Νέα

Προσέγγιση πλούσιας παρθένας χωριάτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε εμπειρία με χωριάτα?

  • Ναι αλλά όχι πλούσια και κατάντησα αγρότης

    Ψήφοι: 5 12,5%
  • Όχι δεν έτυχε

    Ψήφοι: 19 47,5%
  • Ναι είμαι τσιφλικάς

    Ψήφοι: 10 25,0%
  • Προτιμώ πρωτευουσιάνες από Γλυφάδα και πάνω…

    Ψήφοι: 6 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    40
OP
OP
dimitris999

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Δεν ξέρω πως να τις προσεγγίσω.... και ρωτάω τους τσιφλικάδες ;)
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Δεν ξέρω πως να τις προσεγγίσω.... και ρωτάω τους τσιφλικάδες ;)
θα στείλεις ένα πεσκέσι, σε μια κανίστρα θα βάλεις λίγο λάδι, λίγους κουραμπιέδες, ένα σφαχτό, καμιά πίτα άμα έχεις πρόχειρη και θα τη στείλεις στο σπίτι με delivery ή αυτοπροσώπως.
μέσα θα έχεις και την αγγελία σου, εύρεση παρθένας με προίκα με το τηλέφωνό σου γραμμένο και να τους γράφεις να σου στείλουν το Ε9 και σε ιδιόχειρο σημείωμα ότι δεν το έχουν δηλώσει, υπογεγραμμένα και ένα γνήσιο υπογραφής.
θα πας εσύ θα τα καταθέσεις σε ένα δικηγόρο έτσι ώστε να είσαι καλημένος σε περίπτωση που προσπαθήσουν να εκμεταλευτούν την ευρωπαικότητά σου και τη εμπειρία που έχεις από το μεγάλο  κλεινόν άστυ.
άντε γιατί έχει παραγίνει το κακό με τους μπουρτζόβλαχους, προσπαθούν να εκμεταλλευτούν ανθρώπους με προσόντα και αγνά αισθήματα.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Δεν ξέρω πως να τις προσεγγίσω.... και ρωτάω τους τσιφλικάδες ;)
Τύπε για χωριό με max 200 κατοίκους ψάχνεις ή τρολάρεις ή μήπως είσαι τόσο αστοιχείωτος σχετικά με την κατάσταση στα χωριά? Το ξέρεις ότι οι περισσότερες σπουδάζουν σε μεγαλουπόλεις?
 

prof

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρέσει πάντως που τσιμπήσατε και ασχολείστε....το γνωστό θέμα της Κυριακής :huh: :huh: :huh: :huh:
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Μάστορα κοίτα μόνο μην την πατήσεις σαν το ανέκδοτο με την παρθενιά....."Αυτό δεν είναι πούτσα, είναι πουλάκι...Πούτσα είναι του μπαρμπα-Γιώργου που ανεβαίναμε τρεις κοπέλες και κάναμε μονόζυγο"... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τυπε , αμα βρεις την πλουσια χωριάτα αλλά δεν ειναι παρθενα , σφυριξε να παμε εμεις να την παρουμε. Ειμαι υπερ της αποκεντρωσης και ουτως ή αλλως και εδω δεν εχω βρει καμια παρθενα  :grin:
 
OP
OP
dimitris999

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Είναι αλήθεια δύσκολο τις μέρες μας να βρεις γιατί οι περισσότερες κοπέλες καβαλάνε ποδήλατα από πολύ μικρές και οι δρόμοι της Ελλάδας είναι όλο λακούβες...
Εγώ είμαι ένας άνθρωπος του πνεύματος πάντως και πιστεύω ότι είμαι value for money και μπορώ να προσφέρω πολλά στο χωριό και μία άβγαλτη χωριάτα.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Σκέφτομαι να προσεγγίσω μία πλούσια χωριάτα να πάω ζήσω στο χωρίο σαν βασιλιάς του χωριού… Ξέρετε ποιους κάμπους πρέπει να προσεγγίσω και τι να προσέχω ώστε να μην με πιάσουν  κορόιδο και με ξεγελάσουν και μου πασάρουν καμία φτωχιά παρθένα? :think:
Αν σου κάνω προξενιό με μια σαν κι αυτη που ψάχνεις θα μου δώσεις προμήθεια απο την προίκα? :think:
 
OP
OP
dimitris999

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Ναι κάνε μου και θα τα βρούμε μετά... :cheesy:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Σκέφτομαι να προσεγγίσω μία πλούσια χωριάτα να πάω ζήσω στο χωρίο σαν βασιλιάς του χωριού… Ξέρετε ποιους κάμπους πρέπει να προσεγγίσω και τι να προσέχω ώστε να μην με πιάσουν  κορόιδο και με ξεγελάσουν και μου πασάρουν καμία φτωχιά παρθένα? :think:

άσε φίλε γιατί και εγώ έχω μπεί στο λούκι αυτό.Ζαχαρώνω εδώ και λίγο καιρό μια από τα 7 παλούκια πίσω από τη γούρνα του λάδωνα και είμαι πολύ κοντά στο στόχο. Έχει θρι χάντρεντ αιγοπρόβατα και 500 πρόβατα!! στον κουμπαρά της που έψαξα στα κλεφτά μια μερα που ήταν στο διπλανό χωριό βρηκα 90 χρυσές λίρες και δεν το πίστευα! Επειδή όμως τα χω βρεί μπαστούνια με την πεθερά θα ήθελα ένα συνεργό να με βοηθησει σε κάτι που σκέφτομαι...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
θα στείλεις ένα πεσκέσι, σε μια κανίστρα θα βάλεις λίγο λάδι, λίγους κουραμπιέδες, ένα σφαχτό, καμιά πίτα άμα έχεις πρόχειρη και θα τη στείλεις στο σπίτι με delivery ή αυτοπροσώπως.
μέσα θα έχεις και την αγγελία σου, εύρεση παρθένας με προίκα με το τηλέφωνό σου γραμμένο και να τους γράφεις να σου στείλουν το Ε9 και σε ιδιόχειρο σημείωμα ότι δεν το έχουν δηλώσει, υπογεγραμμένα και ένα γνήσιο υπογραφής.
θα πας εσύ θα τα καταθέσεις σε ένα δικηγόρο έτσι ώστε να είσαι καλημένος σε περίπτωση που προσπαθήσουν να εκμεταλευτούν την ευρωπαικότητά σου και τη εμπειρία που έχεις από το μεγάλο  κλεινόν άστυ.
άντε γιατί έχει παραγίνει το κακό με τους μπουρτζόβλαχους, προσπαθούν να εκμεταλλευτούν ανθρώπους με προσόντα και αγνά αισθήματα.



  :2funny: :2funny: :2funny:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
θα ήθελα ένα συνεργό να με βοηθησει σε κάτι που σκέφτομαι...
Μαχαίρι? Τσεκούρι? Αλυσοπρίονο? Καραμπίνα? Παραθείο? Εμπρησμός? Τροχαίο? Σιδηροδρομικό? Πτώση από όροφο?
Να φανεί σαν ατύχημα?
Να φανεί σα ληστεία?
Να φανεί σαν φυσικό αίτιο?

Πόσα δίνεις?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μαχαίρι? Τσεκούρι? Αλυσοπρίονο? Καραμπίνα? Παραθείο? Εμπρησμός? Τροχαίο? Σιδηροδρομικό? Πτώση από όροφο?
Να φανεί σαν ατύχημα?
Να φανεί σα ληστεία?
Να φανεί σαν φυσικό αίτιο?

Πόσα δίνεις?
τα μισα νομιζω ειπε....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
ΠΛΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ

Ξέρω χωριάτισες πολλές
και είναι πλούσιες μερικές,
μα χάσανε την παρθενιά τους,
πριν απο τα δεκαεννιά τους!

Την πούλησαν και κονομήσαν ,
την τρύπα τους καταγαμήσαν,
πουτάνες στην Αθήνα χρόνια,
απ την φτηνή, φοράν κολόνια!

Τώρα κοιτάν να παντρευτούν
και σ΄έναν άντρα να δοθούν,
να ΄χουν αφέντη να προστάζει,
κολόνα , να τις διατάζει !

Αμα τ΄ αντέχει το μυαλό σου,
το συγγενελόϊ, το δικό σου,
να ρθείς και να ντυθείς γαμπρός
και θα πηδάς, πίσω και μπρός!

Κι αμα το χρήμα φαγωθεί
και λάθος αν επενδυθεί ,
πιάνει και πάλι τη δουλειά
και κολυμπάτε, στα λεφτά !

Παρθένα ήταν η δικιά μου
και μου φαγε όλα τα λεφτά μου!
Ηταν και πλούσια η βλαμμένη
στα λούσα ήταν εθισμένη !

Ξέχνα λοιπόν τις παρθενιές,
τις αστικές φτωχομπινιές
και αν ο κώλος σου αντέχει,
κοίτα η αγορά,γύρω τι έχει !

:grin:
 
 



 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
είναι απλό : της λες και κυρίως της δείχνεις ότι είσαι ευκατάστατος (φυσικά)

υπονοείς ότι είσαι καλλιεργημένος, ίσως κι αριστερός για να μην δείξεις πασέ και μπανάλ

τέλος αφήνεις και τις κατάλληλες υποσχέσεις για το σεξουαλικό κομμάτι
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
άσε φίλε γιατί και εγώ έχω μπεί στο λούκι αυτό.Ζαχαρώνω εδώ και λίγο καιρό μια από τα 7 παλούκια πίσω από τη γούρνα του λάδωνα και είμαι πολύ κοντά στο στόχο. Έχει θρι χάντρεντ αιγοπρόβατα και 500 πρόβατα!! στον κουμπαρά της που έψαξα στα κλεφτά μια μερα που ήταν στο διπλανό χωριό βρηκα 90 χρυσές λίρες και δεν το πίστευα! Επειδή όμως τα χω βρεί μπαστούνια με την πεθερά θα ήθελα ένα συνεργό να με βοηθησει σε κάτι που σκέφτομαι...
κάνε μια γυροβολιά και ξαναρίχτο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Μαχαίρι? Τσεκούρι? Αλυσοπρίονο? Καραμπίνα? Παραθείο? Εμπρησμός? Τροχαίο? Σιδηροδρομικό? Πτώση από όροφο?
Να φανεί σαν ατύχημα?
Να φανεί σα ληστεία?
Να φανεί σαν φυσικό αίτιο?

Πόσα δίνεις?

ρομφαία κινητάκο μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom