο! Η κοπέλα ήταν ... πορσελάνινη κούκλα! Κάποια στιγμή λοιπόν - και λίγο επίτηδες, για να δω την δική της αντίδραση - κάτι με ρώτησε, δεν της απάντησα και φώναξα μία συνάδελφο να συνεχίσει την εξυπηρέτηση, λέγοντάς της (και καλά χαμηλόφωνα για να μην ακούσει η Λάουρα) "σε παρακαλώ συνέχισε, γιατί έχω χάσει τα λόγια μου, δεν ξέρω τι να της πω".
Αφού λοιπόν συνέχισαν μεταξύ τους, η Λάουρα πριν φύγει απ' το κατάστημα, ζήτησε να με δει! Και με ρώτησε τι έπαθα! Της είπα ότι απλά ήταν τόσο όμορφη που δεν μπορούσα να την κοιτάζω (και καλά ντρεπόμουν!) και κάτσαμε κάνα 10λεπτο συζητώντας γι' αυτό! Τα κοπλιμέντα έπεφταν βροχή και από εκείνην, της έδωσα το τηλ μου (επαγγελματική κάρτα παιδιά, πιάνει!) και έφυγε χαμογελώντας.
Το θέμα είναι βέβαια ότι δεν με πήρα ποτέ τηλ. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...

Συμβουλή μου, αν μπορώ να το πω έτσι.
Φέρσου φυσιολογικά και έξυπνα. Παίξε λίγο μαζί τους και προπάντων, μην κολλάς! Θα φας 100 χυλόπιτες; Αν όμως σου κάτσει μία;
Αυτοπεποίθηση θέλει κυρίως (εντάξει, και το πορτοφόλι θα βοηθήσει, αλλά μην γελιόμαστε, θέλουν κι αυτές το κατιτίς τους, το παιχνίδι τους, δεν είναι μόνο money rules. Ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω εγώ, ο ρομαντικός).

Επαναλαμβάνω, αν πρόκειται για "κανονική" γνωριμία.
Αν πρόκειται για προσέγγιση βίζιτας (όχι γνωστής, με αγγελίες κλπ, αλλά πιο undercover κατάσταση) φαντάζομαι δεν μπορείς να πας έτσι ξεκάρφωτα σε κάποια και να της πεις "πόσο χρεώνεις". Φαντάζομαι θα πρέπει να είσαι σε κάποιον ευρύτερο κύκλο που την γνωρίζει για να γίνει κάτι τέτοιο.
Όσοι έχουν όργανα τολμάνε...όσοι δεν έχουν έχουν πληκτρολόγιο...ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Δλδ τύποι δεν θα με ερωτευτεί για για το αραιό μαλλί μου, τα κίτρινα δόντια μου και το αγυμναστο κορμί μου; Παρά μόνο για το bank account μου;
Έχουν λεφτά αισθήματα....α,ναι....και τις ενδιαφέρει ο εσωτερικός σου κόσμος( αυτός που είναι στα συρτάρια που βάζεις τις φορολογικές σου δηλώσεις ..:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Αν είσαι καναλάρχης, εφοπλιστής, μεγαλοεπιχειρηματίας η έστω ψευτοcelebrity και εσύ....!!!!

Έχεις ελπίδες.... :wink:
Λες να έχουμε μέλη καναλάρχες, εφοπλιστές ή μεγαλοεπιχειρηματίες; Ψευτοσελεμπριτι πιστεύω θα έχουμε αλλά επειδή θεωρούν ότι είναι όντως σελεμπριτι δεν θα θέλουν να εκτεθούν...
Οπότε σου δίνω μισό πόντο..
Εδώ δεν μπορούμε να βρούμε κανονικές καθημερινές ελλεεεινιδες...θα βρούμε διασημες...χαχαχα
Αυτό που το πας... Απλά είδα κ αποειδα με τις κανονικές και λέω μήπως...
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Έχουν λεφτά αισθήματα....α,ναι....και τις ενδιαφέρει ο εσωτερικός σου κόσμος( αυτός που είναι στα συρτάρια που βάζεις τις φορολογικές σου δηλώσεις ..:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Τρέχω να αγοράσω εκτυπωτή να εκτυπώσω τις δηλώσεις..
Τι μαλάκας είμαι που τις έχω ηλεκτρονικά..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Σαν φοιτητής έχω δουλέψει σε κάποια νυχτερινά μαγαζιά στην Αθήνα,στο ένα στο Κολωνάκι γινόταν κανονική παρέλαση διασήμων
και wannabe.
Eμένα η μανιέρα μου, ήταν πάντα να τις προσεγγίζω σαν να μην ξέρω ποιες είναι,πράγμα που δεν ήταν και απίθανο,
γιατί τώρα αν η άλλη είχε κάνει μία espresso και είχε πάει και έναν Θέμο κλάιν μάιν...

στο κολωνακι ειχα πηδηξει μια απο το παουερ οφ λοβ...

επιβεβαιωνω τακτικη πουτσαρα να το παιξεις οτι δεν την ξερεις καν...αν το παιξεις θαυμαστης και γκρουπις, θα σε περασει για λιγουρι...
εγω αυτην απο το παουερ οφ λοβ, της ειπα οτι δεν το εβλεπα καν, αλλα οτι ειχα ακρες στον αντ1 τοτε που γινοταν ενα ταλεντ σοου τραγουδιου που τραγουδουσαν πισω απο εναν τοιχο κτλ.....δηλαδη χρησιμοποιησα την καρτα του ημιδιασημου που ειμαι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
στο κολωνακι ειχα πηδηξει μια απο το παουερ οφ λοβ...

επιβεβαιωνω τακτικη πουτσαρα να το παιξεις οτι δεν την ξερεις καν...αν το παιξεις θαυμαστης και γκρουπις, θα σε περασει για λιγουρι...
εγω αυτην απο το παουερ οφ λοβ, της ειπα οτι δεν το εβλεπα καν, αλλα οτι ειχα ακρες στον αντ1 τοτε που γινοταν ενα ταλεντ σοου τραγουδιου που τραγουδουσαν πισω απο εναν τοιχο κτλ.....δηλαδη χρησιμοποιησα την καρτα του ημιδιασημου που ειμαι....
Πηδήξες μεν αλλά κάποια με I.Q.σαπιου κουνουπιδιου για να φάει τέτοιο παπατζηλικι...μπράβο σου πάντως...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Πηδήξες μεν αλλά κάποια με I.Q.σαπιου κουνουπιδιου για να φάει τέτοιο παπατζηλικι...μπράβο σου πάντως...
στο ριαλιτι εκεινο ειχα στειλει και μια αλλη σερβιτορα - βαθυ λαρυγγι που το επαιζε τραγουδιστρια...
την κοψανε βεβαια και μετα της ελεγα οτι μας φαγανε τα κυκλωματα και ο πουστης ο κυριακου.... :confused:

αφου ψοφανε για παπατζιλικι οι γκομενες λογω ματαιοδοξιας....βεβαια πρεπει να εχεις και το καταλληλο στυλ και εμφανιση...αμα πας σαν το μενεδημο που φοραει 2 διαφορετικες καλτσες και μπλουζα αντμιραλ, τι παπά να πουλησεις.... :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom